سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» خرید اینترنتی فرش از شیپور

خرید فرش از شیپور

در مقالات مختلف از خرید بهینه فرش های ماشینی صحبت شد و عنوان شد که برای خرید باید به المان های مختلفی مانند کیفیت ، قیمت ، تنوع ، زیبایی و ... دقت نمود . روش های مختلفی برای خرید فرش ماشینی وجود دارد و به علت الزام وجود فرش ماشینی در دکوراسیون خانه ها باید به یکی از روش های موجود نسبت به خرید اقدام نمود . داشتن یک تخته فرش ماشینی زیبا و بی نظیر چنان تحولی در دکوراسیون خانه ایجاد می کند که تا مدت ها چشم نوازی و جذابیت خانه برای ما دلچسب خواهد بود . 
در معرفی روش های خرید دو دسته کلی قابل تقسیم بندی است : خرید فرش به روش مستقیم و خرید فرش به روش غیر مستقیم . خرید مستقیم نسبت به خرید غیر مستقیم نوین تر ، کارآ تر و پر مزیت تر است . برای خرید به روش غیر مستقیم یا سنتی که توصیه نمی شود باید مانند قبل به فروشگاه های فیزیکی فرش رفته و با صرف زمان و هزینه و انرژی زیاد با چرخ زدن در بازار های فیزیکی محصولی را انتخاب و خیداری کرد . روش خرید غیر مستقیم یا انچه تحت عنوان سنتی از آن یاد می کنیم ، خصوصا برای فرش های ماشینی به علت ویژگی هایی که دارند بسیار پر دردسر و دشوار است . خرید فرش با وزن و حجم زیاد و حمل ان از فروشگاه تا خانه از روتین ترین دردسر هایی ست که خریداران در بازار های فیزیکی با ان روبرو هستند . به دنبال رفع این دشواری ها و از آنجایی که انسان ها همواره در پی راحتی و آرامش بیشتر هستند ، تولید کنندگان فرش و خریداران فرش به کشف روش هایی اقدام نمودند که علاوه بر در اختیار گذاشتن فرش با کیفیت و ناب ، مشکلات روش های قبل را حل نماید .
تولید کنندگان محصولات اصیل و با کیفیت و در واقع تولید کنندگانی که در بازار های رقابتی بهتر از سایرین عمل کرده بودند ، در پی حل معضلات روش های خرید غیر مستقیم برآمده و روش های مستقیم را معرفی کردند . در حال حاضر چندین روش مستقیم باری مبادله وجود دارد اما این روش ها رفته رفته و به مرور زمان پیدا شده اند .
مقاله ای که در حال مطالعه ان هستید ، با عنوان خرید اینترنتی فرش نوشته شده است و در این نوشتار خرید اینترنتی فرش از شیپور به عنوان یکی از انواع فروشگاه ها و وب سایت های خرید و فروش مورد توجه قرار گرفته است . در دنیایی که عصر ارتباطات نام گرفته است ، بی شک حضور و استفاده از روش های اینترنتی و نوین کارآیی خاص خود را داشته و به ما در رشد و پیشرفت و همگان شدن با کشور های پیشرفته کمک خواهد کرد .

خرید فرش به روش های مستقیم :
اولین روش مستقیم امکان خرید فرش ماشینی از درب کارخانه می باشد . هرچند دلالان و واسطه گران بیشتر از هر قشر دیگری بصورت حضوری از کارخانه خریداری می کنند اما کارخانه های بزرگ و مهم مانند کارخانه فرش ماشینی فرش کاشان همه ساله پذیرای تعداد زیادی از خریدارانی ست که شهر کاشان را برای سفر و همچنین خرید فرش ماشینی هدف قرار داده اند . در کارخانه فرش کاشان قسمتی تعبیه شده است که برای خرید های مستقیم مورد استفاده می باشد که به نمایشگاه فرش کاشان نیز معروف است . تنوع بالا در کارخانه و قیمت عمده ویژگی های اساسی این روش است اما رفتن به کارخانه برای همگان ممکن نبوده و نمی تواند انتظار حضور مشتریان از راه های دور را در کارخانه جهت خرید ارزان قیمت فرش ماشینی داشت .
روش دیگر برای خرید مستقیم استفاده از مراکز پخش فرش های کارخانه فرش کاشان است . مراکز پخش به سان همان فروشگاه های فیزیکی هستند با این تفاوت که در مراکز پخش دست هیچ دلال و واسطه ای در کار نیست و فرش مستقیما از کارخانه به مرکز پخش فرستاده شده و در واقع مرکز پخش زیر نظر تولید کننده اداره می شود . اختلاف قیمتی که در فروشگاه های فیزیکی و قیمت کارخانه وجود دارد ، در مراکز پخش دیده نمی شود . مرکز پخش نیز مکان خوبی برای خرید است اما همچنان گرفتار محدودیت زمانی و مکانی بصورت حل نشده وجود دارد .
 نمایشگاه های فرش و قالی از لحاظ قیمت بهترین مکان هستند اما بیشترین ایراد در زمینه تعیین زمان و مکان مربوط به خرید از نمایشگاه های فرش و قالی است . نمایشگاه ها بصورت بین المللی برگزار می شوند ، از همین رو در شهر های بزرگ کشور برگزار شده و سالی یک الی دو مرتبه شاهد برپایی نمایشگاه هستیم . در چنین مکان هایی جدید ترین مدل ها ، بهترین برند ها و با کیفیت ترین محصولات گرد هم می آیند تا به معرفی و جذب مشتری بپردازند .
در حال حاضر کانان های تلگرامی راه اندازی شده توسط تولید کننده نیز ، در معرفی محصولات و فراگیر شدن نام و نشان بدن های مختلف عمل نموده اند . کانال های تلگرامی به عنوان یکی از بهترین شبکه های مجازی برای معرفی و اشتراک گذاری تصاویری از فرش های ماشینی ، تنها در اشنایی بیشتر خریداران با محصولات مفید هستند و امکان خرید از کانال وجود ندارد .
خرید می تواند بصورت تلفنی هم انجام شود . بدین ترتیب که ابتدا محصول را انتخاب کرده و ویژگی و نام و کد طرح مد نظر را بصوتر تلفنی به اطلاع تیم کارشناسان فروش می رسانیم ، پس از اطلاع و واریز بهای فرش و طی کردن مراحل خرید ، فرش سفارشی شما وارد مرحله ارسال می شود . البته استفاده از سفارش و خرید تلفنی به حد سایر روش ها رواج نیافته است .
خرید اینترنتی نوین ترین و برترین روش در بین خرید های مستقیم است . خرید اینترنتی فرش ماشینی در صورتی مستقیم است که یک سر مبادله تولید کننده و سر دیگر آن خریدار باشد . فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی ، مکانی ست در دنیای مجازی که توسط تولید کننده اداره شده و تمامی محصولات فروشگاه از قدیمی ترین تا جدید ترین را در خود جای داده است . فروشگاهی مقرون به صرفه و راحت که تمامی دغدغه های روش های سنتی را رفع کرده و بسیار پر مزیت تر از سایر روش های مستقیم در حال فعالیت است .

خرید فرش ماشینی از شیپور
یکی از انواع خرید های اینترنتی مراجعه به وب سایت یا موتور جستجوی شیپور است . وب سایت شیپور از وب سایت های خدماتی است که خریداران و فروشندگان را به یکدیگر لینک می نماید و این روزها توسط ایرانی ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. با وجود آنکه سایت شیپور به عنوان یک واسطه عمل میکند ، بسیار متفاوت از واسطه ها و دلالان بازار های فیزیکی است . در خرید اینترنتی از وب سایت شیپور ، دلال در تعیین قیمت نقشی ندارد و رقابت کاملا سالم با تعیین قیمت توسط تولید کننده به کار خود ادامه می دهد . واسطه تنها وظیفه معرفی و آشنایی خریدار با فروشنده را بازی کرده و هیچ جابجایی که منجر به افزایش بی رویه قیمت شود را نخواهد داشت .
خرید فرش از وبسایت شیپور بسیار راحت است . کافی است به وب سایت شیپور با لینک صحیح وارد شوید و در قسمت سرچ نام فرش های ماشینی را تایپ کنید . انواع مختلفی از فرش های ماشینی با برند های ناب و درجه یک در طرح ها و رنگ های مختلف برای شما به نمایش در می آیند . در خرید اینترنتی از وب سایت شیپور دست شما برای انتخاب برند و ... باز است اما ما به عنوان متخصص به شما خرید از برند یا کارخانه فرش کاشان را پیشنهاد می دهیم . وب سایت شیپور برای همگان شناخته شده و قابل اعتماد است اما در هنگام خرید اینترنتی از هر فروشگاه و تولید کننده ای باید تمامی نکات امنیتی خصوصا در هنگام پرداخت را مد نظر قرار داد .
یکی از ایرادات وارد شده بر خرید و فروش های اینترنتی از این مدل نبود اعتماد و سوءاستفاده است و این مورد در صورت رعایت نکات امنیتی رفع خواهد شد . برای مثال هنگام پرداخت به مبلغ وارد شده و تعداد صفر ها و اختلاف ریال و تومان دقت نمایید . رمز دوم کارت بانکی کاملا شخصی ست و هرگز در اختیار دیگران قرار ندهید . از محصول مورد تقاضا اطمینان حاصل نمایید و تا قبل از اشنایی و شناخت کامل از ویژگی های فرش ماشینی دست به پرداخت بهای فرش نزنید . پس از تکمیل مراحل خرید کد پیگیری از سوی فروشگاه برای شما ارسال می گردد ، نگهداری کد پیگیری تا رمان دریافت فرش ماشینی الزامی ست و همچنین می توانید با وارد کردن کد در قیمت پیگیری و ثبت سفارش از روند ارسال فرش مطلع شوید . هنگام دریافت فرش ماشینی ، ان را با محصول مورد تقاضا تطبیق دهید ، احتمال ارسال فرش متفاوت از ان چیزی که تقاضا نموده بودید بسیار اندک است اما در صورت رخ دادن این اشتباه تولید کننده مسئولیت تمامی هزینه ها و حمل و تعویض محصول را بر عهده خواهد داشت . کافی ست مورد ارسال غلط را به تیم کارشناسان فروش کارخانه یا فروشگاه اینترنتی اطلاع دهید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین نوع نخ برای فرش ماشینی چه نخی می باشد ؟
•  چرا در اروپا از قالیچه های ایرانی استفاده می شود ؟
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین
•  شماره حسابهای فرش کاشان

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان