تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خدمات پس از فروش فرش کاشان

خدمات پس از فروش فرش

اولین کارخانه فرش ماشینی در سال 1350 در دل یکی از شهرک های صنعتی شهر کاشان با نام شهرک صنعتی رواند تأسیس شد . چندی نگذشته بود که تولیدات این کارخانه در بین خریداران و صاحب خانه ها به چنان محبوبیتی رسید و چنان تقاضا برای فرش های ماشینی بالا گرفت که زمینه را برای ورود تولید کنندگان و سرمایه گذاران بیشتر و بیشتر مهیا نمود . هر چند در طول این سال ها تعداد بسیار زیادی از تولید کنندگان و سرمایه گذاران در صنعت نساجی به بازار تولید فرش و قالی روی آوردند اما الزاما تمامی آن ها موفق نبوده و تعداد انگشت شماری از تولید کنندگان به قدرت بالا رسیدند . در حال حاضر با وجود بیش از 700 برند تولیدی ثبت شده در شهر کاشان ، تولید کنندگان درجه یک و ناب که محصولات با کیفیت را در مدل های جدید و زیبا و به قیمت ارزان به دست مشتری برسانند زیاد نیستند . از بهترین برند ها و تولید کنندگانی که در این زمینه می توان مثال زد ، گروه تولیدی فرش کاشان می باشد . سابقه درخشان کارخانه فرش کاشان توجه خریداران ار به خود جلب کرده است .
موارد مختلفی در سابقه و کارنامه کاری کارخانه فرش کاشان وجود دارد که موجب شده در حال حاضر ما برند و فروشگاه فرش کاشان را به عنوان یکی از بهترین فروشگاه ها بشناسیم . مواردی که در جذب خریداران و رضایت خاطر آن ها نقش اساسی ایفا می کند . 
خرید های آنلاین فرش کاشان زیاد شده است . ولی مشتریان از میان این همه فروشگاه های آنلاین در کاشان ، در کنار توجه به فرش های زیبا و با کیفیت در آن فروشگاه ، به خدمات پس از فروش فرش کاشان در آن فروشگاه نیز توجه می کنند . از نظر  مشتریان و خریداران فرش ، فروشگاه هایی معتبر هستند که خدمات پس از فروش فرش را داشته باشند .
فرش های ماشینی کاشان
شهر تاریخی کاشان به عنوان اولین تولید فرش های ماشینی در کم تر از 5 دهه فعالیت خود توانسته است عنوان پایتخت تولید فرش های ماشینی جهان را به خود بگیرد . فرش های تولید شده در شهر کاشان چنان مرغوب و ناب هستند که از سراسر دنیا خواهان داشته و با گذشت زمان در حال بهتر شدن هستند . اما سوال این است که ویژگی ها و برتری هایی در فرش های تولید شده در کارخانه های کاشان وجود دارد که باعث شده تا این حد محصولات کاشان صاحب نام و پرقدرت باشند  ؟
ویژگی های فرش های ماشینی کاشان
مهم ترین نکته در کارخانه جات فرش های ماشینی کاشان آن است که تولید کنندگان برای خدمات ارائه شده در فروشگاه ها ، کارخانه جات و حتی خدمات پس از فروش فرش های ماشینی ارزش و اعتبار قائل هستند . فرش های ماشینی سهم زیادی از بودجه خانوار را به خود اختصاص می دهند و چون در ابتدای سکونت در هر خانه ای لزوم وجود فرش های ماشینی انکار ناپذیر است ، قیمت بالای محصولات و سهم آن ها در بودجه بیشتر به چشم می آید از همین رو طبیعی است که مشتریان در بازار به دنبال محصولی باشند که کیفیت بالایی دارد ، زیبا و بی نظیر است و طرح به روز آن تا سال های سال می تواند زیبایی بخش خانه باشد و از طرفی ارزان قیمت و اصل باشد . اصالت محصولات در چند سال اخیر بیش از قبل مورد توجه قرار می گیرد چراکه تعداد زیاد تولید کنندگان غیر متخصص و فروشندگان و فروشگاه های کم اعتبار احتمال خرید فرش های تقلبی را بالا برده است . روش ها و راهکار های مختلفی برای خرید فرش های ماشینی اصل وجود دارد که در مقالات دیگر مفصلا مورد بحث قرار گرفته است . یکی از این راه کار ها توجه به این نکته است که فروشنده تضمینی بابت خدمات پس از فروش فرش خواهد داشت یا خیر ؟
مقاله مربوطه : تشخیص فرش اصل از تقلبی
اگر خرید فرش ماشینی مستقیما از تولید کننده انجام شود و دست دلال و واسطه ای در میان نباشد ، بی شک از این مورد مطمئن خواهیم بود که فرش های ماشینی تولید شده در کارخانه های ناب و درجه یک توسط تولید کننده ضمانت شده و این ضمانت بصورت گارانتی فرش تحت عنوان خدمات پس از فروش فرش ماشینی به همراه محصول ارائه خواهد شد . موردی که در خرید و فروش های آنلاین بسیار مورد توجه قرار می گیرد . در واقع خدمات پس از فروش به عنوان یکی از ویژگی های فرش های ماشینی کاشان نوعی تمایز بین محصولات تولید شده در شهر کاشان با محصولات سایر شهر ها ایجاد می کند . به هیچ وجه از فروشگاه هایی که محصولات خود را بدون خدمات پس از فروش ارائه می دهند خرید ننمایید . تا زمانی که روش های خرید به همراه خدمات پس از فروش وجود دارد دلیلی برای خرید محصولاتی که خدمتی به همراه ندارند وجود نخواهد داشت .
در خرید فرش هایی که فاقد خدمات پس از فروش فرش هستند تقلب و خرید فرش بی کیفیت تحت عنوان فرش های درجه یک بالا ست .
خدمات پس از فروش فرش
فلسفه خدمات پس از فروش آن است که اگر خریدار پس از خرید و مورد استفاده قرار دادن محصول متوجه ایراد یا آسیب غیر عمد به محصول شود ، می تواند به تولید کننده یا کسی که خدمات پس از فروش فرش را بر عهده دارد اطلاع دهد و نهاد مربوطه موظف خواهد بود تا در صورت تشخیص غیر عمد آسیب نسبت به رفع آن یا حتی تعویض محصول اقدام کند .
فرش های ماشینی که بصورت مستقیم از تولید کننده فرش کاشان خریداری می شوند خدمات پس از فروش را به همراه دارند . تولید کننده فرش های ماشینی فرش کاشان با ارائه خدمات پس از فروش زمینه را جهت سود دو جانبه خریداران و تولید کننده فراهم می آورد .
همانطور که گفته شد ، خریداران به دنبال خرید فرش هایی هستند ناب ، درجه یک ، زیبا و ارزان قیمت . اطلاع از چنین محصولی روش های مختلفی دارد از جمله آن که خریدار قبل از اقدام به خرید از کابرانی که قبلا از برند های مختلف خرید کرده اند پرس و جو نماید . میزان رضایت خاطر کاربران و مشتریان هر بند تا حد زیادی در جذب یا عدم جذب مشتریان جدید کارگزار خواهد بود . به یاد داشته باشید که یکی از موارد رضایت خاطر مشتریان ، به همراه داشتن گارانتی و سایر خدمات پس از فروش می باشد . هر چند حتی وجود نام و عنوان خدمات پس از فروش بر محصول تا حد زیادی در جذب مشتری موثر خواهد بود .
فرش های فروشگاه فرش کاشان در داشتن کیفیت زبانزد هستند . اما امکان خطای تولید یا آسیب وارد شده به محصول در مراحل مختلف تولید از طراحی و نقشه کشی گرفته تا عرضه به بازار فرش کم نیست . تیم مرحله آهار یا پردازش در کارخانه فرش کاشان بسیار سخت گیر بوده و با وسواس زیادی فرش ها را مورد بررسی قرار می دهند . با این وجود کارخانه تولید فرش کاشان ، به دو علت محصولات خود را با خدمات پس از فروش همراه می کند :
1- از محصولات خود کاملا اطمینان داشته و به قصد انتقال این اطمینان در برتری محصولات فروشگاه فرش کاشان نسبت به سایر برند ها و تولیدات فرش ها را به همراه خدمات پس از فروش عرضه می کند .
2- از طرفی تولید کننده فرش کاشان این احتمال و بازه اطمینان را برای خود فراهم می آورد که اگر به احتمال یک درصد محصولی به صورت غیر عمد با ایرادی جزئی از کارخانه خارج شد ، خود عهده دار رفع ایراد و یا تعویض محصول باشد و مشتری از این بابت زیانی متحمل نشود .
خدمات پس از فروش فرش کاشان تنها به گارانتی و رفع آسیب ها مربوط نمی شود بلکه هر نوع خدمتی که پس از خرید از جانب تولید کننده فرش های ماشینی به سمت خریداران در دسته خدمات پس از فروش جای خواهد داشت . فروشگاه اینترنتی فرش های ماشینی فرش کاشان در ارائه خدمات مختلف خلاق و فعال می باشد . برای مثال از خدماتی که در این فروشگاه ارائه می شود می توان به :
1- معرفی تمامی محصولات در متد های فرش کاشان در یک فروشگاه .
2- امکان رفتن به فروشگاه بدون هیچ گونه محدودیت فیزیکی ، زمانی و .... .
3- توان خرید فرش با قیمت ارزان و یا قیمت عمده فروشی . شما می توانید در فروشگاه اینترنتی حتی یک تخته فرش را هم به قیمت عمده خریداری نمایید .
4- فرش پس از آنکه توسط خریدار تقاضا و تمامی مراحل خرید طی شد ، در کم ترین زمان ممکن ارسال می شود و یکی از جذاب ترین خدمات فروشگاه اینترنتی فرش کاشان آن است که محصول بصورت رایگان برای خریدار ارسال شده و خریدار هیچ گونه دشواری را بابت حمل و نقل فرش متحمل نخواهد شد . در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مشتریان حق انتخاب نحوه ارسال را هم خواهند داشت .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی