تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید مستقیم فرش 1500 شانه از کارخانه فرش کاشان

نام نویسنده: مائده خلجی
خرید مستقیم فرش 1500 شانه از کارخانه فرش کاشان

چرا کاشان بهترین شهر برای خرید فرش 1500 شانه است؟
چرا قالی 1500 شانه با تراکم 4500 با قالی دستباف رقابت می‌کند؟
مزایای فرش 1500 شانه گل برجسته چیست؟
معایب فرش گل برجسته ۱۵۰۰ شانه چیست؟
تشخیص فرش 1500 شانه اصل از تقلبی
چگونه به خرید مستقیم از کارخانه اعتماد کنیم؟
چرا خرید مستقیم فرش1500 شانه از کارخانه با صرفه‌تر است؟
راه های خرید فرش 1500 شانه بدون واسطه
مزایای خرید مستقیم فرش 1500 شانه از کارخانه فرش کاشان چیست؟

فرش یکی از ارکان اصلی در دکوراسیون منزل است که باعث زیبایی آن می‌شود. با توجه به زندگی مدرن امروزی و به دلیل قیمت بالای قالی دستبافت و توان مالی مردم، قالی 1500 شانه با تراکم 4500 یکی از ظریف‌ترین و دستبافت گونه‌ترین قالی ماشینی است که در مدل‌ها و طرح‌های مختلف استفاده می‌گردد. یکی از دلایل محبوبیت این فرش متراکم بودن آن است که باعث می‌شود کمتر گرد و خاک به داخل آن وارد شود. امروزه اکثر افراد به دنبال سریع‌ترین و مقرون به‌صرفه‌ترین راه برای انجام فعالیت‌های خود هستند به همین دلیل خریداران فرش 12 متری 1500 شانه، خرید مستقیم از کارخانه فرش را جایگزین خریدهای حضوری می‌کنند. ما در این مقاله دلایل محبوبيت قالی 1500 شانه تراکم 4500 و راه خرید مستقیم فرش 1500 شانه از کارخانه فرش کاشان را برای شما شرح داده‌ایم تا اگر قصد خرید فرش هزار و پانصد شانه را دارید مانند یک کارشناس به آن‌ نگاه کنید.

 

چرا کاشان بهترین شهر برای خرید فرش 1500 شانه است؟

اگر سری به تاریخچه فرش کاشان در صنعت فرش ماشینی بزنیم می‌بینیم که این شهر همواره در صف اول برترین فنّاوری‌های فرش در کشور بوده است که هر ساله توانسته محصول جدیدی معرفی و عرضه کند. کاشان از نخستین شهرهایی است که فرش دستبافت آن با قدمت 3 هزار سال جزو بهترین فرش‌ های جهان قرار گرفته و مهارت‌های بافت آن در فهرست یونسکو نیز به ثبت رسیده است. کاشان اولین واردکننده دستگاه فرش 1500 شانه در ایران است و توانسته این محصول زیبا را به دنیا معرفی کند. فرش 1500 شانه در حال حاضر آخرین نسخه فرش ماشینی و دارای بیشترین ظرافت، تراکم و تعداد شانه در جهان است، همچنین این فرش رقیب بزرگ و سرسخت فرش دستبافت تبریز است. فرش 1500 شانه پا را فراتر از تصورات ما گذاشت و با ورود به بازار، طوفانی هم در داخل و هم در زمینهٔ صادرات ایجاد کرد.

حدود 80 درصد کارخانه‌ های تولیدی فرش ماشینی کشور با نام‌هایی معتبر و دستگاه‌هایی پیشرفته در کاشان و حوالی آن قرار دارند، به همین دلیل کاشان پایتخت فرش دستباف و قطب بین‌المللی فرش ماشینی در جهان است و سالیان سال است که جهانیان را با آثار زیبای خود متحیر کرده است. باکیفیت‌ترین و اولین‌های فرش در کاشان تولید و پس از آن به شهرهای دیگر منتقل می‌شوند.

 

چرا قالی 1500 شانه با تراکم 4500 با قالی دستباف رقابت می‌کند؟

در گذشته تنها قالی دستباف در ایران وجود داشت که به دلایلی مثل کیفیت و ماندگاری بالا، اصالت نقش و نگار، ارزشمند بودن کار دست و ریزبافت بودن آن بسیار محبوب بود اما از همان ابتدا به خاطر قیمت بالای قالی دستبافت قابل تهیه برای بسیاری از خانواده‌ها نبود.
حال برخی از مزیت‌های فرش دستبافت به عرصه تولیدات فرش ماشینی هم رسیده است و با رونق یافتن صنعت فرش ماشینی در ایران و تولید فرش‌های ماشینی امکان خرید فرش با قیمت ارزان‌تر برای بسیاری از خانواده‌ها فراهم شد و با پیشرفت فنّاوری فرش‌های ماشینی در طرح‌های مختلف و در تراکم و شانه‌های گوناگون تولید شدند. امروزه قالی‌هایی با تراکم بالا مانند فرش 1500 شانه تراکم 4500 در کارخانه‌ های فرش کاشان تولید می‌شوند که به دلیل ریزبافت بودن و طرح‌ها و رنگ‌های زیبایی که دارند بسیار شبیه به قالی دستباف هستند که همین امر باعث رقابتی شدن بازار این دو می‌شود. البته اگر فرش ماشینی را انتخاب کنید قطعاً در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی می‌کنید.

 

مزایای فرش 1500 شانه گل برجسته چیست؟

فرش 1500 شانه گل برجسته از مهم‌ترین دستاوردهای جدید در محصولات تولیدکنندگان ایرانی در صنعت فرش است تعداد کمی از تولیدکنندگان جهانی توانایی تولید این دسته از فرش‌ها با طرح برجسته را به دست آورده‌اند. فرش‌های گل برجسته از انواع فرش‌های جدید و لوکس است که در چیدمان داخلی فضاهای لاکچری و مدرن بسیار استفاده می‌شوند.

الیاف مرغوب

فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته با الیاف آکریلیک هیت ست شده و نخ ترک بافته می‌شود که در نتیجه از ظرافت و ریزبافتی منحصربه‌فردی برخوردار هست. هیت ست کردن علاوه بر افزایش مقاومت فرش هزار و پانصد شانه مزایای دیگری ازجمله: مقاومت در برابر حرارت مستقیم،‌ گرد و غبار،‌ عدم پرزدهی و ضد لک بودن را نیز دارد.

عدم تغییر رنگ در شستشو

یکی از دغدغه‌های دارندگان قالی این است که چطور آن را بشویند که رنگ‌های قالی با هم ترکیب نشود؟ و از کدام مواد شوینده استفاده کنند که به بافت اصلی قالی آسیب وارد نشود؟ در صورت خرید قالی 1500 شانه گل برجسته دیگر این دغدغه‌ها را ندارید، چرا که در مقابل مواد شوینده و آفتاب بسیار مقاوم است و هیچ تغییر رنگی در شستشو ایجاد نمی‌شود حتی می‌توانید به‌ راحتی خودتان آن را بشویید و یا به قالی‌شویی‌ها بسپارید.

شانه و تراکم بالا

بالاترین تراکم و شانه فرش ماشینی مربوط به فرش 12 متری 1500 شانه با تراکم 4500 است. این فرش به‌عنوان ریزبافت‌ترین فرش ماشینی جهان شناخته‌ شده است و اما مزیت ریزبافت بودنش این است که باعث می‌شود وضوح نقش و نگار فرش بالا رود و جزئیات باکیفیت بیشتری مشاهده شود تا حدی که لطافت و توجه به جزئیات در فرش هزار و پانصد شانه تا حد زیادی با تابلو فرش ابریشمی دستباف برابری می‌کند. البته باید این موضوع را نیز در نظر بگیرید که معمولاً این قالی تراکم بالا به‌ صورت قالی 1500 شانه گل برجسته تولید می‌گردد.

تنوع طرح و رنگ

یکی از جذابیت‌های دستگاه‌های 1500 شانه این است که قابلیت تولید 8 رنگ متفاوت و زیبا را دارند. این تنوع رنگی پیش‌ از این در هیچ‌یک از قالی‌های ماشینی وجود نداشت. کیفیت وضوح و زنده‌ بودن این رنگ‌ها به نحوی است که بیننده را یاد نخ‌های ابریشم طبیعی می‌اندازد. طرح‌های مرسوم در فرش دوازده متری هزار و پانصد شانه، هم به‌ صورت سنتی و هم مدرن بافته می‌شود.

ضخامت و وزن

ضخامت فرش 1500 گل برجسته شانه به دلیل ارتفاع خاب آن،‌ حدود ۶ میلیمتر است و ممکن است در برخی موارد 1 میلیمتر کمتر و یا بیشتر باشد. به همین خاطر وزن فرش 1500 گل برجسته کم است از این رو می‌توان به آسانی آن را جابه‌جا کرد. ضخامت فرش های 1500 شانه سبب شده تا این نوع فرش ها بیشتر به عنوان یک کالای زینتی و در اماکن کم رفت و آمد استفاده شود.

 

معایب فرش گل برجسته ۱۵۰۰ شانه چیست؟

مزایای فرش گل برجسته 1500 شانه در مقایسه با معایب آن بسیار زیاد است. اما این فرش های 1500 شانه نیز دقیقا مثل فرش های دیگر که شانه‌ی متفاوتی دارند دارای معایبی هستند. نظیر قیمت بالا و نازک بودن در ادامه موارد فوق را توضیح خواهیم داد تا در انتخاب فرش برای منزل خود بتوانید با دید بازتری خرید خود را انجام دهید و بهترین تصمیم را بگیرید.

قیمت بالای فرش

قیمت فرش گل برجسته 1500 شانه در کاشان به دلیل کیفیت بالاتر، زیبایی، ریز بافتی و ظرافت بیشتر در بافت آن نسبت به سایر نمونه‌های فرش ماشینی با شانه‌ی کمتر بالاتر است اما به طبع، قالی ماشینی به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی و بافته‌شده با دستگاه و ماشین‌آلات مخصوص نسبت به قالی دستبافت از قیمت ارزان‌تری برخوردار است.

نازک بودن فرش

فرش گل برجسته هزار و پانصد شانه به دلیل ریزبافت بودن و کوتاه بودن نخ خاب، ضخامت کمتری دارد که همین ویژگی باعث زیبایی بیشتر آن می‌شود؛ اما عیبی که دارد این است که در مقابل یک فرش پرز بلند، مانع انتقال سرمای زمین نمی‌شود. اما اگر به دنبال فرشی برای مکان‌های لوکس به همراه دکوراسیون شیک هستید خرید فرش گل برجسته هزار و پانصد شانه انتخاب درستی است و جلوه خاصی به پذیرایی شما خواهد داد.

 

تشخیص فرش 1500 شانه اصل از تقلبی

برای خریداران فرش 1500 شانه به دلیل قیمت بالای این‌ فرش سؤالات و نگرانی‌هایی به وجود می‌آید مانند: نحوه تشخیص فرش اصل از غیر اصل چیست؟ چگونه فرش ماشینی تقلبی نخریم؟ بهترین راه تشخیص فرش اصل چیست؟ چگونه فرش اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟ ما در اینجا به راه‌های تشخیص فرش 1500 شانه اصل از تقلبی می‌پردازیم تا شما با خیال راحت برای خرید فرش باکیفیت و اصل اقدام کنید.

شانه و تراکم

منظور از شانه و تراکم فرش چیست؟ شانه به معنای تراکم عرضی و تراکم به معنای تراکم طولی است که بیانگر تعداد گره یا ریشه‌هایی است که در یک متر از عرض یا یک متر از طول بافته می‌شوند. شما می‌توانید تعداد گره‌های موجود در 1 سانتی‌متر از عرض یا طول فرش را شمارش کنید و در 100 ضرب کنید آن‌ وقت به میزان شانه و تراکم فرش ایرانی پی می‌برید. همچنین می‌توانید قالی را لمس یا تا کنید هر چه محکم‌تر باشد میزان تراکم و شانه آن بالاتر است. فرش هزار و پانصد شانه دارای تراکم چهار هزار و پانصد بوده و در هشت رنگ عرضه می‌شود. اگر فرش 1500 شانه اصل باشد باید پشت آن به‌ صورت دستباف گونه باشد یعنی گره‌های آن مشخص و قابل‌ لمس باشد. لذا اگر برای یک شانه و تراکم مشخص، تعداد کمتر باشد به آسانی متوجه تقلبی بودن آن می‌شوید.

نخ خاب

نخ خاب فرش چیست؟ به نخ یا الیافی که در سطح فرش به کار رفته و به‌ راحتی قابل ‌لمس است نخ خاب گفته می‌شود. در بافت فرش‌های ماشینی گل برجسته از نخ آکریلیک هیت ست شده که بهترین نوع نخ خاب است استفاده می‌شود. نخ آکریلیک هیت ست شده دارای کیفیت و قیمت بیشتر نسبت به نخ‌ هیت ست نشده است البته تشخیص دقیق نوع نخ مختص کارشناسان فرش است و شما تنها برای تشخیص آن می‌توانید به برچسب پشت فرش مراجعه کنید.

برند فرش

نکته دیگری که برای تشخیص اصل بودن فرش 1500 شانه گل برجسته اهمیت دارد برند یا مارکی است که در محصول وجود دارد. انواع محصولاتی که در کارخانه تولید می‌شوند دارای مارک خاص خود هستند از این طریق می‌توان تولیدکننده فرش را به‌ راحتی تشخیص داد. این مشخصه به همراه اطلاعات دیگر که شامل مشخصات فنی ازجمله: میزان شانه و تراکم، جنس نخ، نام برند و کارخانه و تعداد رنگ موجود در فرش است که روی برچسب پشت محصول درج‌ شده است. فرش کاشان جزو معتبرترین و بهترین برند فرش ماشینی کاشان است.
ممکن است افراد سودجو از این فرصت سوء استفاده کنند و فرش‌های تقلبی خود را با برندهای معروف به فروش برسانند. در نتیجه شما می‌توانید با خرید مستقیم فرش 1500 شانه از کارخانه فرش کاشان، فرش مورد نیاز خود را بررسی کنید که در این صورت از قیمت و کیفیتش مطمئن خواهید بود.

 

چگونه به خرید مستقیم از کارخانه اعتماد کنیم؟

خرید مستقیم فرش از کارخانه یکی از راحت‌ترین روش‌هایی است که فرد در کمترین زمان ممکن به فرش دلخواه خود دست‌یافته و می‌تواند آن را با کمترین قیمت خریداری کند، اما یکی از دغدغه‌ها و سوالاتی که برای خریداران فرش پیش می‌آید این است که چگونه به خرید مستقیم از کارخانه اعتماد کنیم؟ یا از کجا متوجه شویم که فرش خریداری‌شده باکیفیت است یا نه؟
شما برای خرید فرش نباید به سراغ هر پیجی از شبکه‌های اجتماعی بدون فروشگاه اینترنتی متصل و فروشنده‌هایی با هویت تایید نشده بروید با دقت مطالب ذیل را مطالعه کنید تا بتوانید خریدی امن را تجربه کنید.
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام به اعطای نماد اعتماد الکترونیک برای فروشگاه‌های معتبر اینترنتی کرده و شما با استفاده از این نماد هویت فروشنده فرش و صحت اطلاعات وارد شده را برای ضمانت و کیفیت فرش در اختیار دارید همچنین خود شما با مقایسه قیمت و برندهای فرش توسط فروشگاه‌ها و سایت‌های خرید فرش از کارخانه و با اطلاعاتی که خود سایت در مورد فعالیتش در اختیار کاربر قرار می‌دهد می‌توانید در سراسر دنیا خریدی امن داشته باشید.
با توجه به توصیه‌های پلیس فتا برای خرید مستقیم باید از اعتبار، امنیت و برخورداری فروشگاه از نماد اعتماد الکترونیکی مطمئن شویم و هنگام پرداخت نیز باید حواسمان باشد که به درگاه‌های معتبر مانند زرین پال وصل شویم جهت اطمینان از اعتبار فروشگاه طبق مراحل زیر اقدام نمایید:

داشتن نماد اعتماد الکترونیکی واقعی فروشگاه و بررسی آن

یکی از مهم‌ترین‌ فاکتورهای اطمینان از اعتبار فروشگاه و اعتماد مشتریان برخورداری از نماد اعتماد الکترونیکی است که با کلیک کردن بروی آن تمام اطلاعات فروشگاه اعم از: نام و نام خانوادگی صاحب فروشگاه، آدرس دقیق فیزیکی تایید شده، تلفن، تاریخ اعتبار نماد، پست الکترونیکی و... در اختیار هر فرد قرار می‌گیرد شما می‌توانید این مشخصات را با اطلاعات داخل فروشگاه چک نمایید.
همچنین در صفحه نماد اعتماد الکترونیکی بخشی به نام سوابق عملکرد کسب‌وکار وجود دارد که اطلاعاتی شامل: سابقه فعالیت، سوابق پاسخگویی به شکایات و مغایرت از دستورالعمل که نشان دهنده رضایت مشتری از خرید هست وجود دارد و اما اگر صفحه‌ای بنام نماد اعتماد الکترونیکی باز نشد و یا صفحه‌ای غیر از آن باز شد یعنی نماد اعتماد الکترونیکی آن فروشگاه تقلبی است.

لوگوی ثبت ساماندهی فروشگاه برای خرید اینترنتی

نماد دیگری که هر فروشگاه برای جلب اعتماد مشتریان خود نیاز دارد لوگوی ساماندهی یا همان نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال است که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برای سامان‌دادن به فروشگاه‌های اینترنتی اعطا می‌کند از طرفی این لوگو فقط در صورت داشتن نماد اعتماد به فروشگاه داده می‌شود که با کلیک کردن روی این نماد اطلاعاتی چون آدرس فروشگاه، نام صاحب‌امتیاز، وضعیت فعال بودن نماد و ... نمایش داده می‌شود.

لوگوی تایید زرین پال

لوگوی زرین پال، نماد ضمانت پرداخت ایمن هر فروشگاهی است که قصد خرید از آن را دارید. شرکت زرین پال در ارائه خدمات درگاه پرداخت و مجوز پرداخت از شاپرک و بانک مرکزی، یکی از معتبرترین شرکت‌های پرداخت به حساب می‌آید و این نماد به منظور تایید وبسایت استفاده کننده از درگاه پرداخت است.
شما می‌توانید با کیلک کردن به روی این نماد مشخصات فروشنده را نیز مشاهده کنید نماد زرین پال یکی از روش‌های افزایش امنیت انتقال وجه اینترنتی است.
گروه تجاری فرش کاشان با به‌کارگیری بهترین خدمات، به تاسیس بهترین و امن‌ترین مکان جهت خرید فرش ماشینی پرداخته و با بوجود آوردن وب‌سایت اینترنتی خود، رفاه را برای مشتریان به ارمغان آورده است این مجموعه با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از ورازت صنعت، معدن و تجارت، نماد ساماندهی از وزارت ارشاد، لوگوی زرین پال و همچنین با همکاری با پلیس فتای کاشان اطمینان در خرید فرش را فراهم آورده تا مشتریان عزیز با خاطری آسوده به خرید فرش دلخواه خود بپردازند.

 

چرا خرید مستقیم فرش1500 شانه از کارخانه با صرفه‌تر است؟

از رایج‌ترین سوالاتی که برای خریداران فرش پیش می‌آید این است که: از کجا می‌توانم فرش ماشینی ارزان ‌قیمت بخرم؟ فرش 1500 شانه گل برجسته، دستباف‌گونه‌ترین و بالاترین قیمت‌ نوع فرش هست و یکی از مواردی که تفاوت قیمت را برای خریداران این فرش بوجود می‌آورد محل خرید آن است بهترین گزینه، خرید مستقیم فرش 1500 شانه از کارخانه است چرا که تفاوت قیمت آن با نمایشگاه‌های فرش بسیار متفاوت است.
اکثر افراد در زمان خرید فرش ماشینی به دنبال فرش هایی باکیفیت همراه با قیمتی مناسب هستند فرش ها به همان اندازه که باکیفیت هستند از قیمت بالاتری نیز برخوردارند و کسانی وجود دارند که نمی‌توانند هزینه زیادی برای خرید قالی متقبل شوند به همین دلیل اکثر خریداران به سمت خرید قالی هایی ارزان‌تر که مطابق با قدرت خرید آنها هست سوق داده می‌شوند و این یعنی خرید فرش های بدون کیفیت و شناسنامه، اینجاست که عرضه فرش های متفرقه در بازار بیشتر می‌شود.
ضمناً فروشگاه‌های اینترنتی مثل فروشگاه فرش کاشان این امکان را فراهم نموده که با وجود همه این موارد اعتمادسازی، اگر مشتری عزیزی باز هم به خرید اینترنتی اعتماد نداشت مبلغ ناچیزی به عنوان بیعانه و ثبت در سیستم مالی شرکت و کارخانه پرداخت نموده و فرش ارسالی خود را بعد از رویت در باربری شهر خودش تسویه نموده و تحویل گیرد.
زمانی که فرش در کارخانه تولید می‌شود ابتدا عمده ‌فروشان آن را خریداری کرده و در انبارهایشان در شهرهای مختلف دپو می‌کنند و پس از آن مغازه‌داران به سراغ عمده‌ فروشان رفته و فرش های خریداری‌شده را در نمایشگاه‌هایشان برای فروش می‌گذارند این‌ گونه خرید فرش با قیمتی بالاتر از کارخانه انجام می‌شود، همچنین فروشندگان فرش هزینه‌هایی چون اجاره، قبوض، مالیات و غیره را به مبلغ فرش اضافه می‌کنند که این خود باعث بالا رفتن بیش از اندازه قیمت فرش می‌شود.
در خرید مستقیم فرش از کارخانه این هزینه‌ها وجود ندارد و حتی کارخانه‌ های تولیدکننده فرش سعی دارند محصولات خود را با قیمتی ارزانتر و کیفیتی بالا به فروش رسانند تا باعث جذب مشتری شوند. شما با خرید مستقیم فرش از کارخانه به جز صرفه‌جویی در زمان خود و انتخاب هر طرح و سایزی از فرش، مسیر خرید را کوتاه می‌کنید و می‌توانید فرش موردنیاز خود را با قیمتی نزدیک به قیمت تمام‌شده تهیه کنید، همچنین می‌توانید از امکان ارسال رایگان فرش به درب منزل خود نیز بهره‌مند شوید.

 

راه های خرید فرش 1500 شانه بدون واسطه

خرید از کارخانه فرش کاشان به‌ صورت حضوری و غیرحضوری (اینترنتی) برای همه ممکن است. جهت خرید مستقیم فرش 1500 شانه به قیمت کارخانه کافی است با کارخانه فرش کاشان تماس بگیرید و قیمت آن را به قیمت تولید خریداری نمایید. خرید اینترنتی از سایت فرش کاشان این امکان را به شما می‌دهد که انواع فرش 1500 شانه کاشان را مشاهده و طرح مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. برای خرید آنلاین و حضوری تنها کافی است به سایت www.farshkashanco.ir مراجعه کنید یا با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.

 

مزایای خرید مستقیم فرش 1500 شانه از کارخانه فرش کاشان چیست؟

بهترین مکان برای خرید هر محصولی، خرید مستقیم از تولیدکننده است. مزایای خرید مستقیم فرش 1500 شانه از کارخانه فرش کاشان طیف بسیار گسترده و وسیعی را شامل می‌شود. از جمله: قیمت ارزان فرش، ضمانت فرش، حمل و نقل مطمئن و ارسال رایگان کالا که در ادامه مطلب موارد مذکور مفصل شرح داده خواهد شد تا شما مشتریان عزیز در خرید مستقیم فرش 1500 شانه از کارخانه فرش کاشان اطمینان حاصل فرمائید.

قیمت ارزان فرش

بدون تعارف قیمت فرش از اصلی‌ترین معیارها در خرید آن محسوب می‌شود. یکی از مزیت‌های خرید مستقیم فرش 1500 شانه از کارخانه فرش کاشان به دلیل حذف واسطه‌ها در زنجیره خرید و فروش، قیمت ارزان و یا بهتر بگویم قیمتی بسیار نزدیک به قیمت تمام‌ شده فرش است. فرش کاشان برای اینکه بتواند مقداری از دغدغه‌های مردم و همچنین نوعروسان را برای خرید یک فرش باکیفیت و قیمتی ارزان، کم کند، امکان خرید مستقیم فرش 1500 شانه از کارخانه فرش کاشان را برای تمامی قشرهای جامعه به وجود آورده است.

ضمانت فرش

تمامی تولیدکنندگان معتبر و نام‌آشنا برای اطمینان دادن به خریداران و بالا بردن ارزش و اعتبار برند خود به همراه فرش‌ های ماشینی، ضمانت فرش هم ارائه می‌دهند. ضمانت‌ نامه فرش ماشینی از دیگر مزایای خرید فرش بدون واسطه از کارخانه فرش کاشان است. این شرکت آماده خدمت‌رسانی در هر نقطه از ایران عزیزمان است، از آنجایی‌ که کارخانه فرش کاشان از محصولات خود اطمینان 100% دارد تمامی محصولات خود را از نظر کیفیت به مدت 10 سال ضمانت می‌کند و شما می‌توانید در صورت بروز هر گونه مشکل به‌ طور مستقیم با خود کارخانه در ارتباط باشید.

حمل و نقل مطمئن فرش و ارسال رایگان آن

شما وقتی فرش را به‌ صورت مستقیم از کارخانه تهیه کنید احتمال آسیب دیدن آن، در حمل‌ و نقل کمتر می‌شود چون فرش بدون واسطه به محل درخواستی ارسال می‌شود؛ اما اگر شما از واسطه‌ها خرید کنید به دلیل دست‌به‌دست شدن محصول احتمال آسیب دیدن آن بالا می‌رود و فقط شما هستید که باید پیگیر این مسئله باشید. فرش کاشان سفارش‌های شما را بین 3 تا 7 روز کاری با حمل و نقلی مطمئن و ارسال رایگان به محل درخواستی تحویل می‌نماید.

خلاصه مطلب:

کارخانه فرش کاشان، یکی از معتبرترین کارخانه‌های فرش کاشان است که سعی دارد با استفاده از بهترین متریال حال حاضر دنیا با عرضه محصولات و تولیدات خود به‌ صورت مستقیم، قیمت واقعی را در اختیار مشتریان عزیزش قرار دهد تا هم قیمت ارزان و هم کیفیت عالی را در اختیار داشته باشند. به طور کلی می‌توان گفت خرید فرش 1500 شانه به سلیقه و نوع دکوراسیون منزل شما بستگی دارد. اگر به دنبال خرید فرش برای مکان‌های لوکس با دکوراسیون شیک هستید خرید فرش 1500 شانه انتخاب مناسبی است. در نهایت می‌توان گفت تمام ویژگی‌های فرش در کنار یکدیگر و البته اولویت‌های شما بهترین معیار سنجش برای انتخاب فرش است. اگر هنوز دچار سردرگمی هستید و نمی‌دانید که چه فرشی مناسب منزل شما است با مشاورین مجموعه فرش کاشان تماس بگیرید و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی