سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» مزایای خرید فرش 1000 شانه نسبت به دیگر فرش های ماشینی

خرید فرش 1000 شانه و مزایای آن

می دانیم که خرید هر محصولی اگر با آگاهی کامل انجام نگیرد ممکن است با خطرات و ریسک همراه باشد . فرش های ماشینی که علاوه بر تخصصی بودن دارای قیمت بالا بوده و امکان تعویض آن ها وجود ندارد ، نسبت به سایر محصولات وسوسه برانگیز تر خواهند بود . توجه نمایید که وارد شدن به بازار فرش و قالی به علت زیبایی نگاره ها و جذابیت نقشه ها ممکن است مشتریان را در خرید گمراه نماید . از همین رو توصیه اکید می گردد که قبل از ورود به بازار تمامی ویژگی های محصول از جمله شانه و تراکم ، ابعاد ، رنگ زمینه و سبک طراحی را مشخص نمایید .
فروشگاه معتبر برای خرید فرش با ظرافت بالا و کیفیت عالی بهترین راهکار است . اگر خواهان داشتن محصولی ناب و درجه یک هستید ، بر اساس تحقیقات بهترین برند را انتخاب نموده و برای خرید وارد فروشگاه اینترنتی برند شوید . در فروشگاه اینترنتی می توانید مستقیما با تولید کننده ارتباط برقرار کنید و بهترین کیفیت را خریداری نمایید .
از معتبرترین و بهترین مکان های برای خرید فرش های ماشینی 1000 شانه ، فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می باشد . فرش های موجود در فروشگاه بصورت تضمین شده از سوی تولید کننده به فروش می رسد . این اصالت و گارانتی گواهی است بر داشتن تمامی مزایایی که از یک تخته فرش ماشینی 1000 شانه انتظار می رود .
در این فروشگاه در قسمت محصولات ، فرش های 1000 شانه را انتخاب نمایید . با وارد شدن به دسته فرش های 1000 شانه و دیدن تنوعی بالا از این محصولات سعی کنید نزدیک ترین و هماهنگ ترین فرش ماشینی از لحاظ رنگ و طرح به دکوراسیون خانه و سلیقه اعضاء خانواده را پیدا نموده و در سبد خرید خود قرار دهید . خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به حدی ساده و راحت است که اگر اندکی با دنیای وب و اینترنتی آشنایی داشته باشید می توانید به راحتی از این فروشگاه خرید کرده و از خدمات ارائه شده در ان استفاده کنید .
این مقاله که توسطه کارشناسان خبره نوشته شده است به خریداران اینترنتی کمک می کند تا مزایای خرید فرش های ماشینی را نسبت به دیگر فرش های ماشینی پیدا کنند .
هر کدام از فرش های ماشینی در جای خود قابل ستایش هستند . انواع مختلفی از فرش هایی در بازار وجود دارد که بی شک اگر درست و به جا انتخاب شوند می توانند به عنوان بهترین کف پوش برای خانه ما خود نمایی کنند و تا سالیان سال مورد استفاده قرار بگیرند . فرش های ماشینی 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه بنابر تفاوت های فنی و ظاهری که دارند ، بیش از تصور ما جذاب بوده و هر کدام برای مکانی خاص در نظر گرفته شده اند .
برای مثال فرش های 500 شانه و فرش های 700 شانه که در رده فرش های کم شانه و کم تراکم جای گرفته اند برای فضاهایی از خانه مناسبت دارند که بیش از سایر قسمت ها مورد تردد بوده و رفت و آمد در آن قسمت ها بیشتر است . بافته های 500 شانه و 700 شانه دارای ارتفاع نخ خاب بالا ، نخ های خاب ضخیم و عدم ظرافت بافت نسبت به فرش های متراکم و پر شانه هستند . از این جهت با داشتن تعداد گره طولی و عرضی کم تر نسبت به فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه توان و تاب آوری بالا تری در برابر فشار و پاخوردگی دارند . تاب آوری بیشتر این محصولات به علت ارتفاع نخ خاب بالا می باشد . نخ خاب ارتجاعی شکل که به محض فشار و پاخوردگی توانایی بازگشت به حالت قبل را دارند . کاربرد فرش های 500 شانه و 700 شانه فروشگاه فرش کاشان آشپزخانه ، اتاق خواب ، راهرو و تمامی مکان های عمومی مانند سالن ها و مساجد و بارگاه ها و ... می باشد .
فرش های 1200 شانه و1500 شانه بیشترین شباهت به فرش های دستبافت را دارند و اگر از برنده ای معتبر و نامی مانند فروشگاه فرش کاشان خریداری شوند ، در ظاهر تفاوتی با فرش های دستبافت نخواهند داشت . فرش های 1200 شانه و 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان به عنوان فرش های لوکس بهترین گزینه برای پهن شدن در فضاهایی مانند پذیرایی و قسمت های مهمان نشین خانه هستند . فرش های لوکس فروشگاه فرش کاشان به خوبی توانایی ان را دارد که فضای پذیرایی را متحول کرده و زیبایی چند برابر به خانه ببخشد .
و اما فرش های 1000 شانه را می توان به عنوان بهترین فرش های ماشینی در بازار دانست . فرش های 1000 شانه ویژگی هایی دارند حد واسط محصولات 1200 شانه و محصولات 700 شانه . زیبایی و ظرافت گرفته شده از 1200 شانه در کنار دوام و کیفیت بالای محصولات 700 شانه موردی مناسب برای گسترانده شدن در هر فضایی از خانه را فراهم آورده است . قیمت مطلوب فرش های 1000 شانه موجود در فروشگاه فرش کاشان ، محصول را برای آن دسته از عزیزانی مناسب نموده است که توان مالی خرید محصولات 1200 شانه و 1500 شانه را نداشته و یا به هر دلیل محصولی با چنین ظرافت را برای پذیرایی خانه خود مناسب نمی دانند . همچنین فرش های 1000 شانه ماشینی برای هال و اتاق خواب هایی که نیازمند زیبایی بیشتر نسبت به فرش های 700 شانه هستند ، گزینه خوبی است . اگر در خانه شما هال و پذیرایی جدا نیست یا از فرش های پهن شده در پذیرایی برای نشستن استفاده می نمایید خرید فرش های 1000 شانه مزیت بسیاری ذارد .
فرش های 1000 شانه عرضه شده در فروشگاه فرش کاشان دارای مزایا و همچنین معایب متعددی بوده که لازم است خریداران قبل از رفتن به بازار با آن ها آشنایی کامل کسب کنند . نوشتار پیش رو به بررسی فرش های 1000 شانه از جهات مختلف پرداخته است . امید است مطالعه این نوشتار گامی موثر در بالا بردن آگاهی شما و خرید و انتخاب شایسته تر باشد .
فرش های 1000 شانه
فرش های ماشینی 1000 شانه ، فرش هایی هستند با تعداد 1000 گره در هر متر عرض خود . تراکم های متعددی از بافته های 1000 شانه وجود دارد . همچنین تنوع رنگ و طرح در این محصولات فراوان است . خصوصا تنوع در برند های نام آشنا و خوش اوازه زیاد می باشد . محصولات 1000 شانه مدتی پس از فرش های 700 شانه تولید شدند و در آن هنگام زیبایی بی نظیر و خاص ان ها توجه همگان را به خود جلب کرده بود . فرش های مد نظر از جهت زیبایی در رده فرش های لوکس قرار دارند .
مقاله مربوطه : خرید فرش 1000 شانه تراکم 3000
مزایای فرش های 1000 شانه
توجه به ویژگی ها و مزیت های فرش های 1000 شانه فروشگاه فرش کاشان به ما می گوید که این محصولات ترکیبی از ویژگی های مثبت محصولات 700 شانه و 1200 شانه را در خود جمع کرده اند . فرش هایی زیبا و با دوام که توانایی های ویژه ای در برابر فشار و سایش و ... دارند .
مهم ترین برتری و مزیت فرش های 1000 شانه را می توان بدین صورت نام برد :
1- فرش هایی هستند با ضخامت و ارتفاع مناسب نخ خاب برای نشستن و استفاده هایی از این قبیل در حالی که کم ارتفاعی نخ خاب محصولات 1200 شانه و 1500 شانه نرمی لازم را برای استفاده از فرش در صورت عدم وجود مبلمان غیر ممکن ساخته است .
2- فرش هایی با زیبایی مطلوب . تعداد 1000 گره در هر متر به قدری مناسب است که بتوان انواع طرح ها پیچیده و زیبا را بر روی فرش بافت ؛ به گونه ای که این طرح ها به خوبی نشان داده شوند . محصولات 700 شانه و 500 شانه برای ارائه طرح ها و نگاره های تو در تو و پر پیچ و خم مناسب نیستند .
3- قیمت فرش های 1000 شانه فروشگاه فرش کاشان از محصولات 1200 شانه ارزان تر و از فرش های 700 شانه گران تر می باشد . علت این اختلاف قیمت ربطی به کیفیت و جنس نخ خاب ندارد . هرچه شانه و تراکم در فرش های ماشینی بیشتر شود ، به علت در هم تنیدگی و در هم فشردگی فرش میزان مواد اولیه مصرفی بیشتر خواهد بود . از طرفی بالا رفتن شانه و تراکم زمینه را برای بکار گیری طرح های زیبا که در عین حال گران قیمت تر هم هستند فراهم می آورد . حال آنکه قیمت فرش های 1000 شانه موجود در فروشگاه فرش کاشان مطلوب و مقرون به صرفه خواهد بود .
4- تنوع بی نظیر . هر چند فرش های 500 شانه و 700 شانه از نظر طرح و رنگ محدود هستند و گاها شاهد طرح های تکراری در این محصولات هستیم . فرش های 1000 شانه با داشتن تنوع بالا توانسته اند نظر مشتریان را به خود جلب نمایند .
با این مطالب گفته شده می توانیم به این موضوع پی ببریم که فرش های 1000 شانه هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت و زیبایی برتری هایی نسبت به دیگر فرش های ماشینی دارد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیرینگ فرش
•  چرا در اروپا از قالیچه های ایرانی استفاده می شود ؟
•  از بین بردن لکه چایی روی فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان