سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش روز کاشان

فرش روز

ایرانیان همیشه به دنبال زیباسازی فضای منزل و دکوراسیون شان بوده و هستند . انتخاب یک فرش زیبا و شایسته می تواند تاثیر زیادی در فضا داشته باشد . انتخاب مناسب طرح فرش ماشینی همیشه از دغدغه ایرانیان بوده است . افراد به دنبال فرش روز ماشینی هستند و خواستار طرح ها و مدل هایی هستند که جدید و به روز باشد . علاوه بر این هماهنگی طرح های فرش با دکوراسیون یکی از اصول مهم است .
امروزه توجه به زیبایی و طرح و نگاره فرش های ماشینی همانند کیفیت اهمیت دارد . چون زیبا بودن طرح و نگاره ، در دکوراسیون غوغا ایجاد می کند . ایرانیان همواره طالب زیبایی هستند . اهمیت دادن به زیبایی در مقوله خرید فرش ، رنگ پررنگ تری دارد . فرش های روز و زیبا ، تقاضای بیشتری نسبت به محصولات با طرح های قدیمی دارند . خریداران همیشه به سراغ فروشگاه هایی می روند که آن کارخانه توان تولید متنوع ترین طرح های فرش را داشته باشد . مسلما اولین سوال خریدار از فروشنده این است که طرح جدید و فرش روز کدام است ؟ یا جدیدترین فرش ماشینی که امسال تولید شده است کدام است ؟
کارخانه فرش کاشان ، یکی از کارخانه های بزرگ می باشد که انواع فرش های روز کاشان را با بالاترین کیفیت تولید می کند . این فروشگاه تا چند سال اخیر ، فروش خود را بر پایه فروش حضوری مشتری قرار داده بود تا اینکه مدیران این کارخانه تصمیم گرفتند تا با دایر کردن فروشگاه آنلاین ، جدیدترین و به روزترین فرش های ماشینی کاشان را به نمایش بگذارند . تنوع در طرح و رنگ یکی از ویژگی های  اصلی این کارخانه تولیدی است . طرح های به روز فرش های ماشینی این فروشگاه ، نشان دهنده وجود تیم قوی طراحی می باشد .
معرفی فرش های روز کاشان و جدیدترین مدل های فرش کاشان
قبل از معرفی طرح ها و مدل های به روز لازم است خریداران در انتخاب مدل فرش ماشینی ، به چندین نکته توجه کنند :
1 . در هنگام خرید فرش دقت کنید که اندازه و سایز آن ، کمتر از متراژ فضا باشد تا چند سانتی متری با دیوار فاصله داشته باشد . هماهنگی رنگ قالی با کف پوش ، در زیباسازی خانه اهمیت فراوانی دارد .
2 . از محصولاتی خریداری کنید که در بافت آن ها از تعداد رنگ بالا استفاده شده است . هر اندازه تعداد رنگ موجود در فرش ماشینی بالاتر رود ، هماهنگی آن با دیگر وسایل منزل بیشتر است .
3 . در انتخاب شانه و تراکم دقت کنید . محضولاتی که با شانه و تراکم بالا بافته می شوند برای اتاق نیشمن و محل های پررفت و آمد مناسب نیستند . فرش های 700 شانه ، فرش 500 شانه و فرش طرح 700 برای اتاق نیشمن و محل های پررفت و آمد مناسب است و فرش های  1500 شانه ، فرش های 1200 شانه و فرش های 1000 شانه برای قسمت پذیرایی و قسمت های لوکس مناسب است .
مدل فرش روز کاشان با طرح های شلوغ
فرش به روز طرح وانشا و فرش روز کاشان طرح شارم  که به صورت 1500 شانه با تراکم 4500 است  ، به خریدارانی پیشنهاد می شود که طرح های ساده را دوست ندارند و طرح های شلوغ با گل های ریز را می  پسندند . به کار گرفتن این طرح ها در  کنار پرده و مبل های ساده ، دکوراسیون زیبایی  را پدید می آورد . این محصولات که با استفاده از 14 رنگ اصلی و باکیفیت بافته شده است به راحتی با دیگر وسایل منزل ست می شود و بدین صورت هارمونی دکوراسیون بالا می رود . این طرح ها الهام گرفته از طرح های  قالی های دستباف قدیمی است .
بیشتر بدانید : فرش پذیرایی
مدل فرش روز کاشان با طرح های خلوت و ساده تر
برخی از خریداران ، طرح های  ساده را دوست دارند و با توجه به اینکه متراژ اکثر خانه های آپارتمانی کم است ، خریدار تصمیم می گیرد تا طرح ساده و خلوت را انتخاب کند تا بتواند فضا را بزرگتر  نشان دهد  . پیشنهاد فروشگاه فرش کاشان ، فرش ماشینی 1000 شانه طرح تابش و فرش روز طرح آپامه 1000 شانه است که به خانه هایی با فضا و متراژ کم ، زیبایی فوق العاده ای می دهد .
فرش مدرن به روز کاشان
امروزه قشر جوان و نوجوان ایرانی ، طرح های سنتی و کلاسیک را برای دکوراسیون نمی پسندند ، آن ها به سمت طرح های مدرنتیه هستند . فرش های ترک فروشگاه فرش کاشان ، به روز ترین و جدیدترین مدل ها را دارد . این محصولات جدید و زیبا ، زیبایی  دکوراسیون های مدرن را چندین برابر می کند . استفاده از  فرش های ترک با طرح های به روز ، با قرار گرفتن در کنار  مبل های رنگی ، معرکه است .
بیشتر بدانید : فرش های مدرن و دکوراسیون داخلی
رنگ های به روز فرش ماشینی کاشان
در گذشته رنگ انواع قالی ها به قرمز و گردویی ختم می شد . چون از قالی به عنوان کف پوش استفاده می کردند تا زیباساختن دکوراسیون منزل . توجه به رنگ فرش و تطبیق آن با دکوراسیون یکی از آیتم های انتخابی خریداران است . رنگ گلبهی ، رنگ روناسی ، بژ ، ترمه ای ، اطلسی ، یاسی از رنگ های جدید فروشگاه فرش کاشان است .
بیشتر بدانید : بهترین رنگ فرش برای پذیرایی

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش ماشینی اصیل تبریز چه نوع فرشی است ؟
•  همه چیز در مورد جنس نخ پود فرش
•  نکات مهم و ضروری برای رفع کیسی فرش
•  فرش ماشینی تقلبی نخرید
•  6 گام انتخاب بهترین فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان