تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش جدید کاشان

فرش کاشان جدید

همه روزه شاهد رشد و پیشرفت در دنیای مد و فشن هستیم . دنیایی که در آن طرح های جدید و رنگ و لعاب های مد روز جلب توجه می نمایند . داشتن طرح های جدید و زیبا ویژگی مهمی است در فرش های ماشینی کاشان و یکی از مهم ترین دلایل ، جهت محبوبیت این برند ها نزد مردم است . تا چند سال پیش داشتن فرش ماشینی و خرید محصول صرفا جهت پوشاندن کف خانه ها بوده است اما امروزه زیبایی و طرح فرش هم اهمیت خاصی پیدا کرده است . خصوصا در مورد فرش هایی که شانه و تراکم بالا دارند استفاده از طرح های جدید جلوه و نمود بیشتری دارد .
یکی از مهم ترین تیم های تولیدی در کارخانجات فرش ماشینی کاشان ، تیم طراحی و نقشه کشی است . برند های نامی و خوش نام با استفاده از بهترین طراحان به خلق زیبا ترین فرش های جدید کاشان پرداخته و بدین جهت زیبا ساز خانه ها شده اند . گروه تولیدی فرش کاشان در ارائه طرح ها جدید ، مدل های جدید و تنوع رنگی یکی از بهترین تولید کنندگان می باشد که در سراسر دنیای خواهان و مشتریانی زیادی را به خود جلب کرده است . این تولیدی در کنار توجه به مقوله کیفیت ، به زیبایی و طرح و نگاره نیز توجه می کند و می تواند زیباترین فرش های کاشان جدید را تولید کند . این محصولات به صورت 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه ، 700 شانه و طرح 700 شانه است .
طرح فرش های 500 شانه و 700 شانه
هرچه شانه و تراکم بیشتر می شود طرح پیچیده تر و طبیعتا هرچه شانه و تراکم کم تر باشد ، طرح ساده تر و خلوت تر خواهد بود . دلیل این امر به ظرافت بافت و ریز نگری در فرش های پرشانه و عدم ظرافت و کلی نگری در فرش های کم شانه مربوط خواهد شد . فرش ها تحت هر شانه و تراکمی با تنوع طرح و مدل مواجه بوده و با نگاهی به سابقه و محصولات برند فرش کاشان شاهد مدل ها و طرح ها مختلف خواهیم بود اما این تنوع در فرش های 500 شانه و 700 شانه کم تر از فرش های 1000 شانه و 12000 شانه است .
فروشگاه فرش کاشان در پی تولیدات مختلف توانسته است انواع فرش های 500 شانه ، فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه را تولید نموده و در کنار محصولات دیگر از جمله فرش های ترک و فانتزی روانه بازار نماید . طرح و مدل در فرش های 500 شانه و 700 شانه محدود تر می باشد چراکه این بافته ها به علت داشتن تعداد گره نسبتا اندک در هر متر طول و عرض نمی توانند در ارائه نگاره های ریز و ظریف به خوبی عمل نمایند از این رو تولید کنندگان جهت از دست نرفتن زیبایی فرش ، محصولات را عمدتا در طرح های ساده وکم نگاره تولید می کنند . با این وجود فرش های 500 شانه و فرش های700 شانه فروشگاه فرش کاشان از تنوع رنگی و طرح خوبی برخوردار هستند و در دسته فرش های پر فروش به حساب می آیند .
از طرح های زیبای فروشگاه فرش کاشان برای محصولات 500 شانه و 700 شانه می توان به طرح های زیر اشاره نمود :
 فرش ماشینی 700 شانه طرح یاقوت ، طرح نگارستان ، طرح نغمه ، طرح نسترن ، طرح نازنین ، طرح ناردون ، طرح مرجان ، طرح ماهور ، طرح مانا ، طرح گیسو ، طرح گنبد ، طرح گلرخ ، طرح فلورا ، طرح فرگل و ...
فرش ماشینی 500 شانه طرح مهبد ، طرح ملورین ، طرح گل افشان ، طرح کهربا ، طرح شیما ، طرح شهیاد ، طرح حوض نقره ، طرح پانیذ ، طرح سلطان و ...
ناگفته نماند که یکی از دلایل ارزان قیممت بودن فرش های کم شانه با کیفیت داشتن طرح ساده می باشد چراکه طرح های شلوغ و پیچیده به لحاظ قیمت گران تر بوده و ارزش هنری بیشتری دارند .
طرح فرش های 1000 شانه و فرش 1200 شانه
انواع فرش های 1000 شانه و فرش 1200 شانه در دسته فرش های لوکس قرار می گیرند .
مقاله مریوطه : خرید فرش ارزان قیمت یا فرش لوکس
هرچه بر تعداد گره طولی و عرضی فرش ها افزوده می شود شباهت بیشتری به فرش های دستبافت می گیرند ، طوری که فرش های 1200 شانه و فرش 1500 شانه را فرش های شبه دستبافت یا دستبافت گونه می نامند . از طرف دیگر زیبایی و ظرافت بافت هم در این محصولات بالا رفته و بر مقاومت و کارکرد پیشی می گیرد .
بالا ترین تنوع طرح و مدل را در بافته های 1200 شانه و پس از آن در بافته های 1000 شانه می توان دید . ست کردن طرح در این بافته ها با وسایل دکوراسیون و زیبا ساختن خانه با استفاده از مدل های مختلف امری ست که توسط طراحان دکور و خانم های با سلیقه موجب دگرگونی فضا خواهد شد .
فروشگاه فرش کاشان در داشتن فرش های 1000 شانه و 1200 شانه زیبا و با کیفیت ارزان قیمت در بازار شهرت دارد انواع طرح های زیر نمونه هایی از پر فروش ترین و به روز ترین طرح فرش 1000 شانه و 1200 شانه هستند :
فرش های ماشینی 1200 شانه طرح زیگورات ، طرح وستا ، طرح وانیا ، طرح هوربانو ، طرح همراز ، طرح همدم ، نیکرخ ، نایریکا ، نارگون ، مینو ، مهوش ، مارتا ، گلفام ، نازافشان ، ملیسا و ...
فرش های ماشینی 1000 شانه طرح ترگل ، طرح تابش ، طرح پونک ، طرح پگاه ، طرح پریزاد ، طرح پاکناز ، طرح به رخ ، طرح به گل ، طرح بنفشه و ...
ویژگی مهمی که در تمامی طرح های فرش 1000 شانه و 1200 شانه برند فرش کاشان به چشم می خورد ، داشتن نگاره های پیچ در پیچ و نقوش شلوغ اما اصیل و زیبا ست .
طرح فرش های 1500 شانه
فرش های 1500 شانه از فرش های جدید  کاشان می باشد که در حال حاضر تکنولوژی تولید آن در دست برترین برند های کاشان است . فروشگاه فرش کاشان هم یکی از معدود تولید کنندگان فرش های 1500 شانه است . این محصول بسیار لوکس و گران قیمت می باشد و باب پذیرایی هایی است که کم رفت و آمد و کم تردد هستند . ظرافت فرش های 1500 شانه به حدی است که در ظاهر با فرش های دستبافت تفاوتی نداشته و نیازمند مراقبت های ویژه می باشند .
طرح های گل افشان ، تریاندا ، وانشا ، کندیس ، ایریانا ، مصفا ، ساهو ، شارم ، یانا ، کاتینا ، هوروش و ... از زیبا ترین و مشتری مدار ترین طرح های فرش 1500 شانه برند کاشان هستند .
طرح فرش های ترک
فرش های ترک نسبت به محصولات دیگر تفاوت های عمده ای دارد . مهم ترین ویژگی این محصولات ، داشتن رنگ زمینه روشن و لایت است . شاد و سرزنده بودن رنگ ها و تنوع رنگی روشن ، ویژگی مهمی است که در فرش های ترک به چشم می خورد . خرید این محصولات برای جهیزیه ، منازل نو عروسان و خانه های تازه ساز محبوبیت داشته و خانه را بزرگ و روشن نشان می دهند .
فرش های ترک هم مانند فرش های 1500 شانه جدید بوده و خرید این محصولات از تولید کنندگان معروف و با سابقه مانند فروشگاه فرش کاشان توصیه می شود . داشتن طیف وسیعی از رنگ های روشن در کنار یکدیگر نیازمند داشتن هارمونی و سبک های زیبایی شناسی ست . طرح تبسم ، طرح راحیل ، طرح فرنوش ، طرح عاطفه ، طرح نویان از فرش های دایره ای ترک برند فرش کاشان و فرش های طرح زرین ، طرح فرین ، طرح فرگون ، طرح آذین ، طرح تیام ، طرح درناز ، طرح دینا ، طرح رایکا ، طرح سانیا و ... از مدل ها زیبایی هستند که برند فرش کاشان بر روی فرش های ترک تولید و روانه بازار می کند .
طرح فرش های فانتزی
در این میان فرش های طرح فانتزی با داشتن تفاوت های فاحشی با سایر طرح ها سلیقه جوانان و کودکان را ارضا نموده و به لحاظ همین تفاوت ها به سرعت در دل خانه ها نفوذ کرد . فرش های فانتزی ، قیمت ارزان و کیفیت مطلوبی هم دارند این مدل از بافته ها علاوه بر قابلیت شست و شوی بالا ، مقاومت در برابر پاخوردگی و فشار و عدم پرزدهی در برابر جذب آلودگی و آب و ... بسیار مقاوم و سرسخت عمل میکنند . در اکثر فرش های فانتزی نخ خاب منقطع نمی باشد . طرح های موجود از فرش های فانتزی فروشگاه فرش کاشان شامل : طرح جنگل ، طرح بهاره ، طرح ترنم ، طرح گلریز ، طرح کاج ، طرح خشتی عشایری ، طرح مینا ، طرح بوته ، طرح شادی  و ... می باشد .
خرید فرش های ماشینی در مدل ها و طرح های مختلف از فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان به عنوان بهترین گروه تولیدی فرش در سراسر جهان امکان پذیر می باشد . در خرید اینترنتی فرش جدید کاشان از فروشگاه فرش کاشان علاوه بر کیفیت بالا ، زیبایی بی نظیر از قیمت ارزان هم برخوردار خواهید شد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی