تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

شاخص های تعیین فرش ماشینی زیبا

فرش های ماشینی زیبا

فرش های زیبا دارای طرفداران بسیاری هستند و یکی از مهمترین آیتم های انتخابی فرش های ماشینی ، زیبایی و مدل و طرح و نگاره آن است . افراد همواره به دنبال جدیدترین و زیباترین فرش های ماشینی هستند تا بتوانند زیبایی دکوراسیونشان را با آن چندین برابر کنند . در گذشته فرش های ماشینی نقش کف پوش منازل را داشتند و از زیبایی برخوردار نبودند و اگر کسی قصد خرید قالی زیبا را داشت باید به سراغ قالی های دستباف می رفت . ولی با پیشرفت علم و تکنولوژی ، محصولاتی شبیه قالی های دستباف تولید شده که زیبایی آن ها و ریز نقشی طرح و نگاره شان بسان قالی های دستباف بود . با تولید این محصولات دستبافتگونه ، خرید قالی های دستباف به خاطر قیمت بالایشان و شست و شوی سختشان کمتر شد و افراد به سراغ خرید فرش های ماشینی زیبا متناسب با دکوراسیونشان رفتند . تنوع در طرح و رنگ فرش های زیبای ماشینی ، قیمت مناسب آن از مهمترین دلایل گرایش خریداران به سوی آن ها شد .
شاخص های  تعیین فرش ماشینی زیبا و قشنگ
چه عواملی سبب می شود تا محصولی زیبا و ریز نقش به نظر برسد ؟ چرا زیبایی و ریز نقشی بر قیمت محصول اثر گذار است ؟
شانه و تراکم :
اولین و مهمترین عامل تعیین کننده زیبایی محصولات ماشینی ، شانه و تراکم است . با بالا رفتن شانه و تراکم محصولات ، زیبایی ، ریز نقشی و منسجم بودن آن ها بیشتر می شود . هرچه تعداد شانه و تراکم بیشتر باشد ، محصول ریز نقش تر و زیباتر به نظر می رسد . شانه به تعداد گره های U شکلی که در یک متر از عرض فرش و تراکم به تعداد گره های U شکلی که در یک متر از طول فرش وجود دارد اطلاق می شود . هرچه این تعداد گره ها بیشتر باشد محصول دستبافتگونه تر می شود . فرش های 1500 شانه از زیباترین فرش های ماشینی به حساب می آیند چون شانه 1500 و تراکم 4500 دارد یعنی در یک متر مربع از عرض این محصولات 1500 گره وجود دارد . فرش های 1200 شانه نیز به دلیل وجود 1200 گره در یک متر از عرض آن و 3600 گره در یک متر از طول آن  جزء فرش های قشنگ به حساب می آیند . هرچه شانه و تراکم محصولات پایین تر می آید از زیبایی و ظرافت آن ها کم می شود و بر ضخامت آن ها افزوده می شود .
نوع الیاف :
محصولاتی که دارای شانه و تراکم بالا هستند به دلیل تعداد بالای گره در طول و عرض آن ، باید با الیاف خیلی نازک و ظریف بافته شوند . الیاف نازک و ظریف قالی را زیباتر و ظریف تر می کند . ظرافت محصولات 1500 شانه بیشتر از محصولات 500 شانه است چون در بافت 1500 شانه از الیاف خیلی ظریف و نازک استفاده می شود . استفاده از الیاف نامرغوب در بافت محصولات دستبافتگونه قالی را نازیبا و نافرم جلوه می دهد . در بافت این محصولات حتما باید از الیاف آکربلیک هیت ست شده استفاده شود تا محصول زیبا به نظر رسد . از ویژگی های ظاهری الیاف آکریلیک بدون پرزدهی و براق بودن و شفاف بودن آن است .
نوع دستگاه بافت :
HCIX2 بهترین دستگاه برای بافت فرش های زیبای دستبافتگونه است . یکی از دلایل زیبایی کم و پایین محصولات در گذشته به خاطر این بود که با دستگاه های قدیمی و ماکویی بافته می شد . دستگاه های جدید و پیشرفته ، قدرت بافت فرش های زیبا و ظریف دستبافتگونه با نخ های نازک و ظریف را دارد .
خرید فرش های زیبا
امروزه کارخانه ای در فروش موفق است که بتواند در کنار توجه به کیفیت به زیبایی محصولات نیز اهمیت دهد . افراد به سراغ فروشگاه های آنلاین و یا کارخانه های می روند که دارنده متنوع ترین محصولات زیبا و لوکس باشد . تولید کننده جدیدترین طرح های فرش ماشینی همواره در فروش موفق تر هستند .
فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین است که به زیبایی طرح و نگاره بسان کیفیت اهمیت می دهد . این کارخانه هر ساله فرش های جدید و به روز را تولید می کند و مشتریان خوش ذوق به دلیل کیفیت بالا و  زیبایی طرح ها و نگاره های محصولات ، از این کارخانه خرید می کنند . به دلیل قیمت بالای فرش های زیبا به خاطر دلایلی که ذکر شد ، کارخانه بزرگ فرش کاشان تصمیم گرفت تا محصولات خود را به قیمت درب کارخانه به فروش برساند . پس عرضه فرش های زیبا به قیمت درب کارخانه یکی دیگر از دلایل فروش بالای آن است . افراد سعی می کنند فروشگاهی را برای خرید انتخاب کنند که علاوه بر کیفیت و زیبایی بالا و داشتن کلکسیونی از طرح های جدید فرش ، قیمت مناسبی داشته باشد و محصولات به قیمت عمده و تولیدی ارائه شود .
ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی همراه تمامی محصولات زیبا و باکیفیت خواهد بود و این نشان دهنده کیفیت بالای فرش های قشنگ این کارخانه است . عکس فرش های زیبا و قشنگ به همراه فیلم آن ها در وب سایت موجود است . اگر قصد خرید حضوری از کارخانه را دارید با مشاورین وب سایت تماس گرفته و وقت مراجعه را تعیین کنید . خرید اینترنتی فرش های لوکس و زیبا برای همه مشتریان در اقصی نقاط کشور فراهم است و هدیه این فروشگاه به خریداران آنلاین ، ارسال و تحویل رایگان درب منزل است .
از شعار اصلی مدیران کارخانه فرش کاشان ، کیفیت بالا ، زیبایی تمام همراه با قیمت مناسب است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی