جدیدترین فرش کاشان

روش های خرید فرش 1500 شانه

نام نویسنده : مهدیه زارع
روش های خرید فرش 1500 شانه

آیا فرش 1500 شانه ارزش خریدن دارد؟
خرید فرش ماشینی 1500 شانه از درب کارخانه
خرید اینترنتی فرش 1500 شانه
خرید فرش 1500 شانه از نمایشگاه های سطح شهر
خرید فرش 1500 شانه از نمایشگاه های بین المللی
خرید فرش ماشینی 1500 شانه کاشان

همانطور که می‌دانید یکی از گران‌ترین فرش های ماشینی در حال حاضر فرش 1500 شانه و دیگر فرش های با تراکم بالا می باشد که شما اگر قصد خرید فرش 1500 شانه را دارید و فرش لوکس و لاکچری برای سالن های پذیرایی خود می خواهید، این بافته های تراکم بالا به دلیل داشتن شانه و تراکمی بالا ظرافتی بی نظیر در خود داشته و همچنین جایگزین بی نظیری به جای فرش دستباف نیز می باشد. اگر به دنبال خرید بهترین فرش 1500 شانه هستید، باید در نظر داشته باشید که این بافته جزء گران و لوکس ترین فرش ماشینی می باشد که ما چند روش خرید فرش 1500 شانه را ذکر نموده ایم تا بتوانید گران‌ترین فرش 1500 شانه با تراکم 4500 را با انتخاب خود با قیمت کمتری با توجه به روش های ذکر شده خریداری کنید.

 

آیا فرش 1500 شانه ارزش خریدن دارد؟

در ابتدا شما قبل از اینکه به هر روشی اقدام به خرید انواع فرش 1500 شانه ماشینی کنید، باید این را در نظر داشته باشید که آیا فرش 1500 شانه ارزش خریدن دارد یا نه؟ که این مورد کاملا به نیاز و استفاده شما مربوط می شود چرا که فرش تراکم 4500 به دلیل داشتن ظرافتی بسیار بالا تنها برای منازلی کم رفت و آمد و لوکس مناسب می باشد و از این بافته اصلا نباید در سالن های پذیرایی شلوغ استفاده نمایید چرا که بافته بعد از مدتی دفورمه خواهد شد. فرش 1500 شانه دارای ارزش خرید بالایی می باشد چرا که این بافته بسیار به فرش های دستباف نیز شبیه می باشند و همچنین از بهترین نخ تار و پود و با بهترین الیاف و متریال مصرفی نیز به تولید می رسند که بافت گل برجسته و ظریف سبب بالا رفتن ظرافت و زیبایی بی نظیر این بافته گشته است.

 

خرید فرش ماشینی 1500 شانه از درب کارخانه

انتخاب و خرید فرش ماشینی 1500 شانه از درب کارخانه وابسته به انتخاب هر کسی متفاوت می باشد چرا که یکی قیمت بالای فرش چندان برایش اهمیتی ندارد و اصلا برایش مهم نیست که فرش را از کجا خریداری کند و فرش 1500 شانه ای که خریداری می کند برند باشد یا نه! در ابتدا بگوییم که شما اگر از برند های معروف فرش 1500 شانه تراکم 4500 را خریداری کنید تنها هزینه های هنگفتی را باید پرداخت کنید و در اصل اینگونه پول برند را داده اید نه خود فرش!

اما دسته دیگری از افراد نیز هستند که حتما برند بودن فرش ماشینی برایشان اهمیت دارد و وقت اینکه بخواهند به فروشگاه های اینترنتی بروند را ندارند که از این رو خرید فرش 1500 شانه ماشینی از درب کارخانه می تواند انتخابی خوب برای آن دسته از افراد باشد که خرید مستقیم از درب کارخانه را می توانند به صورت خرید اینترنتی فرش 1500 شانه نیز انجام دهند.

خرید فرش ماشینی دستباف گونه از درب کارخانه سبب کاهش قیمت ها شده است چرا که کاشان یکی از قطب های اصلی تولید انواع فرش ماشینی می باشد که بیش از هزار کارخانه در این شهر بزرگ در حال تولید بالای بافته های ماشینی هستند که این رقابت تنگاتنگ موجب آن شده است تا تولید کنندگان بهترین فرش 1500 شانه را تولید کنند و با کمترین قیمت مناسب نیز به فروش برسانند که در بین عموم مردم نیز نام و برندی مطرح نیز پیدا کنند، که فروشگاه فرش کاشان با ارائه راهنمای خرید فرش 1500 شانه از درب کارخانه به شما کمک نموده است تا با انواع روش های خرید فرش از درب کارخانه آشنایی پیدا کنید و اقدام به خریدی بدون واسطه و مستقیم نمایید.

مزایای خرید فرش از درب کارخانه

از جمله مزایای خرید فرش 1500 از کارخانه در این است که شما اگر در سطح شهر کاشان باشید به راحتی به کارخانجات می توانید مراجعه کرده و همچنین جنس اجناس را نیز از نزدیک لمس نمایید و بدین شکل خرید خود را به صورت مستقیم و از درب کارخانه نیز انجام دهید.

 • قیمت پایین و ارزان‌تر فرش های ماشینی نسبت به فروشگاه های حضوری
 • دیدن نقشه های جدید و روز فرش 1500 طراحی شده و در حال تولید
 • تنوع بالای سبک و طرح فرش 1500 شانه
 • تحویل سریع و به موقع فرش ماشینی 1500 شانه (به دلیل حذف واسطه و دلالان هر زمان که شما سفارش خرید فرش 1500 شانه طرح جدید را بدهید در اولین زمان ممکن تولید آن صورت خواهد گرفت)
 • ضمانت نامه معتبر و پیگیری آسان (با خرید فرش 1500 شانه کاشان از درب کارخانه، فرش کاشان شما به راحتی می توانید ضمانت نامه معتبر را از خود کارخانه دریافت کرده و در صورت دیدن هرگونه ایرادی به خود کارخانه نیز می توانید مراجعه کنید)
 • با خرید حضوری فرش 1500 شانه از کارخانه می توانید به درستی درباره تمامی بافته ها مشاوره بگیرید.

معایب خرید فرش 1500 شانه از کارخانه

به بیان معایب خرید فرش 1500 شانه از کارخانه پرداخته ایم تا با مقایسه کردن هر یک از روش ها بتوانید انتخابی درست نیز داشته باشید چرا که فروشگاه فرش کاشان از جمله تولید کنندگان معتبر کاشانی می باشد که بهترین فرش 1500 شانه را با کیفیتی بالا و بی نظیر به تولید رسانده و بدون واسطه نیز به فروش می رساند که تمامی این روش های خرید فرش 1500 شانه را نیز در بر گرفته و پشتیبانی نیز می کند.

 • افرادی که خارج از محدوده شهر کاشان هستند علاوه بر صرف وقت، باید هزینه ای را هم پرداخت کنند تا به شهر کاشان آمده و به کارخانجات تولیدی سر بزنند.
 • با توجه به اینکه باید وقت گذاشت و به کارخانه فرش کاشان مراجعه کرد، دچار خستگی خواهید شد و اگر طرح های فرش ۱۵۰۰ شانه مورد نظر خود را پیدا نکنید شاید از سر عجله مجبور به داشتن انتخابی بر خلاف میل خود شوید.
 • اما توجه داشته باشید که خرید مستقیم فرش از درب کارخانه و یا خرید اینترنتی فرش 1500 شانه بر خرید فرش از نمایشگاه ها و یازار ارجح تر می باشد.

 

خرید اینترنتی فرش 1500 شانه

همانطور که می‌دانید یکی از روش های خریدی که این روز ها توجه عموم مردم را نیز به خود جلب نموده است و بسیاری از مردم نیز به سمت این سبک از خرید اینترنتی فرش 1500 شانه روی آورده اند و به راحتی خرید خود را از طریق سایت فرش کاشان انجام می دهند خرید اینترنتی می باشد که ابتدا قبل از خرید شما با مراجعه به انتهای سایت و یا فروشگاه اینترنتی فرش می توانید تمامی مشخصات ذکر شده و نماد ها را مشاهده کرده و با خیال راحت و آسوده نیز اقدام به خرید اینترنتی جدیدترین فرش دستباف گونه نمایید.

همانطور که می‌دانید با مراجعه به فروشگاه های حضوریبه آسانی نمی توانید نامحدود فرش را با سبک، طرح و شانه و تراکم های مختلف مشاهده کنید و قیمت تک به تک تمامی بافته ها را از فروشندگان بپرسید، اما با خرید اینترنتی فرش تراکم 4500 شما می توانید از طریق سایت انواع سبک و طرح بافته های جدید را مشاهده کرده و قیمت آن ها را نیز ببینید، مقایسه ای با دیگر فروشگاه ها انجام دهید و بعد بهترین فرش ماشینی جدید را با صبر و حوصله و بدون پرداخت هزینه های نمایشگاهی خریداری کنید. با خرید اینترنتی فرش 1500 شانه دستباف گونه افرادی که خارج از شهر کاشان هستند هزینه هایی برای رفت و آمد و خرید فرش از درب کارخانه یا نمایشگاه ها نباید پرداخت کنند چرا که با خرید اینترنتی بافته های کاشان ارسال رایگان و خرید اقساطی فرش شامل حال شما خواهد شد.

مزایای خرید اینترنتی فرش 1500

 • شما می توانید در هر زمان و هر مکانی که هستید، به فروشگاه اینترنتی فرش مراجعه کنید.
 • شما بدون هیچ محدودیتی در 24 ساعت شبانه روز به راحتی بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید تنوع بالایی از سبک و طرح بافته ها را مشاهده کنید.
 • صرفه جویی در زمان و وقت، و هزینه های رفت و آمد و سوخت
 • فروشگاه های اینترنتی تنوع بالایی از محصولات فرش 1500 شانه را به شما ارائه می دهند که با توجه به توان مالی خود می توانید اقدام به خرید نمایید.
 • فروشگاه های اینترنتی این امکان را برای شما فراهم نموده اند تا به راحتی بتوانید قیمت فرش ها را با فروشگاه و نمایشگاه های حضوری و با دیگر تولید کنندگان مقایسه کنید.
 • با توجه به اینکه فرش 1500 شانه قیمت بالاتری نسبت به دیگر بافته ها دارد، خرید اینترنتی و خرید از درب کارخانه موجب حذف دلالان و واسطه ها شده است و قیمت بافته ها نیز کاهش پیدا کرده اند.

 

خرید فرش 1500 شانه از نمایشگاه های سطح شهر

برای خرید فرش 1500 شانه از نمایشگاه های سطح شهر باید این مورد را نیز در نظر داشته باشید که وقتی فرش های ماشینی را به نمایشگاه ها می آورند، هزینه هایی همچون مالیات، هزینه رفت و آمد کارکنان، قبوض و... روی قیمت فرش 1500 شانه و دیگر بافته ها تاثیر می گذارند و فرش هایی که در نمایشگاه های سطح شهر به فروش می رسند گران‌تر از دیگر مکان ها نیز خواهند بود.

خرید فرش از نمایشگاه های تخصصی فرش یک خرید با واسطه می باشد چرا که صاحب نمایشگاه، فرش 1500 را از کارخانه تحویل گرفته و به عنوان یک واسطه عمل کرده و بافته ها را به مشتری با هزینه های اضافی به فروش می رسانند که ما به شما بهترین روشی که می توانیم پیشنهاد کنیم این است که همان بافته ها را از طریق سایت فروشگاه تخصصی فرش مشاهده کرده، چرا که عکس فرش 1500 شانه از نزدیک گرفته می شوند و در سایت قرار داده می شوند که شما به راحتی با حذف واسطه و دلالان می توانید خرید خود را از معتبر ترین فروشگاه های تخصصی انجام دهید.

 

خرید فرش 1500 شانه از نمایشگاه های بین المللی

همانطور که می‌دانید نمایشگاه های بین المللی فرش تقریبا سالانه برگزار می شوند و همانطور که می‌دانید اغلب همانطور که از نام آن ها هم پیداست برای تمامی کشور ها این نمایشگاه ها را برگزار می کنند و از سراسر جهان نیز مردم اقدام به حضور در این نمایشگاه ها می کنند. با توجه به اینکه در نمایشگاه های بین المللی فرش های ماشینی قسمت عمده ای از فروش به صادرات فرش های ماشینی جدید به دیگر کشور های غربی، اروپایی و... صورت می گیرد هزینه های زیادی نیز روی قیمت بافته ها متحمل می شوند و حتی در این میان ممکن از چندین واسطه قرار داده شود. با خرید فرش 1500 شانه از نمایشگاه های بین المللی توجه داشته باشید که حتما هزینه های بیشتری نیز حتی نسبت به فروشگاه های سطح شهر باید پرداخت کنید که اصلا مقرون به صرفه نیز نمی باشند!

نقطه مقابل تولید فرش های ماشینی این است که رقابتی میان بازار های صادراتی ایجاد می شود، چرا که با افزایش صادرات با توجه به کیفیت تمامی بافته ها سود زیادی نیز وارد چرخه اقتصاد کشور نیز خواهد شد که تولید کنندگان داخلی باید با بالا بردن کیفیت فرش های ماشینی خود، تا چند سال آینده حرف اول را در کل کشور های جهان بزنند که اغلب این نمایشگاه های بین المللی در زمان های تعطیلاتی مثل کریسمس تشکیل می شود تا از دیگر کشور های خارجی تاجران نیز بتوانند شرکت کنند و برند های نمایشگاهی خود را معرفی کنند که برند به خودی خود باعث بالا رفتن قیمت ها نیز می شود، حتی اگر کیفیت فرش ها اصلا خوب نباشد!

 

خرید فرش ماشینی 1500 شانه کاشان

به منظور خرید فرش ماشینی 1500 شانه کاشان که جزء بهترین فرش ماشینی با تراکم بالا به شمار می روند، حتما قبل از خرید تمامی جوانب این بافته های تراکم بالا و ظریف را در نظر بگیرید و سپس با توجه به روش های ذکر شده در مورد روش های خرید فرش 1500 اقدام به خریدی بدون واسطه، با پرداخت کمترین هزینه محصولی با بالاترین درجه کیفی را خریداری کنید. گروه تولیدی فرش کاشان یکی از بزرگ‌ترین تولید کنندگان بی نظیر در تولید جدید ترین فرش های ماشینی می باشد که پر فروش ترین محصولات را با قیمتی ارزان و کیفیتی بی نظیر با ضمانت نامه و گارانتی معتبر به فروش می رساند تا نظر و رضایت تمامی مشتریانی که اقدام به خرید اینترنتی و یا خرید حضوری فرش می کنند به اعتبار فروشگاه خود نیز بیافزاید.

فرش ماشینی کاشان