تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

دلایل فروش فرش ماشینی زیر قیمت بعضی از کارخانه‌ها

نام نویسنده: الهه شاهمیری
دلایل فروش فرش ماشینی زیر قیمت بعضی از کارخانه‌ها

علت فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار چیست؟

فرش ارزان یا زیر قیمت باکیفیت از کجا بخرم؟

نکاتی که خریداران در هنگام خرید فرش زیر قیمت باید بدانند

فروش فرش زیر قیمت بازار به صورت مستقیم

خرید هر فرش زیر قیمتی منطقی نیست، چه بسا برخی از فروشندگان برای اینکه طرح‌های قدیمی که در ته انبار وجود دارد و فرشهای بی‌کیفیت با الیاف نامرغوب را به فروش برسانند به تبلیغات فروش فرش زیر قیمت بازار دست می‌زنند و احساسات قشر پایین جامعه را برمی‌انگیزند و افراد با خرید این فرشهای نامرغوب مجبور به تعویض آن در چند سال بعد می‌شوند. ولی با این حال، امروزه یکی از مهم‌ترین آیتم‌های انتخابی توجه به قیمت فرش های ماشینی است و افراد به دنبال خرید فرش ماشینی ارزان قیمت هستند. ولی مسلم است که هیچ کس محصول ارزان قیمت را با کیفیت پایین نمی‌خواهد. خریداران به دنبال مکانی هستند تا بتوانند فرش باکیفیت را زیر قیمت بازار بخرند.

برخی از افراد این نوع خرید را غیرممکن می‌دانند و بر این باورند که تمامی فروشندگانی که محصولات خود را زیر قیمت بازار به فروش می‌رسانند فروشنده فرشهای تقلبی و بی‌کیفیت هستند. در صورتی که با مطالعه دلایل فروش فرش ماشینی زیر قیمت بعضی از کارخانه‌ها ارائه شده در ادامه مقاله، می‌توان اذعان داشت که این باوری است کاملا اشتباه. جهت افزایش اطلاعات خود در این زمینه در ادامه همراه ما باشید.

 

علت فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار چیست؟

قبل از هرگونه راهنمایی در رابطه با خرید فرش های ارزان زیر قیمت بهتر است ابتدا بگوییم اصلا علت فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار چیست که برخی از کارخانجات و مراکز فروشگاهی بدان پرداخته‌اند؟ با وجود افزایش ناگهانی قیمت‌ها و کاهش توان خرید مشتریان، بسیاری از مراکز تولید با در نظر دیدن تمهیداتی به ارائه محصولات با قیمت ارزان پرداخته اند که بدین واسطه هم بتوانند رضایت مشتریان را در این زمینه با کاهش هزینه‌های آنان جلب نموده و هم فروش خود را به نوعی تضمین نمایند. از این رو با ارائه قیمت‌های زیر بازار و درب کارخانه بدین نحو توانسته‌اند امکان خرید فرش زیر قیمت را برای مشتریان محقق سازد. از دیگر علل فروش فرش زیر قیمت ارائه محصولات جهت خالی کردن انبار برای تولید محصولات بیشتر و جدیدتری است که برخی از برندهای پرفروش بدین نحو نیز اقدام می‌نمایند.

علاوه بر آن عرضه محصولات با روش مستقیم و غیرحضوری نیز می‌تواند عاملی دیگر بر کاهش قیمت محصولات فرش کاشان زیر قیمت در برخی از مراکز فروشگاهی حضوری و غیرحضوری باشد که بدین طریق هم هزینه‌های سود واسطه‌ها و نمایشگاهی از قیمت نهایی محصول حذف شده و هم مشتریان از پرداخت هزینه رفت و آمد معاف شده که به نوعی صرفه جویی در هزینه‌های مشتری نیز محسوب می‌شود. برخی از شرکت‌های تولیدی نیز بر اساس تجربیاتی که در فرآیند تولید بر اثر جندین سال سابقه کسب نموده‌اند، توانسته‌اند با در نظر دیدن تمهیداتی بسیاری از هزینه‌های تولید را نیز مانند حمل و نقل مواد اولیه و استفاده از مواد مرغوب داخلی به جای وارداتی و یا تاسیس واحد مجزای ریسندگی مختص شرکت خود محصول را با قیمتی بسیار مناسب‌تر از دیگر تولیدکننده‌ها ارائه دارد.

علت فروش فرش ماشینی زیر قیمت بازار چیست؟ فرش کاشان

 

فرش ارزان یا زیرقیمت باکیفیت از کجا بخرم؟

بهترین راه برای خرید فرش زیر قیمت با کیفیت عالی، خرید مستقیم از کارخانه است. خرید مستقیم در گذشته بدین صورت بود که خریدار باید به کارخانه مراجعه می‌کرد و تک به یک طرح‌ها و نگاره‌ها را از نزدیک می‌دید و سپس فرش زیر قیمت بازار را به دلیل ارتباط مستقیم با فروشنده خریداری می‌کرد که این روش تا چند سال پیش هم رواج داشت. ولی با گسترش علم و تکنولوژی و آشنایی مردم با ارتباطات الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ، کارخانه‌های معروف تصمیم گرفتند تا فرش را فراتر از محدوده جغرافیایی خود به فروش برسانند. آن‌ها فروشگاه اینترنتی فرش را دایر کردند و فروش مستقیم را به دو صورت حضوری و اینترنتی انجام دادند و بدین صورت از قیمت محصولات خود کاستند. ندادن هزینه‌های اجاره نمایشگاه و قبوض پرداختی، برای تولید کننده این فرصت را ایجاد کرد تا بتواند فروش فرش‌های زیر قیمت با کیفیت عالی را به انجام رساند. با این سیاستی که برخی از تولید کنندگان بدان دست زده‌اند حتی فرش های 1500 شانه که جزو گران قیمت‌ترین فرش‌های موجود در بازار است می‌توان به قیمتی زیر بازار به فروش برسد، پس خریداران باید در انتخاب مکان مورد نظر دقت کنند.

در پاسخ به این سؤال که فرش ارزان از کجا بخریم می‌توان گفت که بدون شک و شبهه فروشندگانی که در مغازه‌ها و فروشگاه‌های غیر رسمی سطح شهر، فروش فرش زیر قیمت را انجام می‌دهند محصولاتی بی‌کیفیت و نامرغوب را ارائه می‌دهند. چون این افراد به نوعی واسطه و دلال هستند و محصول را زیر قیمت از کارخانه خریداری می‌کنند و با اضافه کردن مبلغی آن را به فروش می‌رسانند. ولی خرید مستقیم از کارخانه به دو صورت حضوری و خرید فرش آنلاین، می‌تواند افراد را به انتخاب فرش زیر قیمت از نمایشگاه و فروشگاه‌های سطح شهر برساند. ولی در این میان هستند فروشندگان که محصولات تقلبی را در فروش حضوری و فروش آنلاین ارائه می‌دهند. در این زمینه اطلاعات افراد باید در هنگام خرید به اندازه یک کارشناس باشند و فرق بین محصولات تقلبی از محصولات اصل را تشخیص دهند.

 

نکاتی که خریداران در هنگام خرید فرش زیر قیمت باید بدانند

در وهله اول توصیه می‌شود که قبل از خرید از فروشنده سؤال کنید که آیا ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی توسط کارخانه یا فروشگاه آنلاین همراه با فرش ارزان ارائه می‌شود؟ اگر پاسخ مثبت بود بدانید که فرش، اصل است و تقلبی نیست و باکیفیت است. کارخانه‌هایی که همراه تمامی محصولات خود، ضمانت نامه و گارانتی را ارائه می‌دهند، می‌دانند که اگر در فرشهای فروخته شده به مشتری هر گونه عیبی یا نقصی وجود داشته باشد یا اینکه از ویژگی‌های بی کیفیت بودن از جمله پرزدهی بالا برخوردار باشد، باید شرایط عودت محصول را با هزینه شرکت انجام دهد و تولید کنندگانی که به کیفیت محصولات خود ایمان دارند این ضمانت نامه و بیمه نامه را قرار می‌دهند.

از دیگر نکاتی که خریداران در هنگام خرید فرش زیر قیمت باید بدانند می‌توان گفت که به شناسنامه پشت فرش که حاوی اطلاعات دقیق و کامل در رابطه با مشخصه‌های فنی و ظاهری فرش می‌باشد، حتما توجه کنید. این برچسب باید دارنده آرم شرکت تولید کننده، مشخصات کامل فرش اعم از جنس الیاف بافت، تعداد شانه و تراکم، تعداد رنگ بندی و مدل ماشین بافت باشد و فاقد هر گونه خط خوردگی و یا پارگی باشد.

 

فروش فرش زیر قیمت بازار به صورت مستقیم

فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه های آنلاین فرش کاشان است که چند سالی است فروش آنلاین را در کنار فروش حضوری قرار داده است. این مجموعه با ارائه عرضه مستقیم توانسته تمامی محصولات خود را زیر قیمت بازار به فروش برساند. حذف دلالان از فروش و ارتباط مستقیم با خریدار، خریدن مواد اولیه به صورت مستقیم از کارخانه، تولید فرشها به صورت عمده از دلایلی است که این کارخانه توانسته است فرش های ارزان قیمت درجه یک را ارائه دهد. ارزانترین فرش موجود در این فروشگاه مربوط به شاخه 500 شانه است که دارای کیفیت بالایی به دلیل بافت با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده می‌باشد. این فرش های خیلی ارزان از زیبایی کمتری نسبت به محصولات 1200 شانه دستباف گونه برخوردار هستند ولی می‌تواند بهترین کف پوش برای منازل شما با قیمت مناسب باشد. فرش های کاشان با بالاترین کیفیت به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه زیر قیمت بازار به فروش می‌رسد.

افراد در کنار بهره‌مندی از امکان فروش فرش زیر قیمت بازار به صورت مستقیم ارائه شده توسط این وب سایت فروشگاهی می‌توانند خرید حضوری و خرید اینترنتی فرش ارزان را نیز به اختیار خود انتخاب کنند. در خرید اینترنتی قدرت انتخاب برای مشتری بهتر است و فرد می‌تواند دنیایی از طرح و نگاره‌ها را نظاره گر باشد، مشخصات آن ها را ببینند و قیمت‌ها را با دیگر فروشگاه‌ها مقایسه کند و نسبت به خرید آن‌ها اقدام نماید. این فروشگاه معتبر فرش علاوه بر ارائه این خدمات بسیار خوب، در جهت جلب اعتماد و رضایت مشتریان در راستای خرید غیرحضوری که این روزها رواج بیشتری یافته، گارانتی معتبر کالا به منظور ضمانت اصالت و سلامت فرش را نیز به همراه محصولات خود ارائه می‌دهد که این نیز منجر به جلب رضایت مشتری و اطمینان خاطر او برای خریداری محصولات لوکس و ارزان شده است.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی