تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

جدیدترین مدل فرش سال 98 و عکس فرش های زیبا

جدیدترین مدل فرش سال 98

فروشگاه فرش کاشان در تمامی شانه ها و تراکم ها تولید دارد . تولید در شانه 500 ، 700 ، 1000 ، 1200 و 1500 ویژگی و مزیت مهمی برای این برند محسوب می شود . به یاد داشته باشید که تولید فرش های 1500 شانه کار هر برندی نیست و در حال حاضر تولید فرش با این شانه تنها از تولید کنندگان با سابقه و حرفه ای بر می آید .
فرش های ماشینی به کالایی تبدیل شده اند که علاوه بر پوشاندن کف خانه ها و مراقبت از آن در برابر آسیب ها و عایق بودن ، زیبایی خانه را تا حد بالایی تضمین می کنند . اولین فرش های ماشینی که در سال 1350 تولید می شدند چندان در زیبایی نقش نداشته اند چراکه دارای طرح هایی محدود با شانه و تراکم پایین بودند اما با این حال جایگزین خوبی برای فرش های دستبافت شده و نقطه آغاز تولیدات ماشینی را شکل داده اند . فرش های ماشینی تولید شده در برند های مختلف تنوع بالایی دارند . این تنوع در طول 40 سال فعالیت تولید کنندگان مختلف بوجود آمده است . در بین تولید کنندگان متعددی که در سراسر جهان در حال فعالیت می باشند ، تولید کنندگان ایران ، نام و نشان برتری داشته و باز هم این نشان و برتری متعلق به برند های کاشانی است . در طول 4 دهه فعالیت برند های مختلف همواره شاهد آن هستیم که بهترنی طرح ها ، جدید ترین تولیدات ، بالا ترین فناوری ها و بهترین کیفیت از دل کارخانه جات کاشان یر آمده است . فروشگاه فرش کاشان یکی از نماد های قدرتمند کاشان است که در سراسر دنیا شناخته شده و سهم زیادی در نام گرفتن شهر کاشان به عنوان تولید کننده و پایتخت تولید فرش های ماشینی در جهان دارد .
زیبایی و زینت بخشی وقتی به کارکرد فرش های ماشینی اضافه شد ، فرش های 1000 شانه تولید شدند .
فرش های 1000 شانه
، فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان در انواع و اقسام تراکم ها کالاهایی هستند زیبا و بی نظیر که شبه دستبافت یا دستبافت گونه نام گرفته اند و برای طراحان دکور جایگاه ویژه ای دارند . در محصولات 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه این فروشگاه زیبایی و ظرافت بی نظیری وجود دارد که ناشی از شانه و تراکم بالا و در عین حال استفاده از طرح های و مدل های جدید و جذاب است . هرچند استفاده از طرح های جدید و جذاب خود از شانه و تراکم بالا ناشی می شود  .
کارخانه های فرش کاشان توانسته اند جدیدترین مدل فرش سال 98 را به صورت 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه تولید کنند . در تولیدات این کارخانه ها زیبایی بسان کیفیت از مقوله های مهم است .
خریداران فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا با خریدارانی که حهت خرید فرش های ماشینی با شانه و تراکم پایین وارد بازار می شوند تفاوت هایی دارند . از جمله مهم ترین تفاوت در خریداران نیاز به فرش می باشد . 
فروشگاه فرش کاشان نیز به مقوله کیفیت ، زیبایی ، جدید بودن طرح ، رنگ سال فرش توجه کرده است و توانسته است محصولاتی با زیبایی تمام و با کیفیت بالا تولید کند . جدیدترین مدل فرش سال 98 و عکس فرش های زیبا در فروشگاه فرش کاشان موجود است .
جدیدترین مدل فرش سال 98
فرش های 1000 شانه گل برجسته که در کنار شانه و تراکم بالا ، برجستگی را در خود داشته و زیبایی بی نظیری دارند شامل مدل های : طرح مهر آذر ، طرح کاملیا ، طرح ساقی چهره ، طرح ساقی ، طرح چشمک ، طرح جزیره ، طرح ترانه ، طرح بهشت ، طرح الماس ، طرح افشان یاشار ، طرح افشان اصفهان و طرح آرکان می باشد . مدل هایی اصیل و زیبا که باب پذیرایی های لوکس هستند .
محصولات دیگر در دسته 1000 شانه ، فرش هایی هستند که در زمینه خود تعداد ده رنگ اصلی دارند . فرش های 1000شانه با ده رنگ اصلی از فرش هایی به حساب می آیند که به علت زیبایی لوکس بوده و از جهتی به علت داشتن ضخامت مناسب مقاومت بالایی دارند . مدل های این دسته از فروشگاه فرش کاشان شامل : طرح ترگل ، طرح تابش ، طرح پونک ، طرح پگاه ، طرح پریزاد ، طرح پاک ناز ، طرح به رخ ، طرح به گل ، طرح بنفشه ، طرح انوش ، طرح امیران ، طرح آلاله و ... می باشد .
فرش های 1000 شانه چهارده رنگ فروشگاه فرش کاشان نوع دیگری از فرش های 1000 شانه است که به علت تنوع رنگی بالا جایگاه ویژه ای در خانه ایرانیان به خود گرفته و در سراسر دنیا معروف شده است . جدید ترین مدل های فرش 1000 شانه 14 رنگ شامل : طرح نسترن ، طرح نایین ، طرح معجزه ، طرح یاشار ، طرح نادیا ، طرح میترا ، طرح ماهی ، طرح ماهور ، طرح گل رز ، طرح کیمیا ، طرح شیما ، طرح شاه عباسی ، طرح پرهام ، طرح حریر ، طرح درباری ، طرح برکه و .... می باشد .
فرش های 1200 شانه گل برجسته فروشگاه فرش کاشان چند سالی است که به مرحله تولید رسیده و فروش بالایی به خود گرفته است .  تقاضای بی نظیر فرش های 1200 شانه گل برجسته فروشگاه فرش کاشان جای خالی چنین محصولی را در سال های گذشته نشان می دهد . محصولات مذکور مورد خرید مشتریان سخت پسندی هستند که زیبایی خانه خود را با فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته تکمیل می نمایند . مدل های این فرش شامل : طرح نیکرخ ، طرح نایریکا ، طرح نارگون ، طرح مینو ، طرح مهوش ، طرح وستا ، طرح وانیا ، طرح هوربانو ، طرح همراز ، طرح همدم ، طرح ستاره ، طرح فرانسوی و ... می باشد .
همچنین فرش های 1200 شانه هشت رنگ و فرش های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان در مدل های جدید بسیار بی نظیر و چشم نواز هستند . تنوع برند مد نظر به حدی ست که نام برند مدل های جدید آن زمان زیادی می طلبد . برای اطلاع و دیدن طرح های مختلف و زیبای فرش کاشان به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مراجعه نمایید و از خرید جدید ترین مدل ها ، زیبا تری طرح ها و بهترین کیفیت در ارزان ترین قیمت لذت ببرید .

طراح و نقشه فرش های ماشینی
اولین فرش های ماشینی در شانه 350 و رنگ زمینه لاکی و قرمز تولید می شدند داشتن چند طرح و مدل ویژگی فرش های تولید شده در دهه 50 بود . اما رفته رفته بر تنوع تولیدات افزوده شد و این تنوع در تمام جهات رشد کرد . تنوع در کیفیت ، تنوع در طرح و نگاره ، تنوع در شانه و تراکم ، تنوع در دستگاه های بافت و ... از مهم ترین تغییراتی بود که به گسترش بازار های فرش و قالی کمک شایانی نمود .
در این میان تنوع ایحاد شده در شانه و تراکم را می توان بیس و پایه تحولاتی زیادی از جمله نقوش و طرح ها در نظر گرفت . هنوز هم هنگام طراحی و نقشه کشی یکی از موارد مورد توجه طراحان خبره و حرفه ای که قصد طراحی نگاره برای فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان را دارند ، در نظر گرفتن شانه و تراکم است . چراکه ظرافت بافت و ضخامت الیاف در تعیین طرح و مدل فرش تعیین کننده است . فرش های ماشینی با شانه وتراکم بالا جای مناسب تری برای طرح های شلوغ و پر نگاره هستند . در عین حال فرش ها با شانه و تراکم پایین را در طرح هایی خلوت و نگاره هایی ساده تر تولید می کنند .
نمی توان ادعا کرد که طرح های شلوغ زیبا تر از طرح های خلوت هستند و این مورد کاملا به سلیقه خریداران و فضای قابل استفاده بستگی دارد اما طرح های شلوغ به علت پیچ و خم بیشتری و هنر بیشتری که در طراحی و تولید آن ها بکار رفته است گران قیمت تر خواهند بود . هر ساله مدل های جدیدی از طرح و نقشه فرش ها ارائه می شود که این تنوع و ارائه بیشتر به فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه مربوط بوده است . چراکه یکی از دلایل خرید فرش های 500 شانه و 700 شانه قیمت ارزان است و ترجیح تولید کنندگان و خریداران بر ارائه فرش ها با طرح های تکراری و ارزان قیمت است این موضوع به معنای نبود طرح و مدل جدید در فرش های 500 شانه و 700 شانه نیست اما تنوع مدل در این محصولات کم تر از تنوع دیده شده در فرش های شبه دستبافت می باشد .
در این میان فرش های فروشگاه فرش کاشان با بیشترین تنوع و بالا ترین کیفیت توجه مشتریان را به خود جلب کرده است . استفاده از الیاف اکرولیک هیت ست شده ، بکارگیری فنون و تکنیک های جدید در تولید و تیم خبره و حرفه ای طراحی موجبات برتری برند فرش کاشان را بوجود آورده است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی