تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

از کجا فرش ماشینی بخرم ؟

از کجا فرش بخرم

برای خرید هر محصولی لزوم تحقیق و بررسی انواع فروشگاه ها و برند ها بر کسی پوشیده نیست . در مورد فرش های ماشینی این امر ضروری تر خواهد نمود چراکه کالایی مانند فرش ماشینی سهم زیادی در بودجه خانوار داشته ، در دسته کالاهای با دوام رده بندی شده و محصولی است مهم در دکوراسیون هر فضا . برای داشتن فرشی زیبا و با کیفیت و در قیمت مناسب لازم است قبل از خرید این سوالات مطرح شود که :
1- فرش ماشینی را از کجا و از کدام برند بخریم ؟
2- بهترین روش خرید فرش ماشینی کدام است ؟
3- در هنگام خرید توجه به چه ویژگی هایی لازم و ضروری ست ؟
4- و در نهایت آنکه فرش مورد نیاز ما باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟
خرید اگر با آگاهی انحام گیرد قطعا مطلوب و رضایت بخش خواهد بود در حالی که خرید بدون آگاهی می تواند منحر به خرید های تقلبی یا حتی بی کیفیت در قیمت گزاف شود . در دنیای بزرگ فرش و قالی امروزی ، تعداد بسیار زیادی از کارخانه ها ، فروشگاه ها و فروشندگان توجه خریداران را به خود جلب کرده و تا حد زیادی موجب دشواری انتخاب می شود اما اگر مثبت اندیش باشیم از تعداد زیاد این فروشگاه ها و برند ها در راستای باز بودن دست خریداران یاد کرده و بصورت بهینه استفاده خواهیم نمود .
قبل از وارد شدن به فروشگاه به روش هایی که اشاره خواهد شود ، نسبت به فروشگاه ها ، برند ها و فروشندگان مختلف آگاهی کسب نمایید . دنیای امروز را عصر ارتباطات نام نهاده اند و از این رو ارتباط برقرار کردن و پرس و جو از افراد متخصص یا خریداران دیگر کار دشواری نخواهد بود . برای کسب آگاهی از بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی کافی است به سه آیتم زیر دقت نمایید :
1- اطلاعات تخصصی که از خبرگان این حرفه می توان گرفت . برای بدست آوردن چنین اطلاعاتی لازم نیست رو در رو از افراد و کارشناسان فرش و قالی سوال نمود ، بلکه راه های متفاوتی از مطالعه مقالات منتشر شده و فروشگاه های اینترنتی گرفته تا مشورت با پشتیبان آنلاین یا مشاورین تلفنی فروشگاه فرش کاشان کمک کننده خواهد بود . تمامی این اطلاعات و مقالات توسط صاحب نظران و افراد مطلع از فرش های ماشینی نوشته شده است پس به عنوان یک سند علمی قابل استناد خواهد بود .
2- پرس و جو از افرادی که در دوره های قبل از محصولات یک فروشگاه یا برند خرید نموده و توجه به میزان و البته دلیل رضایت یا عدم رضایت خریداران از محصول و فروشگاه .
3- بهترین راه کار در زمینه انتخاب فروشگاه و برند فرش های ماشینی توجه به ویژگی های محصول و سهم آن در بازار است . بازار فرش های ماشینی به حدی رقابتی است که تولید کنندگان درجه یک سهم بالایی از مشتریان را به خود جذب کرده و کارخانه ها و برند های ضعیف تر در زمانی اندک مشتریان خود را از دست خواهند داد . اندکی خطا در تولید موجب انتقال خریداران از فروشگاه و برند به سمت فروشگاه دیگر خواهد شد .
با این توضیحات مقاله در دست را به پاسخ به این سوال اختصاص می دهیم که فرش های ماشینی را از کجا بخریم ؟ در ادامه موارد مختلف جهت انتخاب بهترین مکان ارائه شده است . هنگام خرید به موارد عنوان شده توجه نمایید تا رضایت خرید خود را بالا برده و فضای خانه را با کف پوشی مناسب زینت دهید .
ویژگی های مهم در هنگام خرید فرش های ماشینی
در خرید فرش ماشینی به دنبال خرید فرش خوب هستیم . ویژگی های فرش خوب در محصولات عرضه شده در فروشگاه فرش کاشان جمع شده اند . ویژگی های محصول خوب یه شرح زیر است :
1- عدم غلط بافی و تطبیق با طرح و رنگ و نگاره و ابعاد از پیش تعیین شده هستند .
2- در حال حاضر ، زیبایی به همان میزانی مهم است که کیفیت و داوم فرش اهمیت دارد . پس فرش خوب از نظر هارمونی رنگ و طرح و نگاره مورد بررسی قرار می گیرد و باید هنگام انتخاب هماهنگ با دکوراسیون و فضا انتخاب شود .
3- بافته شدن با دستگاه های قدیمی شاید فرش های درجه یک و خوبی را ارائه دهد اما بازدهی کم و عدم لحاظ آلمان هایی که در دستگاه ها و ماشین الات جدید تعبیه شده است ، موجب بالا رفتن سود ، بازدهی و در نهایت قیمت گذاری پایین تر محصول می شود .
4- مواردی مانند عدم تکرار سیلند و بافت غلط ، عدم نخ در رفتگی و پارگی در حین بافت و .... در تعیین خوب یا بد بودن فرش نقش دارند . فرش های ماشینی خوب از دل کارخانه های خوب خارج می شوند و کارخانه تولید فرش کاشان یکی از این کارخانه ها است که بهترین محصولات را عرضه می کند .
بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی
در کنار ویژگی های عنوان شده برای فرش های ماشینی خوب ، برخی ویژگی ها برای فروشگاه های خوب هم معرفی شده است . برای مثال یک فروشگاه زمانی خوب نام می گیرد که :
1-در آن محصولاتی عرضه شود با ویژگی های عنوان شده در بالا .
2- لزوم وجود تنوع بالا در فروشگاه و عدم نیاز به رفتن به فروشگاه های مختلف برای دیدن تمامی طرح ها و ... .
3- قیمت مناسب محصولات از طریق کاهش مسیر عرضه و حذف واسطه های بی مورد .
4- خرید راحت و به صرفه .
5- داشتن گارانتی و ضمانت نامه ، ضمانت نامه خریداران را از اصالت محصول مطمئن می کنند .
6- فروشگاه خوب ، فرش اصیل و تضمیمی از برند درجه یک در اختیار مشتریان قرار می دهد .
7- در بهترین فروشگاه های فرش ، خدمات مختلفی در کنار فروش فرش ارائه می شود و فروشنده با دانش از محصولات عرضه شده به خوبی می تواند در خرید راهنما و کمک حال خریداران باشد .
8- فروشگاه باید علاوه بر به روزترین محصولات ، دسته های مختلف رانیز پوشش دهد تا بتواند نیاز سلایق و علایق مختلف را در بر گیرد .
فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی است . اجماع تمامی ویژگی های فروشگاه خوب ما را در خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مصمم داشته است . خرید از فروشگاه اینترنتی مقرون به صرفه و راحت است چراکه نیازی به جابجایی نبوده و به راحتی می توانیم در چند صفحه وب سایت تمامی محصولات را ببینیم و انتخاب کنیم . فرش های ماشینی عرضه شده در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، با کیفیت و با دوام هستند و تنوع بالایی در زمینه طرح و رنگ و نگاره دارند . از طرفی زمان رفتن به فروشگاه اینترنتی محدودیت نبوده و در هر زمانی می توانیم با اتصال به اینترنت وارد فروشگاه شده و خرید نماییم . مراحل خرید از  فروشگاه بطور واضح در راهنمای خرید توضیح داده شده است . راحتی خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان برای تمامی افرادی که آشنایی حداقلی با اینترنتی دارند امکان پذیر است .
در فروشگاه اینترنتی هیچ واسطه ای وجود ندارد و فرش به قیمت عمده یا قیمت تولید کننده عرضه می شود و از طرفی محصول خریداری شده با ارسال رایگان درب منزل خریداران تحویل داده می شود .
در بهتر بودن فروشگاه اینترنتی فرش کاشان در بین تمامی مکان های خرید شکی نیست اما علاوه بر فروشگاه اینترنتی ، روش های مستقیم دیگری هم وجود دارد که فرش را به قیمت تولید کننده عرضه کرده و برای مشتری طرح ها و نقشه های مختلفی ارائه می دهد .
روش های خرید فرش از بهترین فروشگاه
خرید مستقیم فرش از کارخانه
خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان برای ساکنین شهر کاشان مناسب است . بعد مسافت ترجیح خریداران را به سمت خرید اینترنتی فرش ، سوق می دهد .
خرید مستقیم از نمایشگاه های بین المللی فرش و قالی
نمایشگاه های فرش ، گاها در شهر های بزرگ بصورت بین المللی برگزار شده و برای خریدارانی مناسب هستند که در بازه زمانی و مکانی نمایشگاه نیاز مند خرید خواهند بود . نمایشگاه ها ارزان ترین مکان خرید فرش ماشینی است اما محدودیت زمانی و مکانی ایراد وارده بر خرید مستقیم از نمایشگاه است . در نمایشگاه ها مانند فروشگاه های اینترنتی جدید ترین و به روز ترین محصولات عرضه می شود . در واقع فلسفه بر پایی نمایشگاه های معرفی برند و طرح و مدل های فرش های جدید است .
در قسمت محصولات فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، به انتخاب دسته فرش مد نظر بر اساس شانه و تراکم و طرح و رنگ و ... بپردازید . در فروشگاه فرش کاشان بهترین ها در انتظار شما ست ، اگر در نگهداری از فرش های ماشینی کارخانه فرش کاشان نکات و اصول استاندارد را رعایت نمایید ، خواهید توانست تا ده ها سال از فرش ماشینی کاشان به عنوان کف پوشی ناب در خانه استفاده نمایید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی