سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش قیمت مناسب را از کجا بخریم ؟

فرش قیمت مناسب کاشان

امروزه اکثر خریداران این سوال را می کنند که فرش قیمت مناسب را از کجا بخریم ؟ آیا می توان به فرش قیمت مناسب کاشان با کیفیت بالا دسترسی پیدا کرد ؟
هر خانه و مکانی برای سکنی گزیدن نیازمند کف پوشی است که بتواند خانه را از آسیب موریانه ها و حشرات صیانت نموده و از افراد خانه در برابر سرما و گرما مراقبت کند . این موارد کم ترین و ابتدایی ترین کاربرد هایی هستند که برای کف پوش ها به شمار می رود . در نظر بگیرید خانه ای را که بدون کف پوش باشد بی شک چنین خانه ای قابلیت زندگانی نخواهد داشت .
تا قبل از تأسیس کارخانه های فرش ماشینی کاشان ، بهترین کف پوش فرش های دستبافت بودند اما به علت قیمت بالا و گران در توان خرید بسیاری از افراد نبوده و خانوار ها از انواع و اقسام دیگر کف پوش ها برای پوشاندن کف خانه استفاده می کرده اند .
روی کار آمدن فرش های ماشینی و تأسیس کارخانه جات فرش ماشینی چنان مورد نیاز خانواده ها بود که در بدو تولید با استقبال فوق العاده خوبی مواجه شدند . عرضه و تقاضای فرش های ماشینی کاشان از همان سال 1350 رونق گرفته و رفته رفته به تعداد کارخانه جات این شهرستان اضافه شد . تولید کنندگان مختلفی در طول سالیان فعالیت و تولید فرش های ماشینی دست به تولید زده اند اما تنها کسانی توان تاب آوردن در بازار فرش را داشته اند که در رقابت سربلند بوده و بهترین محصولات را ارائه داده اند .
یکی از این تولید کنندگان نامی و موفق که در طول سابقه کاری خود خوش درخشیده است فروشگاه فرش کاشان می باشد . تمامی برند های تولید شده و کاشان معتبر و مفتخر به تولید بهترین ها هستند اما فروشگاه فرش کاشان در داشتن ویژگی های تولیدی ، زیبایی و قیمت مطلوب بی نظیر می باشد .
مدتی پس از تولید فرش های ماشینی کاربرد ها و تنوع بالایی در بازار به وجود آمد به حدی که فرش های ماشینی تنها برای پوشاندن کف خانه ها خریداری نمی شد و زیبا و زینت بخشیدن به فضا وظیفه ای بود که بر عهده این بافته ها گذاشته شد . تنوع بخشیدن به بازار و تولید انواع و اقسام محصولات حد و اندازه ای به بازار ها داد که از تصور خارج بود . تولید فرش های مختلف کارکرد های مختلف به دنبال داشت . از طرف دیگر قیمت فرش های ماشینی نیز در انواع و اقسام مختلف متفاوت بود . فروشگاه فرش کاشان با داشتن بیشترین تنوع در تولیدات بیشتری کارکرد را داشته و سهم بالایی از بازار را در دست دارد .
علت رونق گرفتن فرش های ماشینی و جلب توجه زیاد ، قیمت مناسبی بود که این محصولات نسبت به بافته های دستبافت داشته اند و از همین رو جایگزین مناسبی برای فرش های دستبافت به شمار می روند . موارد و آلمان های مختلفی در تولید یک تخته فرش ماشینی موثر واقع می شود . مواردی که از خط تولید گرفته تا خط عرضه را شامل شده است .
موارد موثر در تعیین قیمت فرش ماشینی کاشان
در این قسمت قصد داریم تا مختصرا در مورد هر یک از موارد مهم تعیین قسمت فرش های ماشینی مطالبی ارائه دهیم .
الیاف : مواد اولیه فرش های ماشینی الیاف ها هستند . عمده فرش ها را نخ خاب و باقی را نخ ها تار و پود شکل می دهند . فرش های کاشان با بکارگیری بهترین نخ خاب که همان الیاف اکرولیک هیت ست شده می باشد ، در کیفیت بی نظیر و در زیبایی فاخر هستند . الیاف اکرولیک هیت ست علاوه بر مقاومت و کیفیت بالا در درخشندگی ، عدم پرزدهی ، شفافیت ، عدم رنگ دهی و مواردی از این دست نسبت به سایر الیاف از جمله پلی استر و پلی پروپلین برتر می باشد . هرچه الیاف مرغوب تری در فرش بکارگرفته شود طبیعتا قیمت محصول هم بیشتر خواهد شد اما فروشگاه فرش کاشان با خرید الیاف اکرولیک هیت ست شده بصورت عمده و مستقیم تا حد زیادی این موضوع را زیر سوال برده و توانسته است مرغوبیت را در عین قیمت ارزان تضمین کند .
طرح و نقشه : داشتن طرح و نگاره های تکراری ، خلوت و ساده فرش را ارزان قیمت تر می کند و فرش های کاشان در شانه و تراکم پایین به لحاظ داشتن طرح هایی ساده و نگاره هایی خلوت ارزان قیمت تر از محصولاتی هستند که با شانه و تراکم بالا تولید شده اما دارای نگار ه هایی شلوغ و پیچیده هستند . علت بکارگیری طرح های خلوت در فرش های کم شانه و طرح های شلوغ در فرش ها با شانه و تراکم بالا اختلاف در تعداد گره ها و ظرافت بافت است که در ادامه توضیح داده خواهد شد .
شانه و تراکم : شانه و تراکم از دو جهت در تعیین قیمت اثر گذار هستند . اول آنکه تولید کننده ، برای تولید فرش های ماشینی 1200 شانه و 1000 شانه از الیافی استفاده می کنند که نسبت به الیاف مصرفی برای فرش های 500 شانه و 700 شانه ظرافت و نازکی بیشتر اما در عین حال استحکام و دوام بالایی دارد . هر دو نوع محصول از الیاف اکرولیک استفاده می کنند پس در بالا بودن کیفیت تفاوتی ندارند اما اختلاف قطر الیاف گران تر بودن فرش های 1000 شانه و 1200 شانه را به همراه دارد . از طرف دیگر استفاده از نگاره های پیچیده و طرح های شلوغ که به لحاظ بالا بودن تعداد گره ها و ظرافت بافت در فرش های 1200 شانه و 1000 شانه امکان پذیر شده است  دیگر مورد مهم در ارزان تر بودن فرش های 500 شانه و 700 شانه است . اما برند فرش کاشان هر دو دسته محصول را چه در شانه و تراکم بالا و چه در شانه و تراکم پایین به کم ترین قیمت ممکن به فروش می رساند .
مراحل مهم در تعیین قیمت فرش های ماشینی
همانطور که عنوان شد موارد مختلفی در تعیین قیمت نقش دارند . می توان قیمت فرش های ماشینی را به دو قسمت تعیین قیمت در کارخانه و تعیین قیمت در بازار تقسیم نمود . در روش های سنتی و خرید از بازار های فیزیکی فرش های ماشینی پس از تولید توسط دلالان و واسطه گران خریداری شده و به بازار راه پیدا می کنند . قیمتی که در آن فرش بین تولید کننده و واسطه ها مبادله می شود را تحت عنوان قیمت کارخانه یا قیمت تولید کننده می شناسیم که همان قیمت داخل کارخانه می باشد . اما پس از خرید فرش توسط دالالان و واسطه گران ، هزینه هایی از جمله هزینه حمل ، کارگر و ... توسط واسطه ها بر قیمت فرش افزوده می شود . هرچه تعداد واسطه ها بیشتر باشد ، میزان اضافه شده به قیمت کارخانه هم بیشتر خواهد شد . اضافه شدن هزینه هایی تحت عنوان هزینه های نمایشگاهی که آن را ارزش افزوده هم می نامیم ، تا حدی منطقی و اقتصادی است اما به علت عدم نظارت بر این روند عموما فرش های ماشینی پس از خروج از کارخانه متأثر تغییرات گزافی شده اند که با هیچ منطق و اقتصادی سازگار نیست . از همین رو در بازار های فرش شاهد فروش محصولات به قیمتی بسیار متفاوت از قیمت کارخانه هستیم .
با این توضیحات مشخص است که خرید فرش به قیمت کارخانه امری عقلایی و مقرون به صرفه خواهد بود . برای خرید فرش از فروشگاه فرش کاشان به قیمت کارخانه کافی است از روش های مستقیم خرید استفاده کنیم . روش های مستقیم انواع مختلفی دارند که رایج ترین آن ها خرید حضوری از کارخانه و خرید اینترنتی از فروشگاه آنلاین فرش کاشان است . خرید حضوری برای آن دسته از خریدارانی که از شهر تولید کننده دور هستند با دشواری های حمل و نقل و هزینه های رفت و آمد مواجه است و ناکارا خواهد بود اما خرید فرش های ماشینی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مقرون به صرفه ترین روش برای خرید محصولی با کیفیت و ارزان قیمت تلقی می شود . پس در پاسخ به این سوال که فرش قیمت مناسب را از کجا بخریم ؟ فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان معرفی می شوند . فروشگاه های مذکور تحت نظارت تولید کننده اداره شده و فرش به قیمت کارخانه عرضه می شود . مهم ترین عامل در ارزان بودن قیمت این فروشگاه ها عدم وجود واسطه ها و هزینه های نمایشگاهی است . در خرید اینترنتی از فروشگاه فرش کاشان خریداران تنها هزینه مواد اولیه ، نیروی کار و سود کارخانه را پرداخت می کنند و به علت وجود رقابت بالا در بین تولید کنندگان کاشانی قیمت تا حد امکان پایین خواهد بود .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش خوب چی بخرم ؟
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  برطرف کردن گودی و شکستگی فرش بعد از شستن فرش
•  استفاده از مکانیزم و روشهای نوین نگهداری فرش در موزه فرش
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان