تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1500 شانه جدیدترین فرش کلاسیک در دکوراسیون

نام نویسنده: الهه شاهمیری
فرش 1500 شانه جدیدترین فرش کلاسیک در دکوراسیون

فرش 1500 شانه چیست و از چه ویژگی‌هایی برخوردار است؟
بررسی طرح و نقش فرش 1500 شانه و نوع کاربری آن
آیا فرش 1500 شانه ماشینی برای دکوراسیون شما مناسب است؟

تفاوت کاربرد فرش 1500 شانه با سایر تراکم‌ها در دکوراسیون

قیمت فرش ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 گل برجسته
آیا فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه ارزش خرید دارد؟
خرید فرش 1500 شانه گل برجسته کاشان

امروزه در بازار فرش ماشینی، شاید عناوین جدیدی چون فرش 1500 شانه گل برجسته به گوشتان خورده باشد که بخواهید در مورد آن و نوع کاربری‌اش در دکوراسیون بیشتر بدانید. فرش 1500 شانه جدیدترین فرش کلاسیک در دکوراسیون است که اخیرا بسیار مورد استقبال واقع شده است. در ادامه می‌توانید بیشتر با این محصول جدید و کاربرد و سبک‌های مختلف آن آشنا شوید. در ادامه با ما همراه باشید.

 

فرش 1500 شانه چیست و از چه ویژگی‌هایی برخوردار است؟

این که فرش 1500 شانه چیست و از چه ویژگی‌هایی برخوردار است، در این قسمت بدان پرداخته‌ایم. به کارگیری از تراکم گره 1500 عرضی و 4500 طولی در یک متر منجر به ارائه محصولی با نام فرش 1500 شانه تراکم 4500 شده که در حال حاضر به عنوان بالاترین تراکم و شانه فرش ماشینی در بین سایر محصولات تولیدی شناخته می‌شود. از بارزترین ویژگی های فرش ماشینی 1500 شانه می‌توان به ظرافت و زیبایی طرح‌های آن اشاره داشت که در نگاه اول مشتری را به خود جذب می‌نماید. این ظرافت بافت به علت برخورداری از بیشترین تراکم گره در بافت شانه عرضی این فرش ماشینی است که سبب حجم بالایی از تراکم گره‌ها و قرارگیری آنها در کنار هم به وسیله الیاف بافت نازک و ظریف اکریلیک شده است. افزایش تراکم گره عرضی در شانه فرش منجر به افزایش ظرافت بافت و ریزنقشی طرح می‌شود که در این محصول بی نظیر است.

از سایر خصوصیات فرش ۱۵۰۰ شانه می‌توان به جنس آن اشاره داشت که به علت مقاومت بالای الیاف اکریلیک هیت ست در برابر سرعت بالای ماشین آلات بافنده روز دنیا و عدم پارگی و در رفتگی این نخ، در تولید این محصول از این الیاف بافت استفاده می‌گردد که از جنسی نرم و لطیف با خاصیت کشسانی و ارتجاعی برخوردار بوده که در برابر پاخور و قرارگیری اجسام سنگین بسیار مقاوم است. از طرفی با هیت ست شدن این الیاف از پرزدهی بسیار ناچیزی برخوردار می‌گردد که از آن به عنوان فرش ضد حساسیت نیز نام برده‌اند. با وجود برخورداری این محصول از تراکم و انسجام و استحکام بالا همراه با جنس الیاف بافت مقاوم و بدون پرز، توصیه می‌شود که از آن برای فضاهای پرتردد استفاده نشود تا از ماندگاری و دوام ظرافت بافت محصول مدت زمان بیشتری بهره‌مند شوید. این بود نکاتی در باب فرش 1500 شانه ماشینی و ویژگی های آن که امیدواریم مفید بوده باشد.

 

بررسی طرح و نقش فرش 1500 شانه و نوع کاربری آن

در بررسی طرح و نقش فرش 1500 شانه و نوع کاربری آن می‌توان گفت به علت ظرافت بافت و ریز نقشی که این محصول دارد، امکان تولید نقشه‌های کلاسیک با طرح‌های اصیل و شلوغ مانند نقوش فرش تبریز در این تراکم از گره فرش ماشینی وجود دارد که به همین علت اصولا فرش ماشینی 1500 شانه بیشتر از سبکی کلاسیک برخوردار است تا طرح‌های خلوت مدرن. با این تفاسیر می‌توان دریافت که کاربرد فرش 1500 شانه چیست و در چه سبک دکوراسیون‌هایی می‌توان آن را مورد استفاده قرار داد. طرح‌های کلاسیک با نقش نگاری شلوغ با ابن حجم از ظرافت بافت بیشتر مناسب به کارگیری برای فضاهای اصیل ایرانی است که از هماهنگی بسیار خوبی هم برخوردار خواهد بود. از طرفی در نقش نگاری این فرش لوکس به کارگیری از یک پالت 8 رنگه با طیفی نسبتا یکسان سبب جذابیت نقوش و هارمونی خوبی در بین نقوش مختلف از طرح فرش شده است.

فرش 1500 شانه ماشینی جدیدترین فرش کلاسیک است، این جمله هم به لحاظ تراکم گره و هم به لحاظ طرح صدق می‌کند. با وجود برخورداری این فرش ماشینی از بیش‌ترین تراکم گره که با به روزترین دستگاه‌های بافندگی تولید می‌گردد، می‌توان از آن به عنوان آخرین و بیشترین تراکم گره نام برد که اخیرا بسیار بیشتر از دیگر محصولات مورد استقبال قرار گرفته است. طرح‌های پرنقش و نگاری که تولید آن در تراکم‌های پایین‌تر به علت ظرافت کمتر امکان پذیر نبود، حال با وجود تولید این تراکم گره فرش ماشینی قابلیت تولید چنین نقوش زیبا و جدیدی نیز امکان پذیر شده است. کاربری فرش 1500 شانه نیز به علت برخورداری از ظرافت بافت و حفظ هرچه بیشتر این زیبایی برای فضاهای کم ترددی چون سالن پذیرایی مناسب دیده شده که علاوه بر تناسب کاربری، از هارمونی لازم با چنین فضاهایی با چیدمانی لوکس و پر زرق و برق برخوردار خواهد بود.

بررسی طرح و نقش فرش 1500 شانه و نوع کاربری آن در دکوراسیون منزل

 

آیا فرش 1500 شانه ماشینی برای دکوراسیون شما مناسب است؟

فرش به عنوان عنصری تاثیر گذار در دکواسیون هر خانه ایرانی محسوب می‌شود که انتخاب آن نیاز به کمی دقت و تامل دارد، به ویژه که از بالاترین تراکم و شانه فرش به عنوان محصولی لوکس و گران قیمت باشد. چرا که انتخاب این فرش لوکس برای هر خانه و دکوراسیونی مناسب نیست. پس با این تفاسیر تهیه و خریداری فرش 1500 شانه تراکم 4500 نیاز به بررسی دارد که در این قسمت بدان می‌پردازیم. در صورتی که از دکوراسیونی با سبک کلاسیک و اصیل ایرانی برخوردار هستید، می‌توانید به این تراکم از فرش ماشینی فکر کنید، در غیر این صورت طرح و نقش‌های سنتی به کار رفته در این فرش سبک کلاسیک هم خوانی لازم را با دکوراسیون‌های مدرن و فانتزی نخواهد داشت. پس اگر می‌خواهید بدانید که آیا فرش 1500 شانه ماشینی برای دکوراسیون شما مناسب است یا خیر، بهتر است ابتدا سبک دکوراسیون و چیدمان منزل خود را به لحاظ هارمونی سبک در نظر بگیرید.

پس از بررسی طرح و نقش و تناسب آن برای دکوراسیون‌های مختلف، نوبت می‌رسد به تناسب کیفی و کارآیی فرش 1500 شانه برای فضاهای مختلف که بهتر است آن را به جهت برخورداری از ضخامت بسیار کم و ظرافت بالا، برای قسمت‌های کم تردد از خانه مانند پذیرایی در نظر بگیرید. هم چنین این حجم از ظرافت و زیبایی چشم نواز این محصول تنها برای مکان‌هایی با چیدمانی لوکس و مجلل دارای هارمونی لازم است که بدین منظور استفاده از آن برای دکوراسیون‌های لوکس و پر زرق و برق منازل اشرافی و مجلل بهترین گزینه انتخابی خواهد بود.

 

تفاوت کاربرد فرش 1500 شانه با سایر تراکم‌ها در دکوراسیون

پس از تولید محصولاتی چون فرش 700، هزار و 1200 با پیشرفته شدن صنایع بافندگی، محصول جدیدی با عنوان فرش ماشینی 1500 شانه تولید و ارائه شده که در ظرافت و زیبایی نظیر ندارد. با همه آن که فرش 1200 شانه قبل از آن به لحاظ ظرافت و زیبایی بسیار مورد استقبال قرار گرفت، اما اخیرا با ورود این تراکم از فرش ماشینی به لیست محصولات فرش کاشان، جای خود را به محصولات ریزبافتی چون فرش 1500 شانه کاشان داده است. ظرافت و ریزنقشی و ضخامت بسیار پایین این محصول در نوع کاربری فرش محدودیت ایجاد نموده که بهتر است از آن برای فضاهای کم تردد استفاده شود تا به لحاظ ظرافت و ریزبافتی زیبایی آن حفظ شود. این تراکم از فرش ماشینی به لحاظ ظاهری و انسجام گره‌ها با سایر محصولات قابل مقایسه نیست و از آن می‌توان به عنوان فرش ظریف و با نهایت ریزبافتی با وجود تراکم بالا و استفاده از کمترین ضخامت نخ نام برد.

اما از تفاوت کاربرد فرش 1500 شانه با سایر تراکم‌ها در دکوراسیون علاوه بر سبک و طرح‌های کلاسیک به کار رفته در نقشه آن، به لحاظ کیفیت و ظرافت نیز حائز اهمیت است که به جهت حفظ ظرافت و زیبایی بیشتر بهتر است از آن برای سالن‌های پذیرایی کم تردد تنها به عنوان فرش زینتی مورد استفاده قرار گیرد. بهترین فرش 1500 شانه فرشی است که به لحاظ ظرافت بافت و نخ خاب از ارتفاع استاندارد برخوردار باشد، نه آنقدر کوتاه که با کمی راه رفتن روی آن فرش سریعا جمع گردد، نه آنقدر بلند که به علت برخورداری از حجم بالای گره از وزن بسیار سنگین و غیر قابل جابجایی برخوردار شود. علاوه بر آن فشردگی گره‌های زده شده در این محصول باید به گونه‌ای باشد که نتوان با دست خاب آن را جابجا نمود و بدین طریق از نفوذ گرد و خاک و یا مواد غذایی و ایجاد میکروب و باکتری در سطح فرش جلوگیری گردد.

 

قیمت فرش ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 گل برجسته

به منظور بررسی قیمت فرش ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 گل برجسته به عنوان پر تراکم ترین فرش ماشینی، بهتر است به توضیح خصوصیات فنی فرش ۱۵۰۰ شانه کاشان و عوامل مؤثر بر قیمت آن بپردازیم. تعداد تراکم گره‌های به کار رفته در بافت شانه عرضی و تراکم طولی، جنس و مقدار الیاف مصرفی در وزن و ابعاد مختلف، تعداد رنگ بندی پالت رنگی فرش، سایز و وزن، نوع بافت برجسته و یا ساده از فرش ماشینی و برندینگ از فاکتورهای قیمت گذاری فرش ماشینی است که سبب افزایش قیمت فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته نسبت به دیگر فرش ها به عنوان فرش پرتراکم شده است. چرا که در بافت این محصول از بیشترین تراکم گره استفاده شده که این موجب افزایش الیاف مصرفی و هزینه‌های ناشی از آن شده است و به عنوان محصولی با تراکم بالای گره در حال حاضر به عنوان گران‌ترین فرش ماشینی شناخته می‌شود.

اما قیمت فرش 1500 شانه گل برجسته کاشان در مقایسه با محصولات دستبافت بسیار مناسب و مقرون به صرفه‌تر است که علاقمندان به این محصولات می‌توانند با خریداری این تراکم از فرش ماشینی، از محصولی دستباف گونه با قیمتی بسیار مناسب و به صرفه در دکوراسیون منزل خود بهره‌مند گردند. قیمت فرش ماشینی 12 متری 1500 شانه کاشان به عنوان سایزی پرتقاضا و یکپارچه برای دکوراسیون بسیار مورد سوال است که می‌توان آن را نسبت به سایر تراکم‌های فرش ماشینی بیشتر و نسبت به قالی‌های دستبافت در همین سایز بسیار مناسب اعلام نمود. هم چنین قیمت فرش ماشینی 9 متری 1500 شانه در مقایسه با سایز دوازده متری مسلما به دلیل برخورداری از ابعاد کوچک‌تر، کمتر است، اما این سایز دارای نیم متر پرتی هم هست که در قیمت نهایی محصول محاسبه می‌شود و این شاید کمی برای مشتریان ناخوشایند باشد که هزینه اضافی از این تراکم بالای فرش را بپردازند.

 

آیا فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه ارزش خرید دارد؟

اما پس از بررسی کیفیت و قیمت فرش ماشینی 1500 شانه شاید بخواهید بدانید که آیا فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه ارزش خرید دارد یا خیر، در این قسمت بهتر است به کاربرد و علت ظرافت بسیار بالای فرش های 1500 شانه آن اشاره نماییم و همان طور که قبلا هم در این مورد توضیح داده شده که فرش هر چه از تراکم بالاتری برخوردار باشد، به دلیل استانداردسازی از الیاف بافت نازک با حجم بالای گره‌ها، وزن کمتر و در نهایت ظرافت بالاتری برخوردار خواهد بود که مسلما در حفظ و نگهداری آن هم باید دقت بیشتری شود تا از مدت زمان بیشتری از این ظرافت و زیبایی لذت ببریم، پس می‌توان اذعان داشت در صورتی وقت و فرصت کافی برای نگهداری و بهر‌ه‌مندی از شرایطی مانند تردد و میزان حداقل رفت و آمد و فضایی لوکس و مجلل در دکوراسیون منزل خود، نه تنها این محصول ارزش خرید دارد بلکه حتی می‌تواند مکملی بسیار خوب و عالی برای چنین فضا و دکوراسیون‌هایی باشد.

آیا فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه ارزش خرید دارد؟ فرش کاشان

 

خرید فرش 1500 شانه گل برجسته کاشان

در جهت خرید فرش 1500 شانه گل برجسته کاشان به عنوان محصولی لوکس و گران، تولیدکنندگان با در نظر دیدن تمهیداتی سعی در ارائه این محصول با قیمت مناسب‌تری داشته‌اند تا بدین طریق مشتریان بتوانند از پس خریداری آن برآیند. آن‌ها با عرضه مستقیم و بی واسطه محصولات توانسته‌اند بسیاری از هزینه‌های اضافی و گزاف چون سود واسطه‌ها را کاهش داده و امکان خرید فرش 1500 شانه با قیمت درب کارخانه را برای مشتریان مهیا سازند. شرکت فرش کاشان به عنوان یک مجموعه تجاری معتبر در شهر فرش کاشان شناخته می‌شود که این امکان را به دو شیوه حضوری و غیرحضوری برای مشتریان خود فراهم آورده است.

خرید فرش 1500 شانه گل برجسته کاشان به صورت آنلاین

خرید فرش 1500 شانه گل برجسته کاشان به صورت آنلاین یکی از جدیدترین متدهای فروش محصولات است که این شرکت معتبر فرش اخیرا به صورت غیرحضوری به ارائه آن پرداخته است. به منظور خرید اینترنتی فرش 1500 شانه همراه با گارانتی معتبر می‌توانید با مراجعه به وب سایت فروشگاهی فرش کاشان و مشاهده محصولات و مقایسه آن به لحاظ طرح و رنگ، به انتخاب مناسب‌ترین گزینه و خریداری آن در بین تنوع بالای محصولات بپردازید و بدین نحو از مزیت‌های خرید آنلاین مانند عدم پرداخت هزینه‌های نمایشگاهی و رفت و آمد و صرفه جویی در وقت و هزینه‌های خود و غیره بهره‌مند شوید.

خرید فرش ماشینی 1500 شانه به صورت حضوری

اما خرید فرش ماشینی 1500 شانه به صورت حضوری یکی از روش‌های خرید سنتی است که با وجود راحتی و کمتر هزینه کردن در روش غیرحضوری، باز بسیاری از افراد ترجیح به خرید حضوری و از نزدیک دیدن طرح و نقش و رنگ‌های مختلف فرش می‌دهند که مسلما در این روش باید مسافت‌های طولانی بین شهر و یا پرترافیک شهر را طی نموده تا به آدرس کارخانه فرش کاشان مراجعه نموده و بدین ترتیب ناچار به پرداخت هزینه سوخت و یا کرایه ایاب ذهاب خود خواهند بود. با وجود لمس کردن جنس فرش که بهترین مزیت این روش است، اما نسبت به خرید غیرحضوری باید وقت و هزینه بیشتری را صرف نمایید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی