تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

مزایای خرید فرش 1000 شانه نسبت به دیگر فرش های ماشینی

خرید فرش 1000 شانه و مزایای آن

می دانیم که خرید هر محصولی اگر با آگاهی کامل انجام نگیرد ممکن است با خطرات و ریسک همراه باشد . فرش های ماشینی که علاوه بر تخصصی بودن دارای قیمت بالا بوده و امکان تعویض آن ها وجود ندارد ، نسبت به سایر محصولات وسوسه برانگیز تر خواهند بود . توجه نمایید که وارد شدن به بازار فرش و قالی به علت زیبایی نگاره ها و جذابیت نقشه ها ممکن است مشتریان را در خرید گمراه نماید . از همین رو توصیه اکید می گردد که قبل از ورود به بازار تمامی ویژگی های محصول از جمله شانه و تراکم ، ابعاد ، رنگ زمینه و سبک طراحی را مشخص نمایید .
فروشگاه معتبر برای خرید فرش با ظرافت بالا و کیفیت عالی بهترین راهکار است . اگر خواهان داشتن محصولی ناب و درجه یک هستید ، بر اساس تحقیقات بهترین برند را انتخاب نموده و برای خرید وارد فروشگاه اینترنتی برند شوید . در فروشگاه اینترنتی می توانید مستقیما با تولید کننده ارتباط برقرار کنید و بهترین کیفیت را خریداری نمایید .
از معتبرترین و بهترین مکان های برای خرید فرش های ماشینی 1000 شانه ، فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می باشد . فرش های موجود در فروشگاه بصورت تضمین شده از سوی تولید کننده به فروش می رسد . این اصالت و گارانتی گواهی است بر داشتن تمامی مزایایی که از یک تخته فرش ماشینی 1000 شانه انتظار می رود .
در این فروشگاه در قسمت محصولات ، فرش های 1000 شانه را انتخاب نمایید . با وارد شدن به دسته فرش های 1000 شانه و دیدن تنوعی بالا از این محصولات سعی کنید نزدیک ترین و هماهنگ ترین فرش ماشینی از لحاظ رنگ و طرح به دکوراسیون خانه و سلیقه اعضاء خانواده را پیدا نموده و در سبد خرید خود قرار دهید . خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به حدی ساده و راحت است که اگر اندکی با دنیای وب و اینترنتی آشنایی داشته باشید می توانید به راحتی از این فروشگاه خرید کرده و از خدمات ارائه شده در ان استفاده کنید .
این مقاله که توسطه کارشناسان خبره نوشته شده است به خریداران اینترنتی کمک می کند تا مزایای خرید فرش های ماشینی را نسبت به دیگر فرش های ماشینی پیدا کنند .
هر کدام از فرش های ماشینی در جای خود قابل ستایش هستند . انواع مختلفی از فرش هایی در بازار وجود دارد که بی شک اگر درست و به جا انتخاب شوند می توانند به عنوان بهترین کف پوش برای خانه ما خود نمایی کنند و تا سالیان سال مورد استفاده قرار بگیرند . فرش های ماشینی 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه بنابر تفاوت های فنی و ظاهری که دارند ، بیش از تصور ما جذاب بوده و هر کدام برای مکانی خاص در نظر گرفته شده اند .
برای مثال فرش های 500 شانه و فرش های 700 شانه که در رده فرش های کم شانه و کم تراکم جای گرفته اند برای فضاهایی از خانه مناسبت دارند که بیش از سایر قسمت ها مورد تردد بوده و رفت و آمد در آن قسمت ها بیشتر است . بافته های 500 شانه و 700 شانه دارای ارتفاع نخ خاب بالا ، نخ های خاب ضخیم و عدم ظرافت بافت نسبت به فرش های متراکم و پر شانه هستند . از این جهت با داشتن تعداد گره طولی و عرضی کم تر نسبت به فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه توان و تاب آوری بالا تری در برابر فشار و پاخوردگی دارند . تاب آوری بیشتر این محصولات به علت ارتفاع نخ خاب بالا می باشد . نخ خاب ارتجاعی شکل که به محض فشار و پاخوردگی توانایی بازگشت به حالت قبل را دارند . کاربرد فرش های 500 شانه و 700 شانه فروشگاه فرش کاشان آشپزخانه ، اتاق خواب ، راهرو و تمامی مکان های عمومی مانند سالن ها و مساجد و بارگاه ها و ... می باشد .
فرش های 1200 شانه و1500 شانه بیشترین شباهت به فرش های دستبافت را دارند و اگر از برنده ای معتبر و نامی مانند فروشگاه فرش کاشان خریداری شوند ، در ظاهر تفاوتی با فرش های دستبافت نخواهند داشت . فرش های 1200 شانه و 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان به عنوان فرش های لوکس بهترین گزینه برای پهن شدن در فضاهایی مانند پذیرایی و قسمت های مهمان نشین خانه هستند . فرش های لوکس فروشگاه فرش کاشان به خوبی توانایی ان را دارد که فضای پذیرایی را متحول کرده و زیبایی چند برابر به خانه ببخشد .
و اما فرش های 1000 شانه را می توان به عنوان بهترین فرش های ماشینی در بازار دانست . فرش های 1000 شانه ویژگی هایی دارند حد واسط محصولات 1200 شانه و محصولات 700 شانه . زیبایی و ظرافت گرفته شده از 1200 شانه در کنار دوام و کیفیت بالای محصولات 700 شانه موردی مناسب برای گسترانده شدن در هر فضایی از خانه را فراهم آورده است . قیمت مطلوب فرش های 1000 شانه موجود در فروشگاه فرش کاشان ، محصول را برای آن دسته از عزیزانی مناسب نموده است که توان مالی خرید محصولات 1200 شانه و 1500 شانه را نداشته و یا به هر دلیل محصولی با چنین ظرافت را برای پذیرایی خانه خود مناسب نمی دانند . همچنین فرش های 1000 شانه ماشینی برای هال و اتاق خواب هایی که نیازمند زیبایی بیشتر نسبت به فرش های 700 شانه هستند ، گزینه خوبی است . اگر در خانه شما هال و پذیرایی جدا نیست یا از فرش های پهن شده در پذیرایی برای نشستن استفاده می نمایید خرید فرش های 1000 شانه مزیت بسیاری ذارد .
فرش های 1000 شانه عرضه شده در فروشگاه فرش کاشان دارای مزایا و همچنین معایب متعددی بوده که لازم است خریداران قبل از رفتن به بازار با آن ها آشنایی کامل کسب کنند . نوشتار پیش رو به بررسی فرش های 1000 شانه از جهات مختلف پرداخته است . امید است مطالعه این نوشتار گامی موثر در بالا بردن آگاهی شما و خرید و انتخاب شایسته تر باشد .
فرش های 1000 شانه
فرش های ماشینی 1000 شانه ، فرش هایی هستند با تعداد 1000 گره در هر متر عرض خود . تراکم های متعددی از بافته های 1000 شانه وجود دارد . همچنین تنوع رنگ و طرح در این محصولات فراوان است . خصوصا تنوع در برند های نام آشنا و خوش اوازه زیاد می باشد . محصولات 1000 شانه مدتی پس از فرش های 700 شانه تولید شدند و در آن هنگام زیبایی بی نظیر و خاص ان ها توجه همگان را به خود جلب کرده بود . فرش های مد نظر از جهت زیبایی در رده فرش های لوکس قرار دارند .
مقاله مربوطه : خرید فرش 1000 شانه تراکم 3000
مزایای فرش های 1000 شانه
توجه به ویژگی ها و مزیت های فرش های 1000 شانه فروشگاه فرش کاشان به ما می گوید که این محصولات ترکیبی از ویژگی های مثبت محصولات 700 شانه و 1200 شانه را در خود جمع کرده اند . فرش هایی زیبا و با دوام که توانایی های ویژه ای در برابر فشار و سایش و ... دارند .
مهم ترین برتری و مزیت فرش های 1000 شانه را می توان بدین صورت نام برد :
1- فرش هایی هستند با ضخامت و ارتفاع مناسب نخ خاب برای نشستن و استفاده هایی از این قبیل در حالی که کم ارتفاعی نخ خاب محصولات 1200 شانه و 1500 شانه نرمی لازم را برای استفاده از فرش در صورت عدم وجود مبلمان غیر ممکن ساخته است .
2- فرش هایی با زیبایی مطلوب . تعداد 1000 گره در هر متر به قدری مناسب است که بتوان انواع طرح ها پیچیده و زیبا را بر روی فرش بافت ؛ به گونه ای که این طرح ها به خوبی نشان داده شوند . محصولات 700 شانه و 500 شانه برای ارائه طرح ها و نگاره های تو در تو و پر پیچ و خم مناسب نیستند .
3- قیمت فرش های 1000 شانه فروشگاه فرش کاشان از محصولات 1200 شانه ارزان تر و از فرش های 700 شانه گران تر می باشد . علت این اختلاف قیمت ربطی به کیفیت و جنس نخ خاب ندارد . هرچه شانه و تراکم در فرش های ماشینی بیشتر شود ، به علت در هم تنیدگی و در هم فشردگی فرش میزان مواد اولیه مصرفی بیشتر خواهد بود . از طرفی بالا رفتن شانه و تراکم زمینه را برای بکار گیری طرح های زیبا که در عین حال گران قیمت تر هم هستند فراهم می آورد . حال آنکه قیمت فرش های 1000 شانه موجود در فروشگاه فرش کاشان مطلوب و مقرون به صرفه خواهد بود .
4- تنوع بی نظیر . هر چند فرش های 500 شانه و 700 شانه از نظر طرح و رنگ محدود هستند و گاها شاهد طرح های تکراری در این محصولات هستیم . فرش های 1000 شانه با داشتن تنوع بالا توانسته اند نظر مشتریان را به خود جلب نمایند .
با این مطالب گفته شده می توانیم به این موضوع پی ببریم که فرش های 1000 شانه هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت و زیبایی برتری هایی نسبت به دیگر فرش های ماشینی دارد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی