تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید فرش اصل کاشان

فرش اصل کاشان

برای خرید فرش اصل کاشان به فروشگاه فرش کاشان مراجعه کنید . داشتن ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی به منزله اصل بودن محصولات این کارخانه می باشد .
بازار بزرگ فرش و قالی در شهر های مختلف ایران و جهان چنان جایگاهی به خود گرفته است که حتی افراد غیر متخصص هم تا حدودی از این بازارها سر در آورده و به خوبی می توانند در مورد اطلاعات عمومی فرش ها خصوصا فرش های ماشینی که بیشتر دیده شده اند ، اظهار نظر نمایند . فرش ها به عنوان کف پوشی که برای هر خانه ای لازم و ضروری است مورد تقاضا قرار می گیرند اما مورد تقاضا قرار گرفتن فرش های ماشینی به این راحتی نبوده و یک تخته فرش تا قبل از خرید مراحل مختلفی را طی می کند و از فیلتر های مختلفی عبور می کند تا انتخاب و خریداری شود . فرش های ماشینی موجود در بازار از برندهای مختلفی بوده و در کارخانه های متفاوتی تولید شده اند . اما در کنار همدیگر عرضه می شوند . این موضوع بدین معناست که تفاوت برند و کارخانه آنقدر مشهود و مهم نیست که فرش ها را از یکدیگر تفکیک کند اما تفاوت کیفیت ، زیبایی ، قیمت و ... از مهم ترین مواردی هستند که در ذهن خریدارنقش می بندد .
خریداران هنگام ورود به بازار دو دسته هستند ، آن هایی که می دانند برای چه وارد بازار شده اند و از قبل در مورد ویژگی های فرش مورد نیاز خود از جمله شانه و تراکم ، رنگ زمینه ، ابعاد و ... ، دسته دیگر خریدارانی هستند که بدون آگاهی از نیاز خود وارد بازار می شوند . در مورد دسته اول می توان امیدوار بود که به خریدی خوب و رضایت بخش دسترسی پیدا کنند اما دسته دوم را عمدتا افرادی تشکیل می دهند که پس از خرید احساس نارضایتی داشته و فرش باب نیاز مکان را خریداری نکرده اند . انتخاب غلط و وجود خطا در مواردی مانند ابعاد ، رنگ ، طرح و حتی داشتن عیوب ظاهری را می توان با کمی دقت در خرید و بالا بردن آگاهی از انواع فرش های ماشینی به راحتی رفع نمود اما موردی مانند تشخیص فرش اصل از فرش تقلبی و خرید محصول درجه یک مهم تر و دشوار تر از موارد ذکر شده در قبل خواهد بود .  دشوار بودن به معنای غیر ممکن بود نیست اما به معنای وجود و لزوم اگاهی های تخصصی در این زمینه است .
تولید کننده فرش های ماشینی اگر از کیفیت محصولات خود بکاهد یا فرش تقلبی با ویژگی های عالی به مشتری ارائه دهد بی شک در کم ترین زمان ممکن تمامی مشتریان خود را از دست داده و  از بازار رقابت ها کنار گذاشته می شود اما تا زمانی که به خریداران ثابت شود که برند یا فروشگاهی در دادن محصولات ناب و فرش های درجه یک کوتاهی به عمل آورده و حتی فرش های تقلبی را به جای فرش های اصل عرضه می کند ، تعدادی خریدار ناآگاه قربانی خرید فرش های تقلبی می شوند . در ادامه مقاله ای که تحت عنوان فرش اصل کاشان نوشته شده است ، راهکارها و روش هایی را ارائه خواهیم داد تا علاوه بر جلوگیری از خرید فرش تقلبی ، بتوانید در خرید فرش اصل کاشان گام برداشته و با کسب اطلاعاتی در زمینه صنعت نساجی دقت انتخاب را بالا ببرید .
خرید فرش اصل کاشان
این سوال که چرا فرش های  ماشینی کاشان تا این حد محبوب شده اند و چرا خریداران تا این حد به برخی از برند های کاشان مانند کارخانه فرش کاشان اعتماد می کنند ، مباحثی است که در مقالات دیگر مورد بحث و بررسی قرار گرفته است اما بصورت کاملا مختصر و موردی به آن ها اشاره خواهیم نمود .
ویژگی فرش های اصیل کاشان و دلیل محبوییت آن ها
1- عدم وجود هر گونه عیب ظاهری یا فنی در فرش های کاشان .
مقاله مربوطه : فرش های تقلبی نخرید
2- نداشتن خطاهای ظاهری و مرحله نقشه کشی و وجود هماهنگی در طرح و رنگ که موجبات برقراری زیبایی ظاهری را فراهم اورده است .
3- کیفیت بالا بافت و دوام چند ده ساله در صورت رعایت اصول مراقبتی و استفاده صحیح و اصولی .
4- قدمت کارخانه های موجود در شهر کاشان و سابقه درخشان به جهت تولیدات درجه یک .
5- رضایت مشتریانی که در دوره های قبل از برند های ناب کاشان مانند فروشگاه فرش کاشان خرید کرده اند .
6- نام گرفتن کاشان به عنوان پایتخت تولید فرش ماشینی جهان .
7- داشتن تنوع بالای محصولات چه از نظر فنی و چه از نظر ظاهری .
8- خدمت رسانی عالی و مشتری مداری برای شخص تولید کننده و کارخانه .
9-راه اندزی فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان برای دسترسی رایج تر مشتریان و معرفی و به روز رسانی محصولات خود .
10- و ... .
خرید فرش ماشینی کاشان به خودی خود بدون هیچ گونه نیاز به تحقیق و بررسی نسبت به سایر محصولات برتر خواهد بود .
اما انتخاب هر برند و کارخانه ای هم ، حتی از بین تولید کنندگان کاشانی امر عقلایی محسوب نمی شود . بیشترین تعداد کارخانه تولید فرش در شهر کاشان تأسیس شده است و بیشترین جذب سرمایه و نیروی کار در این شهر انجام شده است . اما کم نیستد تعداد کارخانه هایی که توان تولید فرش های با کیفیت را نداشته و صرفا جهت ماندن در بازار و رقابت دست به سوءاستفاده و عرضه محصولات تقلبی نموده اند . در این بین فروشگاه های بی کیفیتی که بصورت قارچ گونه در حال رشد هستند هم مزید بر علت شده تا مشتریان بیش از پیش نگران خرید فرش اصل کاشان شوند .
راهکارهای ارائه شده در این قسمت تا حد زیادی از نگرانی بابت عدم خرید فرش اصل کاشان ، خواهد کاست .
چطور فرش اصل کاشان را خریداری نماییم ؟
شما می توانید از دو طریق عمل کنید : 1- روش های دشوار امر را انتخاب نمایید و 2- به کمک تجربیات دیگران و مواردی از این دست به راحتی به فروشگاه ها ، برند ها و روش هایی متوسل شوید که مستقیما شما را با فرش اصل کاشان لینک می کنند .
خرید فرش از سال ها پیش وجود داشته است و با تأسیس کارخانه های فرش کاشان از سال 1350 به رواج و رونق آن افزوده شده است ، پس کم نیستند تعداد افرادی که برای خرید فرش وارد بازار شده و در این زمینه کسب تجربه نموده اند . حال سوال این است که چطور از تجربه دیگران استفاده کنیم ؟
1- بی شک در اطراف خود کسانی را می شناسیم که قبل از ما از برند و فروشگاهی جهت خرید استفاده کرده اند ، پرسیدن در مورد رضایت یا عدم رضایت محصول و علت آن کمک کننده خواهد بود . برای مثال خریداران فروشگاه فرش کاشان از خرید محصولات خود به علت عرضه فرش اصل ، یا کیفیت ، ارزان قیمت و متنوع رضایت خاطر دارند پس فروشگاه فرش کاشان می تواند برای ما در اولویت قرار بگیرد .
2- تعداد بالای خریداران و مراجعین فروشگاه فرش کاشان حاکی از نفوذ برند در بازار است . نفوذ در صورت اقدامات مثبت کارخانه و ارائه محصولات ناب رخ می دهد پس توجه به آمار و تعداد خریداران و همچنین تعداد مشتریان از دست داده تولید کننده هم راهنمای عمل ما خواهد بود .
3- بازدید از محصولات و چک کردن ویژگی های فنی و ظاهری با آلمان های مورد نیاز ما در خرید .
فرش های ماشینی اصل بی شک توسط تولید کننده گارانتی می شوند . عموما فروشگاه های فیزیکی بازار های فرش و قالی محصولات را بدون گارانتی معتبر به فروش می رسانند درحالی که فرش توسط تولید کننده گارانتی می شود پس چه بهتر است که برای اطمینان از اصالت محصول مستقیما از تولید کننده خرید نماییم .
فروشگاه هایی که در آن تولید کننده ، ارائه دهنده محصول و یا به عبارتی فروشنده است در دسته روش های مستقیم خرید هستند و فروشگاه های اینترنتی با داشتن بیشترین مزیت و ویژگی سرآمد تمام روش های مستقیم می باشند . فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی فرش کاشان تمامی مزیت های عنوان شده را در بر گرفته و علاوه بر آن خدمات تسهیلی فراوانی در اختیار مشتری قرار می دهد .
مهم ترین راه شناسایی فرش های اصل توجه به شناسنامه محصول است . شناسنامه برچسبی است مستطیل یا مثلثی شکل که در پشت فرش متصل می شود و شامل اطلاعات مهمی از جمله نام و برند کارخانه تولیدی ، شانه و تراکم ، جنس الیاف خاب و تار و پود ، طرح بافته شده بر طرح و ... می باشد . همان طور که شناسنامه هویت افراد را مشخص می کند و فرد فاقد شناسنامه در جامعه به رسمیت شناخته نمی شود ، در بازار فرش و قالی هم چنین است . اگر فرش دارای شناسنامه نباشد ، شناسنامه محصول مخدوش باشد ، به هر دلیل دچار پارگی و ... شده باشد از نظر متخصصین بی هویت بوده و در دسته فرش های تقلبی جای خواهد گرفت . به یا داشته باشید که جنس برچسب یا همان شناسنامه به قدری محکم است که به راحتی پاره یا مخدوش نمی شود پس هرنوع آسیب به شناسنامه عمدی تلقی شده و دلیلی بر عدم اصل بودن فرش است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی