تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش اتاق خواب نوعروس و تازه داماد

فرش اتاق خواب عروس

زمانی که برای تمامی قسمت های خانه وسایل خریداری می شود تا بتوان چیدمان آن را انجام داد اکثر افراد تمام توجه و هزینه های خود را صرف وسایل اتاق نشیمن می کنند و می توان گفت که اتاق نشیمن جزو اولین مکان های می باشد که در خانه به چشم می آید به همین دلیل می باشد که بر روی این قسمت حساسیت بیشتر می باشد . اما اتاق خواب ها را می توان جزو یکی از قسمت ها مهم خانه دانست زیرا این اتاق ها محل استراحت و آرامش افراد خانواده می باشد . افرادی که دارای هوش و ذکاوت بالایی می باشند سعی می کنند به دکوراسیون اتاق های خواب بیشتر اهمیت دهند .
برای این که بتوان دکوراسیون اتاق خواب را تکمیل کرد به وسایل مختلفی نیاز دارید مانند کمد ، تخت خواب ، فرش ، پرده و غیره ما در این مقاله سعی می کنیم به نکاتی که در هنگام خرید فرش برای اتاق خواب عروس لازم می باشد بپردازیم .

انتخاب فرش اتاق خواب عروس :
زمانی که تصمیم میگیرد برای اتاق خواب عروس فرشی را تهیه کنید ابتدا باید سبک دکوراسیون آن اتاق را پیش خودتان مشخص نمایید و با در نظر گرفتن آن سبک برای خرید سایر وسایل مورد نیاز اقدام کنید .
برای مثال اگر سبک دکوراسیون خود را کلاسیک انتخاب کرده اید پرده ، فرش و سرویس خوابی که انتخاب می کنید باید با این سبک دارای هماهنگی باشد تا بتوانید هماهنگی و زیبایی را در اتاق خوابتان حفظ نمایید . بهترین رنگ برای سبک کلاسیک رنگ های طلایی ، قهوه ای و کرمی می باشد بنابراین بهتر است در فرشی که انتخاب می کنید از این رنگها بکار رفته باشد و طرح آن نیز با سبک کلاسیک قابل ست شدن باشد .
پس از این که برای اتاق خواب خود سبک مورد نظرتان را انتخاب کردید باید برای داشتن یک فرش مناسب ابعاد اتاق خوابتان را بدست بیاورید  تا بتوانید متناسب با آن بهترین فرش را خریداری نمایید فرشی که خریداری می کنید باید از نظر ابعاد و اندازه کاملا با اتاق خوابتان متناسب باشد . برای مثال نباید فرش شما بقدری بزرگ باشد تا کل اتاق خواب را بپوشاند و یا این که قسمتی از آن زیر تخت خوابتا قرار بگیرد . فرشی که برای اتاق خوابتان انتخاب می کنید بهتر است که از نظر ابعاد و اندازه کاملا متناسب باشد یعنی زیر میز و یا تخت قرار نگیرد . این کار باعث می شود که اتاق خواب شما زیبا تر به نظر برسد و با این کار  می توانید در هزینه ها یتان نیز صرفه جویی کنید . در بعضی از مواقع حتی می توانید از قالیچه ها نیز برای مفروش کردن اتاق خواب خود استفاده کنید و یا اگر قصد دارید فرش اتاق خواب خود را در زیر تخت خواب پهن کنید بهتر است اندازه آن کمی از تخت خوابتان بزرگ تر باشد . به صورت کلی باید اندازه فرش اتاق خواب نه زیاد بزرگ باشد که تمامی اتاق را بپوشاند و کوچک که فقط در زیر تخت خواب قرار بگیرد . با رعایت کردن این نکات می توانید فضایی اتاقتان به زیبا ترین شکل ممکن در آوردید .
در رابط با دیگر خصوصیات فرش اتاق خواب می توان به کیفیت آن ها اشاره کرد . بهتر است فرشی که برای اتاق خواب خود انتخاب می کنید دارای کیفیت مناسبی باشد زیرا افراد در اتاق خواب با فرش بیشترین تماس را دارند بنابراین بهتر است فرش  دارای کیفیت بالا و طیف تر و نرم تر باشد . همچنین برای این که مهمان ها و دیگر افراد با این فرش در تماس نمی باشد می توانید از فرش های ظریف تر نیز استفاده کنید .
برای استفاده از فرش کوچک و یا قالیچه در اتاق خواب عروس می توانید آن ها را در اطراف تخت خود بگذارید تا زمانی که از خواب بیدار می شوید و از تخت پایین می روید پاهایتان بر روی فرش قرار گیرد .

طرح فرش اتاق خواب عروس :
درباره طرح فرش اتاق خواب باید بدانید که بهتر است آن مطابق با سلیقه شخصی که قرار است از آن اتاق خواب استفاده کند باشد . برای مثال فرش اتاق خواب برای بزرگسال ، نوجوان و کودک متفاوت می باشد . طرح های که برای فرش های اتاق خواب در نظر گرفته می شود متناسب با رده سنی و سلیقه آن ها می باشد .
زمانی که در اتاق خواب از رنگ های روشنی استفاده شده باشد باعث می شود که آن اتاق دارای حس و حال آرامش بخشی باشد . اما می توانید فرش های رنگ تیره را هم برای اتاق خوابتان انتخاب نمایید و برای انتخاب رنگ فرش برای اتاق خواب هیچ محدودیت وجود ندارد اما بهتر است که سعی کنید از رنگ های استفاده کنید که باب میل و یا سلیقه شما باشد و با آن رنگ احساس آرامش کنید زیرا همان گونه که بیان کردیم اتاق خواب جایی است برای استراحت و آرامش .

فرش های فانتزی برای اتاق خواب عروس :
برای انتخاب فرش برای اتاق خواب عروس مدل های مختلفی وجود دارد که شما می توانید انتخاب کنید برای مثال فرش های مدرن و یا فانتزی این مدل از فرش های بدون پرز و نرم و لطیف می باشند و برای اتاق خواب گزینه بسیار مناسبی می باشند . با این حال باز باید دقت داشته باشید فرشی را که انتخاب می کنید با سایر وسایلی که در اتاق خواب استفاده می شود دارای هماهنگی باشد و از یک سبک پیروی کنند .
فرشی را که برای اتاق خواب عروس انتخاب می کنید بهتر است که دارای رنگ روشن باشد و با سایر وسایل از قبیل پرده های اتاق خوابش ست باشد زیرا زوج های جوان چون بچه ای ندارن احتمال کثیف شدن آن بسیار کم است با این حال دست شما برای خرید فرش اتاق خواب عروس با هر طرح و رنگی باز می باشد و انتخاب آن کاملا مطابق با سیلقه و میل شما می باشد .
شما می توانید برای خرید فرش اتاق خواب عروس مانند سایر فرش های مورد نیاز به فروشگاه آنلاین فرش کاشان مراجعه نمایید و از تمامی طرح و رنگ های آن ها دیدن نمایید و در آخر فرش مورد نظر خود را سفارش دهید پس از سفارش فرش مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن درب منزلتان ارسال خواهد شد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی