سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فروش فرش به قیمت عمده

فرش به قیمت عمده

در خرید ها به دنبال محصولی هستیم که بتواند به بودجه خانوار کمک کند . همواره خرید ارزان به خرید گران ارجحیت دارد در صورتی که کیفیت در هر دو محصول برابر باشد . در دنیای فرش و قالی که قیمت محصولات گران و بالاست ، از موارد مهم خرید ، قیمت در نظر گرفته شده است . به دنبال داشتن یک تخته فرش ماشینی با کیفیت و ارزان قیمت بازار ها ، برند ها و فروشگاه های مختلف را مورد مطالعه قرار داده ایم و در نهایت به این نتیجه رسیده ایم که بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی ، فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است که فروش فرش به قیمت عمده را انجام می دهد .
محصولاتی مانند انواع فرش های ماشینی بر اساس شانه و تراکم ، طرح و رنگ ، کیفیت الیاف و ... در فروشگاه فرش کاشان قابل خریداری هستند . خرید فرش های ماشینی که بهترین نوع کف پوش به شمار می رود در بین خریداران داخلی و خارجی محبوبیت دارد .
قیمت عمده فرش
خرید فرش به قیمت عمده بدان معنا ست که شما محصول را به قیمت ارزان تر از فروشگاه های خرده فروشی ، خریداری می کنید . عبارات قیمت عمده ، قیمت تولید کننده ، بهای کارخانه و ... مشابه هستند و می توانند به جای یکدیگر مورد استفاده قرار بگیرند .
در بازار فرش های ماشینی ، قیمت عمده فروشی به محصولاتی اطلاق می شود که مستقیما از تولید کننده دریافت شده باشد و قیمت آن همان قیمت تولید کننده یا بهای کارخانه باشد . در این روش تفاوتی بین خرید عمده و خرد نیست و شما می توانید حتی یک تخته فرش را هم به قیمت عمده خریداری کنید .
در نظر داشته باشید که موضوع بحث ما خرید ارزان قیمت فرش های ماشینی عرضه شده به روش های مستقیم در کیفیت بالا و مرغوبیت بی نظیر هستند و منظور از خرید به قیمت عمده به هیچ وجه ارزان بودن به دلیل کم کیفیتی نخواهد بود .
تعیین قیمت عمده فروشی
همانطور که اشاره شد ، قیمت عمده فروشی همان بهایی است که کارخانه بابت تولید محصول متقبل شده و در نهایت مبلغی خواهد بود که علاوه بر مواد اولیه و هزینه استهلاک و ... هزینه کارگران و سود تولید کننده را پوشش دهد . در این بین موارد متعددی بر تعیین قیمت اثر گذا هستند . آنچه در کارخانه بر تعیین قیمت اثر می گذارد کاملا حساب شده و منطقی خواهد بود . مواردی از قبیل :
1- مواد اولیه : در کارخانه فرش کاشان از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده شده است . با وجود آنکه مواد اولیه بهتر ، قیمت بیشتری نسبت به سایر مواد اولیه دارند ، از آنجایی که کارخانه فرش کاشان محصولات را بصورت عمده خریداری می کند از سوبسیت ویژه خرید بهره مند شده و در نهایت با وجود مواد اولیه مرغوب هزینه کم تری پرداخت خواهد شد .
علاوه بر کیفیت ، حجم مواد اولیه هم مهم است ، برای مثال فرش های 6 متر از فرش های 12 متر مشابه از نظر رنگ و طرح و کیفیت ، ارزان قیمت تر است چراکه مواد اولیه کم تری در تولید استفاده کرده است .
2- شانه و تراکم : فرش هایی که شانه و تراکم بیشتری دارند در واقع محصولاتی هستند که در هر متر عرض و طول خود تعداد گره بیشتری دارند . تعداد گره بیشتر ، ویژگی هایی خاص به فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان می بخشد از جمله آنکه ظرافت بافت را بالا برده و زیبایی را بی نظیر می کند . فرش های 1200 شانه و 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان بسیار به فرش های دستبافت شباهت دارند . فرش های کم شانه و کم تراکم فروشگاه فرش کاشان به دلیل مواد اولیه کم تر ، استفاده از طرح های ساده تر ، بکارگیری دستگاه های قدیمی تر و ... ارزان تر از فرش های 1200 و 1500 شانه هستند . فرش های 1000 شانه قیمتی کم تر از فرش های 1200 شانه و 1500 شانه و همچنین بیشتر از فرش های 500 شانه و 700 شانه دارند .
3- طرح و نگاره : محصولات 500 شانه و 700 شانه طرح هایی خلوت تر و ساده تر دارند و این موضوع در کنار شانه و تراکم پایین دلیلی است بر ارزان تر بودن فرش . فرش های 700 شانه مناسب ترین محصولات هستند چراکه هم زیبایی خوبی داشته و هم به لحاظ داشتن تعداد گره کم تر ارزان تر و مقاوم تر هستند . کارخانه فرش کاشان با در نظر گرفتن عدم ظرافت بافت بالا در فرش های 500 شانه و 700 شانه ، طرح هایی درشت اما زیبا برای این محصولات طراحی کرده اند . در حالی که فرش های 1200 شانه و 1500 شانه به حدی ریز بافت و ظریف هستند که برای طرح های شلوغ و پیچیده مناسب هستند . از آنجایی که طرح های شلوغ و پر نگاره جذاب ، مناسب فرش های لوکس و نیازمند صرف زمان بیشتری برای بافت و طراحی هستند ، گران قیمت تر خواهند بود .
4-  موارد متعدد دیگری هم بر قیمت فرش های ماشینی اثر دارند که در مقالات دیگر مورد اشاره قرار گرفته اند . بررسی تمامی این موارد ، قیمت فرش های ماشینی را شکل می دهد . قیمت حاصله در کارخانه فرش کاشان ، همان قیمت عمده فروشی خواهد بود . تا اینجا قیمت گذاری صحیح و منطقی است اما مشکل از جایی شروع می شود که فرش های ماشینی توسط واسطه ها یا فروشندگان فروشگاه های فیزیکی  خریداری شده و به بازار می روند . فروشنده یا واسطه فرش را به قیمت عمده خریداری می کند اما به قیمتی بسیار متفاوت به فروش می رساند .
خرید فرش به قیمت عمده
در نظر گرفتن اختلاف قیمت فرش های ماشینی در خرید از کارخانه و خرید از فروشگاه های فیزیکی نشان می دهد که خرید ارزان قیمت از کارخانه امکان پذیر است و جالب آن که خرید از تولید کننده صرفا به حضور در کارخانه محدود نمی شود . هر روش و موردی که در آن خریداران بتوانند با ارتباط برقرار کردن با تولید کننده محصول مورد نظر خود را دریافت نمایند در دسته خرید های مستقیم واقع می شود و خرید مستقیم فرش همان خرید به قیمت ارزان یا عمده فروشی است .
تمام آنچه بر قیمت محصول افزوده می شود و تحت عنوان اختلاف کارخانه و بازار نمود میکند به مراحل حمل فرش از کارخانه تا فروشگاه مربوط می شود . تولید کننده فرش کاشان با توجه به این نکته مسیر کارخانه تا فروشگاه را حذف کرده و طی روش های مستقیم ، فرش را از کارخانه به منزل خریداران منتقل می کند . بدین ترتیب هزینه هایی که موجب اختلاف قیمت کارخانه و فروشگاه می شوند حذف شده و فرش به قیمت کارخانه به دست مشتری می رسد .
برای خرید فرش به قیمت عمده روش های متعددی وجود دارد . از جمله آنکه :
1- به کارخانه فرش کاشان رفته و حضورا خرید نماییم .
2- گوش به زنگ زمان برپایی نمایشگاه باشیم . هنگام برپایی نمایشگاه ها که اکثرا بین المللی هستند به غرفه فرش کاشان رفته و محصول مد نظر خود را به قیمت کاملا ارزان خریداری نماییم .
3- با کارخانه تماس گرفته و از شرایط خرید تلفنی مطلع شویم .
4-کانال تلگرام کارخانه فرش کاشان مکان خوبی برای معرفی محصول و دیدن و انتخاب می باشد .
5- آخرین و بهترین روش خرید فرش به قیمت عمده از وب سایت اینترنتی فرش کاشان است . در این روش به فروشگاهی خواهیم رفت که مجازی بوده و ما بنا بر اعتبار ، اسم و رسم و اعتماد به معرفی محصولات بصورت اینترنتی ، خرید خواهیم کرد . همواره در مورد مقرون به صرفه بودن فروشگاه های اینترنتی صحبت شده است . در مورد خرید فرش به قیمت عمده از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، هم بدین صورت خواهد بود . داشتن قیمت عمده تا حد زیادی خریداران را جذب نموده و از طرفی کیفتی ، زیبایی ، تنوع و مطلوبیت همه جانبه فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان موجب شده تا فرش کاشان در بازار های داخلی و خارجی حرفی برای گفتن داشته باشد .
برای خرید فرش ماشینی به قیمت عمده و استفاده از خدمات دیگری که در فروشگاه های فیزیکی یافت نمی شود ، به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان بروید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش دستبافت کرک
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  روش های از بین بردن جای مبلمان از روی فرش ماشینی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  سوالاتی که قبل از خرید فرش ماشینی باید بدانید

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان