تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 700 شانه اعلا

فرش 700 شانه اعلا

همه صاحب خانه ها به دنبال خرید فرش با کیفیت ، مناسب و ارزان قیمت روانه بازار می شوند . برخی راضی و دست پر از بازار خارج شده و برخی دیگر در انتخاب و خرید با مشکل روبرو خواهند شد . کم نیستند تعداد خریدارانی که پس از گستراندن محصول در کف خانه احساس نارضایتی نموده و توان تعریض فرش را هم ندارند . فرش های ماشینی کالایی نیستند که به راحتی قابل تعویض باشند پس لازم است در هنگام خرید نهایت دقت را به عمل آوریم . توجه به کالاهایی که در بین خریداران رواج بیشتری دارد می تواند تا حدود زیادی ما را در امر خرید و انتخاب هدایت کند . برای نمونه فرش های ماشینی 700 شانه که پرتقاضا ترین و پر عرضه ترین محصول در بازار فرش های ماشینی هستند ، به عنوان یکی از گزینه های خرید هر مشتری مورد بررسی قرار می گیرد .
اما آیا تا به جال از خود پرسیده اید که چرا فرش های 700 شانه با وجود عدم ظرافت و زیبایی بالا ، نسبت به فرش های 1200 شانه که فرش های شبه دستبافت هم نامیده می شوند فروش بیشتری دارند ؟ انواع فرش های 700 شانه کدام است و اختلاف انواع فرش های 700 شانه در چیست ؟ چه ویژگی هایی مخصوص فرش های 700 شانه اعلا است و چه ویژگی هایی از این محصولات با سایر بافته ها یکسان است ؟
همانطور که می دانیم فرش های 700 شانه ، پرفروش ترین فرش های موجود در بازار هستند . آمار نشان می دهد که این دسته از محصولات به عنوان بهترین فرش های ماشینی برای مکان های مختلفی از خانه خریداری می شوند .
فرش های ماشینی 700 شانه
اندکی پس از آنکه فرش های 500 شانه در بازار ها ظاهر شدند و در بین مردم جایگاه خوبی پیدا کردند، فرش های ماشینی 700 شانه به مرحله تولید رسید . فرش های 700 شانه حتی از فرش های 500 شانه هم پیشی گرفته و محبوبیت بیشتری در بین مردم پیدا کردند. سه دسته فرش ۷۰۰ شانه اعلاء در بازار ها قابل تهیه هستند که شامل :
فرش های 700 شانه واقعی : فرش هایی که دقیقا دارای 700 گره در هر متر عرض خوب بوده و تمام ویژگی های یک تخته فرش ماشینی 700 شانه را دارا هستند . نسبت به دو نوع دیگر گران قیمت تر ، با کیفیت تر و ریزبافت تر خواهند بود .
فرش های 700 شانه تبدیلی : محصولاتی که در هنگام بافت تعداد 500 گره عرضی دارند اما پس از تولید طی فرآیندی به فرش های 700 شانه مبدل می شوند . فرش های 700 شانه تبدیلی ویژگی های محصولات 500 شانه را به همراه دارند و از نظر قیمت و کیفیت و زیبایی در رده پایین تری از محصولات 700 شانه واقعی قرار می گیرند .
فرش های طرح 700 شانه : محصولاتی هستند 500 شانه که بنابر استفاده از طرح فرش های 700 شانه در تولید آن ها نام فرش های 700 شانه را یدک می کشند . این محصولات تنها در طرح و نگاره مشابه فرش های 700 شانه خواهند بود . دسته محصولات 700 شانه تبدیلی از نظر جنس ، کیفیت و زیبایی ما بین محصولات 500 شانه و 700 شانه واقعی قرار دارند .
ویژگی فرش ۷۰۰ شانه اعلا
 فرش های ماشینی 700 شانه اعلاء خریداری می شوند چون ویژگی هایی دارند که دقیقا باب میل مشتری بوده و به خوبی نیاز محیط را به فرش ماشینی تأمین می کند .
1- قیمت ارزان : در بین فرش هایی که طرح های زیبا و ظرافت بافت قابل قبولی دارند فرش ۷۰۰ شانه اعلاء از نظر قیمت و مقرون به صرفه بودن ، مناسب ترین محصول است . ارزان بودن قیمت محصولات دلیلی بر کم کیفیت آن ها نیست بلکه فرش ۷۰۰ شانه اعلاء در برخی از ویژگی های تولیدی با فرش های 1200 شانه و 1000 شانه دارای تفاوت هایی هستند که این تفاوت ها موجبات ارزان قیمت بودن فرش هفتصد شانه اعلاء را فراهم آورده است . در انتها نوشتار دلیل ارزان قیمت بودن فرش ۷۰۰ شانه اعلاء توضیح داده شده است .
2- زیبایی مناسب : با وجود آنکه فرش های 1200 شانه فروشگاه فرش کاشان بسیار زیبا ، چشم نواز و جذاب هستند اما فرش های 700 شانه این فروشگاه نیز از طرح ها و نگاره های زیبایی تشکیل شده اند . طرح هایی که برای مکان های مختلف خانه قابل کاربرد خواهد بود .
3- ارتفاع مناسب نخ خاب : داشتن ارتفاع نخ خاب ویژگی های زیادی به همراه دارد . نرمی و لطافت که فرش را برای نشستن روی ان مناسب نموده است ، در فرش ۷۰۰ شانه اعلاء موجب شده تا این محصول برای مکان های فاقد مبلمان مناسب باشد . بلند بودن نخ های خاب خاصیت ارتجاعی به فرش داده و دلیل مقاومت آن در برابر سایش و فشار و ... همین موضوع خواهد بود . اما به یاد داشته باشید که هنگام جارو کشیدن فرش های 700 شانه خارج کردن الودگی و ذرات از اعماق نخ های خاب مورد مهمی ست برای جلوگیری از اسیب های جدی به فرش مانند پوسیدگی و ... .
4- تنوع در طرح : وجود رنگ ها و طرح های مختلف در فروشگاه فرش کاشان از انواع فرش ۷۰۰ شانه اعلاء دست خریداران را در انتخاب باز گذاشته است . محصولات موجود در فروشگاه فرش کاشان توسط تیم تخصصی طراحی و تولید شده اند از این رو در داشتن ویژگی های فنی و زیبایی بسیار سرآمد خواهند بود .
5- مناسب بودن برای فضاهای مختلف : ممکن است بخواهید فضای خانه خود را تغییر دهید . جابجایی فرش زیر پا به علت آنکه در دکوراسیون نقش مهمی دارد ، در این تغییر فضا بسیار مهم خواهد بود . جالب است بدانید یک تخته فرش ماشینی را می توان در هال ، در آشپزخانه ، در اتاق خواب و سایر فضاها پهن نمود اما یک تخته فرش 1200 شانه تنها مختص پذیرایی خواهد بود . چراکه ظرافت ، نازکی فرش و ... در فرش های 1200 شانه بابت پذیرایی طراحی و تولید شده اند . حال خارج از توجه به طرح که در مورد هال و آشپزخانه متفاوت است ، فرش های 700 شانه اتاق خواب و هال به راحتی قابل تعویض خواهند بود و بدین ترتیب خواهید توانست بدون صرف هزینه در دکوراسیون تحول خلق نمایید .
دلیل ارزان قیمت بودن فرش ۷۰۰ شانه اعلاء
قیمت پایین فرش 700 شانه اعلاء نسبت به محصولات 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه بدان علت است که در تولید فرش های 700 شانه موارد زیر رعایت می شود :
1- در بافت فرش های 700 شانه برای پر کردن هر متر طول یا عرض محصول به الیاف کمتری به محصولات 1200 شانه و 1000 شانه نیاز است . چراکه الیاف از یک جنس هستند اما به علت متفاوت بودن ضخامت در فرش های 700 شانه هر متر فرش زودتر پر خواهد شد .
2- استفاده از طرح های خلوت تر و گاها تکراری دلیل دیگری است برای ارزان تر بودن فرش های 700 شانه . در محصولات 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه که کالای لوکس محسوب می شوند هزینه طراحی و نقشه کشی به حدی بالا ست که یکی از پر هزینه بر ترین مراحل تولید را شکل می دهد . فرش های 700 شانه با وجود تنوع و تعدد رنگ و طرح دارای طرح های تکراری ارزان قیمت زیادی هم هستند .
3- تولید و عرضه انبوه دیگر دلیلی است که می توان برای ارزان بودن فرش 700 شانه اعلاء مطرح نمود . تولید کنندگان الیاف فرش ۷۰۰ شانه اعلاء را بصورت انبوه خریداری می کنند و به علت تقاضای بالا ، عرضه بسیاری دارند . این امر به افزایش صرفه های ناشی از مقیاس کمک کرده و در نهایت فرش 700 شانه اعلاء ارزان قیمتی عرضه خواهد شد .
4- در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، تمامی محصولات بصورت مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده عرضه می شود . نبود واسطه فروش و عدم حضور دلالان در این نوع بازار ها که نوین ترین روش مبادله هستند ، مهم ترین عامل است تا خریداران فرش های ماشینی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، فرش 700 شانه اعلاء کاشان را به قیمت عمده خریداری نمایند . فرش های ماشینی که به علت خرید مستقیم از تولید کننده اصل و تضمین شده هستند . در دسته فرش های 700 شانه ویژگی های کیفیت فرش های ارائه شده را مطالعه نمایید و مطمئن باشید که فرش های عرضه شده در فروشگاه فرش کاشان با کیفیت ، درجه یک و اعلا ترین محصولات هستند . خرید تضمینی و رضایت بخش از محصولات فروشگاه فرش کاشان دلیل شهرت و محبوبیت این برند نامی در بین مشتریان می باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی