تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

جدیدترین فرش سال 98

فرش سال 98

داشتن دکوراسیونی زیبا و چشم نواز از مهمترین و لذت بخش ترین بخش زندگی ایرانی هاست . ایرانیان همیشه به دنبال پر کردن فضای خانه با بهترین و لوکس ترین وسایل بوده اند . گرایش انسان به زیبایی و زیباکردن زندگی ستودنی است و فضای زیبا با هارمونی بالا در ایجاد دید بصری مثبت و به وجود آوردن حس آرامش کمک می کند . به همین منوال طبیعی است که خریداران قبل از خرید فرش های ماشینی ، به دنبال آیتم های زیبا شناسی و جدیدترین فرش سال باشند .
برای خریدارن این سوال پیش می آید که فرش جدید سال و یا جدیدترین طرح فرش کدام است ؟
بهترین روش برای پیدا کردن طرح های جدید و به روز فرش ، جستجو در دنیای اینترنت و فروشگاه های آنلاین فرش است . این فروشگاه ها هر روز در حال آپدیت شدن و به روز رسانی هستند و به محض تولید جدیدترین طرح فرش ، آن را به نمایش می گذارند . کارخانجاتی که تولید کننده متنوع ترین طرح های فرش هستند با ایجاد فروشگاه آنلاین ، این طرح های جدید را به نمایش می گذارند . خریداران باید بدانند که کارخانجاتی که فروش اینترنتی را در کنار فروش حضوری قرار نداده اند ، در ارائه طرح های جدید و به روز ضعیف عمل می  کنند ، چون یکی از ویژگی های بارز فروشگاه های اینترنتی فرش ، داشتن کلکسیون و دنیایی از طرح و رنگ است تا خریدار بتواند با ورود به آن ، در انتخاب طرح و رنگ متناسب با دکوراسیون آزادانه عمل کند .
کارخانه فرش کاشان یکی از بزرگترین تولید کنندگان شهرستان کاشان می باشد که متنوع ترین و به روز ترین طرح های فرش را ارائه می دهد . دیدن از فروشگاه فرش کاشان ، صحت این گفته را تایید می کند . فروشگاهی که جدیدترین فرش های سال 98 را با ذکر کامل خصوصیات آن ، به نمایش گذاشته است . طرح هایی با نقشه و نگاره های مختلف و گوناگون که بسان قالی های دستباف است . طرح ها و نقشه هایی که نشان دهنده تیم قوی طراحان خبره و زبر دست ایرانی است .
جدیدترین فرش سال 98
فروشگاه فرش کاشان ، برای آن دسته از افرادی که طرح های جدید فرش یا طرح های به روز و امروزی برایشان یک اصل است و قبل از خرید از فروشنده و یا مدیر وب سایت سوال می کند که کدام طرح فرش جدیدتر است ، به معرفی فرش های سال 98 پرداخته است تا انتخاب  را برای این عزیزان راحت تر کند .
فرش های 1500 شانه جدید سال 98
محصولاتی هستند به غایت زیبایی  . شانه 1500 ( تعداد 1500 گره در یک متر از عرض فرش ) و تراکم 4500 ( تعداد 4500 گره در یک متر از طول فرش ) زیبایی و ظرافت و ریز نقشی آن را بسان قالی های دستباف کرده است . شلوغ ترین و ریز نقش ترین نقش ها و طرح ها را به صورت 1500 شانه می بافند . ضخامت و نازکی این محصولات به دلیل استفاده از الیاف خیلی ریز و نازک آکریلیک هیت ست شده ، کمتر از محصولات 1200 شانه و 1000 شانه هست به همین دلیل برای کسانی که یکی از مهمترین ملاک انتخاب فرش ماشینی ، زیبایی و ظرافت است توصیه می شود .
طرح تریاندا ، طرح وانشا ، از طرح های جدید فرش 1500 شانه است .
فرش های 1200 شانه جدید سال 98
تعداد 1200 گره در یک متر از عرض فرش و 3600 گره در یک متر از طول فرش ، این محصول را به زیباترین فرش ماشینی تبدیل کرده است . ضخامت فرش های 1200 شانه 8 میلی متر است و از ضخامت فرش های  1500 شانه بیشتر است . کیفیت بالا و زیبایی بسیار ، از  ویژگی های این محصولات هست . طرح های ترنج مرکزی همراه با لچک ، طرح های افشان ، ریز ماهی به دلیل ظرافت بالایی که دارند به صورت 1200 شانه بافته می شود . دنیایی از طرح و رنگ فرش های 1200 شانه قدرت انتخاب مشتری را بالا برده است .
طرح آرسس ، طرح جانان ، از زیباترین و جدیدترین طرح های فرش 1200 شانه سال 98 است .
فرش های  1000 شانه جدید سال 98
تعداد 1000 گره در یک متر از عرض فرش و 3000 گره در یک متر از طول فرش ، سبب دستبافتگونه شدن این فرش های زیبا شده است . این فرش های زیبا و جدید ویژگی هایی ما بین محصولات 700 شانه و 1200 شانه دارند . از نظر کیفیت بسان 700 شانه و از نظر زیبایی و ظرافت بسان 1200 شانه می باشند .
طرح ترگل ، طرح تابش و طرح پونک از فرش های جدید سال می باشد که به صورت 1000 شانه ارائه می شوند .
خرید جدیدترین فرش سال 98
کارخانه فرش کاشان ، یکی از بزرگترین کارخانه های  کاشان می باشد که توانسته است با تولید به روز ترین و مد ترین طرح های فرش ماشینی کاشان ، سیل عظیمی از مشتریان را روانه خود کند . طرح هایی که تلفیقی از نقشه های قالی های دستباف اصیل با طرح های مدرن امروزی است . بیشتر خریداران این کارخانه ، مشتریان آنلاین هستند که در دنیای بی کران طرح و رنگ ، به دنبال جدیدترین فرش سال می گردند . خریدار پس از پسندیدن طرح مورد نظر ، می تواند از طریق شماره تلفن موجود در سایت و یا فرستادن پیامک ؛ سفارش خود را ثبت کند و بدین صورت با دادن بیعانه ای ، محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرد . کیفیت بالای فرش های جدید سال 98 این فروشگاه تضمین شده است و برای نشان دادن صحت این گفته ، این شرکت ضمانت نامه ، بیمه نامه و شناسنامه فرش را که حاوی اطلاعات دقیق است به همراه محصول ارسال می کند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی