سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش جدید کاشان

فرش کاشان جدید

همه روزه شاهد رشد و پیشرفت در دنیای مد و فشن هستیم . دنیایی که در آن طرح های جدید و رنگ و لعاب های مد روز جلب توجه می نمایند . داشتن طرح های جدید و زیبا ویژگی مهمی است در فرش های ماشینی کاشان و یکی از مهم ترین دلایل ، جهت محبوبیت این برند ها نزد مردم است . تا چند سال پیش داشتن فرش ماشینی و خرید محصول صرفا جهت پوشاندن کف خانه ها بوده است اما امروزه زیبایی و طرح فرش هم اهمیت خاصی پیدا کرده است . خصوصا در مورد فرش هایی که شانه و تراکم بالا دارند استفاده از طرح های جدید جلوه و نمود بیشتری دارد .
یکی از مهم ترین تیم های تولیدی در کارخانجات فرش ماشینی کاشان ، تیم طراحی و نقشه کشی است . برند های نامی و خوش نام با استفاده از بهترین طراحان به خلق زیبا ترین فرش های جدید کاشان پرداخته و بدین جهت زیبا ساز خانه ها شده اند . گروه تولیدی فرش کاشان در ارائه طرح ها جدید ، مدل های جدید و تنوع رنگی یکی از بهترین تولید کنندگان می باشد که در سراسر دنیای خواهان و مشتریانی زیادی را به خود جلب کرده است . این تولیدی در کنار توجه به مقوله کیفیت ، به زیبایی و طرح و نگاره نیز توجه می کند و می تواند زیباترین فرش های کاشان جدید را تولید کند . این محصولات به صورت 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه ، 700 شانه و طرح 700 شانه است .
طرح فرش های 500 شانه و 700 شانه
هرچه شانه و تراکم بیشتر می شود طرح پیچیده تر و طبیعتا هرچه شانه و تراکم کم تر باشد ، طرح ساده تر و خلوت تر خواهد بود . دلیل این امر به ظرافت بافت و ریز نگری در فرش های پرشانه و عدم ظرافت و کلی نگری در فرش های کم شانه مربوط خواهد شد . فرش ها تحت هر شانه و تراکمی با تنوع طرح و مدل مواجه بوده و با نگاهی به سابقه و محصولات برند فرش کاشان شاهد مدل ها و طرح ها مختلف خواهیم بود اما این تنوع در فرش های 500 شانه و 700 شانه کم تر از فرش های 1000 شانه و 12000 شانه است .
فروشگاه فرش کاشان در پی تولیدات مختلف توانسته است انواع فرش های 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه را تولید نموده و در کنار محصولات دیگر از جمله فرش های ترک و فانتزی روانه بازار نماید . طرح و مدل در فرش های 500 شانه و 700 شانه محدود تر می باشد چراکه این بافته ها به علت داشتن تعداد گره نسبتا اندک در هر متر طول و عرض نمی توانند در ارائه نگاره های ریز و ظریف به خوبی عمل نمایند از این رو تولید کنندگان جهت از دست نرفتن زیبایی فرش ، محصولات را عمدتا در طرح های ساده وکم نگاره تولید می کنند . با این وجود فرش های 500 شانه و فرش های700 شانه فروشگاه فرش کاشان از تنوع رنگی و طرح خوبی برخوردار هستند و در دسته فرش های پر فروش به حساب می آیند .
از طرح های زیبای فروشگاه فرش کاشان برای محصولات 500 شانه و 700 شانه می توان به طرح های زیر اشاره نمود :
 فرش ماشینی 700 شانه طرح یاقوت ، طرح نگارستان ، طرح نغمه ، طرح نسترن ، طرح نازنین ، طرح ناردون ، طرح مرجان ، طرح ماهور ، طرح مانا ، طرح گیسو ، طرح گنبد ، طرح گلرخ ، طرح فلورا ، طرح فرگل و ...
فرش ماشینی 500 شانه طرح مهبد ، طرح ملورین ، طرح گل افشان ، طرح کهربا ، طرح شیما ، طرح شهیاد ، طرح حوض نقره ، طرح پانیذ ، طرح سلطان و ...
ناگفته نماند که یکی از دلایل ارزان قیممت بودن فرش های کم شانه با کیفیت داشتن طرح ساده می باشد چراکه طرح های شلوغ و پیچیده به لحاظ قیمت گران تر بوده و ارزش هنری بیشتری دارند .
طرح فرش های 1000 شانه و فرش 1200 شانه
انواع فرش های 1000 شانه و فرش 1200 شانه در دسته فرش های لوکس قرار می گیرند .
مقاله مریوطه : خرید فرش ارزان قیمت یا فرش لوکس
هرچه بر تعداد گره طولی و عرضی فرش ها افزوده می شود شباهت بیشتری به فرش های دستبافت می گیرند ، طوری که فرش های 1200 شانه و فرش 1500 شانه را فرش های شبه دستبافت یا دستبافت گونه می نامند . از طرف دیگر زیبایی و ظرافت بافت هم در این محصولات بالا رفته و بر مقاومت و کارکرد پیشی می گیرد .
بالا ترین تنوع طرح و مدل را در بافته های 1200 شانه و پس از آن در بافته های 1000 شانه می توان دید . ست کردن طرح در این بافته ها با وسایل دکوراسیون و زیبا ساختن خانه با استفاده از مدل های مختلف امری ست که توسط طراحان دکور و خانم های با سلیقه موجب دگرگونی فضا خواهد شد .
فروشگاه فرش کاشان در داشتن فرش های 1000 شانه و 1200 شانه زیبا و با کیفیت ارزان قیمت در بازار شهرت دارد انواع طرح های زیر نمونه هایی از پر فروش ترین و به روز ترین طرح فرش 1000 شانه و 1200 شانه هستند :
فرش های ماشینی 1200 شانه طرح زیگورات ، طرح وستا ، طرح وانیا ، طرح هوربانو ، طرح همراز ، طرح همدم ، نیکرخ ، نایریکا ، نارگون ، مینو ، مهوش ، مارتا ، گلفام ، نازافشان ، ملیسا و ...
فرش های ماشینی 1000 شانه طرح ترگل ، طرح تابش ، طرح پونک ، طرح پگاه ، طرح پریزاد ، طرح پاکناز ، طرح به رخ ، طرح به گل ، طرح بنفشه و ...
ویژگی مهمی که در تمامی طرح های فرش 1000 شانه و 1200 شانه برند فرش کاشان به چشم می خورد ، داشتن نگاره های پیچ در پیچ و نقوش شلوغ اما اصیل و زیبا ست .
طرح فرش های 1500 شانه
فرش های 1500 شانه از فرش های جدید  کاشان می باشد که در حال حاضر تکنولوژی تولید آن در دست برترین برند های کاشان است . فروشگاه فرش کاشان هم یکی از معدود تولید کنندگان فرش های 1500 شانه است . این محصول بسیار لوکس و گران قیمت می باشد و باب پذیرایی هایی است که کم رفت و آمد و کم تردد هستند . ظرافت فرش های 1500 شانه به حدی است که در ظاهر با فرش های دستبافت تفاوتی نداشته و نیازمند مراقبت های ویژه می باشند .
طرح های گل افشان ، تریاندا ، وانشا ، کندیس ، ایریانا ، مصفا ، ساهو ، شارم ، یانا ، کاتینا ، هوروش و ... از زیبا ترین و مشتری مدار ترین طرح های فرش 1500 شانه برند کاشان هستند .
طرح فرش های ترک
فرش های ترک نسبت به محصولات دیگر تفاوت های عمده ای دارد . مهم ترین ویژگی این محصولات ، داشتن رنگ زمینه روشن و لایت است . شاد و سرزنده بودن رنگ ها و تنوع رنگی روشن ، ویژگی مهمی است که در فرش های ترک به چشم می خورد . خرید این محصولات برای جهیزیه ، منازل نو عروسان و خانه های تازه ساز محبوبیت داشته و خانه را بزرگ و روشن نشان می دهند .
فرش های ترک هم مانند فرش های 1500 شانه جدید بوده و خرید این محصولات از تولید کنندگان معروف و با سابقه مانند فروشگاه فرش کاشان توصیه می شود . داشتن طیف وسیعی از رنگ های روشن در کنار یکدیگر نیازمند داشتن هارمونی و سبک های زیبایی شناسی ست . طرح تبسم ، طرح راحیل ، طرح فرنوش ، طرح عاطفه ، طرح نویان از فرش های دایره ای ترک برند فرش کاشان و فرش های طرح زرین ، طرح فرین ، طرح فرگون ، طرح آذین ، طرح تیام ، طرح درناز ، طرح دینا ، طرح رایکا ، طرح سانیا و ... از مدل ها زیبایی هستند که برند فرش کاشان بر روی فرش های ترک تولید و روانه بازار می کند .
طرح فرش های فانتزی
در این میان فرش های طرح فانتزی با داشتن تفاوت های فاحشی با سایر طرح ها سلیقه جوانان و کودکان را ارضا نموده و به لحاظ همین تفاوت ها به سرعت در دل خانه ها نفوذ کرد . فرش های فانتزی ، قیمت ارزان و کیفیت مطلوبی هم دارند این مدل از بافته ها علاوه بر قابلیت شست و شوی بالا ، مقاومت در برابر پاخوردگی و فشار و عدم پرزدهی در برابر جذب آلودگی و آب و ... بسیار مقاوم و سرسخت عمل میکنند . در اکثر فرش های فانتزی نخ خاب منقطع نمی باشد . طرح های موجود از فرش های فانتزی فروشگاه فرش کاشان شامل : طرح جنگل ، طرح بهاره ، طرح ترنم ، طرح گلریز ، طرح کاج ، طرح خشتی عشایری ، طرح مینا ، طرح بوته ، طرح شادی  و ... می باشد .
خرید فرش های ماشینی در مدل ها و طرح های مختلف از فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان به عنوان بهترین گروه تولیدی فرش در سراسر جهان امکان پذیر می باشد . در خرید اینترنتی فرش جدید کاشان از فروشگاه فرش کاشان علاوه بر کیفیت بالا ، زیبایی بی نظیر از قیمت ارزان هم برخوردار خواهید شد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین فرش از نظر کیفیت ، تراکم و نخ چیست ؟
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
•  روش های از بین بردن جای مبلمان از روی فرش ماشینی
•  نکات مهم و ضروری برای رفع کیسی فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان