تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ۷۰۰ شانه و علت محبوبیت زیاد این فرش ماشینی

نام نویسنده: مهدیه زارع
فرش ۷۰۰ شانه و علت محبوبیت زیاد این فرش ماشینی

کیفیت فرش ۷۰۰ شانه دستباف گونه
فرش ماشینی ۷۰۰ شانه دستباف گونه
تنوع طرح و سبک فرش ماشینی ۷۰۰ شانه
ضخامت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه
قیمت فرش ۷۰۰ شانه دستباف گونه
خرید فرش کاشان ۷۰۰ شانه

همانطور که می دانید فرش های ماشینی امروزه جایگزین فرش های دستباف شده اند و با شانه و تراکم هایی کم و زیاد نیز بافته می شوند که هر کدام از این فرش های ماشینی با توجه به شانه و تراکمی که دارند مناسب سبک دکوراسیون مختص به خود و از همه مهم تر انتخاب خرید جدیدترین فرش های ماشینی کاملا به سلیقه خودتان بستگی خواهد داشت. در ادامه ما به بیان بررسی ویژگی های فنی و ظاهری فرش ۷۰۰ شانه با تراکم های مختلف پرداخته ایم تا با علل محبوبیت فرش ۷۰۰ شانه ماشینی نیز آشنا شوید.

 

کیفیت فرش ۷۰۰ شانه دستباف گونه

همانطور که می دانید با پیشرفته شدن تکنولوژی امروزه فرش های ماشینی با شانه و تراکم های بالاتری بافته می شوند که به دلیل بافت توپری که دارند هر چه این شانه و تراکمشان افزایش پیدا می کند بیشتر به بافته های دستباف شبیه می شوند. فرش کاشان ۷۰۰ شانه نیز یکی از انواع فرش های ماشینی دستباف نمایی می باشد که کیفیتی بی نظیر داشته و طی سالیان زیادی است که این بافته امتحان خود را نسبت به دیگر فرش های ماشینی پس داده است. با توجه به اینکه فرش ماشینی ۷۰۰ شانه کاشان با بهترین متریال روز و جدیدترین دستگاه های بافت به تولید می رسند، زمانی که به این بافته نگاه می کنید فکر خواهید کرد که نمونه ای از فرش های ۱۲۰۰ شانه می باشد! در ادامه به بررسی ویژگی های قالی ۷۰۰ شانه پرداخته ایم.

شانه و تراکم فرش ماشینی ۷۰۰ شانه

فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ از نمونه اولیه بافته های ماشینی دستباف نما هستند که تعداد ۷۰۰ ریشه در عرض این فرش ماشینی لوکس و ۲۵۵۰ ریشه در طول این بافته زده شده است که تعداد متوسط ریشه های زده شده در طول و عرض این نمونه موجب شده است تا فرش ۷۰۰ شانه ماشینی دارای بوم زمینه ای درشت باشد. شانه و تراکم فرش ماشینی ۷۰۰ شانه موجب شده است تا فرشی با ضخامتی بیشتر از فرش های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۰۰ نیز داشته باشد.

با توجه به اینکه فرش ۷۰۰ شانه به دلیل داشتن کیفیتی بی نظیر و داشتن قیمتی مناسب جزء پر فروش ترین بافته های خاص می باشند به همین دلیل با افزایش مقدار پود در طول این بافته، این نمونه قالی های ۷۰۰ شانه را با تراکم های ۲۱۰۰، ۲۲۵۰، ۲۵۵۰، و ۳۰۰۰ نیز به تولید می رسانند که پر فروش ترین آن ها تراکم ۲۵۵۰ و فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ می باشد. هر چه تعداد گره های عرض در بافته افزایش پیدا کند ظرافت طرح زمینه زیاد شده و همچنین هر چه تراکم پود در طول بافته افزایش پیدا کند، باعث بالا رفتن استحکام و انسجام نیز خواهد شد.

جنس فرش ماشینی ۷۰۰ شانه

جنس فرش ماشینی ۷۰۰ شانه و دیگر بافته ها از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر کیفیت بالای فرش های ماشینی می باشند. اینکه از چه نوع متریال مصرفی در بافت فرش های سالن پذیرایی استفاده می کنند از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که این فرش ها در معرض پاخور زیادی قرار می گیرند. به کارگیری نخ آکریلیک هیت ست شده که همانند نخ پشم طبیعی می باشد در بافت فرش ۷۰۰ و همچنین استفاده از نخ پود پنبه سبب آن شده است تا این کف پوش دارای مقاوت و کیفیتی بسیار بالا شود.

فرش کاشان ۷۰۰ شانه به دلیل بافته شدن با نخ آکریلیک هیت ست شده دارای قابلیت برگشته پذیری و ارتجاعی بالا، مقاوم در برابر حرارت و شستشو، می باشد و نخ پنبه سبب آن شده است تا هیچگونه رطوبتی نیز به خود جذب نکند، همچنین استفاده از جدیدترین دستگاه ها برای بافت قالی ۷۰۰ به دلیل سرعت و دقت بالایی که دارند سبب شده است تا استحکام و مقاومت نخ های تار و پود بسیار زیاد شود.

دستگاه بافت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه

نوع دستگاهی که با آن فرش های ماشینی را به تولید می رسانند از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که دستگاه بافت فرش ۷۰۰ شانه، گلیم، گبه و دیگر بافته ها اکثرا با یکدیگر متفاوت می باشند چرا که این فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه و تراکم های بالاتر باید با دستگاه های جدید و روز تولید شوند چون به فرش های دستباف بسیار شبیه می باشند! دستگاه بافت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه hcpx2 وندویل بلژیک می باشد که باعث می شود تا نخ تار و پود فرش به صورت فشرده و محکم در کنار یکدیگر بافته شوند و همچنین به دلیل سرعت بالایی که این دستگاه در زمان بافت دارد باعث می شود تا مقاومت نخ های آکریلیک نیز بالا رفته و در آخر فرشی با کیفیت بالا و ریز بافت بافته شوند که شما در این قالی های هفتصد شانه هرگز هیچگونه زدگی مشاهده نخواهید کرد.

 

فرش ماشینی ۷۰۰ شانه دستباف گونه

فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ به دلیل بافته شدن با نخ آکریلیک هیت ست شده به عنوان یک فرش دستباف گونه شناخته شده است چرا که نخ آکریلیک از لحاظ کیفی با نخ پشم طبیعی رقابت می کند که استفاده از نخ آکریلیک با نمره نخ خاب ۱۸ و ۲۱ میلی متری موجب شده است تا بافته با داشتن شانه و تراکم مناسب ضخامتی حدود ۱۰ میلی متری داشته و به دلیل زیبایی خاص و منحصر به فردی که دارند به عنوان فرش ۷۰۰ شانه دستباف گونه نیز شناخته شده اند.

هر چه فرش های ۷۰۰ شانه ماشینی را با تراکم بالاتری خریداری کنید به دلیل بالا رفتن استحکام و ظرافت بیشتر شبیه به بافته های دستباف نیز می شوند و به دلیل فروش زیاد فرش ماشینی ۷۰۰ شانه دستباف گونه این بافته لوکس با طرح و سبک های مختلفی اعم از فرش ۷۰۰ شانه مدرن، فرش ۷۰۰ شانه گل برجسته و با پالت های رنگی مختلفی اعم از فرش ۷۰۰ شانه ۱۰ رنگ و... نیز به تولید رسانده شده اند و دست شما را برای خرید فرش شبه دستباف باز گذاشته اند.

 

تنوع طرح و سبک فرش ماشینی ۷۰۰ شانه

با توجه به اینکه فرش ۷۰۰ شانه جدید به دلیل داشتن کیفیتی بی نظیر و خوب با فروش زیادی نیز رو به رو شده اند، این فرش ماشینی را با تنوع بالایی از سبک و طرح های مختلف مدرن و کلاسیک نیز می توانید مشاهده و خریداری کنید. فرش ۷۰۰ شانه اصل بافته ای است که حتی تا ۱۰ سال نیز برای شما مثل روز اول باقی می ماند و همچنین به علت تنوع بالایی که از لحاظ تراکم، رنگ بندی، طرح، سبک و بافت ساده و گل برجسته ای که دارند نیاز تمامی مشتریان را نیز رفع کرده اند. همچنین فرش هفتصد شانه ماشینی با پالت های رنگی مختلفی اعم از فرش ۷۰۰ شانه 8 رنگ، فرش ۷۰۰ شانه ۱۰ رنگ و ۱۲ رنگ نیز به تولید می رسند که هر چه تراکم و تعداد پالت رنگی افزایش پیدا کند روی قیمت بافته نیز تاثیر می گذارد.

مورد بعدی که باعث شده تا این بافته همه روزه با تعداد بالا به دیگر کشور ها صادر شود، تنوع طرح و سبک فرش ماشینی ۷۰۰ شانه می باشد چرا که با انواع سبک فرش مدرن ۷۰۰ شانه و وینتیج، کلاسیک و سنتی بافته می شوند و از پر فروش ترین سبک های این بافته که برای دکوراسیون سبک کلاسیک و مدرن نیز مناسب می باشند می توان به فرش خشتی ۷۰۰ شانه و فرش ۷۰۰ شانه طرح افشان اشاره نمود که انتخاب این بافته با رنگ زمینه های لایت و خنثی برای دکوراسیون سبک مدرن و همچنین منازل کوچک انتخابی بی نظیر می باشند و فضای سالن پذیرایی را بزرگ تر از حد معمول نیز نشان می دهند.

 

ضخامت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه

همانطور که می دانید تمامی فرش های ماشینی دارای وزن هایی متفاوت اما استانداردی هستند. افزایش شانه و تراکم سبب بالا رفتن میزان متریال مصرفی در بافت فرش های ماشینی می شود و ارتفاع نخ خاب کمتر در نظر گرفته می شود تا طرح بوم زمینه با وضوحی بیشتر و همچنین وزن کمتری به خود بگیرد. افزایش نخ خاب سبب بالا رفتن ضخامت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه می شود و این ضخامت بی نظیر سبب بالا رفتن کیفیت فرش ۷۰۰ شده است و به دلیل داشتن پاخور مناسب و کیفیت بی نظیری که دارد مورد علاقه عموم قرار گرفته است. ضخامت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه برابر ۱۰ میلی متر می باشد که این بافته مناسب برای مکان های پر رفت و آمد با قابلیت برگشت پذیری خیلی خوب نخ خاب نیز است که عایقی مناسب در برابر سرما می باشد.

 

قیمت فرش ۷۰۰ شانه دستباف گونه

همانطور که می دانید و گفته شد از مزایای خرید فرش ۷۰۰ شانه نسبت به دیگر فرش های ماشینی قیمت مناسب و کیفیت بالای این بافته نسبت به دیگر فرش های ماشینی می باشد که برای استفاده هیچ محدودیتی نیز برای شما ایجاد نمی کند. از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش های ۷۰۰ شانه میزان متریال مصرفی و جنس آن، ابعاد و اندازه فرش می باشد که مسلما هر چه تراکم در قالی ۷۰۰ افزایش پیدا کند میزان متریال مصرفی برای بافت نیز افزایش پیدا کرده و روی قیمت بافته تاثیر می گذارد. از طرفی دیگر عواملی که روی قیمت فرش ۷۰۰ شانه دستباف گونه تاثیر می گذارد متراژ بافته ها نیز می باشد بدین شکل که قیمت فرش ۷۰۰ شانه ۱۲ متری کاشان گران تر از قیمت فرش ۷۰۰ شانه ۶ متری می باشد چرا که میزان متریال مصرفی برای بافت نمونه ۱۲ متری بیشتر از ابعاد ۶ متری می باشد.

 

خرید فرش کاشان ۷۰۰ شانه

قیمت فرش ۷۰۰ شانه ارزان تر از دیگر بافته ها و کیفیتی بی نظیر را در بر دارد اما شما برای خرید فرش ۷۰۰ شانه ماشینی با قیمت ارزان تر می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به خرید انواع فرش ماشینی دستباف گونه نمایید. فروشگاه فرش کاشان ارائه دهنده انواع فرش ۷۰۰ شانه جدید با طرح و سبک، رنگ بندی های متفاوتی می باشد که از جدیدترین نمونه های فرش ۷۰۰ بافته هایی همچون فرش ۷۰۰ شانه مدرن و فرش ۷۰۰ شانه ۱۰ رنگ لوکس می باشد که با توجه به سبک دکوراسیونی که دارید می توانید این بافته را برای منازل خود خریداری کنید.

همانطور که می دانید این بافته به دلیل شانه و تراکم مناسبی که دارند برای منازل پر رفت و آمد انتخابی مناسب می باشند و غالبا از فرش های تراکم بالا که ضخامتی خیلی کم دارند تنها می توانید در منازل کم رفت و آمد خود استفاده نمایید. جهت خرید فرش کاشان ۷۰۰ شانه می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام به خرید انواع فرش های ماشینی با شانه و تراکم های مختلف کنید از کارخانجات فرش کاشان کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی