سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش ماشینی اصل کاشان

فرش اصل کاشان

برای همه واضح و مبرهن است که شهرستان کاشان یکی از مهمترین شهرهای ایران در زمینه تولید فرش ماشینی و صنعت نساجی است . کارخانه های کاشان توانستند در زمینه تولید فرش های اصل ، موفق باشند . بی شک شهری که توانایی تولید قالی های دستباف اصیل را دارد می تواند رزومه خوبی در تولید فرش های ماشینی اصیل نیز به دست آورد . کارخانه های بسیاری در این شهرستان وجود دارند که محصولات خود را تحت عنوان فرش کاشان تولید می کنند . این کارخانه ها برای رقابت با هم ، محصولات خود را به بهترین نحو تولید می کنند . ممکن است در میان این تولید کنندگان ، افراد سودجویی باشند که محصولات غیر استاندارد و درجه دو را با عنوان فرش های اصل کاشان به فروش برسانند .
کارخانه فرش کاشان به منظور راهنمایی خریداران در امر خرید فرش اصل ماشینی ، هشدار می دهد که قبل از خرید ، بالاخص خرید اینترنتی فرش کاشان ، به این نکات توجه کنند .
راهنمایی خرید فرش اصل کاشان
- از برندهای معروف و از کارخانه های شناخته شده ، فرش ماشینی را خریداری کنید . قبل از توجه به قیمت و زیبایی ، به کیفیت توجه کنید . کارخانه های معروف و شناخته شده ، محصولات بی کیفیت را ارائه نمی دهند . برندهای معتبر ، به دلیل شناخت و رزومه ای که در میان مشتریان دارند ، بهترین فرش اصل را تولید می کنند . انتخاب برند معتبر به منزله کیفیت بالای محصول است .
- در خرید آنلاین فرش کاشان قبل از تحویل محصول از مامور پست و در مراجعه حضوری قبل از خرید ، به برچسب پشت فرش که در واقع شناسنامه محصول می باشد ، دقت کنید . این ادیکت در واقع سندی محکم برای خریدار است که اگر گفته های فروشنده در مورد محصول با آنچه روی برچسب نوشته شده است دوگانگی داشته باشد ، خریدار می تواند آن محصول را ارجاع دهد . این برچسب باید فاقد خط خوردگی ، تاخوردگی و یا پارگی باشد .
- فرش های اصل کاشان دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی هستند . در واقع ضمانت نامه و گارانتی به این معناست که اگر محصول بی کیفیت باشد و یا اینکه در کمتر از زمان تعیین شده در گارانتی عیب یا نقصی در آن به وجود آید ، خریدار می تواند آن را پس دهد .
- تراکم و شانه ، کیفیت محصول را بالا می برد . شانه همان تعداد گره هایی است که در یک متر از عرض محصول و تراکم تعداد گره هایی است که در یک متر از طول محصول زده می شود . شانه و تراکم بالا در محصولات سبب بالا رفتن زیبایی ، کیفیت می شود . تعداد بالای گره در محصول ظرافت و زیبایی را سبب می شود و باعث می شود که فرش منسجم تر و توپر تر باشد . پس می توان گفت که محصولات با شانه و تراکم بالا می توانند جزء فرش های ماشینی اصل به شمار آیند . فرش های 500 شانه به دلیل تعداد 500 گره در یک متر از عرض محصول ، توخالی تر از فرش های 1200 شانه اصل هستند . فرش های 700 شانه به بالا را می توان جزء فرش های ماشینی اصل به شمار آورد .
- قبل از خرید ، در مورد جنس محصول تحقیق کنید . الیافی که با آن نخ خاب فرش را می بافند ، در تعیین کیفیت بسیار حایز اهمیت است . در قالی های اصیل دستباف ، پشم طبیعی و در فرش های اصل ماشینی ، آکریلیک هیت ست شده بهترین نوع الیاف برای بافت نخ خاب است . الیاف آکریلیک بدون پرزدهی ، ضد حساسیت ، ضد آلرژی و مقاوم در برابر انواع آسیب ها و حرارت های مستقیم و غیر مستقیم و پاخور شدن است . می توان محصولات آکریلیک را جزء فرش های اصیل ماشینی به حساب آورد .
خرید فرش اصل کاشان
با توجه به ویژگی های ذکر شده ، تشخیص فرش اصل از غیر اصل کاری آسان است . کارخانه فرش کاشان با تولید فرش های بدون پرز ، ضد حساسیت و آلرژی ، با شانه و تراکم بالا توانسته است در تولید فرش های اصل کاشان موفق عمل کند . خرید فرش اصل کاشان با قیمت ارزان از کارخانه فرش کاشان به دلیل عرضه مستقیم و بدون واسطه است . محصولاتی که توسط دستگاه hcix2 تولید می شوند . رضایت مشتریان منوط  بر قیمت پایین ، کیفیت بالا و زیبایی بی نظیر طرح ها و نگاره هاست . دیدن کلکسیونی از طرح های جدید فرش کاشان نشان دهنده تیم قوی طراحی نقشه است . این کارخانه ، فروش فرش های اصل کاشان را به صورت اینترنتی و حضوری فراهم کرده است . در فروش اینترنتی ، افراد می توانند با مراجعه به سایت از تمامی محصولات دیدن کنند . عکس فرش های اصل کاشان به همراه فیلم و مشخصات کامل آن ها در وبسایت موجود است . خریداران اینترنتی می توانند خرید فرش اصل کاشان را از طریق پیامک ، تماس تلفنی ، تلگرام و یا اینستا انجام دهند .
برای خرید فرش اصل به صورت حضوری ، تعیین وقت قبلی الزامی است .
ارسال فرش به صورت رایگان به سراسر کشور هدیه ای است از طرف فروشگاه فرش کاشان به خریداران آنلاین .
ضمانت نامه و گارانتی همراه محصولات گواه بر اصل بودن کالاست .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟
•  بهترین فرش از نظر کیفیت ، تراکم و نخ چیست ؟
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک
•  چالش‌های خرید فرش دستباف نسبت به فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان