تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت عمده فرش ماشینی کاشان

قیمت عمده فرش ماشینی

برای خرید فرش به قیمت عمده وارد فروشگاه اینترنتی فرش کاشان شوید و در دسته محصولات فرشی را انتخاب نمایید که علاوه بر زیبایی و کیفیت بالا ، به لحاظ ویژگی بتواند نیاز خانه شما به کف پوش را مرتفع نماید . برای مثال برای خرید فرش مناسب اتاق خواب به دسته فرش های 700 شانه و برای خرید فرش مناسب پذیرایی به دسته فرش های 1200 شانه و 1500 شانه مراحعه نمایید . پس از آنکه از تمامی محصولات دیدن نموده و ویژگی های هر محصول را بررسی کردید ، نسبت به محصول باب میل خود اقدام نمایید . مراحل خرید به تفکیک در راهنمای خرید فرش ذکر شده است . پس از تکمیل مراحل خرید در کم ترین زمان ممکن فرش برای شما ارسال شده و بدون هیچ گونه دشواری صاحب یک تخته محصول با قیمت عمده فرش ماشینی خواهید شد .
اگر وارد بازار شوید و به شما قیمت های مختلفی از یک محصول را ارائه دهند بی شک بر اساس رفتار عقلایی محصولی را انتخاب خواهبد نمود که با وجود داشتن کیفیت و ویژگی های فنی و کیفیت مناسب ، از قیمت کم تری برخوردار است . خرید ارزان قمیت خصوصا در شرایط کنونی اقتصاد که با نرخ های تورم بالا روبرو هستیم رفته رفته در حال تبدیل شدن به یک ویژگی مهم در خرید محصول است . این موضوع زمانی مهم جلوه می کند که محصول ، دارای قیمت زیادی باشد ، خرید آن برای خانه ضروری تشخیص داده شود ، جانشین مناسبی نداشته باشد و در کل سهم مهمی در بودجه خانوار داشته باشد .
نمی توان برای فرش های ماشینی جانشین مناسب تری یافت . فرش های ماشینی خود جانشین فرش های دستبافتی شده اند که بنا بر داشتن قیمت بالا و ارزش هنری و اعتبار دستبافت بودن از گزینه های خرید بسیاری از مشتریان حذف شده اند . در حال حاضر انواع مختلفی از فرش های ماشینی در بازار وجود دارد که از نظر ظاهری بسیار به فرش های دستبافت شبیه هستند و کیفیت و دوام بالای ان ها خریداران را مجاب نموده است که فرش های ماشینی اگر از تولید کننده و فروشگاه صحیح خریداری شود  ، بهترین کف پوش برای خانه ما خواهد بود .
در مقالات و نشته های مختلف اطلاعات زیادی در مورد کیفیت ، رنگ ، انواع مختلف و سایر ویژگی های کیفیت و ظاهری فرش های ماشینی کسب نموده ایم . انچه کم تر از سایرین در مقالات و نوشته ها در رابطه با فرش های ماشینی به چشم می خورد صحبت در مورد قیمت عمده فرش های ماشینی کاشان است
در مقاله حاضر سعی شده است تا با ارائه نکات مهم و معرفی روش های مختلف خرید ، مشتریان را به سمت خرید ارزان قیمت محصولات هدایت نماییم . با وجود آنکه همواره تصور بر این است که محصولات ارزان قیمت از کیفیت لازم برخوردار نیستند ، مطالعه این نوشتار مشخصا به ما خواهد گفت که می توان با کمی دقت و شناخت ، فرش های ماشینی درجه یک را به قیمت عمده خرید .
قیمت عمده فرش ماشینی کاشان
برای خرید فرش های ماشینی روش های سنتی و نوین به کمک مشتریان آمده است .
خرید غیر مستقیم فرش های ماشینی
در قدیمی ترین روش دیده می شود که تولید کننده پس از اتمام مراحل تولید فرش های ماشینی را اماده عرضه به بازار های فیزیکی می نماید . برای تحقق این امر دلالان و واسطه گران به کارخانه مراجعه نموده و با خرید فرش ها به قیمت عمده یا به قیمت کارخانه و البته به صورت غیر نقد ، واسطه ای خواهند شد بین تولید کننده و فروشندگان خرد . این روش تنها روش عرضه محصولات در بازار های فیزیکی نیست ، گاها واسطه ها فرش ها را به امانت برده و پس از فروش بهای ان را به کارخانه پرداخت می کنند و حتی این امکان وجود دارد که فروشندگان خرد ، حضورا به کارخانه مراجعه کرده و فرش را مستقیما از تولید کننده خریداری کنند . نکته مهم در تمامی روش ها این است که فرش به قیمت کارخانه یا قیمت عمده از تولید کننده دریافت شده و به قیمت بسیار بالا تر در بازار های فیزیکی به فروش می رسد و دلیل آن چیزی جز وجود دست های مبادلاتی و عدم عرضه مستقیم نخواهد بود .
لازم به توضیح است که بدانیم منظور از قیمت عمده فرش ماشینی کاشان همان قیمتی است که تولید کننده فرش را درب کارخانه به فروش می رساند . در ادبیات بازاری به فرش به قیمت عمده ، فرش به قیمت کارخانه ، قیمت تولید کننده و یا هزینه تمام شده تولید کننده هم گفته می شود .
از نظر اقتصادی روش سنتی خرید و فروش فرش های ماشینی به علت اختلاف قیمت یاد شده ناکارآمد بوده و مقرون به صرفه نخواهد بود . این موضوع هم در مورد خریداران و هم در مورد تولید کنندگان صادق است . تنها افرادی که از این نوع مبادله سود می برند ، واسطه ها و فروشندگانی هستند که فرش را به قیمت عمده از تولید کننده خریداری نموده و به قیمت بالا تر در فروشگاهی دیگر به فروش می رسانند .
واسطه ها بدان دلیل فرش های ماشینی را به قیمت عمده خریداری می کنند که مستقیما به تولید کننده مراجعه نموده اند و در واقع راز خرید فرش های ماشینی به قیمت عمده مراجعه مستقیم به تولید کننده است . تولید کننده هم روش های مختلفی را در اختیار خریداران خرد و عمده جهت خرید مستقیم قرار داده است .
روش های خرید فرش کاشان به قیمت عمده
1- مراجعه حضوری به کارخانه : یکی از روش های خرید مستقیم برای اندسته از خریدارانی که لازم می دانند قبل از خرید محصول را لمس نموده و از نزدیک رویت کنند ، مراجعه به کارخانه فرش کاشان و برخورداری از قیمت عمده فرش ماشینی کاشان است . روش مراجعه حضوری به کارخانه اولین و قدیمی ترین روش خرید مستقیم است . اگر از شهرکاشان و کارخانه تولید فرش کاشان فاصله زیادی ندارید و رفتن به کارخانه برایتان امکان پذیر است ، این نوع خرید به شما توصیه می شود .
2- مراجعه به مراکز پخش : برخی از تولید کنندگان در شهر های مختلف ، خصوصا شهرهای بزرگ مانند تهران ، اصفهان ، شیراز و ... نمایندگی و مرکز مستقیم پخش راه اندازی نموده اند . خرید از این مراکز نیز مقرون به صرفه خواهد بود اما دشواری های بازارهای فیزیکی در مراکز پخش هم وجود دارد . مراکز پخش دقیقا مانند فروشگاه های فیزیکی هستند با این تفاوت که اداره کننده این مراکز تولید کننده بوده و می توانید انواع مختلفی از فرش های برند مد نظر را در مرکز پخش مربوطه مشاهده نمایید .
3- خرید از نمایشگاه ها : نمایشگاه های فرش های ماشینی سالانه برگزار می شوند . هدف از برپایی این نمایشگاه ها ، معرفی محصولات ، برند ها ، آشنایی تولید کنندگان با محصولات رقیب و در نهایت رو در رو شدن خریداران و فروشندگان می باشد . نمایشگاه بهترین مکان برای آشنایی تولید کنندگان با فروشندگانی است که صاحب مغازه های و فروشگاه های خرد هستند . از طرفی در این نمایشگاه ها امکان خرید تکی و عمده فرش های ماشینی به قیمت عمده وجود دارد . تنها ایراد وارده بر خرید از نمایشگاه ها که مهم هم می باشد ، محدودیت زمانی و مکانی است . نمایشگاه ها در روز های محدوی از سال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر های مهم کشور های خاورمیانه و سایر کشور ها برگزار می شود از این رو دسترسی به این نمایشگاه ها کار راحتی نخواهد بود
4- خرید اینترنتی از فروشگاه انلاین فرش کاشان : بهترین ، راحت ترین ، مقرون به صرفه ترین و در یک کلام عقلایی ترین مکان برای خرید فرش های ماشینی درجه یک و مناسب به قیمت عمده فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است .
خرید فرش کاشان از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان که زیر نظر تیم کارشناسان فروش  می باشد ، مزیت های فراوانی به همراه دارد که در ادامه به مهم رتین این مزایا اشاره خواهیم نمود :
1- خرید ارزان قیمت و مقرون به صرفه
2- ارسال رایگان کالا درب منزل مشتری در خرید های اینترنتی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان
3- تنوع بالای محصولات در فروشگاه و باز بودن دست مشتری در انتخاب
4- انتخاب از بین جدید ترین متد ها و مدل های روز تولید کننده فرش کاشان
5- راحتی خرید به علت عدم نیاز به جابجایی
6- توان ذخیره زمان ، انرژی و هزینه به لحاظ نوع مراجعه به فروشگاه
7- توان استفاده از فروشگاه در اوقات فراغت و زمان های مرده
8- امکان حضور همزمان در چند فروشگاه و مقایسه کیفیت ، قیمت و تنوع محصولات برند های مختلف که از این مزیت تحت عنوان قدرت چانه زنی یاد می شود .
9- تضمین اصالت محصول و کیفیت بالا
10- آشنایی بیشتر با دنیای اینترنت و همگام شدن با تکنولوژی روز دنیا
11- امکان پرداخت انلاین و استفاده از شبکه های عضو شتاب
12- امکان کمک گرفتن از پشتیبان آنلاین به عنوان متخصص این حرفه
13- امکان مطالعه مقالات عملی و بالا بردن آگاهی در زمینه انتخاب فرش ماشینی
14-     و ...

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی