تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تحلیل قیمت و کیفیت فرش ماشینی 1500 شانه

نام نویسنده: زینب انتخابی
تحلیل قیمت و کیفیت فرش ماشینی 1500 شانه

بررسی کیفیت فرش ماشینی 1500 شانه
بررسی قیمت فرش 1500 شانه نسبت به سایر فرش های ماشینی
راهنمای خرید فرش 1500 شانه با قیمت مناسب و کیفیت درجه یک
چند نکته مهم در مورد فرش های 1500 شانه که بهتر است بدانید.

فرش 1500 شانه یکی از محصولاتی است که امروزه به عنوان نمونه فرش های دستباف گونه در بازار توانسته تقاضای زیادی را نسبت به قالی های دستباف داشته باشد و دلیل آن ظرافت و شباهت این محصولات به نوع دستباف در کنار مناسب ترین قیمت است که در فروشگاه معتبر شهر فرش کاشان ارائه شده است؛ اما موضوعی که در این باره به منزله خرید این چنین محصولاتی وجود دارد تحلیل قیمت و کیفیت فرش ماشینی 1500 شانه نسبت به دیگر فرش ها است که موضوع مقاله تهیه شده در زیر است که با همراهی ما در ادامه می‌توانید بدان دست یابید.

 

بررسی کیفیت فرش ماشینی 1500 شانه

قطعاً اولین دغدغه برای خریداران با وجود نوسانات اقتصادی روز جامعه به منظور خرید فرش ماشینی دستباف گونه بحث اطلاع و بررسی لیست قیمت فرش های 1500 شانه ماشینی است که می‌توانید آن را در این فروشگاه معتبر مشاهده نمایید و با مقایسه و اطلاع از بهترین قیمت این بافته ها در بازار دست به خرید بزنید که در ادامه به طور مفصل تر در مقایسه این محصول با سایر فرش ها بحث نموده ایم. اما به دور از این موضوع بهتر است تا با اینکه کیفیت فرش ماشینی 1500 شانه نسبت به دیگر فرش ها چگونه است، توجه داشته باشیم که در ادامه بیان شده است:

خرید فرش ماشینی برای صاحب خانه ها خصوصا خانم های خوش سلیقه و حساس نسبت به دکوراسیون خانه امری بسیار مهم و گاهی دردسرزا و پر دغدغه به حساب می‌آید. خرید فرش ماشینی به جهات گوناگونی دغدغه زا است، اول آنکه تأثیر و شگفتی آن بر دکوراسیون خانه به عنوان جدید ترین وظیفه فرش های ماشینی در جهت بالا بردن زیبایی منزل منجر شده تا خریداران هنگام انتخاب نیازمند بررسی و دیدن طرح ها و نگاره های مختلف باشند؛ از سوی دیگر تنوع و گستردگی این محصولات در بازار به حدی شده است که روز به روز شاهد حضور مدل ها و محصولات جدیدی هستیم که انتخاب را کمی برای شما دشوار می‌نماید.

در بین فرش های موجود در بازار اعم از فرش های 500 شانه، طرح 700 شانه، 700 شانه تبدیلی، فرش 700 شانه واقعی، 1000 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه، فرش های 1500 شانه به عنوان لوکس ترین و شیک ترین فرش ها نسبت به سایرین در کنار کیفیت بالا جزو گران‌قیمت ترین ها هستند که امروزه یکی از دلایل روی آوردن مشتریان و خریداران به سمت فرش های ماشینی مطلوب بودن قیمت فرش های ماشینی نسبت به فرش های دستبافت در عین برخورداری از کیفیت بالاست، تولید کنندگان با در نظر گرفتن این موضوع باید بدانند که در تعیین قیمت فرش های ماشینی چنان عمل نمایند که قیمت در توان خرید مشتریان باشد.

در کنار تمام این موارد فرش های ماشینی خصوصا فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا قطعا با این که نسبت به سایر کف پوش ها گران‌قیمت تر و ارزشمند تر هستند به طبع باید با متریالی بافت شوند که کیفیتی درجه یک و مطلوب را داشته باشند؛ زیرا این محصولات که برای مکان های لوکس و مهمان نشین خانه تقاضا می‌شوند بسیار ظریف و زیبا هستند و کیفیت بافت آن است که می‌تواند در کنار ویژگی ها ذکر شده این محصول را جزو آیتم های درجه یک و استاندارد قرار دهد؛ بدین جهت است که تولید فرش های 1500 شانه به حدی تخصصی است که تولید آن در انحصار برندهای نامی و معتبر کاشان قرار گرفته است.

فرش های 1500 شانه موجود در فروشگاه های فرش کاشان نزدیک ترین فرش به محصولات دستبافت هستند به حدی که آن ها را فرش های شبه دستبافت یا دستبافت گونه نام نهاده اند و دلیل آن را می‌توان به کارگیری نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده در بافت فرش بیان کرد که از نظر نرمی و لطافت و ارتجاعی بودن شباهت نزدیکی را با نوع الیاف پشم بافت قالی های دستباف دارد و به جهت قرارگیری در فرآیند هیت ست فاقد پرزدهی و ضد حساسیت شده و از مقاومت و دوام بالایی برخوردار گشته است. البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که بهترین فرش 1500 شانه به سبب بافت برجسته ای که دارند در کنار نخ آکریلیک با نخ هایبالک بافته می‌شوند تا قسمت های فرورفته ای در فرش ایجاد گردد و بخش های برجسته را نمایان سازد.
به کارگیری این متریال وارداتی در تولید این بافته ها بوده که سبب شده تا کیفیت فرش های 1500 شانه نسبت به دیگر بافته ها که با الیافی به غیر از این الیاف بافت می‌شوند، بالاتر باشد. البته این تنها بخشی از خصوصیات فرش های 1500 شانه است که ما در این جا به عنوان کیفیت این بافته ها بیان نموده ایم.

البته باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که این محصولات در بسته بندی هایی متفاوت از فرش های دیگر به بازار عرضه شده و بنا بر ویژگی های خاص خود که همگی از شانه و تراکم بسیار بالای این بافته ناشی می‌شوند نیازمند مراقبت و روش نگهداری ویژه، مکان مناسب برای استفاده، روش های و تکنیک های خاص شست و شو و... هستند.
حال که با اطلاعات مقاله در دست در رابطه با فرش های 1500 شانه و تعریف فرش های 1500 شانه فرش کاشان به‌ طور مختصر آشنا گشته اید و به ویژگی های مهم، فرش 1500 شانه تراکم 4500 در باب کیفیت دست یافته اید که خود از عوامل تفاوت در قیمت بین فرش های 1500 شانه با سایر محصولات و فرش ها است بهتر است تا شما را با قیمت فرش ماشینی 1500 شانه نسبت به دیگر فرش ها آشنا نماییم.

کیفیت فرش 1500 شانه تراکم 4500 فروشگاه فرش کاشان

 

بررسی قیمت فرش 1500 شانه نسبت به سایر فرش های ماشینی

برای تعیین قیمت فرش 1500 شانه تولید کنندگان نقش اصلی را دارند. فرش ها هنگام خروج از کارخانه به قیمت معقولی که توسط تولید کننده قیمت گذاری شده اند به فروش می‌رسند، اما پس از آنکه به دست دلالان سپرده شده و توسط واسطه ها به بازار فروش منتقل می‌شوند رفته رفته با افزایش قیمت مواجه خواهند شد؛ از این رو در تمام فرش های ماشینی بین قیمت کارخانه و قیمت بازار های فیزیکی اختلاف وجود دارد و این موضوع خود اختلاف قیمت فرش 1500 شانه گل برجسته را نیز در بر دارد. قیمت فرش ماشینی 1500 شانه نسبت به دیگر فرش های ماشینی ارائه شده در بازار گران‌تر است چرا که:

  • فرش هایی هستند با ظرافت بافت بالا. هرچه شانه و تراکم بالاتر رود از طرح هایی استفاده می‌شود که شلوغ تر، با اصالت تر، قوی تر و با ارزش تر هستند. ارزش تر مند بودن طرح ها یکی از دلایل گران‌تر بودن فرش های ماشینی 1500 شانه است. مهم ترین دلیل گرانی فرش های 1500 شانه ارزش هنری والا و نوآوری پنهان در فرش است. هیچ محصولی به اندازه فرش های مذکور نمی‌تواند در فضا تأثیر گذار باشد.
  • تراکم و شانه بالا در هم تنیدگی به همراه دارد و فشردگی بالا که ناشی از تعداد گره زیاد است، موجب می‌شود تا مقدار مواد اولیه بیشتری برای بافت یک تخته فرش با مساحت یکسان نسبت به شانه و تراکم پایین نیاز داشته باشیم.
  • الیاف مصرفی در فرش های 1500 شانه از نظر قیمت با الیاف فرش های 500 شانه و 700 شانه متفاوت است. جنس تمامی فرش های بافته شده در کارخانه تولید فرش کاشان آکریلیک هیت ست صددر صد خالص است اما هر چه شانه و تراکم بیشتر باشد، الیاف نازک‌تر، مستحکم و گران‌قیمت تر خواهند بود که در فرش 1500 شانه این چنین است.
  • در کنار موارد عنوان شده برند هم از موارد مؤثر بر قیمت است. برند های نامی و معتبر به علت تولید فرش های درجه یک و نامی و قدرت بالا نسبت به برند های تازه‌وارد و یا برند هایی که عملکرد ضعیفی دارند ارزش بیشتری خواهند داشت. گران‌تر بودن فرش های برند های معتبر و نامی با کیفیت بیشتر محصولات، تنوع بالا و مواردی از این دست قابل توجیه است که امروزه با روش مستقیم و بدون واسطه فروش این موضوع تا حدودی از قیمت بالای این بافته ها کاسته است.
  • ابعاد فرش نیز از مواردی است که بی تاثیر در قیمت نیستند به طوری که می‌توان گفت قیمت فرش 1500 شانه 12 متری به عنوان یک فرش با ابعاد بزرگ بیشتر از سایز های 9 و 6 متر این تراکم هستند و سایز بندی های قالیچه و پادری و پشتی نیز به طبع سایزبندی کوچک‌تر قیمتی کمتر را خواهند داشت.

 

راهنمای خرید فرش 1500 شانه با قیمت مناسب و کیفیت درجه یک

برای خرید فرش 1500 شانه با بهترین قیمت و کیفیت با هر طرح و رنگی می‌توانید به بهترین روش ممکن عمل کنید. روش خرید اینترنتی فرش های 1500 شانه در حال حاضر از هر جهت بر سایر روش های از جمله خرید و فروش سنتی، خرید از کارخانه، خرید از نمایشگاه و... ارجح است. داشتن ویژگی های زیر ارجح بودن را هم برای تولید کننده به عنوان فروشنده و هم برای خریداران به همراه دارد:

خرید فرش ماشینی 1500 شانه که نسبت به سایر فرش های ماشینی گران‌تر است، با قیمت مطلوب از گروه تجاری فرش کاشان امکان‌پذیر است. در کنار تکنیک های تولید و دستگاه های به روز و نیروی کار متخصص که محصولات برند های معتبر و با سابقه را ارزان کرده است، خرید اینترنتی با حذف واسطه ها و دلالان خرید مسیر عرضه را کوتاه نموده و هزینه های سربار را از بین برده است.

فروشگاه اینترنتی فرش کاشان فضایی است که در آن تمامی محصولات کارخانه فرش کاشان به نمایش در آمده اند. بدین جهت شما می‌توانید بدون صرف هزینه و وقت و رفتن به فروشگاه های متعدد، تمامی محصولات کارخانه فرش کاشان را در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مشاهده نمایید و با مقایسه طرح و رنگ با یکدیگر به انتخابی درست دست یابید.

اطلاع از قیمت، ویژگی ها و امکان مشاهده طرح و رنگ بندی از فرش 1500 شانه کاشان از جمله خدماتی است که در فروشگاه های اینترنتی مهیا شده است. به یاد داشته باشید که قدرت چانه زنی در فروشگاه های آنلاین به حداکثر امکان رسیده است؛ چرا که می‌توانید همزمان به چند فروشگاه آنلاین متصل شده و به مقایسه قیمت و ویژگی بپردازید و بی شک فروشگاهی را برای خرید انتخاب خواهید نمود که از نظر کیفیت محصولات برتر و از نظر قیمت نازل ترین قیمت ها را ارائه دهد.

راحتی خرید در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان غیرقابل انکار است. اتصال راحت به فروشگاه، عدم نیاز به جا به جایی و صرف هزینه برای رسیدن به فروشگاه، ارسال رایگان فرش های بالای 5 میلیون تومان تا درب منزل از سوی تولید کننده و در نهایت امکان مراجعه به فروشگاه در تمامی ساعات شبانه روز خدماتی است که تنها از فروشگاه های اینترنتی بر می‌آید. برای خرید فرش ماشینی 1500 شانه اصل، با کیفیت و درجه یک به فروشگاه فرش کاشان رفته و از بین محصولات این مجموعه دسته فرش های 1500 شانه را برای خرید انتخاب کنید تا بتوان با یک تخته فرش فضای دکوراسیون منزل خود را متحول نمایید.

 

چند نکته مهم در مورد فرش های 1500 شانه که بهتر است بدانید.

کارخانه تولید فرش کاشان در زمینه تولید محصولات خود بسیار متخصصانه عمل می‌کند. تولید فرش هایی درجه یک در تنوع طرح و رنگ بالا در کنار نوآوری و خلاقیت توجه مشتریان را به خود جلب کرده است. در این میان فرش های 1500 شانه جدیدترین محصولات هستند که کارخانه فرش کاشان به بازار عرضه کرده است که در باب اطلاعات کلی در مورد فرش های 1500 شانه می‌توان این چنین گفت:

می‌دانیم که صحبت از شانه و تراکم به معنای صحبت از تعداد گره عرضی و طولی است؛ به عبارتی شانه نشان دهنده تعداد گره موجود در هر متر عرض فرش و تراکم تعداد گره موجود در هر متر طول فرش است؛ پس با این توصیف می‌توان گفت که فرش های 1500 شانه در هر متر عرض خود تعداد 1500 گره و در هر متر مربع از طول گره های برابر با 4500 دارند و این نشان دهنده در هم تنیدگی و در هم فشردگی بالای محصولات است.

دلیل تولید فرش هایی با این میزان گره صرفاً بالا بردن زیبایی و ظرافت بافت است. فرش های 1500 شانه موجود در فروشگاه فرش کاشان جزو برترین محصولات در زمینه تحول دکوراسیون و زیباسازی خانه‌ها هستند. حال از آنجا که ویژگی های فرش های 1500 شانه راهنمای خوبی برای خرید و انتخاب یا عدم انتخاب این محصولات است به چند نکته مهم در مورد فرش های 1500 شانه می‌پردازیم که بهتر است قبل از خرید، به این نکات توجه داشته باشید:

  • این دسته از فرش ها بسیار نازک و با نخ خاب کم ارتفاع و الیاف خاب نازک و ظریف اما مستحکم و مقاوم هستند؛ به همین دلیل بهتر است در مکان های پرتردد استفاده نکنید.
  • فرش های ماشینی 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان دارای زیباترین و پر طرفدارترین بافته ها هستند.
  • داشتن تنوع طرحی بالاتر از سایر محصولات و رنگ بندی های جذاب و متنوع.
  • قیمت بالاتر نسبت به مدل های 1200 شانه و 700 شانه.
  • اگر به فرش های دستباف علاقه دارید ولی توانایی خرید آنها را ندارید، بهترین گزینه انتخاب فرش های 1500 شانه دستباف گونه است.
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی