تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

ایده های جذاب برای طراحی دکوراسیون داخلی با فرش 700 شانه

نام نویسنده: زینب عسکری
ایده های جذاب برای طراحی دکوراسیون داخلی با فرش 700 شانه

چگونه طراحی دکوراسیون داخلی را شروع کنیم
با چه هدفی از طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنیم؟
زیباتر شدن دکوراسیون با گل و فرش های پرگل 700 شانه
هماهنگی سبک های مختلف دکوراسیون با فرش های 700 شانه
تاثیر اقلیم بر روی طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمانی و منازل کوچک با فرش 700 شانه روشن
طراحی دکوراسیون داخلی منازل بزرگ با فرش 700 شانه

معنی دکوراسیون به زبان فارسی یعنی مرتب کردن، آراستن، چیدمان. زمانی که سخن از دکوراسیون داخلی می‌شود؛ منظور انتخاب مناسب وسیله‌ها و روش چیدمان بخش‌های گوناگون خانه از جمله اتاق‌ها، قسمت نشیمن و پذیرایی، حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه است. با توجه به جذابیت و همه گیر شدن طراحی دکوراسیون داخلی دیگر این طراحی محدود به منازل مسکونی نیست و در انواع فروشگاه‌ها و مغازه‌ها، دفاتر اداری و کاری، هتل‌ها و بیمارستان‌ها نیز از قانون‌ها گوناگون طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می‌کنند. از نگاه بیشتر افراد طراحی دکوراسیون منازل، کار بسیار ساده‌ای به نظر می‌رسد و فقط تنها با سلایق افراد جلو می‌رود.
ولی این گونه نیست و نکته‌های بسیار حائز اهمیتی در این باره وجود دارد که اگر از آنها آگاهی لازم را داشته باشید و به درستی رعایت کنید بهترین استفاده را از محیط منازل یا مکان‌های دیگری که نام برده شد خواهید داشت و به زیبایی هر چه بیشتر آنها کمک خواهید کرد؛ گاهی اوقات با دنبال کردن این قانون‌ها طراحی دکوراسیون داخلی برای شما سریع‌تر و کم هزینه‌تر انجام می‌شود و نمایی خاص و ویژه را در خانه‌هایتان و دیگر محوطه‌ها ایجاد می‌کنید و نیز به راحتی محیط شما به یک فضایی دلپذیرتر، گرم‌تر و مطبوع‌تر تبدیل می‌شود.طراحی دکوراسیون داخلی منازل، همگام سازی عناصر داخلی منزل است با هدف ایجاد یک محیط گرم، زیبا و دل انگیز در فضای منزل به ویژه خانه‌های نقلی و کوچک آپارتمانی. با بهره گیری از قوانین طراحی دکوراسیون داخلی می‌توان این محیط را بهینه سازی کرد و با به وجود آوردن هماهنگی بین رنگ‌ها، اجزا و وسایل، جلوه آنها را بیشتر کرد.
همانطور که می‌دانید جابه جایی و نقل مکان به محیطی جدید همیشه برای افراد پر از جذابیت و هیجان بوده ولی گاهی روش چیدمان دکوراسیون خانه به یک دغدغه برای افراد خانه به ویژه خانم خانه تبدیل می‌شود و شما باید انتخاب کنید که وسیله‌های خود را در فضای جدید و محیطی که مشاهده می‌کنید به چه روشی بچینید تا یک محیط مناسب را فراهم آورید و به گونه‌ای طراحی داخلی را انجام دهید که بازتاب درستی از احساس، شخصیت و سلیقه‌ی شما باشد، به علاوه در این مکان احساس راحتی، خوشحالی و شادی داشته باشید. برای این کار شما نیازمند نکته‌هایی مهم در ارتباط با طراحی دکوراسیون داخلی خانه هستید تا وسیله‌های گوناگون از جمله فرش، مبلمان، بافت و رنگ دیوارها را به درستی انتخاب کنید و آنها کاملا باهم هماهنگ باشند و نیز با یک نقشه‌ی از قبل طراحی شده وسیله‌ها را به درستی در جای خود قرار دهید.

چگونه طراحی دکوراسیون داخلی را شروع کنیم

اروپاییان بر این باورند که برای به خط پایان رسیدن، شما اول از همه باید این را بدانید که به کجا می‌خواهید بروید. پس باید این را در نظر داشته باشید که نقشه کلی از منزلی که مطلوب شماست در ذهنتان بسازید و می‌توانید مرحله‌های گوناگون چیدمان دکوراسیون را انجام دهید. زمانی که سخن از خرید مناسب وسیله‌های منزل می‌شود معمولا خانم‌ها این فکر به ذهنشان می‌رسد اولین فروشگاهی که باید به آن سر بزنند فروشگاه مبلمان است؛ اما بهتر است برای شروع فروشگاه مبلمان را انتخاب نکنید زیرا اگر یک مبل خاص توجه شما را جلب کند برای دیگر انتخاب‌هایتان با محدودیت روبرو می‌شوید. درست است که شما نیازمند مبل هستید اما اگر اشتباهی در انتخاب داشته باشید نتیجه این است که علاوه بر هزینه و پول، وقت و انرژی شما نیز به هدر می‌رود؛ انتخاب‌های محدود شده همیشه حس ناخوشایندی به شما القا می‌کنند.
قبل از خرید مبلمان بهتر است ابتدا به سراغ فرش بروید با توجه به اینکه فرش های 700 شانه تنوع بی نظیری در رنگ و نقش و نگار دارند و برای هر سبک دکوراسیون از جمله کلاسیک و سنتی، نئوکلاسیک، تلفیقی و مدرن طرحی بافته شده؛ شما می‌توانید با در نظر گرفتن تم، رنگ، نوع و سبک دکوراسیون محیط مورد نظرتان به راحتی فرش هماهنگ با طرح دکوراسیون‌تان را پیدا و خریداری کنید.
فقط کافی است که شما تصمیم بگیرید که به چه صورت می‌خواهید زندگی کنید. آیا سبک سنتی و کلاسیک را برای محیط خود در نظر دارید یا مدرن؟ یا تصمیم گرفته اید یک محیط پر از آرامش داشته باشید یا پر از انرژی و یا خیلی رسمی را ترجیح می‌دهید؟ تعیین این اهداف می‌تواند قبل از خرید وسایل چیدمان بسیاری از موارد را تغییر دهد. اگر نظر خاصی در ذهن برای دکوراسیون داخلی ندارید به هیچ وجه نیازی به نگرانی نیست زیرا پیش از شما، گروه‌ها و افراد زیادی دست به این کار زده اند مثل چیدمان انواع دکورها با انواع طرح و رنگ‌های فرش 700 شانه. شما می‌توانید با دیدن نمونه طرح‌های آنها ایده بگیرید و یا با ترکیب طرح‌های آنها و ایده و سلایق خود طرحی جدید پدید آورید.

با چه هدفی از طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کنیم؟

با این تفسیرها می‌توان گفت که طراحی دکوراسیون داخلی یک دانش است و با بهره مندی از آن در مکان و محل‌های گوناگون می‌توان هدف‌های بسیار حائز اهمیتی را دنبال کرد برای مثال طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه‌ها و مغازه‌ها به ویژه با فرش‌ها و بافت‌هایی با طراحی بی نظیر می‌تواند باعث جذب و جلب توجه بیشتر مشتریان شود و همچنین طراحی دکوراسیون داخلی مکان‌های اداری سبب ایجاد یک محیط امن و بدون از استرس همراه با احساس راحتی برای کارمندان شود؛ که از نظر روانشناسی رنگ‌های سرمه‌ای، آبی و ترکیب رنگ کرم و نقره‌ای این کار را انجام می‌دهد.
شما تمام این رنگ‌ها را با طرح‌های فوق العاده می‌توانید با خرید فرش‌ 700 شانه ارزان قیمت گروه تجاری فرش کاشان داشته باشید تا راندمان و بازدهی کاری بالا برود و یا این تم و رنگ‌ها را در فضای بیمارستان به کار ببرید تا فضایی آرام و صمیمی برای بیماران و کادر درمان ایجاد شود و در خانه‌های مسکونی نیز یک محیط با صمیمیت زیاد، پر از آرامش، گرم و راحت فراهم شود. ارزان قیمت بودن آنها دلیلی بر بی کیفیت بودن آنها نیست این فرش‌ها به دلیل اینکه از نخ آکریلیک هیت ست شدهه بافته شده اند در برابر تغییر رنگ و سایش از مقاومت بالایی برخوردارند و بسیار برای مکان‌های شلوغ و پر رفت و آمد مناسب هستند.

زیباتر شدن دکوراسیون با گل و فرش های پرگل 700 شانه

اگر از گل‌های خانگی و آپارتمانی در داخل محیط منزل خود استفاده کنید مضاف بر ایجاد سر زندگی و طراوت در محیط منزل، فضای منزلتان هم زیباتر می‌شود و در روحیه‌ی اعضای خانواده‌تان تاثیر بسیار مفیدی خواهد داشت. برای انتخاب و خرید نوع گلدان هم به سبک منزلتان توجه کنید، برخی از گلدان‌ها به گونه‌ای طراحی شده اند که برای مکان‌هایی با سبک مدرن مناسب‌ترند و برخی برای مکان‌هایی با سبک کلاسیک طراحی و ساخته شده اند. همچنین این کار به بهبود کیفیت هوای داخل منزلتان کمک خواهد کرد. اگر شما جزء کسانی هستید که از گل آرایی بیشتری لذت می‌برید از طرح‌های بی نظیر و پرگل فرش 700شانه گروه تجاری فرش کاشان غافل نشوید اگر به تصاویر طرح‌ها در سایت دقت کنید متوجه می‌شوید تمام این طرح‌های پرگل کلاسیک نیستند و برای سبک مدرن نیز طراحی‌های پرگل بی نظیری پرداخته و بافته شده است.

هماهنگی سبک های مختلف دکوراسیون با فرش های 700 شانه

برای اینکه در خانه یا هر مکانی که مد نظر دارید سبک مشخصی را داشته باشید باید از سبک‌های گوناگون اطلاعات داشته باشید تا بتوانید یکی از مناسب‌ترین و بهترین آن‌ها را برای مکان خود انتخاب کنید تا مقدمات و ویژگی‌های یک دکوراسیون خوب فراهم و مشخص شود. برای این کار باید از همه‌ی بخش‌های مختلفی که آراستن یک مکان را تشکیل می‌دهد اطلاعات کافی داشته باشید و نکته‌های مختلف را برای آراستن و خرید وسایل رعایت کنید شاید فکر کنید سبک‌های طراحی دکوراسیون داخلی در حده دو یا سه مورد است ولی با مطالعه‌ی ادامه این مطلب آگاه می‌شوید که سبک‌های دکوراسیون داخلی در انواع مختلفی است و بخاطر اینکه طرح های فرش 700 شانه زیاد است به راحتی می‌توانید هماهنگی سبک های مختلف دکوراسیون را با فرش700شانه داشته باشید.

هماهنگی دکوراسیون داخلی با فرش 700 شانه

سبک دکوراسیون مدرن

برای پیاده سازی کردن سبک مدرن در منزل خود یا هر مکانی که مد نظر دارید باید دقت کنید که اصلی‌ترین ویژگی سبک مدرن خطهای منظم و صاف و رنگ‌های ساده است و هر چقدر محیط ساده‌تر و خلوت‌تر باشد با سبک مدرن مطابقت بیشتری دارد و بهتر است بیشتر از رنگ‌های نقره‌ای و سفید و نیز از استیل و شیشه در محیط استفاده کنید. هر چقدر وسیله‌ها صیقلی‌تر و صاف‌تر باشد جذابیت بیشتری به این سبک می‌دهد برای انتخاب فرش نیز شما می‌توانید از فرش 700 شانه طرح افشان استفاده کنید به دلیل ساده و خلوت بودن و عدم داشتن لچک و ترنج و نیز رنگ نقره‌ای به کار رفته در آنها بسیار مناسب برای دکوراسیون‌هایی با سبک مدرن است که نام‌های آنها در گروه تجاری فرش کاشان عبارت است از: فرش آترین نقره‌ای لایت، فرش روژین، ژنرال و ....

سبک دکوراسیون امروزی

شاید ابتدا فکر کنید که سبک دکوراسیون امروزی کاملا با سبک دکوراسیون مدرن مطابقت دارد اما اینگونه نیست و افرادی که تمایل دارند این سبک را دنبال کنند نیاز است بیشتر از دنیای طراحی و مد آگاهی داشته باشند و به تدریج متوجه تفاوت‌های کوچک سبک مدرن و امروز خواهند شد. یکی از تفاوت‌های مهم آن این است که قدمت سبک مدرن بیشتر است و قانون‌های مشخصی را برای آراستن و چیدمان دارد ولی انعطاف پذیری سبک امروزی از مدرن بیشتر است و تمایلات و سلایق به روز افراد در آن قرار گرفته؛ شما می‌توانید برای هر رنگ سال فرشی مطابق با آن را داشته باشید فرش‌ های 700 شانه در تنوع رنگی بسیاری هستند از جمله: کرم، فرش سرمه‌ ای، آبی، آبی کاربنی، آبی فیروزه‌ای، گردویی، بادامی، گلبهی، روناسی، زرد، سبز، فرش نقره‌ ای، بنفش، ترمه‌ای، نسکافه‌ای، فرش فیلی‌، یاسی، اطلسی، بژ، نخودی، یشمی، الماسی، توسی، پرتقالی، سفید، قرمز، قهوه‌ای، شکلاتی، متالیک و....

سبک دکوراسیون روستیک

کسانی که تصمیم می‌گیرند در طراحی دکوراسیون از سبک روستیک بهره گیرند امکان دارد آن را با سبک روستایی هم بشناسند در واقع مشخصه‌ی این سبک یک مکان بی آلایش و ساده است و تا جایی که ممکن است از چوب و سنگ در طراحی محیط استفاده شده و نیز می‌توانید از وسایل رنگ و رو رفته و کهنه برای اصیل‌تر شدن فضا استفاده کنید. گروه تجاری ما به تولید فرش‌هایی دقیقاً مطابق این سبک پرداخته است با اسم‌های: فرش چاپی طرح سنتی، فرش قرمز سنتی چاپی، فرش سنتی قرمز کلاریس 700 شانه و ....

سبک شیکر در دکوراسیون داخلی

سبک‌های متعددی از دکوراسیون داخلی می‌تواند در خانه‌ی شما پرداخته شود ولی در بین آنها سبک شیکر یکی از آنهایی است که اگر شما آگاهی از آن نداشته باشید باز به سوی آن جذب می‌شوید که سادگی و جذابیت چشم نوازی در آن مشهود است. یکی از مهم‌ترین مشخصه‌ی این سبک بهره گیری از رنگ‌های خنثی و مات است مانند خاکستری، طوسی و بژ. که اگر بخواهید فرش ماشینی 700 شانه با این رنگ‌ها برای پوشش کف داشته باشید پیدا کردن آن در فروشگاه ما کار راحتی است؛ فرش‌های بژ رنگ اعم از: فرش طرح رکسانا، گل برجسته طرح اسلیمی، افشان درباری، سارینا، بنیتا، دنیز، بهار، کهربا و .... و رنگ طوسی اعم از: فرش ساده چاپی، پرینت فرش طوسی ماشینی و غیره. همه‌ی وسیله‌هایی که در بخش‌های مختلف مکان قرار می‌گیرند رنگ‌های خنثی و مات دارند و اگر چوبی در فضای این سبک به کار گرفته می‌شود بهتر است تیره‌تر باشد تا جذاب‌تر شود.

سبک دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

بخاطر وجود وسیله‌‎های ویژه و خاص که در منازل ایرانی وجود دارد می‌توان یک روش مجزا برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه‌های ایرانی در نظر گرفت که این سبک برای بیشتر مردم جهان شناخته شده است و اصالت و قدمت زیادی دارد. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این سبک استفاده از ایوان‌های دارای ارتفاع و ستون‌های بلند است و شما می‌توانید برای تکمیل این سبک از فرش های ایرانی که زیباترین آنها در فرش 700 شانه کاشان موجود است و با نقش و نگارها و رنگ‌های بی نظیر که در لچک و ترنج دارد به هر مکانی زیبایی خاصی می‌بخشد استفاده کنید.

سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک

برای طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک تا جایی که امکان دارد از تقارن و نظم استفاده کنید ویژگی این سبک نظم بالای آن است که به فضا، سنگینی و اصالت خاصی می‌بخشد؛ در بخش‌های گوناگون سبک کلاسیک، دکورهایی قرار می‌گیرد که اگر از هر کدام آنها جفت تهیه کنید به متقارن شدن فضا کمک می‌کند و نیز از رنگ‌هایی که می‌توانید برای این سبک استفاده کنید زرشکی، قهوه‌ای و کرم هستند که در کنار وسایل چوبی جذابیت آنها دو برابر می‌شود و همچنین برای تکمیل هر چه بیشتر این سبک و پوشش کف از فرش‌ کلاسیک 700 شانه فروشگاه ما بهره گیرید.

تاثیر اقلیم بر روی طراحی دکوراسیون داخلی

از گذشته جوانب اقلیمی بر طراحی دکوراسیون داخلی تاثیر زیادی گذاشته است. هر کدام از کشورهای دنیا از روش‌های خاص برای طراحی دکوراسیون داخلی بهره می‌گیرند تا برای شرایط اقلیمی کشورشان مناسب باشد و الگوهای فرهنگی کشورشان نیز در برگرفته شود تا این طراحی باعث شود مردم آن کشورها با توجه به مشکلات اقلیمی مناطقشان فضایی راحت و با آسایش را برای زندگی ایجاد کنند. درست است که امروزه با پیشرفت تکنولوژی برخی مشکلات اقلیمی از بین رفته است اما اگر طرحی امروزی برای فضای دکوراسیون داخلی به کار گرفته شود؛ در مصرف انرژی صرفه جویی زیادی خواهد شد مثلا اگر در اقلیم سرد برای پوشش کف ساختمان از فرش 700 شانه تراکم 2550 یا 2250 استفاده کنیم به دلیل اینکه فرش هر چقدر عدد تراکم پایین‌تری داشته باشد ارتفاع نخ خاب آن بلندتر است و ضخامت بیشتری دارد؛ عایق مناسبی برای سطح ساختمان خواهد بود تا سردی کف ساختمان به بدن انسان وارد نشود.

طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمانی و منازل کوچک با فرش 700 شانه روشن

بیشتر مردم فکر می‌کنند برای داشتن منزل لاکچری و دلباز باید خانه آنها متراژ و ابعاد قابل رضایت و توجهی داشته باشد اما این فکر اشتباه است و شما می‌توانید حتی در مکان‌های کوچک فضایی بی نقص و بی نظیر داشته باشید. زندگی در آپارتمان‌ها و منازل کوچک یکی از بزرگترین مشکلات جوامع امروزی است که طراحان برای دکوراسیون داخلی راه حل‌هایی را ارائه کرده‌اند و شما می‌توانید با به کارگیری این راه حل‌ها فضایی کاربردی و دلباز داشته باشید. یکی از این راه حل‌ها استفاده از رنگ روشن در فرش است و اگر طرحی افشان داشته باشد به جلوه‌ی فضا که بزرگتر دیده شود کمک می‌کند؛
فرش‌ 700 شانه طرح افشان در انواع رنگ‌های روشن مانند سفید، کرم که به منعکس شدن نور در فضا کمک می‌کنند، در سایت فروشگاه ما موجود است و شما به راحتی می‌توانید ببینید مقایسه کنید و خریداری نمایید. حتی شما می‌توانید در آشپزخانه‌تان نیز از فرش 6 متری 700 شانه برای اینکه کمتر از دمپایی استفاده کنید و پاهایتان راحتی بیشتری احساس کند بهره گیرید این قالی‌ها به دلیل اینکه از نخ آکریلیک هیت شده بافته شده اند آلودگی کمتری به خود جذب می‌کند و شست و شوی آنها با هر شوینده‌ای بسیار آسان است.

طراحی دکوراسیون داخلی منازل بزرگ با فرش 700 شانه

درست است که در خانه‌هایی با متراژ بالا برای طراحی دکوراسیون داخلی دستتان باز است اما اصولی را نیز باید رعایت کنید شما می‌توانید در هر قسمت از خانه یک سبک و رنگ را استفاده کنید اما نباید این مورد باعث شلوغی بیش از حد و هرج و مرج در دکوراسیون شود اگر قصد خرید فرش را دارید باید طرحی انتخاب کنید که با کف پوش هماهنگی داشته باشد مثلا برای قسمت پذیرایی یک فرش 12 متری 700 شانه که پایه مبل‌ها به درستی بر روی آن قرار بگیرند خیلی بهتر از آن است که فرشی کوچک‌تر انتخاب کنید و پایه مبل‌ها جدا از فرش باشند. برای خانه‌های بزرگ رنگ‌های تیره و خنثی انتخاب مناسب‌تری است و از رنگ‌های روشن در داخل اتاق‌ها می‌توانید استفاده کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی