سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» تفاوت فرش های تخفیفی با فرش های لوکس

فرش تخفیفی یا فرش لوکس

خانه ایرانیان باید با فرش های ماشینی پوشانده شود تا برای سکونت مناسب گردد . فرش های ماشینی در انواع و اقسام مختلف تولید شده و در بازار قابل خرید خواهند بود . تنوع زیاد فرش ها توانسته است نیاز مختلف تمامی مشتریان را رفع کند . مشتریان با سلیقه های مختلف ، نیاز های متفاوت ، توان مالی گوناگون و ... وارد بازار ها شده و برای خرید از محصولات دیدن می کنند .
در بین تمامی فرش های ماشینی موجود ویژگی هایی به دسته های خاص نسبت داده شده است . فرش های ماشینی 700 شانه فروشگاه فرش کاشان در کیفیت نظیر نداشته و بیشترین میزان عرضه و تقاضا را به خود اختصاص داده است . فرش های ماشینی 1000 شانه و 1200 شانه بافتی زیر و زیبا دارند و عنوان فرش های لوکس را برای خود برگزیده اند . در بین محصولات مختلف ، فرش های 700 شانه به علت کیفیت ، دوام و توان بالا در برابر پاخوردگی و تردد مرغوب و مورد خرید هستند . فرش های 1200 شانه نیز به علت زیبایی بالا و بافت شبیه به فرش های دستبافت می باشند و برای مکان هایی از خانه مانند پذیرایی و ... مناسب هستند .
از طرفی یکی از آیتم های خرید مشتریان قیمت مناسب درعین کیفیت بالا می باشد . تولید کنندگان و فروشندگان برای فروش بیشتر و کسب سود بالا تر هر از چند گاهی نسبت به نوعی از فروش تحت عنوان فروش ویژه یا فروش تخفیفی فرش اقدام می کنند . جامعه هدف در این روش فروش عمدتا مشتریانی هستند که توان مالی پایین تری داشته و ترجیح می دهند از فرش های تخفیفی استفاده کنند . در ادامه توضیح خواهیم داد که فرش های تخفیفی در کیفیت و دوام با فرش های دیگر تفاوتی نداشته و علت قیمت ارزان آن ها مواردی است به دور از کیفیت و دوام .
در مقاله حاضر پس از بررسی و معرفی فرش های ماشینی لوکس و فرش های تخفیفی به این موضوع پرداخته شده است که علت تخفیف خوردن فرش های تخفیفی چیست و چرا برخی از محصولات در قیمت بسیار ارزان به فروش می رسند .
فرش های لوکس
کالای لوکس به کالاهایی گفته می شود که زیبا هستند و بنا بر ارزش والای هنری قیمت گزافی دارند . فرش های ماشینی 1200 شانه و پس از آن فرش های ماشینی 1000 شانه لوکس ترین محصولات در بین کف پوش ها به حساب می آیند . البته برخی از کارخانه ها مانند کارخانه فرش کاشان به تولید فرش هایی زیبا تر و لوکس تر تحت عنوان فرش های 1500 شانه می پردازد ، اما از آنجایی که این محصولات فراگیر نشده و تولید فرش های 1500 شانه در انحصار برخی کارخانه های نوآور و قدرتمند است ، در بازار ها عمومیت نیافته اند .
فرش های لوکس کلاسیک برای مناطق لوکس تهیه می شوند و در خانه اتاق مهمان نشین که عمدتا همان پذیرایی به حساب می آید ، لوکس هستند . ویژگی هایی خاصی فرش های لوکس را به کاربرد در پذیرایی مختص نموده است . داشتن ظرافت و زیبایی بی نظیر ویژگی بارز این محصولات است . اما به ویژگی هایی دیگری نیز می توان در این زمینه اشاره نمود .
1- انواع فرش های لوکس دارای ضخامت کمی هستند . نازکی این محصولات که به علت بافته شدن با نخ نازک اما مستحکم اکرولیک هیت ست شده می باشد ، موجب شده تا محصولات به اندازه 700 شانه مقاوم در برابر فشار و ... نباشند . فرش های ماشینی 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان را برای مکان هایی از خانه که کم تردد می باشد تهیه نمایید .
2- زیبا بودن طرح های فرش های لوکس به دلیل بافت ظریف و شانه و تراکم بالاست . در تعداد گره بالا ، اجزاء نقشه به خوبی نشان داده می شود . از همین رو استفاده از طرح هایی با نگاره های شلوغ و درهم ، پر پیچ و خم و شلوغ در بین این محصولات رواج دارد .
3- به یاد داشته باشید که قیمت فرش های لوکس گران تر از سایر بافته هاست چراکه در تولید این محصولات متراکم و فشرده مواد اولیه بیشتری بکار گرفته می شود ، طرح ها و نگاره ها به علت مد روز بودن و شلوغ بودن گران قیمت تر هستند و هنر و ارزش بیشتری در فرش های ماشینی لوکس بکار گرفته می شود .
فرش های ماشینی تخفیفی
در بیلبورد های تبلیغاتی دیده ایم که از عنوان هایی مانند فروش ویژه فرش ، تخفیف ویژه برای خرید فرش و ... برای جذب مشتریان استفاده می شود . اما برخی از این عبارات تنها در حد تبلیغ بوده و برخی دیگر عملی می شود . در مورد فرش های ماشینی این تکنیک برای فروش بیشتر بکار گرفته شده و عملی می شود . در فروشگاه های اینترنتی مانند فروشگاه اینترنتی فرش کاشان دوره هایی برای فروش فرش های تخفیفی وجود دارد . خریداران با داشتن آگاهی از این دوره ها می توانند فرش ها را در قیمتی بسیار ارزان خریداری نمایند . همواره در خرید اینترنتی فرش های ماشینی به قیمت عمده یا قیمت کارخانه عرضه می شوند اما فروش تخفیفی با قیمت عمده یا قیمت کارخانه متفاوت است .
در قیمت کارخانه ، فرش به قیمت تمام شده تولید کننده عرضه شده است که نسبت به فرش های عرضه شده در فروشگاه های فیزیکی متفاوت است به علت عدم وجود واسطه ها و هزینه های سربار یا نمایشگاهی . اما فروش های تخفیفی فروشگاه فرش کاشان گاها ممکن است قیمتی کم تر از قیمت تمام شده کارخانه داشته باشند . اما علت اصلی فروش فرش های تخفیفی چیست ؟
محصولاتی که تحت عنوان فرش تخفیفی در فروشگاه فرش کاشان ارائه می شوند فرش هایی هستند درجه یک و با کیفیت که به دلایلی مانند :
1- اتمام طرح تولید شده و خالی کردن انبار ها برای ارائه طرح جدید .
2- ایام مبارکی از سال مانند عید نوروز ، اعیاد شعبانیه و مناسبت های ملی از جمله روز خلیج فارس .
3- حتی ممکن است تولید کننده قصد تولید فرش جدید را داشته باشد و به عنوان یک تکنیک بازاری خواستار آن باشد که ابتدا فرش های موجود در انبار را به فروش رسانده و پس از خالی شدن انبار ها طرح و فرش جدید خود را ارائه دهد .
4- گاها ممکن است طرح ، شانه و تراکم یا رنگی از محصولات ماشینی به حدی فراگیر شده باشد که تمامی برند ها و کارخانه ها در حال تولید آن باشند . برند های نامی و خوش سابقه که همواره به عرضه محصولات تک و بی نظیر معروف بوده اند ، فرش های موجود از آن نوع را بصورت تخفیفی به فروش می رسانند تا مانند سایر برند ها تلقی نشوند .
5- همچنین دلیل دیگر فروش تخفیفی می تواند رقابت باشد . در برخی از موارد تولید کنندگان برای حذف برندی به فروش تخفیفی دست میزنند تا با عرضه ارزان قیمت محصولات و جذب مشتریان به سمت خود ، برند ضعیفی را از پای در آورند و قدرت خود را در بازار به اثبات برسانند .
برای آگاهی و خرید فرش های تخفیفی باید به روش های مستقیم روی آورد . چک کردن فروشگاه اینترنتی فرش کاشان یکی از ساده ترین راه هایی ست که مشتریان می توانند از جشنواره ها یا فروش های تخفیفی فرش ماشینی مطلع شوند . در این نوع خرید محصول ارزان ترین قیمت ممکن را دارد . چراکه به علت اینترنتی بودن خرید هیچ نوع هزینه سربار ، حمل و نقل و رفت و آمدی را متحمل نشده و با خرید از فرش های تخفیفی قیمت محصول را به کم تر از قیمت تمام شده کاهش داده ایم . قیمت تمام شده قیمتی ست از جمع بهای مواد اولیه به علاوه سود تولید کننده .
در داشتن فرش ماشینی لوکس و فرش های تخفیفی حتما از برند هایی خرید نمایید که اصولی و منطقی انتخاب شده اند . انتخاب برند خصوصا د خرید های اینترنتی بسیار مهم است . ما به عنوان متخصصین و آگاهان به بازار فرش و قالی به شما خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را پیشنهاد می دهیم . خرید از این برند به علت داشتن سابقه درخشان ، سهم بالایی از بازار خرید و فروش ، صادارت ، تولید فرش های درجه یک و نامی و ... اطمینان بخش خواهد بود . می توانید در موتور جست و جوی فروشگاه فرش کاشان با سرچ واژه فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه یا واژه تخفیفی از تمامی محصولات لوکس و تخفیفی موجود در فروشگاه دیدن نمایید . کار کردن با فروشگاه اینترنتی برای تمام افرادی که آشنایی اندکی با دنیای اینترنت دارند امکان پذیر است .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  هنگام خرید فرش ماشینی کارشناس باشید
•  مشخصات یک فرش ماشینی خوب
•  بهترین فرش از نظر کیفیت ، تراکم و نخ چیست ؟
•  چالش‌های خرید فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان