سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» مزایای خرید اینترنتی فرش نسبت به خرید حضوری فرش

خرید اینترنتی فرش

فروشگاه فرش کاشان ، به دلیل تولید طرح های متنوع فرش کاشان ، خرید اینترنتی فرش را در کنار خرید حضوری قرار داده است . امروزه مزایای خرید آنلاین برای همه واضح و مبرهن شده است و خریداران ترجیح می دهند در مورد خریدن کالاهایی از جمله فرش ، خرید اینترنتی را بر گزینند . فروش آنلاین فرش هم برای فروشنده و هم برای خریدار سود و مزیت دارد . البته در برخی از مواقع از جمله فروش عمده فرش ، خریدار خرید حضوری فرش را بر خرید اینترنتی ترجیح می دهد و با حضور در کارخانه ، به انتخاب محصولات می پردازد . ولی در بیشتر موارد خرید اینترنتی باصرفه تر است .
مقاله مربوطه : راهنمای خرید آنلاین فرش
مزایای خرید اینترنتی فرش برای خریدار
- خریدار می تواند فرش را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی خریداری کند . در این معامله به دلیل اینکه فروشنده از پرداخت هزینه های اضافی از جمله پرداخت قبوض ، اجاره مغازه در امان است ، ترجیح می دهد تا عرضه فرش به قیمت درب کارخانه را انجام دهد و میان این همه فروشندگان آنلاین ، خریدار را به سوی خود جذب کند .
- دیدن تمامی طرح های جدید و جدیدترین مدل های فرش . کارخانه هایی که تولید کننده جدیدترین طرح ها و نگاره ها هستند ، سعی می کنند تا این طرح ها و نگاره های جدید را به نمایش بگذارند . خریداران آنلاین ، به دنبال زیباترین طرح ها و نگاره ها در دنیای وب و اینترنت هستند و همواره سعی می کنند فروشگاه آنلاینی را بر گزینند که جدیدترین طرح ها را ارائه می دهد . خریدار می تواند طرح  و نقشه ها را از فروشگاه های مختلف ببیند ، آن ها را با هم مقایسه کند و زیباترین فرش را انتخاب کند .
- امروزه با کثرت کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی ، عرضه محصولات تقلبی زیاد شده است . فروشندگانی در سطح شهر هستند که محصولات تقلبی را با برندهای معتبر به فروش می رسانند . خریدحضوری از کارخانه و خرید اینترنتی به منزله خرید فرش اصل از برند مورد نظر است . خریدار می داند که ارتباط با خود تولید کننده دارد و امکان تقلب در این معامله وجود ندارد .
- دسترسی به محصول در کمترین زمان و با حداقل هزینه . برخی از فروشندگان آنلاین هستند که تحویل فرش درب منزل را برای مشتری قرار می دهند تا مشتریان بعد از پسندیدن طرح و پرداخت بیعانه بتوانند محصول مودر نظر را درب منزل  با هزینه خود کارخانه تحویل بگیرند . با وجود مشغله های بسیار و گرفتاری های روزانه ، تحویل فرش درب منزل بزرگترین مزیت برای مشتری است .
- فروشگاه های آنلاین مشاوره رایگان قبل از خرید برای خریداران قرار داده است تا مشتری سوالات خود را از فروشنده بپرسد .
- بیشتر فروشندگان اینترنتی فرش ، ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی را برای مشتری قرار داده اند تا اگر محصول اشتباهی فرستاده شد و یا اینکه فرش در حین ارسال آسیب دید ، کارخانه بازگشت محصول را با هزینه خود شرکت انجام دهد .
فروش اینترنتی فرش کاشان
با این همه مزایای ذکر شده هنوز هم هستند افرادی که خرید حضوری فرش و رفتن به نمایشگاه ها را بر خرید اینترنتی و آنلاین ترجیح می دهند . به همین دلیل کارخانه فرش کاشان برای خریداران دو نوع فروش اینترنتی فرش و فروش حضوری را قرار داده است و عرضه محصولات را در دو نوع فروش به قیمت درب کارخانه و تولیدی انجام می دهد . برخی از خریداران سوال می  کنند که در فروش اینترنتی ما چطور از کیفیت محصولا اطلاع پیدا کنیم ؟
در پاسخ به این افراد باید گفت که در فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، مشخصات محصولات در جلوی تصویر فرش کاشان ذکر شده است و فیلم محصولات نیز در وب سایت گذاشته شده است . خریدار با دانلود فیلم و خواندن مشخصات فرش می تواند به کیفیت بالای محصولات پی ببرد . قرار نهادن گارانتی و ضمانت نامه چندین ساله به منزله کیفیت بالای محصولات فروخته شده است .
فروشگاه فرش کاشان به دلایل زیر یکی از معتبرترین و بهترین فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان شناخته شده است :
- تنوع بالای محصولات و رنگبندی آن نشان دهنده تیم قوی طراحان است .
- امنیت بالا فروشگاه به دلیل داشتن نماد ضمانت پرداخت ، نماد اعتماد الکترونیکی و نماد سازماندهی می باشد .
- داشتن مشاورین خبره که 24 ساعته در خدمت مشتریان می باشند .
- ضمانت نامه و گارانتی همراه محصولات
- ارسال سریع محصول در کمترین زمان با هزینه خود کارخانه
- ارائه فرش کاشان با کیفیت بالا به کمترین قیمت به دلیل خرید عمده الیاف اولیه و تولید بالا و فروش بالا و سود کم
و در آخر توصیه فروشگاه فرش کاشان این است که در خرید اینترنتی فرش کاشان ، به فروشگاهی اعتماد کنید که تولید کننده است و به کیفیت محصولات آن کارخانه اعتماد داشته باشید . چون در فروش آنلاین ، خریدار قادر به لمس محصول نیست بنابراین باید در انتخاب برند و کارخانه دقت کند و کارخانه مورد نظر به حدی معروف و مشهور باشد که بتوان به ویژگی های نوشته شده در وب سایت اعتماد کرد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  فرش پلی استر
•  همه چیز در مورد جنس نخ پود فرش
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان