تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش تخفیفی کاشان را از کجا بخریم ؟

فرش تخفیفی کاشان

با فراگیر شدن اینترنت و وب و آشنایی مردم با دیجیتال مارکتینگ و تجارت الکترونیک اغلب خریداران به دنبال فروشگاه های آنلاین فرش هستند تا بتوانند فرش های ارزان و باکیفیت را خریداری کنند . از طرفی خرید فرش باکیفیت در چند سال اخیر به دلیل زیاد شدن کارخانه ها و تولیدی ها سخت شده است و بیشتر کارخانه ها برای اینکه نظر خریداران را به سوی خود جلب کنند اقدام به فروش فرش تخفیفی به مناسبت های مختلف می کنند . ولی چگونه می توان از میان این همه فروشگاه آنلاین و کارخانه ، فرش تخفیفی با کیفیت مناسب خریداری کرد ؟
فرش تخفیفی کاشان را از کجا بخریم ؟
کاشان ، بزرگترین مرکز تولید فرش در جهان و پایتخت فرش است . این منطقه دربردارنده هزاران کارخانه تولید کننده فرش کاشان است که این کارخانه ها سعی می کنند بهترین فرش کاشان را تولید کنند تا خریداران را به سمت خود جذب کنند . محبوبیت و مشهوریت فرش های کاشان به حدی است که خریداران از میان فروشگاه های آنلاین مختلف ، فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان را برای خرید انتخاب می کنند . طرح و نگاره های زیبا در کنار کیفیت بالا ، از ویژگی های منحصر به فرد قالی های کاشان است . ولی این تنها ملاک خریداران نیست . فروشگاهی در فروش موفق می شود که بتواند فرش اصل کاشان را با کیفیت بالا و زیبایی تمام به قیمت درب کارخانه عرضه کند . وقتی فرش به قیمت درب کارخانه ارائه شود یعنی خریدار در خرید خود بالاترین سود را به دست آورده است و توانسته است فرش تخفیفی کاشان را بخرد .
برخی سوال می کنند که تولید کننده به دنبال سود بیشتر است و فروش فرش های تخفیفی و فروش محصولات به قیمت درب کارخانه به منزله بی کیفیت بودن محصولات آن کارخانه است . در صورتی که چنین نیست برخی از کارخانه های بزرگ از جمله کارخانه فرش کاشان به دلیل فروش بالای محصول ، الیاف اولیه را به صورت عمده خریداری می کند و به دلیل عرضه مستقیم و بدون واسطه فرش و نداشتن هزینه های اضافی ، فرش را به قیمت عمده و تولیدی به فروش می رسانند و بدین صورت فرش های تخفیفی کاشان را با مدل های جدید و کیفیت بالا به دست مردم می رساند .
کارخانه فرش کاشان ، فروش حضوری فرش کاشان و فروش اینترنتی را جز خدمات خود قرار داده است . دیدن کلکسیونی از جدیدترین فرش ها و مدل ها نشان دهنده این است که این کارخانه فروش فرش های تخفیفی را به دلیل تقاضای بالا در خرید و در نتیجه تولید بالا انجام می دهد .  در این فروشگاه تصویر فرش های کاشان با خصوصیات آن ها و فیلم فرش های کاشان که نشان دهنده کیفیت محصولات است ، قرار داده شده است . این کارخانه ارسال رایگان فرش را برای خریداران اینتنرتی قرار داده است . هزینه ارسال برای خریداران هزینه بر است . این فروشگاه ، ارسال محصولات را رایگان قرار داده است تا خریداران از پرداخت ارسال در امان باشند .
چه نوع فرش های تخفیفی را نخریم ؟
از فروشگاه ها و کارخانه هایی که طرح های قدیمی را در معرض فروش گذاشته اند خرید نکنید . این فروشندگان به دلیل اینکه فروششان پایین بوده است برای اینکه طرح های قدیمی و از مد افتاده را به فروش برسانند اقدام به عرضه فرش های تخفیفی می کنند . ممکن است این کارخانه در معرض ورشستگی باشد و یا اینکه کیفیت محصولاتشان پایین باشد .
پس اگر در کنار کیفیت و زیبایی فرش به دنبال خرید فرش های تخفیفی با قیمت مناسب هستید قبل از خرید به موارد زیر توجه کنید :
- محصول دارنده برچسب حاوی اطلاعات باشد و این برچسب فاقد هر گونه خط خوردگی و تاخوردگی باشد .
- به مشخصات فرش دقت کنید که از الیاف نامرغوب پلی استر و پلی پروپلین تشکیل نشده باشد . محصول با دوام و باکیفیت ، با جنس نخ خاب آکریلیک بافته شده است .
- پرزدادن فرش های ماشینی به معنای کیفیت پایین آن هاست . فرش های بدون پرز را خریداری کنید تا مجبور به تعویض آن در سال های بعد نباشید .
- اگر از فروشگاه آنلاین خریداری می کنید به این نکته توجه کنید که آن فروشگاه ، تولید کننده باشد . برخی از فروشگاه های اینترنتی ، عرضه کننده هستند و محصولات را از کارخانه های مختلف خریداری می کنند و آن را به دست مشتری می رسانند .
- فرش های تقلبی را با وجود تخفیف بسیار خریداری نکنید . آثار سوختگی ، تورفتگی ، پرزدهی بالا ، یکدست نبودن خاب قالی ، از خصوصیات محصولات تقلبی است .
خرید فرش های تخفیفی کاشان به مناسبت های مختلف
فروشگاه فرش کاشان در کنار ارائه محصولات به قیمت درب کارخانه و تولیدی ، در برخی از ایام سال فروش فرش های کاشان را با تخفیف ویژه انجام می دهد . خریداران می توانند در برخی از ایام سال ، به وب سایت مراجعه کنند و از فرش های تخفیفی با قیمت بسیار مناسب بهره مند شوند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی