تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

جدیدترین مدل فرش مناسب جهیزیه عروس

نام نویسنده: مهدیه زارع
جدیدترین مدل فرش مناسب جهیزیه عروس

بهترین فرش برای جهیزیه عروس
ابعاد مناسب فرش برای جهیزیه عروس
رنگ فرش مناسب سالن پذیرایی
کدام فرش برای جهیزیه عروس مناسب است؟

در کشور ایران رسم و آیین بر این است که هنگام ازدواج دو جوان، خانواده ها ملزومات زندگی را برای دختر و پسر فراهم می آورند تا بار زندگی در شروع زندگی مشترک کم تر شده و کمکی برای جوانان باشد. این وسایل را تحت عنوان جهیزیه به زوج داده و شروع زندگی را ممکن می سازند. خرید ملزوماتی مانند لوازم آشپزخانه و فرش از مهم ترین خریدها به حساب می آید که فرش های ماشینی جزء گران ترین وسایل ها هستند و در جهیزیه نقش پررنگی ایفا می کنند. فرش ها به عنوان کالا های زینت بخش برای منازل محسوب می شوند که زیبایی بی نظیری نیز به فضای منازل می بخشند که در ادامه به معرفی جدیدترین مدل فرش مناسب جهیزیه عروس با شانه و تراکم های مختلف می پردازیم تا بهترین فرش مناسب سالن پذیرایی را خریداری کنید.

به دلایل مطرح شده و مواردی مانند، بودجه و اهمیت آن برای خانوار و... خرید فرش های جهیزیه بسیار حساس و در مواردی دشوار می باشد. فرش عروس و داماد باید زیبا باشد تا خانه نوعروسان را زیبا و لوکس جلوه دهد، باید با کیفیت باشد تا زوجین مجبور نباشد چند سال دیگر بهایی بابت خرید فرش متحمل شوند و از طرفی باید ارزان باشد تا فشار خرید برای خانوار ها کم تر شود. از آنجایی که نو عروسان تمایل دارند تا جدیدترین فرش عروس را داشته باشند ما در این مبحث جدیدترین فرش سال را معرفی می کنیم تا نوعروسان متناسب با دکوراسیون خود به انتخاب آن بپردازد.

 

بهترین فرش برای جهیزیه عروس

خرید بهترین فرش برای جهیزیه عروس ویژگی های خاص خود را دارد. خریداران فرش جهیزیه عموما به سمت برند های ناب و با کیفیت کشیده می شوند که امتحان خود را پس داده اند و قیمتی ارزان و مقرون به صرفه دارند. فرش های عروس باید رنگ روشنی داشته باشد تا خانه را شاد و جذاب نشان دهند. نداشتن فرزند کوچک و رفت و آمد زیاد در خانه نوعروسان خرید فرش با رنگ های روشن را از برند های نامی و نام آشنا مانند فرش کاشان را امکان پذیر و مناسب کرده است. فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان با تنوع بالایی تولید می شوند و از همین رو گزینه خوبی برای انتخاب به حساب می آیند. در خرید فرش نوعروس توجه به المان های زیبایی تا حد زیادی در انتخاب تعیین کننده است. برای مثال خرید فرش به ابعاد اتاق، سایر وسایل دکوراسیون، کاربرد آن ها و... بستگی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 

ابعاد مناسب فرش برای جهیزیه عروس

انتخاب ابعاد مناسب برای فرش جهیزیه عروس در زیباتر نشان داده شدن سالن های پذیرایی تأثیر زیادی دارد. فرش های ماشینی دارای طرح و نگاره هایی هستند قرینه که در صورت رویت تمام و کمال زیبا خواهند بود. از همین رو هنگام خرید فرش عروس، ابعاد اتاق را در نظر گرفته و فرش را به گونه ای انتخاب کنید که هنگام پهن شدن در اتاق فضایی خالی بین لبه فرش و دیوار لحاظ شود تا نگاره ها و قرینگی فرش به خوبی دیده شوند به صورتی که فاصله بین فرش تا دیوار به اندازه 30 تا 50 سانتی متر حفظ شود تا سالن پذیرایی شیک و بزرگ نیز به نظر برسد.

همچنین باید کاربرد فرش را در نظر گرفت برای مثال فرش برای آشپزخانه باید تمام فضا را پوشش دهد چرا که استفاده از این فرش زیاد بوده و خاصیت آشپزخانه به گونه ای است که باید کاملا با فرش پوشیده شود و همچنین در نظر داشته باشید که به دلیل اینکه فرش آشپزخانه زود به زود کثیف می شود باید بافته ای برای آن مکان خریداری کنید که به راحتی بتوانید آن را جا به جا کرده و بشویید و خیلی سریع نیز خشک شوند. اما برای مکان هایی مانند پذیرایی خصوصا اگر از مبلمان استفاده می شود نباید تمام فضا را فرش کرد بلکه کافی است فرشی زیبا و ست با سایر وسایل خریداری کنید و طوری پهن کنید که زیر میز را تا کنار پایه های مبل بپوشاند. فرش ها نباید آنقدر بزرگ باشند که زیر پایه مبل رفته و همچنین نباید آنقدر کوچک باشند که هنگام نشستن روی مبل پای فرد روی زمین قرار بگیرد.

فرش اتاق خواب عروس باید فضای جلوی تخت خواب را پوشش دهد تا هنگام خروج از تخت پاها روی زمین نباشد. همچنین برای اتاق ناهار خوری فرش عروس را در سایزی انتخاب کنید که در حالت جمع و جور بودن میز و صندلی ها، فرش زیر میز و صندلی ها را بپوشاند. بهتر است که کل اتاق خواب خود را با فرش ها نپوشانید و فرش های تراکم پایین و فانتزی را برای اتاق خواب عروس خریداری کنید. انتخاب فرش کلاریس، فرش های شگی، شنل و... مناسب ترین فرش مناسب جهیزیه می باشند.

 

رنگ فرش مناسب سالن پذیرایی

از بین مدل های جدید فروشگاه فرش کاشان کم نیستند رنگ ها و طرح هایی که برای خانه عروسان مناسب بوده و باب فرش جهیزیه عروس هستند. اما در بین محصولات موجود عمدتا رنگ های روشن برای خانه عروس طرفدار بیشتری دارند. انتخاب رنگ به آیتم های مختلفی از جمله نور خانه، ابعاد خانه، میزان تردد و... بستگی دارد. فرش رنگ روشن مانند آچار فرانسه عمل کرده و برای پوشاندن نقص ها و کمبود های خانه مناسب هستند. اگر خانه شما نور کافی ندارد، اگر فضای خانه کوچک است، اگر احساس شادی و نشاط در فضای خانه کم است و مواردی از این قبیل را حس می کنید بهترین گزینه برای رفع تمام آن ها انتخاب یک تخته فرش با رنگ زمینه روشن و نگاره های شاد و جذاب است. فرش های ترک به علت تولید با طیف رنگی روشن و زیبا برای فرش جهیزیه و مکان های کم نور و کوچک مناسب هستند.

انتخاب رنگ فرش مناسب سالن پذیرایی وابسته به نظر و انتخاب خود شما می باشد چرا که متراژ خانه در انتخاب و خرید بهترین فرش حرف اول را می زنند به گونه ای که فرش های روشن برای سالن های پذیرایی کوچک و رنگ های تیره برای سالن های پذیرایی بزرگ برای ایجاد حس صمیمیت انتخابی ایده آل می باشند.

 

کدام فرش برای جهیزیه عروس مناسب است؟

اینکه کدام فرش برای جهیزیه عروس مناسب است را باید قبل از خرید فرش در نظر داشته باشید چرا که فرش های تراکم بالا برای سالن های پذیرایی پر تردد اصلا مناسب نمی باشند و همچنین فرش های تراکم پایین برای منازل شلوغ انتخابی درست هستند که در ادامه چند نمونه از فرش ها را با شانه و تراکم های مختلفی که دارند را به شما معرفی می کنیم. فرش های ترک از محصولاتی هستند که ریشه در کشور ترکیه داشته اما در سال های اخیر برند های ایرانی توانسته اند فرش هایی با مدل و شکل و شمایل ترک اما با کیفیت ایرانی تولید کنند. زیبایی و طیف رنگی بی نظیر فرش های ماشینی ترک زبان زد خاص و عام بوده است.

فرش های ترک به جهت زیبایی طرح و نقشه در دنیای فشن مدرن ترین فرش ها یه حساب می آیند که فروشگاه فرش کاشان توانسته است زیبایی فرش های ترک را با کیفیت ایرانی ترکیب کرده و بهترین تولیدات را ارائه دهد که انتخابی ایده آل برای منازل کوچک هستند و قیمت ارزانی نیز نسبت به ظاهر زیبا و جذاب خود دارند. توجه داشته باشید که فرش های ماشینی با شانه و تراکم ها و سبک و طرح های مختلفی تولید می شوند که می توانید از طریق سایت تمامی نمونه فرش ها را مشاهده کرده و مشخصات آن ها را نیز ببینید و بهترین فرش مناسب منازل خود را خریداری کنید.

فرش 1500 شانه گل برجسته

محصولات فرش 1500 شانه گل برجسته، از زیباترین و جدیدترین فرش جهیزیه عروس هستند که این محصولات به لحاظ شانه و تراکم بسیار بالا، زیبایی و ظرافت بافتی نظیر فرش های دستبافت دارند. فرش های مد نظر در ظاهر چیزی از بافته هایی که با هنر دست تولید می شوند کم نداشته اما در عین حال نسبت به فرش های دستبافت بسیار ارزان قیمت تر هستند. فروشگاه فرش کاشان توانسته است تولیدات قالی 1500 شانه را در طرح های بی نظیر عرضه کند. خرید فرش 1500 شانه گل برجسته برای منازلی که کم رفت و آمد هستند و منازل ویلایی انتخابی ایده آل و خاص بوده و تنها به صورت گل برجسته نیز بافته می شوند. فرش 1500 شانه با تراکم 4500 از نمونه بافته هایی است که به دلیل داشتن ضخامتی کم مانند فرش ابریشم گونه می باشد و به عنوان فرش شیک پذیرایی دستباف نما از آن یاد می شود.

فرش ماشینی 700 شانه

فرش ماشینی 700 شانه نمونه ای از فرش های ماشینی تراکم پایین می باشد که با تنوع سبک و طرح بالایی نیز رو به رو می باشند. فرش 700 شانه تراکم 2550 و فرش 700 شانه تراکم 3000 جزو معروف ترین بافته های فرش 700 هستند. فرش های 700 شانه به دلیل اینکه با شانه و تراکمی پایین بافته می شوند دارای ضخامت نخ خاب زیادی هم می باشند که شما می توانید از آن در سالن های پذیرایی پر رفت و آمد نیز استفاده کنید، چرا که در اثر پاخور زیاد و شستشو این قالی 700 شانه اصلا آسیب نمی بیند. فرش های 700 شانه با تنوع سبک و طرح های مختلفی همچون فرش 700 شانه کلاسیک، سنتی، فرش 700 شانه مدرن و فرش 700 شانه گل برجسته به تولید می رسند که از این رو دست شما برای انتخاب و خرید فرش مناسب جهیزیه با قیمت ارزان باز خواهد بود.

با توجه به اینکه قیمت فرش 700 شانه از دیگر فرش های ماشینی کمتر می باشد و کیفیتی بالاتر نیز دارند جزء پر فروش ترین قالی های دستباف نما و مقاوم به حساب می آیند. این خرید هنگامی که از فروشگاه های اینترنتی انجام شود علاوه بر مقرون به صرفه بودن و داشتن کیفیت بالا و اصالت راحتی خرید را تضمین خواهد کرد. خرید جهیزیه برای عروسان با دغدغه هایی همراه است که خرید اینترنتی فرش ماشینی می تواند از این دغدغه ها کاسته و راحتی را به دنبال داشته باشد. به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان سری بزنید و از بین محصولات جدید و متنوع مناسب ترین فرش های ماشینی را انتخاب کنید و به صورت مستقیم و بدون واسطه انواع فرش ماشینی با شانه و تراکم های مختلف را برای منازل خود انتخاب و به صورت اقساطی و بدون بهره خریداری نمایید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی