سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» شاخص های تعیین فرش ماشینی زیبا

فرش های ماشینی زیبا

فرش های زیبا دارای طرفداران بسیاری هستند و یکی از مهمترین آیتم های انتخابی فرش های ماشینی ، زیبایی و مدل و طرح و نگاره آن است . افراد همواره به دنبال جدیدترین و زیباترین فرش های ماشینی هستند تا بتوانند زیبایی دکوراسیونشان را با آن چندین برابر کنند . در گذشته فرش های ماشینی نقش کف پوش منازل را داشتند و از زیبایی برخوردار نبودند و اگر کسی قصد خرید قالی زیبا را داشت باید به سراغ قالی های دستباف می رفت . ولی با پیشرفت علم و تکنولوژی ، محصولاتی شبیه قالی های دستباف تولید شده که زیبایی آن ها و ریز نقشی طرح و نگاره شان بسان قالی های دستباف بود . با تولید این محصولات دستبافتگونه ، خرید قالی های دستباف به خاطر قیمت بالایشان و شست و شوی سختشان کمتر شد و افراد به سراغ خرید فرش های ماشینی زیبا متناسب با دکوراسیونشان رفتند . تنوع در طرح و رنگ فرش های زیبای ماشینی ، قیمت مناسب آن از مهمترین دلایل گرایش خریداران به سوی آن ها شد .
شاخص های  تعیین فرش ماشینی زیبا و قشنگ
چه عواملی سبب می شود تا محصولی زیبا و ریز نقش به نظر برسد ؟ چرا زیبایی و ریز نقشی بر قیمت محصول اثر گذار است ؟
شانه و تراکم :
اولین و مهمترین عامل تعیین کننده زیبایی محصولات ماشینی ، شانه و تراکم است . با بالا رفتن شانه و تراکم محصولات ، زیبایی ، ریز نقشی و منسجم بودن آن ها بیشتر می شود . هرچه تعداد شانه و تراکم بیشتر باشد ، محصول ریز نقش تر و زیباتر به نظر می رسد . شانه به تعداد گره های U شکلی که در یک متر از عرض فرش و تراکم به تعداد گره های U شکلی که در یک متر از طول فرش وجود دارد اطلاق می شود . هرچه این تعداد گره ها بیشتر باشد محصول دستبافتگونه تر می شود . فرش های 1500 شانه از زیباترین فرش های ماشینی به حساب می آیند چون شانه 1500 و تراکم 4500 دارد یعنی در یک متر مربع از عرض این محصولات 1500 گره وجود دارد . فرش های 1200 شانه نیز به دلیل وجود 1200 گره در یک متر از عرض آن و 3600 گره در یک متر از طول آن  جزء فرش های قشنگ به حساب می آیند . هرچه شانه و تراکم محصولات پایین تر می آید از زیبایی و ظرافت آن ها کم می شود و بر ضخامت آن ها افزوده می شود .
نوع الیاف :
محصولاتی که دارای شانه و تراکم بالا هستند به دلیل تعداد بالای گره در طول و عرض آن ، باید با الیاف خیلی نازک و ظریف بافته شوند . الیاف نازک و ظریف قالی را زیباتر و ظریف تر می کند . ظرافت محصولات 1500 شانه بیشتر از محصولات 500 شانه است چون در بافت 1500 شانه از الیاف خیلی ظریف و نازک استفاده می شود . استفاده از الیاف نامرغوب در بافت محصولات دستبافتگونه قالی را نازیبا و نافرم جلوه می دهد . در بافت این محصولات حتما باید از الیاف آکربلیک هیت ست شده استفاده شود تا محصول زیبا به نظر رسد . از ویژگی های ظاهری الیاف آکریلیک بدون پرزدهی و براق بودن و شفاف بودن آن است .
نوع دستگاه بافت :
HCIX2 بهترین دستگاه برای بافت فرش های زیبای دستبافتگونه است . یکی از دلایل زیبایی کم و پایین محصولات در گذشته به خاطر این بود که با دستگاه های قدیمی و ماکویی بافته می شد . دستگاه های جدید و پیشرفته ، قدرت بافت فرش های زیبا و ظریف دستبافتگونه با نخ های نازک و ظریف را دارد .
خرید فرش های زیبا
امروزه کارخانه ای در فروش موفق است که بتواند در کنار توجه به کیفیت به زیبایی محصولات نیز اهمیت دهد . افراد به سراغ فروشگاه های آنلاین و یا کارخانه های می روند که دارنده متنوع ترین محصولات زیبا و لوکس باشد . تولید کننده جدیدترین طرح های فرش ماشینی همواره در فروش موفق تر هستند .
فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین است که به زیبایی طرح و نگاره بسان کیفیت اهمیت می دهد . این کارخانه هر ساله فرش های جدید و به روز را تولید می کند و مشتریان خوش ذوق به دلیل کیفیت بالا و  زیبایی طرح ها و نگاره های محصولات ، از این کارخانه خرید می کنند . به دلیل قیمت بالای فرش های زیبا به خاطر دلایلی که ذکر شد ، کارخانه بزرگ فرش کاشان تصمیم گرفت تا محصولات خود را به قیمت درب کارخانه به فروش برساند . پس عرضه فرش های زیبا به قیمت درب کارخانه یکی دیگر از دلایل فروش بالای آن است . افراد سعی می کنند فروشگاهی را برای خرید انتخاب کنند که علاوه بر کیفیت و زیبایی بالا و داشتن کلکسیونی از طرح های جدید فرش ، قیمت مناسبی داشته باشد و محصولات به قیمت عمده و تولیدی ارائه شود .
ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی همراه تمامی محصولات زیبا و باکیفیت خواهد بود و این نشان دهنده کیفیت بالای فرش های قشنگ این کارخانه است . عکس فرش های زیبا و قشنگ به همراه فیلم آن ها در وب سایت موجود است . اگر قصد خرید حضوری از کارخانه را دارید با مشاورین وب سایت تماس گرفته و وقت مراجعه را تعیین کنید . خرید اینترنتی فرش های لوکس و زیبا برای همه مشتریان در اقصی نقاط کشور فراهم است و هدیه این فروشگاه به خریداران آنلاین ، ارسال و تحویل رایگان درب منزل است .
از شعار اصلی مدیران کارخانه فرش کاشان ، کیفیت بالا ، زیبایی تمام همراه با قیمت مناسب است .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  چه فرشی بخرم ؟
•  چه فرش ماشینی بخریم ؟
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان