تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید اینترنتی فرش از شیپور

خرید فرش از شیپور

در مقالات مختلف از خرید بهینه فرش های ماشینی صحبت شد و عنوان شد که برای خرید باید به المان های مختلفی مانند کیفیت ، قیمت ، تنوع ، زیبایی و ... دقت نمود . روش های مختلفی برای خرید فرش ماشینی وجود دارد و به علت الزام وجود فرش ماشینی در دکوراسیون خانه ها باید به یکی از روش های موجود نسبت به خرید اقدام نمود . داشتن یک تخته فرش ماشینی زیبا و بی نظیر چنان تحولی در دکوراسیون خانه ایجاد می کند که تا مدت ها چشم نوازی و جذابیت خانه برای ما دلچسب خواهد بود . 
در معرفی روش های خرید دو دسته کلی قابل تقسیم بندی است : خرید فرش به روش مستقیم و خرید فرش به روش غیر مستقیم . خرید مستقیم نسبت به خرید غیر مستقیم نوین تر ، کارآ تر و پر مزیت تر است . برای خرید به روش غیر مستقیم یا سنتی که توصیه نمی شود باید مانند قبل به فروشگاه های فیزیکی فرش رفته و با صرف زمان و هزینه و انرژی زیاد با چرخ زدن در بازار های فیزیکی محصولی را انتخاب و خیداری کرد . روش خرید غیر مستقیم یا انچه تحت عنوان سنتی از آن یاد می کنیم ، خصوصا برای فرش های ماشینی به علت ویژگی هایی که دارند بسیار پر دردسر و دشوار است . خرید فرش با وزن و حجم زیاد و حمل ان از فروشگاه تا خانه از روتین ترین دردسر هایی ست که خریداران در بازار های فیزیکی با ان روبرو هستند . به دنبال رفع این دشواری ها و از آنجایی که انسان ها همواره در پی راحتی و آرامش بیشتر هستند ، تولید کنندگان فرش و خریداران فرش به کشف روش هایی اقدام نمودند که علاوه بر در اختیار گذاشتن فرش با کیفیت و ناب ، مشکلات روش های قبل را حل نماید .
تولید کنندگان محصولات اصیل و با کیفیت و در واقع تولید کنندگانی که در بازار های رقابتی بهتر از سایرین عمل کرده بودند ، در پی حل معضلات روش های خرید غیر مستقیم برآمده و روش های مستقیم را معرفی کردند . در حال حاضر چندین روش مستقیم باری مبادله وجود دارد اما این روش ها رفته رفته و به مرور زمان پیدا شده اند .
مقاله ای که در حال مطالعه ان هستید ، با عنوان خرید اینترنتی فرش نوشته شده است و در این نوشتار خرید اینترنتی فرش از شیپور به عنوان یکی از انواع فروشگاه ها و وب سایت های خرید و فروش مورد توجه قرار گرفته است . در دنیایی که عصر ارتباطات نام گرفته است ، بی شک حضور و استفاده از روش های اینترنتی و نوین کارآیی خاص خود را داشته و به ما در رشد و پیشرفت و همگان شدن با کشور های پیشرفته کمک خواهد کرد .

خرید فرش به روش های مستقیم :
اولین روش مستقیم امکان خرید فرش ماشینی از درب کارخانه می باشد . هرچند دلالان و واسطه گران بیشتر از هر قشر دیگری بصورت حضوری از کارخانه خریداری می کنند اما کارخانه های بزرگ و مهم مانند کارخانه فرش ماشینی فرش کاشان همه ساله پذیرای تعداد زیادی از خریدارانی ست که شهر کاشان را برای سفر و همچنین خرید فرش ماشینی هدف قرار داده اند . در کارخانه فرش کاشان قسمتی تعبیه شده است که برای خرید های مستقیم مورد استفاده می باشد که به نمایشگاه فرش کاشان نیز معروف است . تنوع بالا در کارخانه و قیمت عمده ویژگی های اساسی این روش است اما رفتن به کارخانه برای همگان ممکن نبوده و نمی تواند انتظار حضور مشتریان از راه های دور را در کارخانه جهت خرید ارزان قیمت فرش ماشینی داشت .
روش دیگر برای خرید مستقیم استفاده از مراکز پخش فرش های کارخانه فرش کاشان است . مراکز پخش به سان همان فروشگاه های فیزیکی هستند با این تفاوت که در مراکز پخش دست هیچ دلال و واسطه ای در کار نیست و فرش مستقیما از کارخانه به مرکز پخش فرستاده شده و در واقع مرکز پخش زیر نظر تولید کننده اداره می شود . اختلاف قیمتی که در فروشگاه های فیزیکی و قیمت کارخانه وجود دارد ، در مراکز پخش دیده نمی شود . مرکز پخش نیز مکان خوبی برای خرید است اما همچنان گرفتار محدودیت زمانی و مکانی بصورت حل نشده وجود دارد .
 نمایشگاه های فرش و قالی از لحاظ قیمت بهترین مکان هستند اما بیشترین ایراد در زمینه تعیین زمان و مکان مربوط به خرید از نمایشگاه های فرش و قالی است . نمایشگاه ها بصورت بین المللی برگزار می شوند ، از همین رو در شهر های بزرگ کشور برگزار شده و سالی یک الی دو مرتبه شاهد برپایی نمایشگاه هستیم . در چنین مکان هایی جدید ترین مدل ها ، بهترین برند ها و با کیفیت ترین محصولات گرد هم می آیند تا به معرفی و جذب مشتری بپردازند .
در حال حاضر کانان های تلگرامی راه اندازی شده توسط تولید کننده نیز ، در معرفی محصولات و فراگیر شدن نام و نشان بدن های مختلف عمل نموده اند . کانال های تلگرامی به عنوان یکی از بهترین شبکه های مجازی برای معرفی و اشتراک گذاری تصاویری از فرش های ماشینی ، تنها در اشنایی بیشتر خریداران با محصولات مفید هستند و امکان خرید از کانال وجود ندارد .
خرید می تواند بصورت تلفنی هم انجام شود . بدین ترتیب که ابتدا محصول را انتخاب کرده و ویژگی و نام و کد طرح مد نظر را بصوتر تلفنی به اطلاع تیم کارشناسان فروش می رسانیم ، پس از اطلاع و واریز بهای فرش و طی کردن مراحل خرید ، فرش سفارشی شما وارد مرحله ارسال می شود . البته استفاده از سفارش و خرید تلفنی به حد سایر روش ها رواج نیافته است .
خرید اینترنتی نوین ترین و برترین روش در بین خرید های مستقیم است . خرید اینترنتی فرش ماشینی در صورتی مستقیم است که یک سر مبادله تولید کننده و سر دیگر آن خریدار باشد . فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ، مکانی ست در دنیای مجازی که توسط تولید کننده اداره شده و تمامی محصولات فروشگاه از قدیمی ترین تا جدید ترین را در خود جای داده است . فروشگاهی مقرون به صرفه و راحت که تمامی دغدغه های روش های سنتی را رفع کرده و بسیار پر مزیت تر از سایر روش های مستقیم در حال فعالیت است .

خرید فرش ماشینی از شیپور
یکی از انواع خرید های اینترنتی مراجعه به وب سایت یا موتور جستجوی شیپور است . وب سایت شیپور از وب سایت های خدماتی است که خریداران و فروشندگان را به یکدیگر لینک می نماید و این روزها توسط ایرانی ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. با وجود آنکه سایت شیپور به عنوان یک واسطه عمل میکند ، بسیار متفاوت از واسطه ها و دلالان بازار های فیزیکی است . در خرید اینترنتی از وب سایت شیپور ، دلال در تعیین قیمت نقشی ندارد و رقابت کاملا سالم با تعیین قیمت توسط تولید کننده به کار خود ادامه می دهد . واسطه تنها وظیفه معرفی و آشنایی خریدار با فروشنده را بازی کرده و هیچ جابجایی که منجر به افزایش بی رویه قیمت شود را نخواهد داشت .
خرید فرش از وبسایت شیپور بسیار راحت است . کافی است به وب سایت شیپور با لینک صحیح وارد شوید و در قسمت سرچ نام فرش های ماشینی را تایپ کنید . انواع مختلفی از فرش های ماشینی با برند های ناب و درجه یک در طرح ها و رنگ های مختلف برای شما به نمایش در می آیند . در خرید اینترنتی از وب سایت شیپور دست شما برای انتخاب برند و ... باز است اما ما به عنوان متخصص به شما خرید از برند یا کارخانه فرش کاشان را پیشنهاد می دهیم . وب سایت شیپور برای همگان شناخته شده و قابل اعتماد است اما در هنگام خرید اینترنتی از هر فروشگاه و تولید کننده ای باید تمامی نکات امنیتی خصوصا در هنگام پرداخت را مد نظر قرار داد .
یکی از ایرادات وارد شده بر خرید و فروش های اینترنتی از این مدل نبود اعتماد و سوءاستفاده است و این مورد در صورت رعایت نکات امنیتی رفع خواهد شد . برای مثال هنگام پرداخت به مبلغ وارد شده و تعداد صفر ها و اختلاف ریال و تومان دقت نمایید . رمز دوم کارت بانکی کاملا شخصی ست و هرگز در اختیار دیگران قرار ندهید . از محصول مورد تقاضا اطمینان حاصل نمایید و تا قبل از اشنایی و شناخت کامل از ویژگی های فرش ماشینی دست به پرداخت بهای فرش نزنید . پس از تکمیل مراحل خرید کد پیگیری از سوی فروشگاه برای شما ارسال می گردد ، نگهداری کد پیگیری تا رمان دریافت فرش ماشینی الزامی ست و همچنین می توانید با وارد کردن کد در قیمت پیگیری و ثبت سفارش از روند ارسال فرش مطلع شوید . هنگام دریافت فرش ماشینی ، ان را با محصول مورد تقاضا تطبیق دهید ، احتمال ارسال فرش متفاوت از ان چیزی که تقاضا نموده بودید بسیار اندک است اما در صورت رخ دادن این اشتباه تولید کننده مسئولیت تمامی هزینه ها و حمل و تعویض محصول را بر عهده خواهد داشت . کافی ست مورد ارسال غلط را به تیم کارشناسان فروش کارخانه یا فروشگاه اینترنتی اطلاع دهید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی