سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش ماشینی 700 شانه اعلا

فرش 700 شانه اعلا

همه صاحب خانه ها به دنبال خرید فرش با کیفیت ، مناسب و ارزان قیمت روانه بازار می شوند . برخی راضی و دست پر از بازار خارج شده و برخی دیگر در انتخاب و خرید با مشکل روبرو خواهند شد . کم نیستند تعداد خریدارانی که پس از گستراندن محصول در کف خانه احساس نارضایتی نموده و توان تعریض فرش را هم ندارند . فرش های ماشینی کالایی نیستند که به راحتی قابل تعویض باشند پس لازم است در هنگام خرید نهایت دقت را به عمل آوریم . توجه به کالاهایی که در بین خریداران رواج بیشتری دارد می تواند تا حدود زیادی ما را در امر خرید و انتخاب هدایت کند . برای نمونه فرش های ماشینی 700 شانه که پرتقاضا ترین و پر عرضه ترین محصول در بازار فرش های ماشینی هستند ، به عنوان یکی از گزینه های خرید هر مشتری مورد بررسی قرار می گیرد .
اما آیا تا به جال از خود پرسیده اید که چرا فرش های 700 شانه با وجود عدم ظرافت و زیبایی بالا ، نسبت به فرش های 1200 شانه که فرش های شبه دستبافت هم نامیده می شوند فروش بیشتری دارند ؟ انواع فرش های 700 شانه کدام است و اختلاف انواع فرش های 700 شانه در چیست ؟ چه ویژگی هایی مخصوص فرش های 700 شانه اعلا است و چه ویژگی هایی از این محصولات با سایر بافته ها یکسان است ؟
همانطور که می دانیم فرش های 700 شانه ، پرفروش ترین فرش های موجود در بازار هستند . آمار نشان می دهد که این دسته از محصولات به عنوان بهترین فرش های ماشینی برای مکان های مختلفی از خانه خریداری می شوند .
فرش های ماشینی 700 شانه
اندکی پس از آنکه فرش های 500 شانه در بازار ها ظاهر شدند و در بین مردم جایگاه خوبی پیدا کردند، فرش های ماشینی 700 شانه به مرحله تولید رسید . فرش های 700 شانه حتی از فرش های 500 شانه هم پیشی گرفته و محبوبیت بیشتری در بین مردم پیدا کردند. سه دسته فرش ۷۰۰ شانه اعلاء در بازار ها قابل تهیه هستند که شامل :
فرش های 700 شانه واقعی : فرش هایی که دقیقا دارای 700 گره در هر متر عرض خوب بوده و تمام ویژگی های یک تخته فرش ماشینی 700 شانه را دارا هستند . نسبت به دو نوع دیگر گران قیمت تر ، با کیفیت تر و ریزبافت تر خواهند بود .
فرش های 700 شانه تبدیلی : محصولاتی که در هنگام بافت تعداد 500 گره عرضی دارند اما پس از تولید طی فرآیندی به فرش های 700 شانه مبدل می شوند . فرش های 700 شانه تبدیلی ویژگی های محصولات 500 شانه را به همراه دارند و از نظر قیمت و کیفیت و زیبایی در رده پایین تری از محصولات 700 شانه واقعی قرار می گیرند .
فرش های طرح 700 شانه : محصولاتی هستند 500 شانه که بنابر استفاده از طرح فرش های 700 شانه در تولید آن ها نام فرش های 700 شانه را یدک می کشند . این محصولات تنها در طرح و نگاره مشابه فرش های 700 شانه خواهند بود . دسته محصولات 700 شانه تبدیلی از نظر جنس ، کیفیت و زیبایی ما بین محصولات 500 شانه و 700 شانه واقعی قرار دارند .
ویژگی فرش ۷۰۰ شانه اعلا
 فرش های ماشینی 700 شانه اعلاء خریداری می شوند چون ویژگی هایی دارند که دقیقا باب میل مشتری بوده و به خوبی نیاز محیط را به فرش ماشینی تأمین می کند .
1- قیمت ارزان : در بین فرش هایی که طرح های زیبا و ظرافت بافت قابل قبولی دارند فرش ۷۰۰ شانه اعلاء از نظر قیمت و مقرون به صرفه بودن ، مناسب ترین محصول است . ارزان بودن قیمت محصولات دلیلی بر کم کیفیت آن ها نیست بلکه فرش ۷۰۰ شانه اعلاء در برخی از ویژگی های تولیدی با فرش های 1200 شانه و 1000 شانه دارای تفاوت هایی هستند که این تفاوت ها موجبات ارزان قیمت بودن فرش هفتصد شانه اعلاء را فراهم آورده است . در انتها نوشتار دلیل ارزان قیمت بودن فرش ۷۰۰ شانه اعلاء توضیح داده شده است .
2- زیبایی مناسب : با وجود آنکه فرش های 1200 شانه فروشگاه فرش کاشان بسیار زیبا ، چشم نواز و جذاب هستند اما فرش های 700 شانه این فروشگاه نیز از طرح ها و نگاره های زیبایی تشکیل شده اند . طرح هایی که برای مکان های مختلف خانه قابل کاربرد خواهد بود .
3- ارتفاع مناسب نخ خاب : داشتن ارتفاع نخ خاب ویژگی های زیادی به همراه دارد . نرمی و لطافت که فرش را برای نشستن روی ان مناسب نموده است ، در فرش ۷۰۰ شانه اعلاء موجب شده تا این محصول برای مکان های فاقد مبلمان مناسب باشد . بلند بودن نخ های خاب خاصیت ارتجاعی به فرش داده و دلیل مقاومت آن در برابر سایش و فشار و ... همین موضوع خواهد بود . اما به یاد داشته باشید که هنگام جارو کشیدن فرش های 700 شانه خارج کردن الودگی و ذرات از اعماق نخ های خاب مورد مهمی ست برای جلوگیری از اسیب های جدی به فرش مانند پوسیدگی و ... .
4- تنوع در طرح : وجود رنگ ها و طرح های مختلف در فروشگاه فرش کاشان از انواع فرش ۷۰۰ شانه اعلاء دست خریداران را در انتخاب باز گذاشته است . محصولات موجود در فروشگاه فرش کاشان توسط تیم تخصصی طراحی و تولید شده اند از این رو در داشتن ویژگی های فنی و زیبایی بسیار سرآمد خواهند بود .
5- مناسب بودن برای فضاهای مختلف : ممکن است بخواهید فضای خانه خود را تغییر دهید . جابجایی فرش زیر پا به علت آنکه در دکوراسیون نقش مهمی دارد ، در این تغییر فضا بسیار مهم خواهد بود . جالب است بدانید یک تخته فرش ماشینی را می توان در هال ، در آشپزخانه ، در اتاق خواب و سایر فضاها پهن نمود اما یک تخته فرش 1200 شانه تنها مختص پذیرایی خواهد بود . چراکه ظرافت ، نازکی فرش و ... در فرش های 1200 شانه بابت پذیرایی طراحی و تولید شده اند . حال خارج از توجه به طرح که در مورد هال و آشپزخانه متفاوت است ، فرش های 700 شانه اتاق خواب و هال به راحتی قابل تعویض خواهند بود و بدین ترتیب خواهید توانست بدون صرف هزینه در دکوراسیون تحول خلق نمایید .
دلیل ارزان قیمت بودن فرش ۷۰۰ شانه اعلاء
قیمت پایین فرش 700 شانه اعلاء نسبت به محصولات 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه بدان علت است که در تولید فرش های 700 شانه موارد زیر رعایت می شود :
1- در بافت فرش های 700 شانه برای پر کردن هر متر طول یا عرض محصول به الیاف کمتری به محصولات 1200 شانه و 1000 شانه نیاز است . چراکه الیاف از یک جنس هستند اما به علت متفاوت بودن ضخامت در فرش های 700 شانه هر متر فرش زودتر پر خواهد شد .
2- استفاده از طرح های خلوت تر و گاها تکراری دلیل دیگری است برای ارزان تر بودن فرش های 700 شانه . در محصولات 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه که کالای لوکس محسوب می شوند هزینه طراحی و نقشه کشی به حدی بالا ست که یکی از پر هزینه بر ترین مراحل تولید را شکل می دهد . فرش های 700 شانه با وجود تنوع و تعدد رنگ و طرح دارای طرح های تکراری ارزان قیمت زیادی هم هستند .
3- تولید و عرضه انبوه دیگر دلیلی است که می توان برای ارزان بودن فرش 700 شانه اعلاء مطرح نمود . تولید کنندگان الیاف فرش ۷۰۰ شانه اعلاء را بصورت انبوه خریداری می کنند و به علت تقاضای بالا ، عرضه بسیاری دارند . این امر به افزایش صرفه های ناشی از مقیاس کمک کرده و در نهایت فرش 700 شانه اعلاء ارزان قیمتی عرضه خواهد شد .
4- در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، تمامی محصولات بصورت مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده عرضه می شود . نبود واسطه فروش و عدم حضور دلالان در این نوع بازار ها که نوین ترین روش مبادله هستند ، مهم ترین عامل است تا خریداران فرش های ماشینی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، فرش 700 شانه اعلاء کاشان را به قیمت عمده خریداری نمایند . فرش های ماشینی که به علت خرید مستقیم از تولید کننده اصل و تضمین شده هستند . در دسته فرش های 700 شانه ویژگی های کیفیت فرش های ارائه شده را مطالعه نمایید و مطمئن باشید که فرش های عرضه شده در فروشگاه فرش کاشان با کیفیت ، درجه یک و اعلا ترین محصولات هستند . خرید تضمینی و رضایت بخش از محصولات فروشگاه فرش کاشان دلیل شهرت و محبوبیت این برند نامی در بین مشتریان می باشد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش ایده آل جهیزیه عروس
•  راهنمای انتخاب بهترین شانه و تراکم برای فرش های ماشینی
•  همه چیز در مورد جنس نخ پود فرش
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان