تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

مزایای خرید اینترنتی فرش نسبت به خرید حضوری فرش

خرید اینترنتی فرش

فروشگاه فرش کاشان ، به دلیل تولید طرح های متنوع فرش کاشان ، خرید اینترنتی فرش را در کنار خرید حضوری قرار داده است . امروزه مزایای خرید آنلاین برای همه واضح و مبرهن شده است و خریداران ترجیح می دهند در مورد خریدن کالاهایی از جمله فرش ، خرید اینترنتی را بر گزینند . فروش آنلاین فرش هم برای فروشنده و هم برای خریدار سود و مزیت دارد . البته در برخی از مواقع از جمله فروش عمده فرش ، خریدار خرید حضوری فرش را بر خرید اینترنتی ترجیح می دهد و با حضور در کارخانه ، به انتخاب محصولات می پردازد . ولی در بیشتر موارد خرید اینترنتی باصرفه تر است .
مقاله مربوطه : راهنمای خرید آنلاین فرش
مزایای خرید اینترنتی فرش برای خریدار
- خریدار می تواند فرش را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی خریداری کند . در این معامله به دلیل اینکه فروشنده از پرداخت هزینه های اضافی از جمله پرداخت قبوض ، اجاره مغازه در امان است ، ترجیح می دهد تا عرضه فرش به قیمت درب کارخانه را انجام دهد و میان این همه فروشندگان آنلاین ، خریدار را به سوی خود جذب کند .
- دیدن تمامی طرح های جدید و جدیدترین مدل های فرش . کارخانه هایی که تولید کننده جدیدترین طرح ها و نگاره ها هستند ، سعی می کنند تا این طرح ها و نگاره های جدید را به نمایش بگذارند . خریداران آنلاین ، به دنبال زیباترین طرح ها و نگاره ها در دنیای وب و اینترنت هستند و همواره سعی می کنند فروشگاه آنلاینی را بر گزینند که جدیدترین طرح ها را ارائه می دهد . خریدار می تواند طرح  و نقشه ها را از فروشگاه های مختلف ببیند ، آن ها را با هم مقایسه کند و زیباترین فرش را انتخاب کند .
- امروزه با کثرت کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی ، عرضه محصولات تقلبی زیاد شده است . فروشندگانی در سطح شهر هستند که محصولات تقلبی را با برندهای معتبر به فروش می رسانند . خریدحضوری از کارخانه و خرید اینترنتی به منزله خرید فرش اصل از برند مورد نظر است . خریدار می داند که ارتباط با خود تولید کننده دارد و امکان تقلب در این معامله وجود ندارد .
- دسترسی به محصول در کمترین زمان و با حداقل هزینه . برخی از فروشندگان آنلاین هستند که تحویل فرش درب منزل را برای مشتری قرار می دهند تا مشتریان بعد از پسندیدن طرح و پرداخت بیعانه بتوانند محصول مودر نظر را درب منزل  با هزینه خود کارخانه تحویل بگیرند . با وجود مشغله های بسیار و گرفتاری های روزانه ، تحویل فرش درب منزل بزرگترین مزیت برای مشتری است .
- فروشگاه های آنلاین مشاوره رایگان قبل از خرید برای خریداران قرار داده است تا مشتری سوالات خود را از فروشنده بپرسد .
- بیشتر فروشندگان اینترنتی فرش ، ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی را برای مشتری قرار داده اند تا اگر محصول اشتباهی فرستاده شد و یا اینکه فرش در حین ارسال آسیب دید ، کارخانه بازگشت محصول را با هزینه خود شرکت انجام دهد .
فروش اینترنتی فرش کاشان
با این همه مزایای ذکر شده هنوز هم هستند افرادی که خرید حضوری فرش و رفتن به نمایشگاه ها را بر خرید اینترنتی و آنلاین ترجیح می دهند . به همین دلیل کارخانه فرش کاشان برای خریداران دو نوع فروش اینترنتی فرش و فروش حضوری را قرار داده است و عرضه محصولات را در دو نوع فروش به قیمت درب کارخانه و تولیدی انجام می دهد . برخی از خریداران سوال می  کنند که در فروش اینترنتی ما چطور از کیفیت محصولا اطلاع پیدا کنیم ؟
در پاسخ به این افراد باید گفت که در فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، مشخصات محصولات در جلوی تصویر فرش کاشان ذکر شده است و فیلم محصولات نیز در وب سایت گذاشته شده است . خریدار با دانلود فیلم و خواندن مشخصات فرش می تواند به کیفیت بالای محصولات پی ببرد . قرار نهادن گارانتی و ضمانت نامه چندین ساله به منزله کیفیت بالای محصولات فروخته شده است .
فروشگاه فرش کاشان به دلایل زیر یکی از معتبرترین و بهترین فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان شناخته شده است :
- تنوع بالای محصولات و رنگبندی آن نشان دهنده تیم قوی طراحان است .
- امنیت بالا فروشگاه به دلیل داشتن نماد ضمانت پرداخت ، نماد اعتماد الکترونیکی و نماد سازماندهی می باشد .
- داشتن مشاورین خبره که 24 ساعته در خدمت مشتریان می باشند .
- ضمانت نامه و گارانتی همراه محصولات
- ارسال سریع محصول در کمترین زمان با هزینه خود کارخانه
- ارائه فرش کاشان با کیفیت بالا به کمترین قیمت به دلیل خرید عمده الیاف اولیه و تولید بالا و فروش بالا و سود کم
و در آخر توصیه فروشگاه فرش کاشان این است که در خرید اینترنتی فرش کاشان ، به فروشگاهی اعتماد کنید که تولید کننده است و به کیفیت محصولات آن کارخانه اعتماد داشته باشید . چون در فروش آنلاین ، خریدار قادر به لمس محصول نیست بنابراین باید در انتخاب برند و کارخانه دقت کند و کارخانه مورد نظر به حدی معروف و مشهور باشد که بتوان به ویژگی های نوشته شده در وب سایت اعتماد کرد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی