سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» جدیدترین فرش سال 98

فرش سال 98

داشتن دکوراسیونی زیبا و چشم نواز از مهمترین و لذت بخش ترین بخش زندگی ایرانی هاست . ایرانیان همیشه به دنبال پر کردن فضای خانه با بهترین و لوکس ترین وسایل بوده اند . گرایش انسان به زیبایی و زیباکردن زندگی ستودنی است و فضای زیبا با هارمونی بالا در ایجاد دید بصری مثبت و به وجود آوردن حس آرامش کمک می کند . به همین منوال طبیعی است که خریداران قبل از خرید فرش های ماشینی ، به دنبال آیتم های زیبا شناسی و جدیدترین فرش سال باشند .
برای خریدارن این سوال پیش می آید که فرش جدید سال و یا جدیدترین طرح فرش کدام است ؟
بهترین روش برای پیدا کردن طرح های جدید و به روز فرش ، جستجو در دنیای اینترنت و فروشگاه های آنلاین فرش است . این فروشگاه ها هر روز در حال آپدیت شدن و به روز رسانی هستند و به محض تولید جدیدترین طرح فرش ، آن را به نمایش می گذارند . کارخانجاتی که تولید کننده متنوع ترین طرح های فرش هستند با ایجاد فروشگاه آنلاین ، این طرح های جدید را به نمایش می گذارند . خریداران باید بدانند که کارخانجاتی که فروش اینترنتی را در کنار فروش حضوری قرار نداده اند ، در ارائه طرح های جدید و به روز ضعیف عمل می  کنند ، چون یکی از ویژگی های بارز فروشگاه های اینترنتی فرش ، داشتن کلکسیون و دنیایی از طرح و رنگ است تا خریدار بتواند با ورود به آن ، در انتخاب طرح و رنگ متناسب با دکوراسیون آزادانه عمل کند .
کارخانه فرش کاشان یکی از بزرگترین تولید کنندگان شهرستان کاشان می باشد که متنوع ترین و به روز ترین طرح های فرش را ارائه می دهد . دیدن از فروشگاه فرش کاشان ، صحت این گفته را تایید می کند . فروشگاهی که جدیدترین فرش های سال 98 را با ذکر کامل خصوصیات آن ، به نمایش گذاشته است . طرح هایی با نقشه و نگاره های مختلف و گوناگون که بسان قالی های دستباف است . طرح ها و نقشه هایی که نشان دهنده تیم قوی طراحان خبره و زبر دست ایرانی است .
جدیدترین فرش سال 98
فروشگاه فرش کاشان ، برای آن دسته از افرادی که طرح های جدید فرش یا طرح های به روز و امروزی برایشان یک اصل است و قبل از خرید از فروشنده و یا مدیر وب سایت سوال می کند که کدام طرح فرش جدیدتر است ، به معرفی فرش های سال 98 پرداخته است تا انتخاب  را برای این عزیزان راحت تر کند .
فرش های 1500 شانه جدید سال 98
محصولاتی هستند به غایت زیبایی  . شانه 1500 ( تعداد 1500 گره در یک متر از عرض فرش ) و تراکم 4500 ( تعداد 4500 گره در یک متر از طول فرش ) زیبایی و ظرافت و ریز نقشی آن را بسان قالی های دستباف کرده است . شلوغ ترین و ریز نقش ترین نقش ها و طرح ها را به صورت 1500 شانه می بافند . ضخامت و نازکی این محصولات به دلیل استفاده از الیاف خیلی ریز و نازک آکریلیک هیت ست شده ، کمتر از محصولات 1200 شانه و 1000 شانه هست به همین دلیل برای کسانی که یکی از مهمترین ملاک انتخاب فرش ماشینی ، زیبایی و ظرافت است توصیه می شود .
طرح تریاندا ، طرح وانشا ، از طرح های جدید فرش 1500 شانه است .
فرش های 1200 شانه جدید سال 98
تعداد 1200 گره در یک متر از عرض فرش و 3600 گره در یک متر از طول فرش ، این محصول را به زیباترین فرش ماشینی تبدیل کرده است . ضخامت فرش های 1200 شانه 8 میلی متر است و از ضخامت فرش های  1500 شانه بیشتر است . کیفیت بالا و زیبایی بسیار ، از  ویژگی های این محصولات هست . طرح های ترنج مرکزی همراه با لچک ، طرح های افشان ، ریز ماهی به دلیل ظرافت بالایی که دارند به صورت 1200 شانه بافته می شود . دنیایی از طرح و رنگ فرش های 1200 شانه قدرت انتخاب مشتری را بالا برده است .
طرح آرسس ، طرح جانان ، از زیباترین و جدیدترین طرح های فرش 1200 شانه سال 98 است .
فرش های  1000 شانه جدید سال 98
تعداد 1000 گره در یک متر از عرض فرش و 3000 گره در یک متر از طول فرش ، سبب دستبافتگونه شدن این فرش های زیبا شده است . این فرش های زیبا و جدید ویژگی هایی ما بین محصولات 700 شانه و 1200 شانه دارند . از نظر کیفیت بسان 700 شانه و از نظر زیبایی و ظرافت بسان 1200 شانه می باشند .
طرح ترگل ، طرح تابش و طرح پونک از فرش های جدید سال می باشد که به صورت 1000 شانه ارائه می شوند .
خرید جدیدترین فرش سال 98
کارخانه فرش کاشان ، یکی از بزرگترین کارخانه های  کاشان می باشد که توانسته است با تولید به روز ترین و مد ترین طرح های فرش ماشینی کاشان ، سیل عظیمی از مشتریان را روانه خود کند . طرح هایی که تلفیقی از نقشه های قالی های دستباف اصیل با طرح های مدرن امروزی است . بیشتر خریداران این کارخانه ، مشتریان آنلاین هستند که در دنیای بی کران طرح و رنگ ، به دنبال جدیدترین فرش سال می گردند . خریدار پس از پسندیدن طرح مورد نظر ، می تواند از طریق شماره تلفن موجود در سایت و یا فرستادن پیامک ؛ سفارش خود را ثبت کند و بدین صورت با دادن بیعانه ای ، محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرد . کیفیت بالای فرش های جدید سال 98 این فروشگاه تضمین شده است و برای نشان دادن صحت این گفته ، این شرکت ضمانت نامه ، بیمه نامه و شناسنامه فرش را که حاوی اطلاعات دقیق است به همراه محصول ارسال می کند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  فرش ایده آل جهیزیه عروس
•  راهنمای خرید امن فرش دستباف
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان