سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» روش های ارسال فرش ماشینی به سراسر کشور

ارسال فرش ماشینی

امروزه در میان خریداران کمتر کسی پیدا می شود که خرید حضوری از نمایشگاه و کارخانه را برگزیند و بیشتر افراد به دلیل مشغله های کاری بسیار و یا دور بودن از شهرهای تولید کننده فرش ماشینی ، اقدام به خرید فرش آنلاین می کنند . در هنگام سفارش ، مشتری از فروشنده سوال می کند که روش ارسال فرش به چه صورت است ؟ برخی از فروشگاه های آنلاین ، ارسال فرش به سراسر کشور را دارند و برخی از فروشندگان ارسال به بعضی از شهرهای نزدیک را دارند . اصولا خریداران فروشگاه آنلاینی را انتخاب می کنند که ارسال رایگان فرش را به سراسر کشور را داشته باشد و این یکی از بزرگترین مزیت برای خریداران آنلاین می باشد . چون هزینه های ارسال برای خریداران سهمگین و طاقت فرساست و از طرفی مشتری در خرید آنلاین می خواهد که به محصول با کمترین قیمت دسترسی پیدا کند .
خرید اینترنتی فرش کاشان و نحوه ارسال فرش به سراسر کشور
کارخانه فرش کاشان یکی از بزرگترین کارخانه های موجود در کاشان است که به تولید انواع فرش ماشینی کاشان در شانه و تراکم های مختلف می پردازد . تنوع در طرح و شانه و تراکم ؛ سبب شده است تا سیل عظیمی از مشتریان از سراسر کشور برای خرید به این کارخانه بیایند . کسانی که در کاشان و شهرهای کاشان زندگی می کنند می توانند با مراجعه حضوری اقدام به خرید فرش کاشان کنند ولی بیشتر مشتریان کسانی هستند که در شهرهای دور از کاشان زندگی می کنند . آن ها با دیدن تصویر طرح های جدید فرش کاشان ، اقدام به خرید آنلاین می کنند . فروشگاه  فرش کاشان از جمله فروشگاه های اینترنتی فرش است که برای راحتی مشتریان عزیز ، ارسال رایگان فرش را جزء خدمات خود قرار داده است . این یک فرصت ویژه برای خریدار است .
خرید از کارخانه فرش کاشان برای مشتری چند مزیت مهم دارد :
- تحویل رایگان فرش درب منزل
- خرید محصولات به قیمت درب کارخانه
- ضمانت نامه فرش و بیمه نامه
- خرید جدیدترین طرح های به روز و مد شده
مشتریان می توانند نحوه ارسال فرش را خودشان انتخاب کنند
1 . ارسال فرش درب منزل با پست : بیشتر مشتریان این گزینه را انتخاب می کنند و از فروشنده سوال می کنند که آیا در فروش آنلاین ، تحویل رایگان درب منزل را دارید ؟ بیشتر کارخانه ها ، تحویل فرش درب منزل را با هزینه مشتری انجام می دهند ولی فروشگاه فرش کاشان تحویل محصول درب منزل را با هزینه کارخانه و شرکت انجام می دهد و بدین صورت از لحاظ اقتصادی به نفع خریدار عمل می کند . فروشگاه فرش کاشان ، ارسال فرش با پست را رایگان انجام می دهد و مدت ارسال محصول از طریق پست بین 10 روز تا 20 روز است .
2 . ارسال رایگان فرش به باربری شهر : این مورد زمانی اتفاق می افتد که خرید عمده فرش صورت گیرد و فروشگاه فرش کاشان ، ارسال فرش را به باربری را انجام می دهد .
3 . ارسال فرش با تیپاکس : بسیاری از مشتریان برای تحویل محصول عجله دارند . این مورد در برخی از اوقات سال از جمله ایام نوروز رنگ پررنگ تری به خود می گیرد . فروشگاه فرش کاشان ارسال فرش با تیپاکس را با هزینه خود مشتری انجام می دهد . ارسال محصول از طریق تیپاکس از کاشان به بیش از 80 کشور ارسال می شود . در این نوع ارسال ، تحویل فرش کمتر از 24 ساعت اتفاق می افتد که برخی از اوقات زمان ارسال برای مشتری بسیار مهم است و خریدار در این مواقع می تواند ارسال تیپاکس را انتخاب کند .
نکات مهم به خریداران در مورد ارسال فرش به سراسر کشور
- فروشگاه فرش کاشان ، بیمه نامه را برای محصولات قرار داده است تا اگر محصولات در حین ارسال آسیب ببینند ، فرش ارسال شده تعویض گردد و با هزینه خود شرکت ارجاع داده شود .
- خریدار در هنگام تحویل فرش باید کارت شناسایی خود را به مامور تحویل دهنده نشان دهد .
- مشتری قبل از تحویل فرش و دادن امضا ، از شناسنامه فرش ، ضمانت نامه و بیمه نامه دیدن کند و صحت و سالم بودن محصول را مورد بررسی قرار دهد .
- اگر شناسنامه محصول ، خط خوردگی ، تاخوردگی و پارگی داشت قبل از تحویل با مدیر فروش فروشگاه فرش کاشان تماس حاصل نمایید .
- بسته بندی فرش های ارسال شده باید سالم و صحیح باشد در غیر این صورت مشتری می تواند از گرفتن محصول سرباز زند .
تمام تلاش پرسنل کارخانه فرش کاشان این است که فرش ماشینی خریداری شده توسط مشتریان عزیز با کمترین زمان و کمترین هزینه به دست شان برسد و این احترام به مشتری یکی از بزرگترین رمز موفقیت این کارخانه می باشد

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه
•  راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان