تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی اصل کاشان

فرش اصل کاشان

برای همه واضح و مبرهن است که شهرستان کاشان یکی از مهمترین شهرهای ایران در زمینه تولید فرش ماشینی و صنعت نساجی است . کارخانه های کاشان توانستند در زمینه تولید فرش های اصل ، موفق باشند . بی شک شهری که توانایی تولید قالی های دستباف اصیل را دارد می تواند رزومه خوبی در تولید فرش های ماشینی اصیل نیز به دست آورد . کارخانه های بسیاری در این شهرستان وجود دارند که محصولات خود را تحت عنوان فرش کاشان تولید می کنند . این کارخانه ها برای رقابت با هم ، محصولات خود را به بهترین نحو تولید می کنند . ممکن است در میان این تولید کنندگان ، افراد سودجویی باشند که محصولات غیر استاندارد و درجه دو را با عنوان فرش های اصل کاشان به فروش برسانند .
کارخانه فرش کاشان به منظور راهنمایی خریداران در امر خرید فرش اصل ماشینی ، هشدار می دهد که قبل از خرید ، بالاخص خرید اینترنتی فرش کاشان ، به این نکات توجه کنند .
راهنمایی خرید فرش اصل کاشان
- از برندهای معروف و از کارخانه های شناخته شده ، فرش ماشینی را خریداری کنید . قبل از توجه به قیمت و زیبایی ، به کیفیت توجه کنید . کارخانه های معروف و شناخته شده ، محصولات بی کیفیت را ارائه نمی دهند . برندهای معتبر ، به دلیل شناخت و رزومه ای که در میان مشتریان دارند ، بهترین فرش اصل را تولید می کنند . انتخاب برند معتبر به منزله کیفیت بالای محصول است .
- در خرید آنلاین فرش کاشان قبل از تحویل محصول از مامور پست و در مراجعه حضوری قبل از خرید ، به برچسب پشت فرش که در واقع شناسنامه محصول می باشد ، دقت کنید . این ادیکت در واقع سندی محکم برای خریدار است که اگر گفته های فروشنده در مورد محصول با آنچه روی برچسب نوشته شده است دوگانگی داشته باشد ، خریدار می تواند آن محصول را ارجاع دهد . این برچسب باید فاقد خط خوردگی ، تاخوردگی و یا پارگی باشد .
- فرش های اصل کاشان دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی هستند . در واقع ضمانت نامه و گارانتی به این معناست که اگر محصول بی کیفیت باشد و یا اینکه در کمتر از زمان تعیین شده در گارانتی عیب یا نقصی در آن به وجود آید ، خریدار می تواند آن را پس دهد .
- تراکم و شانه ، کیفیت محصول را بالا می برد . شانه همان تعداد گره هایی است که در یک متر از عرض محصول و تراکم تعداد گره هایی است که در یک متر از طول محصول زده می شود . شانه و تراکم بالا در محصولات سبب بالا رفتن زیبایی ، کیفیت می شود . تعداد بالای گره در محصول ظرافت و زیبایی را سبب می شود و باعث می شود که فرش منسجم تر و توپر تر باشد . پس می توان گفت که محصولات با شانه و تراکم بالا می توانند جزء فرش های ماشینی اصل به شمار آیند . فرش های 500 شانه به دلیل تعداد 500 گره در یک متر از عرض محصول ، توخالی تر از فرش های 1200 شانه اصل هستند . فرش های 700 شانه به بالا را می توان جزء فرش های ماشینی اصل به شمار آورد .
- قبل از خرید ، در مورد جنس محصول تحقیق کنید . الیافی که با آن نخ خاب فرش را می بافند ، در تعیین کیفیت بسیار حایز اهمیت است . در قالی های اصیل دستباف ، پشم طبیعی و در فرش های اصل ماشینی ، آکریلیک هیت ست شده بهترین نوع الیاف برای بافت نخ خاب است . الیاف آکریلیک بدون پرزدهی ، ضد حساسیت ، ضد آلرژی و مقاوم در برابر انواع آسیب ها و حرارت های مستقیم و غیر مستقیم و پاخور شدن است . می توان محصولات آکریلیک را جزء فرش های اصیل ماشینی به حساب آورد .
خرید فرش اصل کاشان
با توجه به ویژگی های ذکر شده ، تشخیص فرش اصل از غیر اصل کاری آسان است . کارخانه فرش کاشان با تولید فرش های بدون پرز ، ضد حساسیت و آلرژی ، با شانه و تراکم بالا توانسته است در تولید فرش های اصل کاشان موفق عمل کند . خرید فرش اصل کاشان با قیمت ارزان از کارخانه فرش کاشان به دلیل عرضه مستقیم و بدون واسطه است . محصولاتی که توسط دستگاه hcix2 تولید می شوند . رضایت مشتریان منوط  بر قیمت پایین ، کیفیت بالا و زیبایی بی نظیر طرح ها و نگاره هاست . دیدن کلکسیونی از طرح های جدید فرش کاشان نشان دهنده تیم قوی طراحی نقشه است . این کارخانه ، فروش فرش های اصل کاشان را به صورت اینترنتی و حضوری فراهم کرده است . در فروش اینترنتی ، افراد می توانند با مراجعه به سایت از تمامی محصولات دیدن کنند . عکس فرش های اصل کاشان به همراه فیلم و مشخصات کامل آن ها در وبسایت موجود است . خریداران اینترنتی می توانند خرید فرش اصل کاشان را از طریق پیامک ، تماس تلفنی ، تلگرام و یا اینستا انجام دهند .
برای خرید فرش اصل به صورت حضوری ، تعیین وقت قبلی الزامی است .
ارسال فرش به صورت رایگان به سراسر کشور هدیه ای است از طرف فروشگاه فرش کاشان به خریداران آنلاین .
ضمانت نامه و گارانتی همراه محصولات گواه بر اصل بودن کالاست .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی