تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فروش فرش به قیمت عمده

فرش به قیمت عمده

در خرید ها به دنبال محصولی هستیم که بتواند به بودجه خانوار کمک کند . همواره خرید ارزان به خرید گران ارجحیت دارد در صورتی که کیفیت در هر دو محصول برابر باشد . در دنیای فرش و قالی که قیمت محصولات گران و بالاست ، از موارد مهم خرید ، قیمت در نظر گرفته شده است . به دنبال داشتن یک تخته فرش ماشینی با کیفیت و ارزان قیمت بازار ها ، برند ها و فروشگاه های مختلف را مورد مطالعه قرار داده ایم و در نهایت به این نتیجه رسیده ایم که بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی ، فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است که فروش فرش به قیمت عمده را انجام می دهد .
محصولاتی مانند انواع فرش های ماشینی بر اساس شانه و تراکم ، طرح و رنگ ، کیفیت الیاف و ... در فروشگاه فرش کاشان قابل خریداری هستند . خرید فرش های ماشینی که بهترین نوع کف پوش به شمار می رود در بین خریداران داخلی و خارجی محبوبیت دارد .
قیمت عمده فرش
خرید فرش به قیمت عمده بدان معنا ست که شما محصول را به قیمت ارزان تر از فروشگاه های خرده فروشی ، خریداری می کنید . عبارات قیمت عمده ، قیمت تولید کننده ، بهای کارخانه و ... مشابه هستند و می توانند به جای یکدیگر مورد استفاده قرار بگیرند .
در بازار فرش های ماشینی ، قیمت عمده فروشی به محصولاتی اطلاق می شود که مستقیما از تولید کننده دریافت شده باشد و قیمت آن همان قیمت تولید کننده یا بهای کارخانه باشد . در این روش تفاوتی بین خرید عمده و خرد نیست و شما می توانید حتی یک تخته فرش را هم به قیمت عمده خریداری کنید .
در نظر داشته باشید که موضوع بحث ما خرید ارزان قیمت فرش های ماشینی عرضه شده به روش های مستقیم در کیفیت بالا و مرغوبیت بی نظیر هستند و منظور از خرید به قیمت عمده به هیچ وجه ارزان بودن به دلیل کم کیفیتی نخواهد بود .
تعیین قیمت عمده فروشی
همانطور که اشاره شد ، قیمت عمده فروشی همان بهایی است که کارخانه بابت تولید محصول متقبل شده و در نهایت مبلغی خواهد بود که علاوه بر مواد اولیه و هزینه استهلاک و ... هزینه کارگران و سود تولید کننده را پوشش دهد . در این بین موارد متعددی بر تعیین قیمت اثر گذا هستند . آنچه در کارخانه بر تعیین قیمت اثر می گذارد کاملا حساب شده و منطقی خواهد بود . مواردی از قبیل :
1- مواد اولیه : در کارخانه فرش کاشان از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده شده است . با وجود آنکه مواد اولیه بهتر ، قیمت بیشتری نسبت به سایر مواد اولیه دارند ، از آنجایی که کارخانه فرش کاشان محصولات را بصورت عمده خریداری می کند از سوبسیت ویژه خرید بهره مند شده و در نهایت با وجود مواد اولیه مرغوب هزینه کم تری پرداخت خواهد شد .
علاوه بر کیفیت ، حجم مواد اولیه هم مهم است ، برای مثال فرش های 6 متر از فرش های 12 متر مشابه از نظر رنگ و طرح و کیفیت ، ارزان قیمت تر است چراکه مواد اولیه کم تری در تولید استفاده کرده است .
2- شانه و تراکم : فرش هایی که شانه و تراکم بیشتری دارند در واقع محصولاتی هستند که در هر متر عرض و طول خود تعداد گره بیشتری دارند . تعداد گره بیشتر ، ویژگی هایی خاص به فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان می بخشد از جمله آنکه ظرافت بافت را بالا برده و زیبایی را بی نظیر می کند . فرش های 1200 شانه و 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان بسیار به فرش های دستبافت شباهت دارند . فرش های کم شانه و کم تراکم فروشگاه فرش کاشان به دلیل مواد اولیه کم تر ، استفاده از طرح های ساده تر ، بکارگیری دستگاه های قدیمی تر و ... ارزان تر از فرش های 1200 و 1500 شانه هستند . فرش های 1000 شانه قیمتی کم تر از فرش های 1200 شانه و 1500 شانه و همچنین بیشتر از فرش های 500 شانه و 700 شانه دارند .
3- طرح و نگاره : محصولات 500 شانه و 700 شانه طرح هایی خلوت تر و ساده تر دارند و این موضوع در کنار شانه و تراکم پایین دلیلی است بر ارزان تر بودن فرش . فرش های 700 شانه مناسب ترین محصولات هستند چراکه هم زیبایی خوبی داشته و هم به لحاظ داشتن تعداد گره کم تر ارزان تر و مقاوم تر هستند . کارخانه فرش کاشان با در نظر گرفتن عدم ظرافت بافت بالا در فرش های 500 شانه و 700 شانه ، طرح هایی درشت اما زیبا برای این محصولات طراحی کرده اند . در حالی که فرش های 1200 شانه و 1500 شانه به حدی ریز بافت و ظریف هستند که برای طرح های شلوغ و پیچیده مناسب هستند . از آنجایی که طرح های شلوغ و پر نگاره جذاب ، مناسب فرش های لوکس و نیازمند صرف زمان بیشتری برای بافت و طراحی هستند ، گران قیمت تر خواهند بود .
4-  موارد متعدد دیگری هم بر قیمت فرش های ماشینی اثر دارند که در مقالات دیگر مورد اشاره قرار گرفته اند . بررسی تمامی این موارد ، قیمت فرش های ماشینی را شکل می دهد . قیمت حاصله در کارخانه فرش کاشان ، همان قیمت عمده فروشی خواهد بود . تا اینجا قیمت گذاری صحیح و منطقی است اما مشکل از جایی شروع می شود که فرش های ماشینی توسط واسطه ها یا فروشندگان فروشگاه های فیزیکی  خریداری شده و به بازار می روند . فروشنده یا واسطه فرش را به قیمت عمده خریداری می کند اما به قیمتی بسیار متفاوت به فروش می رساند .
خرید فرش به قیمت عمده
در نظر گرفتن اختلاف قیمت فرش های ماشینی در خرید از کارخانه و خرید از فروشگاه های فیزیکی نشان می دهد که خرید ارزان قیمت از کارخانه امکان پذیر است و جالب آن که خرید از تولید کننده صرفا به حضور در کارخانه محدود نمی شود . هر روش و موردی که در آن خریداران بتوانند با ارتباط برقرار کردن با تولید کننده محصول مورد نظر خود را دریافت نمایند در دسته خرید های مستقیم واقع می شود و خرید مستقیم فرش همان خرید به قیمت ارزان یا عمده فروشی است .
تمام آنچه بر قیمت محصول افزوده می شود و تحت عنوان اختلاف کارخانه و بازار نمود میکند به مراحل حمل فرش از کارخانه تا فروشگاه مربوط می شود . تولید کننده فرش کاشان با توجه به این نکته مسیر کارخانه تا فروشگاه را حذف کرده و طی روش های مستقیم ، فرش را از کارخانه به منزل خریداران منتقل می کند . بدین ترتیب هزینه هایی که موجب اختلاف قیمت کارخانه و فروشگاه می شوند حذف شده و فرش به قیمت کارخانه به دست مشتری می رسد .
برای خرید فرش به قیمت عمده روش های متعددی وجود دارد . از جمله آنکه :
1- به کارخانه فرش کاشان رفته و حضورا خرید نماییم .
2- گوش به زنگ زمان برپایی نمایشگاه باشیم . هنگام برپایی نمایشگاه ها که اکثرا بین المللی هستند به غرفه فرش کاشان رفته و محصول مد نظر خود را به قیمت کاملا ارزان خریداری نماییم .
3- با کارخانه تماس گرفته و از شرایط خرید تلفنی مطلع شویم .
4-کانال تلگرام کارخانه فرش کاشان مکان خوبی برای معرفی محصول و دیدن و انتخاب می باشد .
5- آخرین و بهترین روش خرید فرش به قیمت عمده از وب سایت اینترنتی فرش کاشان است . در این روش به فروشگاهی خواهیم رفت که مجازی بوده و ما بنا بر اعتبار ، اسم و رسم و اعتماد به معرفی محصولات بصورت اینترنتی ، خرید خواهیم کرد . همواره در مورد مقرون به صرفه بودن فروشگاه های اینترنتی صحبت شده است . در مورد خرید فرش به قیمت عمده از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، هم بدین صورت خواهد بود . داشتن قیمت عمده تا حد زیادی خریداران را جذب نموده و از طرفی کیفتی ، زیبایی ، تنوع و مطلوبیت همه جانبه فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان موجب شده تا فرش کاشان در بازار های داخلی و خارجی حرفی برای گفتن داشته باشد .
برای خرید فرش ماشینی به قیمت عمده و استفاده از خدمات دیگری که در فروشگاه های فیزیکی یافت نمی شود ، به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان بروید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی