تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

طرح فرش های 1500 شانه در یک نگاه

طرح های فرش 1500 شانه

برای دیدن جدیدترین طرح های فرش 1500 شانه کلیک کنید .
اگر به عنوان صاحب خانه برای خرید فرش های ماشینی وارد بازار شده باشید ، بی شک در نگاه اول تنوع زیاد فرش ها شما را سر در گم نموده است . تعداد فرش های ماشینی در بازار کم نیست و وارد شدن به بازاری به این بزرگی بدون داشتن اطلاعات از پیش و دانستن و انتخاب از قبل موجب خواهد شد تا میزان خطا در خرید تا حد زیادی بالا رود .
برای حداکثر شدن مطلوبیت خرید فرش های ماشینی باید مواردی را در خرید لحاظ نمود مانند این که بدانیم چه فرشی برای نیاز ما مناسب است یا به عبارتی کدام یک از فرش های ماشینی موجود در بازار برای فضا و اتاق مد نظر ما مناسب تر است . نسبت به اندازه و ابعاد اتاق آگاه باشیم و به خوبی بتوانیم بر اساس تصورات ذهنی رنگ و طرحی باب مکان انتخاب کنیم .
موردی که در سال های اخیر و با ورود فرش ها با شانه و تراکم بالا در بین افراد به غلط رواج یافته است ، مرغوب بودن و بهتر بودن فرش های ماشینی لوکس است . فرش های ماشینی لوکس محصولاتی هستند دارای تعداد گره طولی و عرضی بالا . در حال حاضر فرش های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان از دسته فرش های ماشینی لوکس به حساب می آیند . طرح های فرش 1500 شانه به قدری زیبا و چشم نواز است که بیینده در یک نگاه تصویر زیبایی قالی های دستباف به ذهن اش خطور می کند .
طرح های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان در زیبایی بی نظیر هستند و به دلایلی که در ادامه اشاره خواهد شد ، برای مکان های کم تردد و مهمان نشین مانند پذیرایی مناسب هستند .
فرش های ماشینی 1500 شانه به عنوان لوکس ترین و زیبا ترین فرش های حال حاضر بازار تخصصی ترین محصولی هستند که تا به امروز توسط تولید کنندگان کاشانی به مرحله بهره برداری رسیده اند . این موضوع حتی در بسته بندی فرش های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان هم مشهود می باشد .
طرح های فرش های ماشینی 1500 شانه
تولید فرش های ماشینی 1500 شانه فراگیر نشده است و در حال حاضر این محصولات توسط تعدادی از تولید کنندگان قدر و با سابقه کاشان در حال تولید است . یکی از این تولید کنندگان که به خوبی توانسته است بهترین فرش های ماشینی 1500 شانه را در طرح های زیبا روانه بازار نماید ، گروه تولید فرش و قالی فرش کاشان است .
فرش های 1500 شانه محصولاتی هستند با تعداد گره 1500 در هر متر عرض خود . هرچه تعداد گره های در طول و عرض فرش بیشتر باشد ، زیبایی محصول چند برابر شده و جذابیت بافته برای دکوراسیون بیشتر می شود . فرش های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان شبیه ترین کف پوش به فرش های دستبافت هستند شباهت این دو دسته فرش به حدی است که در ظاهر و در نگاه اول تفاوتی بین فرش های 1500 شانه و فرش های دستبافت حس نمی شود . به یاد داشته باشید که حساسیت و ظرافت فرش های ماشینی 1500 شانه نیازمند مراقبت های ویژه خواهد بود . فرش های مد نظر به هیچ وجه نباید در مکان هایی مانند هال ، آشپزخانه ، راهرو و ... پهن شوند . زیبایی فرش های 1500 شانه باب پذیرایی از مهمان ها بوده و با ایجاد تصاویر زیبا در ذهن مهمان ، بهترین میزبان خواهند بود .
هرچه شانه و تراکم فرش های ماشینی بیشتر شود ، ویژگی هایی در آن ها قوت می گیرد . در فرش های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان این ویژگی ها به بیشتری حد خود رسیده است . ویژگی هایی شامل :
ظرافت بافت و شباهت به فرش های دستبافت
نازکی فرش و کاسته شدن از حجم و وزن بافته
استفاده از الیاف اکرولیک هیت ست نازک اما محکم و مقاوم
بالا رفتن زیبایی و در عین حال کاهش مقاومت در برابر ضربه و فشار و ... به علت کم شدن ضخامت فرش
فشردگی و در هم تنیدگی بیشتر
افزایش ارزش هنری و بالا رفتن قیمت
عمده مباحث در فرش های ماشینی 1500 شانه به زیبایی و ظرافت بافت مربوط می شود . از این رو این فرش های 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان به خوبی می توانند از پس نگاره های ریز و پیچیده بر آمده و تنوع رنگ و لعاب را به بهترین نحو ممکن به نمایش گذارند . دلیل زیبایی طرح و نگاره های موجود در فرش های لوکس همین تعداد گره بالا ست .
مقایسه طرح و نگاره فرش ها با شانه و تراکم مختلف
با انکه کمتر از 50 سال از تأسیس اولین کارخانه در شهرک صنعتی کاشان می گذرد ، تنوع و رشد محصولات بسیار چشمگیر بوده است . تولید انواع شانه و تراکم ها برای بافته های ماشینی توان و قدرت والای تولید کنندگان کاشانی را می رساند . همین تنوع شانه و تراکم و روز به روز زیباتر شدن تولیدات از مهم ترین عوامل در شهرت جهانی فرش های ماشینی کاشان به حساب می آید . فرش های موجود در بازار شامل فرش های 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه می باشد در حالی که اولین تولیدات تنها در شانه 350 به تولید رسیده اند .
فرش های 500 شانه و 700 شانه عمدتا در طرح هایی بافته می شوند خلوت و دارای نگاره های بزرگ . فرش های 500 شانه تک رنگ یا دارای یک نگاره درشت بسیار رواج دارد . فرش هایی مانند فرش مساجد ، بارگاه ها ، سالن های تئاتر و کنفرانس و ... از این دسته هستند . فرش های 500 شانه و 700 شانه در عین حال که زیبایی فرش های 1500 شانه را ندارند ، بسیار مقاوم در برابر تردد ، شست و شو و ... هستند .
فرش های 1000 شانه که جزء فرش های لوکس محسوب می شوند در ظاهر تفاوت فاحشی با فرش های 1500 شانه دارند . کم تر بودن نگاره ها و درشتی در بافت با کمی دقت بین فرش های 1500 شانه و فرش های 1000 شانه محسوس است .
ظرافت و طرح های فرش های 1200 شانه در نگاه اول بیشترین شباهت را به ظرافت و طرح فرش های 1500 شانه دارد . متخصصین این حرفه و افرادی که سال هاست در زمینه فرش و قالی فعالیت می کنند به خوبی متوجه تفاوت فرش های 1200 شانه و 1500 شانه خواهند شد اما این اختلاف برای افراد عامی کم تر حس می شود .
مقاله مربوطه : تفاوت فرش های 1500 شانه با 1200 شانه
در فرش های 1500 شانه فضای خالی نداریم و تمامی فرش از نگاره های پر پیچ و خمی که بر جذابیت فرش افزوده است ، پر شده .
خرید فرش های 1500 شانه
نوآوری کارخانه فرش کاشان به حدی است که با وجود نوپا بودن فرش های ماشینی 1500 شانه توانسته است به طور قابل قبولی در این محصولات تنوع ایجاد کند . جدید بودن فرش های مد نظر الزامی است بر خرید آن ها از برند ها و فروشگاه معتبر . در دنیای گسترده و پیشرفته امروز که عصر ارتباطات نامیده می شود برای دیدن محصولات روش هایی کارآمدتر و مطلوب تر از حضور در بازار های فیزیکی وجود دارد . برای دیدن ، انتخاب و حتی خرید طرح های مختلف و زیبای فرش های ماشینی 1500 شانه بهترین گزینه مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است . در هر زمان و مکانی می توانید به فروشگاه اینترنتی متصل شده و از محصولات جدید دیدن نمایید .
روش خرید اینترنتی به عنوان روشی جدید و مستقیم نسبت به سایر روش های خرید و فروش مستقیم هم برای تولید کننده و هم برای خریداران به صرفه تر و راحت تر می باشد . فرش های مذکور به لحاظ خاص بودن و موارد فنی تولید نسبت به سایر محصولات گران قیمت تر هستند پس طبیعی است که هنگام خرید مشتریان به دنبال فروشگاهی مانند فروشگاه فرش کاشان جهت خرید ارزان قیمت تر باشند .
جذابیت و تفاوت فرش های ماشینی 1500 شانه به حدی محسوس است که می توانید در نگاه اول آن را احساس کنید . به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان رفته و در دسته محصولات به مقایسه فرش های 1500 شانه با سایر فرش ها بپردازید . تنوع رنگ ، زیبایی طرح ، اصالت نگاره ها ، شلوغی و چشم نوازی بافته و ... مواردی است که در نگاه اول طرح فرش های 1500 را دلنشین جلوه می دهد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی