تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

ایده های ناب دکوراسیون بهاری

نام نویسنده: مهدیه زارع
ایده های ناب دکوراسیون بهاری

بهترین نورپردازی در دکوراسیون بهاری
بکار گیری فرش و تابلو فرش های مناسب دکوراسیون بهاری
انتخاب فرش متناسب با دکوراسیون بهاری
رنگ فرش مناسب دکوراسیون بهاری
نحوه چیدمان آشپزخانه با تم بهاری
چگونه اتاق خوابمان را بهاری کنیم؟
کوسن های طرح دار و رنگارنگ در دکوراسیون بهاری
به کار گیری المان های بهاری در دکوراسیون

یکی از زیباترین فصل های سال که از آن می توان انرژی بی نظیری دریافت کرد فصل بهار می باشد. در فصل بهار اکثر مردم به دنبال ساده ترین راه برای چیدمان دکوراسیون بهاری می روند و می خواهند دکوراسیون بهاری شیک و بسیار زیبایی را برای خانه های خود به وجود بیاورند. در دکوراسیون بهاری شما ترکیب رنگ های شاد و سرزنده را مشاهده می کنید که با گل های بهاری محیط خانه را سرشار از انرژی می کنند. اما شما برای داشتن شیک ترین دکوراسیون بهاری باید بتوانید با بکارگیری یکسری ترفند ها و در هم آمیخته کردن المان های مهم در خانه دکوراسیونی شیک به وجود بیاورید که در ادامه چند مورد از ایده های ناب و آسان برای چیدمان دکوراسیون بهاری را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

بهترین نورپردازی در دکوراسیون بهاری

یکی از مهم ترین ایده هایی که باعث ایجاد حس و حال مثبت و خوب در خانه های شما می شود، ایجاد نور پردازی درست در کل فضای خانه می باشد که ایجاد این حس خوب تنها با نور طبیعی در خانه ایجاد می شود. اگر که در خانه های خود پنجره دارید از پرده های تور سفید و رنگ روشن استفاده کنید و اجازه دهید که نور طبیعی محیط، وارد فضای خانه هایتان شود. بهترین نور پردازی در دکوراسیون بهاری بهره گیری از نور طبیعی آسمان می باشد چرا که در فصل بهار همه چیز به صورت طبیعی حس و حال شما را عوض می کنند.
سعی کنید تا جایی که امکان دارد از پرده، رو مبلی و حتی پارچه های رویی آباژور ها را با رنگ های روشن و طرح های گل دار و رنگی در نظر بگیرید تا با تابانده شدن نور طبیعی در خانه هایتان ترکیب رنگ و نور بی نظیری به وجود بیاید.

 

به کار گیری فرش و تابلو فرش های مناسب دکوراسیون بهاری

یکی از مهم ترین المان های اصلی در هر خانه ای، استفاده از فرش های ماشینی می باشد چرا که در بافت فرش و تابلو فرش های ماشینی شما می توانید تنوع بی نظیری از طرح و نامحدود رنگ را مشاهده کنید. با بکارگیری فرش و تابلو فرش های مناسب دکوراسیون بهاری شما می توانید محیطی شاد و بسیار سرزنده را در خانه های خود به وجود بیاورید.

فرش متناسب با چیدمان بهاری

چون فرش ها از مهم ترین المان های خاص در دکوراسیون منزل در هر فصلی می باشند ما می خواهیم راهنمایی بیشتری در خصوص انتخاب بهترین طرح و رنگ فرش مناسب دکوراسیون بهاری را به شما پیشنهاد کنیم تا بتوانید دکوراسیونی رنگین و جذاب از طرح و رنگ را در خانه های خود به وجود آورید و حتی با انتخاب یک طرح فرش در تمامی فصول سال دیگر نیازمند تغییر و خرید فرشی دیگر نشوید.

 

استفاده از تابلو فرش های بهاری

یکی دیگر از مهم ترین وسایلی که در هر خانه ای باعث جلوه بخشیدن به محیط می شود تابلو فرش ها می باشند. به کارگیری تابلو فرش های گل و گلدان و یا تابلو فرش های طرح منظره در دکوراسیون بهاری موجب می شود تا دیوار های منازلتان رنگ و رویی خاص با جلوه ای بی نظیر بگیرند و خانه از سادگی خارج شود. تابلو فرش های ماشینی با انواع مختلفی از طرح و رنگ بافته و تولید می شوند که شما با در نظر گرفتن هارمونی رنگ ها می توانید انواع تابلو فرش طرح جدید را انتخاب و مناسب ترین طرح و رنگ را خریداری کنید.

 

انتخاب فرش متناسب با دکوراسیون بهاری

شاید انتخاب بهترین فرش ماشینی با توجه به سبک دکوراسیون منزل برای شما کاری سخت و دشوار باشد چرا که امروزه فرش های ماشینی با طرح و رنگ زمینه های خاص و متنوعی به تولید می رسند و هر فرشی دارای شانه و تراکم، جنس نخ خاب و ظرافت و زیبایی های خاص و منحصر به فرد خود می باشد و از همه مهم تر تمامی فرش های ماشینی وابسته به نوع و طرح های خاصی که در بافت خود دارند برای مکان های خاص و ویژه مختص به خود مناسب می باشند که ما چند نمونه از فرش های مناسب دکوراسیون بهاری را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید فرشی خاص، مناسب تمامی فصول سال با طرح و رنگ زمینه هایی جذاب انتخاب و خریداری کنید.

فرش در دکوراسیون کلاسیک

اگر که شما دکوراسیونی به سبک کلاسیک در خانه های خود دارید و می خواهید خانه خود را به سبک دکوراسیون بهاری نزدیک کنید می توانید از پرده های سفید و طلایی در خانه سبک کلاسیک خود استفاده کرده و همچنین بهترین فرش مناسب دکوراسیون کلاسیک، فرش های سنتی و کلاسیک می باشند که ما برای معرفی بهترین فرش مناسب دکوراسیون بهاری، فرش های طرح افشان زمینه روشن را معرفی می کنیم.

فرش طرح افشان روشن به دلیل داشتن زمینه ای خاص بدون لچک و ترنج علاوه بر اینکه برای منازل کلاسیک بهترین انتخاب می باشد، بهترین فرش مناسب دکوراسیون بهاری نیز می باشد چرا که این فرش ماشینی با طرح زمینه ای خاص با رنگ های شاد و روشن بافته شده است و با پرده و گل های بهاری همگون شده با رنگ های روشن، ترکیبی خاص و بی نظیر نیز حتی در خانه های سبک کلاسیک به وجود می آورد.

فرش مناسب دکوراسیون مدرن

یکی از پر طرفدار ترین سبک دکوراسیونی که در آن می توان دکوراسیون ناب بهاری را تداعی کرد، سبک مدرن می باشد. چرا که دکوراسیون سبک مدرن از دسته دکوراسیونی هستند که در آن شما سادگی را به وضوح مشاده می کنید و خبری از رنگ های تند و گرم، مبلمان و پرده های کلاسیک و سلطنتی نیست! اگر که به دنبال ایده های ناب دکوراسیون بهاری برای خانه های خود هستید، دکوراسیون سبک مدرن بهترین انتخاب برای داشتن خانه ای شیک و امروزی می باشند.

در خانه های سبک مدرن شما می توانید از فرش های رنگ خنثی استفاده کنید، چرا که استفاده از فرش های ماشینی رنگ نقره ای، طوسی و... باعث می شود تا بتوانید از مبلمان و پرده های رنگ لایت و روشن طوسی، صورتی، زرد و نارنجی استفاده کنید و با استفاه از اکسسوری ها و تابلو فرش های خاص و روشن رنگ، هارمونی بی نظیری از طیف های رنگی بهاری را در خانه خود به وجود بیاورید. ایده های ناب دکوراسیون بهاری برای خانه سبک مدرن به قدری با تنوع بالایی رو به رو است که شما به راحتی می توانید در هر فصل سال در خانه سبک مدرن خود از انواع رنگ های سرد و گرم استفاده کنید.

انتخاب فرش متناسب با دکوراسیون بهاری

اگر به دنبال بهترین فرش مناسب دکوراسیون بهاری هستید، ما به شما فرش های کلاریس چاپی جدید را پیشنهاد می کنیم چرا که فرش های کلاریس به دلیل داشتن تنوع طرح و رنگ زمینه ای خاص برای انواع سبک دکوراسیون مناسب می باشند. بافت فرش های کلاریس به گونه ای است که بر خلاف دیگر فرش های ماشینی با نامحدود رنگ های روشن بافته می شوند و همچنین فرش مناسب دکوراسیون بهاری، فرش هایی هستند که با رنگ زمینه های روشن، شاد و سرزنده بافته شده باشند که تمامی این ویژگی ها را می توانید در انواع فرش های کلاریس زمینه روشن مشاهده کنید.

 

رنگ فرش مناسب دکوراسیون بهاری

همانطور که می دانید یکی از رنگ های ترند سال 2022 که از طرف کمپانی پنتون معرفی شده است، رنگ بنفش می باشد. رنگ بنفش نیز یکی از رنگ های خاص و جذاب در دکوراسیون بهاری می باشد و با توجه به اینکه رنگ بنفش طیف های رنگی خاص و مختلفی دارد و با رنگ سفید نیز هارمونی بی نظیری به وجود می آورد، شما می توانید رنگ هدف در دکوراسیون بهاری خود را رنگ بنفش قرار دهید. رنگ فرش ترند سال نیز رنگ بنفش می باشد که شما با خرید فرش بنفش برای اتاق خواب و سالن پذیرایی خود می توانید با بکارگیری پرده و گل های صورتی و بنفش دکوراسیونی شیک و شاداب به وجود بیاورید.

 

نحوه چیدمان آشپزخانه با تم بهاری

برای چیدمان آشپزخانه با تم بهاری شما به راحتی می توانید با به کار گیری گل و گلدان های رنگی در آشپزخانه و همچنین دیوار کوب های رنگی محیط آشپزخانه را به محیطی شاد و سر زنده بهاری تبدیل کنید. برای داشتن آشپزخانه ای خاص با تم بهاری از گل و گلدان های طبیعی استفاده کنید به گونه ای که سبزیجاتی همانند ریحان، گوجه فرنگی، را در گلدان ها بکارید و پرورش دهید تا علاوه بر زیبایی طبیعی بودن گیاهان، هر روز عطر و بوی خوش آن ها را نیز استشمام کنید. برای چیدمان آشپزخانه با تم بهاری یکی از رنگ های خاص و روشن داخل فرش آشپزخانه خود را انتخاب کنید و رومیزی و رو کابینتی های خود را با رنگ بولد شده داخل فرش ست کنید.

 

چگونه اتاق خوابمان را بهاری کنیم؟

اتاق خواب ها به عنوان مکانی برای به آرامش رساندن روح و روان می باشند و باید رنگ های به کار رفته در اتاق خواب به گونه ای باشد که روی روحیه شما تاثیر خوبی نیز بگذارد. در فصل بهار دیگر بهتر است پتو و بالش های پشمی را کنار بگذارید و از بالش و پتو های نازک و پنبه ای استفاده کنید.

ایده چیدمان اتاق خواب به سبک دکوراسیون بهاری

پرده های اتاق خواب هایتان را از جنس حریر با رنگ های روشن در نظر بگیرید تا نور و وزش باد را در اتاق خواب خود حس کنید. حتما برای دیزاین دکوراسیون بهاری اتاق خواب های خود یک دیوار را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید و تابلو های منظره و گل و گیاهان را به آن دیوار نصب کنید.

 

کوسن های طرح دار و رنگارنگ در دکوراسیون بهاری

کوسن ها یکی از بهترین موارد خاص و شیکی می باشند که حتی به خانه های بی روح نیز به آسانی می توانند طراوت و تازگی ببخشند. استفاده از کوسن های رنگی و طرح گل و گیاهدار در خانه سبب آن می شود تا علاوه بر دیزاین و زیبایی خاصی که خانه به خود می گیرد، این کوسن های طرح دار و رنگارنگ در دکوراسیون بهاری بتوانند تکمیل کننده فضای خاص بهاری شما شوند. پس هرگز از تاثیر کوسن ها بر زیبایی خانه های سبک بهاری خود غافل نشوید و جدیدترین کوسن های طرح دار چاپی را با تنوع رنگ بی نظیر به دکوراسیون بهاری خانه های خود اضافه کنید!

 

به کار گیری المان های بهاری در دکوراسیون

شما برای ایجاد هر نوع سبک دکوراسیونی ابتدا باید رنگ اصلی ترین وسایلی که به وضوح در چشم هستند را در نظر بگیرید! فرش، مبل و پرده از اصلی ترین اجزاء تشکیل دهنده دکوراسیون هستند که ما با توجه به تخصص بیشتری که در زمینه انتخاب بهترین فرش مناسب دکوراسیون بهاری داشتیم راهنمایی بیشتری در این خصوص به شما نمودیم!

  • در دکوراسیون اتاق نشیمن و سالن های پذیرایی خود از زیبایی و جذابیت کوسن های رنگی و گلدار هرگز غافل نشوید و همچنین از گل و گلدان هایی با رنگ های بهاری نیز استفاده کنید.
  • در جهت زیبا سازی دکوراسیون اتاق خواب به سبک بهاری، پیشنهاد می کنیم که از روتختی هایی با رنگ روشن و طرح زمینه های گلدار استفاده کنید.
  • هرگز از زیبایی تابلو و تابلو فرش های ماشینی گل و گلدان غافل نشوید و برای چیدمان دکوراسیون بهاری جدید حتما از تابلو های شاد گل و گیاهان بهره ببرید.
  • از زیبایی اکسسوری هایی که طرح های گل در خود دارند غافل نشوید و حتما از آن ها برای تکمیل دکوراسیون خود استفاده کنید.
  • بسیاری از افراد نیز به وسایل و ظروف مسی علاقه زیادی دارند که شما می توانید در دکوراسیون سبک بهاری خود از گلدان و ظروف مسی نیز استفاده کنید.
  • سبک دکوراسیون بوهو یکی از انواع سبک های دکوراسیون خاص و بی قاعده می باشد که شما برای چیدمان خانه خود به سبک بهاره می توانید از سبک دکوراسیون بوهمیانی کمک بگیرید چرا که در این سبک دکوراسیون تماما شما می توانید فصل بهار را حس کنید.
  • در چیدمان دکوراسیون خاص بهاری حتما از رنگ های روشن و پاستیلی استفاده کنید و اگر نگران زود کثیف شدن رنگ های روشن هستید ما مناسب ترین رنگ و فرش ها را به شما برای ست کردن با رنگ های روشن و تیره معرفی کردیم.
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی