تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

مزایای خرید فرش 700 شانه نسبت به دیگر فرش های ماشینی

خرید فرش 700 شانه

در بین انواع و اقسام کف پوش ها که تعداد آن ها کم هم نیست و همه روزه در حال بیشتر شدن است ، فرش های ماشینی 700 شانه از برند های معتبر و نامی به خوبی توانسته است گوی سبقت را از سایر کف پوش ها ربوده و عنوان پرفروش ترین فرش های ماشینی را به خود بگیرد . سوال اساسی این است که چرا با وجود برابری در بسیاری از زمینه های مهم ، فرش های 700 شانه نسبت به سایر محصولات پر فروش تر شده است ؟
تمام محصولات اعم از 500 شانه ، 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه از لحاظ جنس نخ خاب و نخ تار و و نخ پود یکسان است و از این جهت نمی توان تفاوتی در کیفیت بافت دید ، همچنین زیبایی و ظرافت بافت فرش های 1200 شانه و 1500 شانه بیشتر از فرش های 700 شانه است . پس علت پرفروش تر بودن فرش های ماشینی 700 شانه قطعا در ظاهر و ظرافت بافت نخواهد بود . ولی فرش های ماشینی 700 شانه در موارد زیادی مانند ضخامت ، قیمت ، خاصیت ارتجاعی نخ خاب و ... از محصولات دیگر خصوصا فرش های لوکس بهتر هستند .
تفاوت های فرش 700 شانه با دیگر فرش ها  :
از انجایی که الیاف مصرفی مشابه هستند و در کارخانه فرش کاشان بهترین الیاف یعنی الیاف اکرولیک به عنوان نخ خاب و الیاف پلی استر و پنبه به عنوان نخ تار و پود مورد استفاده قرار می گیرند ، تفاوت‌ی در کیفیت فرش های ماشینی در شانه و تراکم مختلف دیده نخواهد شد . ناگفته نماند فرش های لوکس که شامل فرش های 100 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان است ، دارای نخ هایی هستند نازک تر از نخ های مورد استفاده برای فرش های 700 شانه اما با همان کیفیت و دوام . این مورد دلیلی ست برای توجیه تفاوت قیمت اندکی که به علت اختلاف نخ های خاب عنوان شده است .
شانه و تراکم در فرش های ماشینی تفاوت های ماهوی ایجاد کرده اند . تفاوت فرش ها از لحاظ شانه  وتراکم زمینه تفاوت های ظاهری زیاید ست . برای روشن تر شدن تفاوت ها به مقایسه فرش ماشینی 1200 شانه با فرش ماشینی 700 شانه می پردازیم . 
مقاله مربوطه : تفاوت فرش 700 شانه با 1200 شانه
فرش های ماشینی 1200 شانه موجود در فروشگاه فرش کاشان به دلیل تراکم و شانه بالایی که دارند ، دارای ویژگی هایی هستند از جمله :
ریز نقش بودن فرش ، استفاده از نگاره های تو در تو و پیچیده ، کوتاه تر بودن ارتفاع نخ خاب فرش و دیده شدن بهتر طرح ، نرمی و لطافت بالا و از هم همه تر ضخامت کم تر نسبت به فرش های 700 شانه که کاربرد این فرش را به فضاهای لوکس از جمله پذیرایی محدود کرده است . طول عمر فرش های 1200 شانه بالا ست اما به شرط آن که در نگهداری آن ها کوشا باشیم و رعایت نگهداری صحیح را رعایت کنیم . هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد ، اصطلاحا توپر تر و متراکم تر خواهد بود .
و اما فرش های ماشینی 700 شانه فروشگاه فرش کاشان که در معرفی می توان آن ها را چنین عنوان داشت ، فرش های 700 شانه محصولاتی هستند با تعداد گره 700 در هر متر عرض فرش که در کارخانه فرش کاشان به کمک الیاف اکرولیک هیت ست تولید می شوند . شاید به غلط فرش های ماشینی 700 شانه را محصولاتی بی کیفیت دانسته باشند اما در واقع می دانیم که این محصولات نسبت به سایر کف پوش های صنعت نساجی در برابر فشار و پاخوری و ... از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار هستند . مورد استفاده فرش های 700 شانه بسیار زیاد است چرا که این محصول برای اتاق خواب خریداری می شود به این علت که قیمت ارزانی داشته و اتاق خواب نیازی به طرح های شلوغ و ظرافت بافت ندارد از طرفی اتاق خواب را باید با کف پوشی نرم پوشاند که ارتفاع بالای نخ خاب فرش های 700 شانه فروشگاه فرش کاشان این امکان را فراهم آورده است . هال و آشپزخانه و راهرو ها مکان هایی هستند شلوغ و پر تردد که باید با کف  پوش مقاوم در برابر فشار و سایش پوشیده شوند . مکان هایی مانند جلو درب ورودی ، جلو درب سرویس بهداشتی و ... فضاهایی هستند در معرض آلودگی و از آن جهت مورد استقبال ، فرش های 700 شانه هستند که نیاز به شست و شوی زیاد دارند .  از همین رو می بینیم فرش های 700 شانه بسیار بیشتر از سایر کف پوش ها مورد کاربرد بوده و به راحتی نیاز خریداران را رفع می کنند . ناگفته نماند قیمت ارزان این محصولات هم دلیل محکمی برای خرید است .
برتری فرش 700 شانه نسبت به دیگر محصولات
دستگاه بافت فرش 700 شانه :
دستگاه بافت در تولید مهم است . داشتن تکنولوژی بالا و استفاده از تکنیک های ناب علاوه بر آنکه در کیفیت و ظاهر فرش اثرگذار است تا حد زیادی می تواند با در نظر گرفتن مواردی مانند استهلاک و بازدهی بر قیمت محصول هم موثر باشد . لازم به ذکر است که کارخانه های مختلف از دستگاه های تولید متفاوتی کمک می گیرند اما دستگاه تولید فرش در کارخانه فرش کاشان ، HCP است .
نوعی درجه‌بندی یا تعیین گرید از نظر کیفیت در بین فرش های ماشینی 700 شانه وجود دارد که تا حد زیادی به دستگاه بافت بسته است . این تعیین کیفیت بر ظاهر و زیبایی بافته تاثیر بیشتری دارد تا ظاهر فرش . در فروشگاه فرش کاشان محصولات 700 شانه  مدل هایی در 2 نوع فرش 700 شانه 8 رنگ و فرش 700 شانه 10 رنگ می باشند . این دو نوع فرش از نظر قیمت چندان اختلاف ندارند اما در طرح های بسیار متفاوتب تولید می شوند . تنوع بالا در محصولات فروشگاه فرش کاشان توانسته است دست مشتری را در خرید باز گذاشته و امکان اعمال سلیقه را به وی بدهد .
انعطاف پذیری بالا :
تنها در فرش های ماشینی 700 شانه می توانید شاهد آن باشید که پس از مدت زمانی طولانی پایه مبلمان ، میز یا حتی کمد را از روی فرش برداشته و پس از مدتی آثاری از فرورفتگی پایه در فرش به چشم نیاید .  این موضوع به عنوان یکی از ویژگی های مهم در فرش های ماشینی 700 شانه تحت عنوان انعطاف پذیری مطرح است . همین ویژگی باعث افزایش تعداد کاربرد های فرش و مناسب شدن برای مکان های شلوغ و پرتردد شده است .
قیمت فرش 700 شانه
در حال حاضر که همه افراد از شرایط بد اقتصادی صحبت می کنند و در بودجه خود حداکثر صرفه جویی را پیشه کرده اند ، خرید فرش های 700 شانه ارزان قیمت معقول و اقتصادی تر از خرید فرش های لوکس ( 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه ، بجز موارد استفاده در پذیرایی ، به نظر می رسد .
امکان تعویض در دوره های زمانی کمتر
یکی از دغدغه خریداران آن است که اگر در خرید هر نوع اشتباهی اعم از انتخاب اشتباه طرح و رنگ و یا شانه و تراکم ، رخ دهد امکان تعویض فرش و خرید مجدد وجود ندارد . فرش های ماشینی 700 شانه به علت قیمت مناسب و ارزان نسبت به سایر فرش ها از این نوع نگرانی مبرا بوده و خواهیم دید که در این محصولات امکان تعویض و خرید مجدد در دوره های کوتاه وجود دارد . می توانید با خرید زود به زود فرش های 700 شانه ارزان قیمت خانه خود را نونوار کرده و فضا را تازه کنید . هرچند مقاومت فرش های ماشینی 700 شانه فروشگاه فرش کاشان به حدی است که می توانند تا سالیان سال در خانه شما خوش بدرخشند . این فرش ها برای افرادی که علاقه به تعویض زود به زود دکوراسیون هستند مناسب خواهد بود .
حتی این امکان برای شما وجود دارد که هرگاه خواهان تعویض فرش بودید فرش کنونی خود را تحت عنوان فرش دست دوم به فروش برسانید . محبوبیت فرش های 700 شانه به حدی است که حتی نوع دست دوم آن هم خرید و فروش خوبی دارد .
فرش 700 شانه خود را از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان خریداری نمایید . خرید از این فروشگاه اصالت محصول را تضمین کرده و چون مستقیما از سوی تولید کننده عرضه می شود با قیمتی کاملا مناسب و معقول همراه است . فرش های خریداری شده از فروشگاه فرش کاشان توسط تولید کننده گارانتی شده اند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی