جدیدترین فرش کاشان

فرش 1500 شانه لاکچری مناسب برای خاص پسندان

نام نویسنده : مهدیه زارع
فرش 1500 شانه لاکچری مناسب برای خاص پسندان

فرش شکیل برجسته 1500 شانه طرح لاکچری
خصوصیات فرش 1500 شانه ماشینی از لحاظ بافت
ویژگی فرش 1500 شانه ماشینی جدید
معرفی جدیدترین سبک و طرح های فرش 1500 شانه
خرید و قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500 شانه کاشان

انتخاب و خرید فرشی زیبا که هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ کیفیت و کارایی با دوامی بالا و بی نظیر رو به رو باشد همیشه قبل از خرید بهترین فرش ماشینی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، چرا که امروزه انواع فرش های ماشینی جدید با شانه و تراکم و همچنین با طرح و سبک های خاص جدید نیز بافته می شوند که شما باید برای خرید بهترین فرش لاکچری، بهترین انتخاب را نیز داشته باشید و همچنین برای خرید بهترین فرش ماشینی به سادگی از این موضوع رد نشوید و انتخابی درست برای خرید بهترین فرش مناسب برای منازل خود را داشته باشید. در این قسمت ما سعی داریم تا انواع فرش 1500 شانه گل برجسته کاشان را به شما معرفی کنیم و به بیان ویژگی های آن برای خرید نیز بپردازیم.

 

فرش شکیل برجسته 1500 شانه لاکچری

احتمالا زیاد قبل از خرید فرش ماشینی لاکچری اصطلاح فرش 1500 شانه تراکم 4500 را شنیده اید، چرا که به اصطلاح این فرش لاکچری جزء یکی از پر شانه و تراکم ترین فرش های ماشینی جدید می باشد که با شانه و تراکمی بالا بافته شده است و به دلیل این تراکم بالایی که دارد دارای وزن نسبتا سنگینی نیز می باشد. از دسته خصوصیات فرش 1500 شانه می توان به ضخامت کم 5 میلی متری و همچنین وزن سبک و ظرافت و زیبایی بی نظیر و بالای آن اشاره نمود چرا که اگر این ضخامت کم را برای فرش های 1500 شانه ماشینی در نظر نمی گرفتند، این فرش خاص لاکچری دارای وزنی سنگین می شد و طرح بوم آن نیز به وضوح به دلیل تعدد گره بالا به خوبی دیده نمی شد.

نمایی از فرش 1500 شانه لاکچری مناسب برای خاص پسندان

فرش شکیل برجسته 1500 شانه لاکچری به دلیل ضخامت کمی که دارد تنها به صورت بافت برجسته به تولید می رسد که این بافت برجسته و ابریشم نمایی که داخل فرش دیده می شود به دلیل بافته شدن با نخ هایبالک می باشد چرا که تمامی فرش های گل برجسته را با نخ هایبالک تولید می کنند و بر اثر حرارتی که به بافت فرش داده می شود نخ هایبالک جمع شده و حالت فرو رفته ای به خود می گیرد.

 

خصوصیات فرش 1500 شانه ماشینی از لحاظ بافت

فرش 1500 شانه تراکم 4500 به دلیل بافته شدن 1500 گره در عرض و 4500 گره در طول خود یکی از پر شانه و تراکم ترین فرش های ماشینی کاشان می باشد که به دلیل داشتن بافتی فشرده و از طرفی ضخامت کم نخ خابی که در بافت خود دارد برای خانه های لوکس و خاص بهترین انتخاب می باشد.

  • بافت ریز و ظرافت زیاد در بافت فرش 1500 شانه ماشینی جدید سبب آن شده است تا بوم زمینه این فرش به مراتب از دیگر فرش های تراکم پایین بسیار بیشتر باشد.
  • فرش 1500 شانه گل برجسته لاکچری به دلیل بافته شدن با نخ آکریلیک هیت ست شده، فرشی است که دارای مقاومتی بالا و بی نظیر در برابر پاخور، شستشو می باشد و بافته شدن نخ آکریلیک در این فرش لاکچری و خاص باعث شده است تا نخ های این فرش قابلیت برگشت پذیری خیلی خوبی داشته باشند.
  • جنس نخ بافته شده در فرش های گل برجسته، نخ هایبالک می باشد که این نخ از نظر ظاهری همانند نخ های ابریشم نما می باشد و زمانی که در فرش های ماشینی بافته می شوند جلوه ای براق نیز به فرش می دهند که به دلیل این ظرافت و زیبایی بالایی که در فرش های لاکچری 1500 شانه دیده می شود، به عنوان فرش های دستبافتگونه شناخته می شوند.
  • فرش 1500 شانه لاکچری با سبک و طرح های خاص و متفاوتی به تولید می رسد که به دلیل این سبک بافت نو و جدید، برای تمامی دکوراسیون سبک مدرن و کلاسیک بهترین انتخاب بوده و تمایزی ایجاد نمی کنند.
  • شما زیبایی و درخشندگی فرش 1500 شانه را نمی توانید با دیگر فرش های ماشینی تراکم پایین مقایسه کنید، چرا که هر چه شانه و تراکم در فرش بیشتر شود، ظرافت آن بالا رفته و ضخامت کم در فرش باعث می شود تا جزء فرش های خاص و لاکچری جدید قرار بگیرند.
  • اگر به دنبال خرید بهترین فرش ماشینی مناسب منازل لوکس هستید، خرید فرش 1500 شانه تراکم 4500 کاشان به شما پیشنهاد می شود چرا که این فرش برای منازلی شلوغ و پر رفت و آمد چندان انتخابی مناسب نمی باشد.

 

ویژگی فرش 1500 شانه ماشینی جدید

خیلی از افراد به دنبال خرید فرش های لوکس و لاکچری برای منازل شیک و لوکس خود هستند که در زمان خرید بهترین فرش ماشینی در معضلی بین مقایسه اینکه فرش 1500 شانه بهتره یا فرش 1200 شانه دچار تردید می شوند که باید بگوییم توجه داشته باشید هر چه شانه و تراکم در فرش افزایش پیدا کند، آن فرش به فرش ابریشم دستباف بیشتر شبیه خواهد شد و همچنین برای منازلی لاکچری انتخابی مناسب تر خواهند بود.

الیاف مصرف شده در بافت فرش

همانطور که گفته شد، گروه تولیدی فرش کاشان برای بافت فرش های 1500 شانه گل برجسته از بهترین متریال درجه یک استفاده کرده و به دلیل تعداد گره بالایی که این فرش های 1500 شانه لاکچری دارند ضخامت نخ ها کمتر، و فرش دچار بافتی توپر و فشرده نیز شده است. نخ آکریلیک به دلیل عمل هیت ست شدن(عبور از تونل آب و حرارت) نخی است که دارای مقاومتی بالا بوده و هیچگونه پرزدهی نداشته و این عدم پرزدهی در سطح فرش 1500 شانه لاکچری باعث شده تا بوم فرش با وضوح و زیبایی تامل بر انگیزی دیده شود تا هیچگونه حساسیتی نیز برای بدن به وجود نیاید.

رنگ و نقشه فرش

یکی از شناخته ترین عواملی که بعد از شانه و تراکم فرش از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، نقشه فرش ماشینی می باشد چرا که هر یک از نقشه های به کار برده شده در فرش ها معرف طرح و سبکی نو و خاص می باشند. سبک و طرح بافته شده در فرش های ماشینی از اهمیت بالایی برخوردار می باشند و هر کدام از سبک و نقشه فرش های 1500 شانه برای دکوراسیون مختص به خود مناسب می باشند. از طرفی تعداد رنگ بافته شده در فرش های 1500 شانه تراکم 4500 گل برجسته نیز 8 رنگ می باشد که سبب زیبایی بی نظیری در بافت فرش نیز شده است.

ابعاد و اندازه فرش ماشینی

یکی از اصلی ترین نیاز های مشتری در این است که فرشی با ابعاد و سایز های دلخواه برای مکانی که می خواهد مفروش کند، بتواند تهیه و خریداری کند. فرش 1500 شانه لاکچری با سه سایز استاندارد 6 متری، فرش 1500 شانه 9 متری لاکچری و فرش 1500 شانه 12 متری لاکچری به تولید می رسد و دیگر سایز های غیر استاندارد و کوچکتر نیز در گروه تولیدی فرش کاشان به تولید می رسند که می توانید اقدام به خرید بهترین فرش با سایز و ابعاد دلخواه خود کنید.

وزن فرش ماشینی

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که باعث شده تا فروش فرش های ماشینی رونق بگیرند، وزن مناسب آن ها می باشد. فرش 1500 شانه لاکچری کاشان با اینکه با شانه و تراکمی بالا بافته شده است، اما از نظر وزنی با فرش 700 شانه برابری می کند و کار جابجایی را نیز برای شما آسان نموده است.

 

معرفی جدیدترین سبک و طرح های فرش 1500 شانه

فرش های ماشینی با انواع طرح و سبک های خاص و متفاوت به تولید می رسند که هر کدام از سبک و طرح های بافته شده در قالی های ماشینی مختص به دکوراسیون مدرن، کلاسیک و سنتی می باشد. شما تنوعی بی نظیر و بالا از انواع سبک و طرح های مختلف را در بافت فرش های ماشینی 1500 شانه جدید می توانید مشاهده کنید که در ادامه ما به معرفی چند نمونه از طرح های پر فروش فرش لاکچری خواهیم پرداخت.

فرش 1500 شانه گل برجسته طرح افشان

یکی از پر فروش ترین طرح های مطرح بافته شده در فرش های ماشینی، فرش مدل افشان می باشد چرا که طرح افشان به دلیل نداشتن لچک و ترنج میانی فرشی مناسب برای منازل مدرن و کلاسیک می باشد که به دلیل فروش و استقبال زیاد از این طرح افشان، فرش طرح افشان 1500 شانه گل برجسته نیز به تولید رسیده است که از این فرش ماشینی بافته شده با زمینه روشن می توانید در خانه های کوچک و شلوغ خود استفاده کنید تا فضای منازلتان نیز بزرگتر دیده شوند.

فرش خشتی 1500 شانه گل برجسته

امروزه یکی از سبک های دکوراسیونی که بسیار ترند شده است، سبک تلفیقی مدرن و سنتی می باشد، چرا که فرش خشتی 1500 شانه گل برجسته دارای طرح زمینه ای سنتی خشتی مانند می باشد که در دکوراسیون سنتی و مدرن جلوه ای خاص و بی نظیر به فضای خاص و لاکچری منازلتان می بخشد. فرش خشتی جدید نیز دارای لچک و ترنج نمی باشد و کل بوم زمینه این فرش تشکیل شده از مربع یا دایره های خشتی مانند می باشد و داخل هر کدام از این خشت ها طرح های مختلفی بافته شده است که با توجه به رنگ زمینه های تیره و یا روشن فرش های خشتی جدید می توانید در دکوراسیون کلاسیک و یا مدرن خود استفاده کنید.

مدل فرش 1500 شانه طرح لچک و ترنج

یکی از طرح های اصیل و سنتی که از ابتدای تولید فرش های ماشینی این سبک و طرح نیز به تولید می رسیده است، فرش طرح لچک و ترنج می باشد، چرا که فرش 1500 شانه طرح لچک و ترنج اغلب برای خانه های سبک سنتی و کلاسیک مناسب بوده و از این طرح فرش در خانه های مدرن استفاده نمی شود. از دسته طرح های پر فروش فرش 1500 شانه لچک و ترنج می توان به فرش 1500 شانه نایین، صاحبقران و... اشاره نمود که هر کدام از این فرش های لاکچری مناسب سلیقه و دکوراسیون انتخابی خود شما مناسب می باشند.

 

خرید و قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500 شانه کاشان

فرش 1500 شانه کاشان جزء فرش های خاص و لاکچری می باشد چرا که این فرش دستبافتگونه دارای ظرافتی خاص و ویژه بوده است که اغلب برای خانه های لوکس و کم رفت و آمد به دلیل عدم پاخور زیاد مناسب می باشند. فرش 1500 شانه تراکم 4500 با جدیدترین دستگاه های روز دنیا و با به کار گیری بهترین الیاف و متریال مصرفی به تولید می رسند که ارائه ضمانت نامه و گواهی نامه معتبر از اصالت کالا نشان از کیفیت بی نظیر و بی رقیب آن در گروه تولیدی فرش کاشان می باشد. قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500 از دیگر فرش های ماشینی تراکم پایین، بیشتر می باشد چرا که ظرافت و متریال مصرفی در بافت این فرش ماشینی لاکچری بالا بوده است.

برای خرید مقرون به صرفه ما به شما خرید فرش 1500 شانه گل برجسته از درب کارخانه را به صورت مستقیم پیشنهاد می کنیم که از طریق سایت فرش کاشان می توانید انواع سبک و طرح فرش های 1500 شانه جدید را مشاهده کرده و به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام به خرید از معتبر ترین فروشگاه اینترنتی شهر فرش کاشان کنید.

فرش ماشینی کاشان