سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» چرا نخ هایبالک در فرش ماشینی گل برجسته به کار میرود ؟

فرش ماشینی گل برجسته

تنوع فرش های ماشینی بالا رفته است و روز به روز تولید کنندگان در پی تولید فرش های جدید و زیبا هستند . زیبا بودن فرش های ماشینی ، طرفداران قالی های دستباف را نیز به سمت خود کشانده است .. یکی از زیباترین . ظریف ترین محصولات ماشینی ، فرش های ماشینی گل برجسته می باشد که در چند سال اخیر با پیشرفت و نوآوری در صنعت نساجی تولید شد . زیبا ساختن دکوراسیون منزل با این محصولات نفیس ، خرید آن را بیشتر از قبل کرده است . فرش های گل برجسته که به صورت 1200 شانه و 1000 شانه تولید می شوند ، در نخ خاب آن ها نخ هایبالک و نخ آکرولیک هیت ست شده به کار می رود .
چرا نخ هایبالک در فرش گل برجسته به کار میرود ؟
دلیل استفاده از نخ هایبالک در فرش های گل برجسته چیست ؟ تفاوت نخ هایبالک با سایر فرش های ماشینی چیست ؟
دلیل استفاده از نخ هایبالک در قالی های گل برجسته ، ایجاد فرورفتگی در آن است . روش تولید این محصولات به این صورت است که همانند دیگر محصولات با شانه و تراکم بالا تولید می شوند  . با این تفاوت که تولید کننده ، الیاف هایبالک را به دستگاه hcix2 در کنار آکریلیک هیت ست شده می دهد . در قسمت هایی از قالی که قرار است فرورفتگی ایجاد شود ، نخ هایبالک به کار می رود و در قسمت های دیگر ، الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار می رود . وقتی محصول تولید شد ، در مرحله آهار و پردازش ، حرارت بالا می بیند . نخ هایبالک در برابر گرما و حرارت از خود واکنش نشان می دهد و شروع به فرورفتن می کند این در حالی است که الیاف آکریلیک هیچ واکنشی از خود نشان نمی دهند چون این الیاف در برابر گرما و حرارت مقاوم هستند و بدین صورت فرش ماشینی گل برجسته زیبا به وجود می آید . قطر این محصولات در قسمت های فرروفته در حدود 4 تا 6 میلی متر است و در قسمت های برجسته در حدود 7 تا 9 میلی متر است . زیبایی و لوکس بودن ، سبب صادرات فرش های گل برجسته شده است . طرح های بسیار زیبا با نگاره های اصیل ایرانی در کنار برجستگی ، زیبایی فوق العاده ای را پدید آورده است و به همین دلیل است که در مکان های فاخر و لوکس و پذیرایی های مجلل ، از این محصولات بهره می برند . 
به دلیل استفاده از نخ هایبالک در این محصولات ، مقاومت آن ها در برابر سایش و فشار کمتر از دیگر محصولات است به همین دلیل است که کارشناسان فرش ، استفاده از آن را برای اتاق نشیمن ، راهروها و محل های پررفت و آمد توصیه نمی کنند . به دلیل وجود پستی و بلندی روی این فرش های زیبا و نفیس ، تمیز کردن و جارو کردن آن کمی دشوار تر است .
خرید فرش های گل برجسته
استفاده از نخ هایبالک و طولانی شدن روند تولید به دلیل ایجاد فرورفتگی و برجستگی ، سبب افزایش قیمت آن می شود . به همین دلیل است که قیمت فرش های گل برجسته از محصولات 1200 شانه و 1000 شانه بالاتر است . از طرفی بالا بودن قیمت این محصولات سبب کم شدن تقاضای در خرید آن ها نشده است . ایرانیان طالب زیبایی و زیبا ساختن دکوراسیون هستند و فرش های زیبا مهمترین عنصر در خانه ها به شمار می روند .
فروشگاه فرش کاشان به دلیل تقاضای بسیار فرش های گل برجسته کاشان ، این محصولات فاخر و لوکس را با قیمتی ارزانتر از دیگر کارخانه ها و فروشگاه ها ارائه می دهد . توجه به مشخصات فرش های گل برجسته این نکته را مشخص می کند که دلیل پایین بودن قیمت این محصولات نسبت به دیگر تولیدی ها ، کیفیت پایین نیست . بلکه مدیران کارخانه فرش کاشان ، فروش مستقیم و بدون واسطه را انجام می دهند و تمامی محصولات را به قیمت درب کارخانه عرضه می کنند . ارتباط مشتری با تولید کننده سبب از بین بردن واسطه ها می شود . در برخی از مواقع ، تا کالایی از کارخانه به دست مشتری برسد جندین واسطه و مرحله را طی می کند و در هر مرحله ای ، هزینه هایی به آن افزوده می شود و همین سبب بالا رفتن قیمت بعضی از محصولات می شود .
برای دیدن انواع فرش های گل برجسته کاشان به سایت فروشگاه فرش کاشان مراجعه کنید و طرح های بی نظیر با نگاره های اصیل ایرانی را نظاره گر باشید . این فروشگاه ، امکان خرید حضوری را نیز فراهم کرده است . در خرید اینترنتی فرش های گل برجسته و خرید حضوری ، ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی همراه محصولات خواهد بود و این نشان دهنده بالا بودن کیفیت محصولات است . در خرید اینترنتی ، ارسال رایگان است و خریداران می توانند به آسانی به طرح مورد نظر خود دست یابند .
طرح ها و نگاره های قالی های گل برجسته فروشگاه فرش کاشان ؛ فوق العاده و بی نظیر است و نشان دهنده تیم قوی و خبره در طراحی است .

کارخانه فرش کاشان ، فرش های گل برجسته کاشان را به صورت 1000 شانه با تراکم 3000 و 1200 شانه با تراکم 3600 در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می کند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  روش تشخیص فرش ماشینی اصل از فرش تقلبی
•  سوالاتی که قبل از خرید فرش ماشینی باید بدانید
•  علت زردی ریشه در فرش ماشینی و چگونگی رفع آن
•  آنچه باید در مورد خرید فرش ماشینی ارزان بدانید
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان