تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

روش های ارسال فرش ماشینی به سراسر کشور

ارسال فرش ماشینی

امروزه در میان خریداران کمتر کسی پیدا می شود که خرید حضوری از نمایشگاه و کارخانه را برگزیند و بیشتر افراد به دلیل مشغله های کاری بسیار و یا دور بودن از شهرهای تولید کننده فرش ماشینی ، اقدام به خرید فرش آنلاین می کنند . در هنگام سفارش ، مشتری از فروشنده سوال می کند که روش ارسال فرش به چه صورت است ؟ برخی از فروشگاه های آنلاین ، ارسال فرش به سراسر کشور را دارند و برخی از فروشندگان ارسال به بعضی از شهرهای نزدیک را دارند . اصولا خریداران فروشگاه آنلاینی را انتخاب می کنند که ارسال رایگان فرش را به سراسر کشور را داشته باشد و این یکی از بزرگترین مزیت برای خریداران آنلاین می باشد . چون هزینه های ارسال برای خریداران سهمگین و طاقت فرساست و از طرفی مشتری در خرید آنلاین می خواهد که به محصول با کمترین قیمت دسترسی پیدا کند .
خرید اینترنتی فرش کاشان و نحوه ارسال فرش به سراسر کشور
کارخانه فرش کاشان یکی از بزرگترین کارخانه های موجود در کاشان است که به تولید انواع فرش ماشینی کاشان در شانه و تراکم های مختلف می پردازد . تنوع در طرح و شانه و تراکم ؛ سبب شده است تا سیل عظیمی از مشتریان از سراسر کشور برای خرید به این کارخانه بیایند . کسانی که در کاشان و شهرهای کاشان زندگی می کنند می توانند با مراجعه حضوری اقدام به خرید فرش کاشان کنند ولی بیشتر مشتریان کسانی هستند که در شهرهای دور از کاشان زندگی می کنند . آن ها با دیدن تصویر طرح های جدید فرش کاشان ، اقدام به خرید آنلاین می کنند . فروشگاه  فرش کاشان از جمله فروشگاه های اینترنتی فرش است که برای راحتی مشتریان عزیز ، ارسال رایگان فرش را جزء خدمات خود قرار داده است . این یک فرصت ویژه برای خریدار است .
خرید از کارخانه فرش کاشان برای مشتری چند مزیت مهم دارد :
- تحویل رایگان فرش درب منزل
- خرید محصولات به قیمت درب کارخانه
- ضمانت نامه فرش و بیمه نامه
- خرید جدیدترین طرح های به روز و مد شده
مشتریان می توانند نحوه ارسال فرش را خودشان انتخاب کنند
1 . ارسال فرش درب منزل با پست : بیشتر مشتریان این گزینه را انتخاب می کنند و از فروشنده سوال می کنند که آیا در فروش آنلاین ، تحویل رایگان درب منزل را دارید ؟ بیشتر کارخانه ها ، تحویل فرش درب منزل را با هزینه مشتری انجام می دهند ولی فروشگاه فرش کاشان تحویل محصول درب منزل را با هزینه کارخانه و شرکت انجام می دهد و بدین صورت از لحاظ اقتصادی به نفع خریدار عمل می کند . فروشگاه فرش کاشان ، ارسال فرش با پست را رایگان انجام می دهد و مدت ارسال محصول از طریق پست بین 10 روز تا 20 روز است .
2 . ارسال رایگان فرش به باربری شهر : این مورد زمانی اتفاق می افتد که خرید عمده فرش صورت گیرد و فروشگاه فرش کاشان ، ارسال فرش را به باربری را انجام می دهد .
3 . ارسال فرش با تیپاکس : بسیاری از مشتریان برای تحویل محصول عجله دارند . این مورد در برخی از اوقات سال از جمله ایام نوروز رنگ پررنگ تری به خود می گیرد . فروشگاه فرش کاشان ارسال فرش با تیپاکس را با هزینه خود مشتری انجام می دهد . ارسال محصول از طریق تیپاکس از کاشان به بیش از 80 کشور ارسال می شود . در این نوع ارسال ، تحویل فرش کمتر از 24 ساعت اتفاق می افتد که برخی از اوقات زمان ارسال برای مشتری بسیار مهم است و خریدار در این مواقع می تواند ارسال تیپاکس را انتخاب کند .
نکات مهم به خریداران در مورد ارسال فرش به سراسر کشور
- فروشگاه فرش کاشان ، بیمه نامه را برای محصولات قرار داده است تا اگر محصولات در حین ارسال آسیب ببینند ، فرش ارسال شده تعویض گردد و با هزینه خود شرکت ارجاع داده شود .
- خریدار در هنگام تحویل فرش باید کارت شناسایی خود را به مامور تحویل دهنده نشان دهد .
- مشتری قبل از تحویل فرش و دادن امضا ، از شناسنامه فرش ، ضمانت نامه و بیمه نامه دیدن کند و صحت و سالم بودن محصول را مورد بررسی قرار دهد .
- اگر شناسنامه محصول ، خط خوردگی ، تاخوردگی و پارگی داشت قبل از تحویل با مدیر فروش فروشگاه فرش کاشان تماس حاصل نمایید .
- بسته بندی فرش های ارسال شده باید سالم و صحیح باشد در غیر این صورت مشتری می تواند از گرفتن محصول سرباز زند .
تمام تلاش پرسنل کارخانه فرش کاشان این است که فرش ماشینی خریداری شده توسط مشتریان عزیز با کمترین زمان و کمترین هزینه به دست شان برسد و این احترام به مشتری یکی از بزرگترین رمز موفقیت این کارخانه می باشد

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی