تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

گران ترین فرش ماشینی

فرش ماشینی گران قیمت

وقتی صحبت از گرانترین فرش می آید همه ذهن ها  به سمت قالی های دستباف می رود . ولی امروزه خرید قالی های دستباف نسبت به گذشته کمتر شده است و آن هم به خاطر تولید فرش های دستبافتگونه است .
برای دیدن انواع فرش های دستبافتگونه کلیک کنید .
امروزه افراد ترجیح می دهند که به جای خرید قالی های دستباف گرانقیت ، از بهترین فرش های ماشینی که بسان قالی های دستباف هستند بهره بگیرند . ویژگی قالی های دستباف از قبیل شست و شوی سخت آن ها ، قیمت هنگفت و صرف مدت زمان طولانی برای تولید آن ، افراد را به سمت قالی های ماشینی دستبافتگونه سوق می دهد و خریدارانی که به دنبال زیبایی طرح و نگاره هستند ترجیح می دهند گرانترین فرش ماشینی را تهیه کنند .
قیمت گرانترين فرش ماشيني عالی
فرش ماشینی 1500 شانه 12 متری : 5500000 تومان
فرش ماشینی 1200 شانه 12 متری : 3150000
فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته : 3300000

عواملی که باعث می شود تا محصولی عنوان گرانترین فرش ماشینی را به خود بگیرد ؟
عوامل بسیاری هستند تا باعث می شود قیمت فرش ماشینی بالا رود . بالطبع با بالا رفتن قیمت محصول ، کیفیت فرش نیز بهتر  می شود . اولین معیار مهم در تعیین قیمت ، شانه  و تراکم فرش ماشینی است .
مقاله مربوطه : برای درک مفهوم شانه فرش  و تراکم فرش کلیک کنید .
فرش های ماشینی 1500 شانه به دلیل تعداد گره های بالا در طول و عرض ، جزء گرانترین فرش ماشینی ایرانی محسوب می شوند . محصولاتی که در یک متر مربع از طول محصول 1500 گره و در یک متر از عرض محصول ، 4500 گره وجود دارد .
فرش های 1200 شانه نیز جزء فرش ماشینی گران هستند و از قیمت بیشتری نسبت به محصولات 700 شانه برخوردار می  باشند .
در محصولات با شانه و تراکم بالا ، به دلیل تعداد گره های بالا در طول و عرض ، تولید کننده باید از الیاف خیلی نازک و در عین حال مستحکم در بافت نخ خاب ، استفاده کند . قیمت این الیاف بالاتر از الیاف ضخیم است . محصولات 1500 شانه و 1200 شانه ای که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند گران تر می شوند و از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار می شوند . محصولات پلی استر و بی سی اف ارزانترین محصولات به شمار می روند .
محصولاتی که در بافت آن ها از الیاف ابریشم مصنوعی استفاده می شود دارای قیمت بالاتری می باشند . قیمت فرش های گل برجسته نیز بالاتر از دیگر محصولات است . این فرش های ماشینی جدید ، با نخ خاب آکریلیک و هایبالک هیت ست شده تولید می شوند و بعد از تولید ، در مرحله پرداخت ، قسمت هایی از قالی ، برجسته می شود و پستی و بلندی روی آن ایجاد می شود .
دستگاه های بافت این محصولات HCIX2 است که از شرکت وندویل بلژیک وارد شده است و ایران قدرت تولید این دستگاه های بافنده را ندارد و کارخانه ای که به تولید این فرش های ماشینی گران می پردازد باید از شرکت وندویل این دستگاه ها را وارد کند و هزینه بسیاری بر او متحمل می شود . سرعت بافت این دستگاه ها بالاست و الیاف وارد شده به دستگاه ، باید مستحکم باشد تا در حین بافت پاره نشود .
فرش 12 متری به دلیل استفاده از الیاف بیشتر و تعداد گره های گرانتر از فرش 6 متری  است .
تعداد رنگ به کار رفته در فرش های ماشینی و طرح و نگاره نیز ، در قیمت فرش نیز تاثیر دارد . قالی هایی که دارای طرح و نگاره های خیلی ریز و ظریف هستند از محصولاتی که دارای طرح و نگاره های ساده تر هستند ، گرانتر می باشند .
بسیار از تولید کنندگان هستند که محصولاتی عرضه می کنند که  ویژگی های بالا را داشته باشد ولی گرانترین فرش ماشینی را با قیمت بسیار مناسب تر از دیگر کارخانجات عرضه می کنند . دلیل این تفات قیمت چیست ؟
خرید مستقیم فرش ماشینی گران عالی
اگر تولید کننده محصولاتی را با الیاف ارزان نامرغوب و دستگاه های بی کیفیت و قدیمی و با طرح های تکراری و قدیمی  تولید کند ، بالطبع قیمت فرش ماشینی پایین می آید . ولی تولید کنندگان می توانند با به کارگیر فروش مستقیم فرش از کارخانه و ارائه محصولات به قیمت درب کارخانه ، قیمت فرش ماشینی گران را پایین آورند و بدین صورت بهترین فرش ماشینی را با بهترین قیمت عرضه کنند . خرید مستقیم فرش شامل خرید حضوری و خرید آنلاین می شود . در خرید حضوری مشتری با حضور در کارخانه می تواند کیفیت محصولات را از نزدیک لمس کند و با تولید کننده به طور مستقیم در ارتباط باشد و فرش ماشینی گران و باکیفیت را بدون واسطه خریداری کند . ولی بسیاری از مواقع برخی از مشتریان توانایی حضور در کارخانه را ندارند ، به این افراد توصیه می شود که برای خرید به سراغ نمایشگاه های موجود در سطح شهر نروند بلکه خرید اینترنتی فرش گران را از کارخانه معتبر انجام دهند و محصول باکیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کنند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی