سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فروش فرش ماشینی ارزان

فرش ماشینی ارزان

اگر قصد دارید که فرش ماشینی را با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 03155443197-03155443195 و 09133602885 تماس بگیرید .
این باور بین مردم وجود دارد که هر جنس ارزان قیمتی بی کیفیت می باشد و هر جنسی که دارای قیمت بالایی باشد از کیفیت بالا تری بر خوردار است . این باور می  تواند غلط می باشد  . زیرا وجود دارند فرش های ماشینی ارزان قیمتی که دارای کیفیت بالایی هستند . برای خرید این نوع فرش ها ابتدا باید به فروشگاه های آنلاین و یا کارخانه ها مراجعه نمایید و در آن جا به مقایسه قیمت ها بپردازید . زیرا در این مکان ها ، فرش های ماشینی با کیفیت بالا به دلیل فروش بی واسطه و عرضه ی مستقیم ، دارای قیمت ارزانی هستند . شهر کاشان به عنوان مهد تولید فرش ماشینی در جهان شناخته شده است . زیرا در این شهر تعداد تولید کننده ها  کارخانه های تولید فرش ماشینی بسیار بالا می باشد . و این باعث شده است که حس رقابت میان آن ها بر قرار شود و فرش های ماشینی با بالا ترین کیفیت و ارزان تری قیمت به فروش می رسد .
تعدادی از تولید کنندگان فرش ماشینی در کاشان ، فروش فرش ماشینی را به روش مستقیم ارائه می کنند . این تولید کنندگان محصولات خود به جای فروش در نمایشگاه به صورت مستقیم از کارخانه به فروش می رسد و یا این که محصولات خود در فروشگاه های آنلاین به فروش می رسانند .
ویژگی های فرش های ماشینی ارزان قیمت
فرش های ماشینی بسته به کیفتی که دارند دارای قیمت های متفاوتی می باشند . فرش های ماشینی که دارای کیفیت پایین می باشند بازهم دارای عمرچند سال می باشند و ممکن است از ویژگی های یک فرش خوب را کم تر داشته باشد . این ویژگی ها عبارتند از : شانه ، نقشه ، تراکم ، رنگ و غیره . در ادامه تک تک این ویژگی ها را برای فرش های ارزان قیمت مورد بررسی قزرار می دهیم .
تراکم فرش های ماشینی ارزان قیمت :
در فرش های ماشینی ، تراکم یکی از مهمترین ویژگی هایی است که در قیمت فرش ها تاثیردارد . هر چه در یک فرش تراکم افزایش یابد قیمت آن نیز افزایش می یابد . البته این نکته نیز قابل زکر است که هر چه تراکم افزایش یابد زیبایی و ظرافت فرش نیز افزایش می یابد . همانطور که متوجه شدید تراکم با قیمت رابطه ی مستقیم دارد . منظور از تراکم تعداد گره هایی می باشد که در یک متر از عرض فرش قرار دارد . و هر چه این تعداد گره ها افزایش یابد حجم نخ بکار رفته در آن و وزن آن بالا تر می رود . در هنگام خرید فرش ماشینی تنها به تراکمی که در برچسب پشت فرش قرار دارد اکتفا نکنید و برای اطمینان از آن خود با یک آزمایش ساده از صحت آن اطمینان حاصل نمایید .
رنگبندی فرش های ماشینی ارزان :
فرش های ماشینی دارای رنگ بندی و طرح های متنوع جذابی هستند که هر کدام از این رنگبندی ها به مناطق مختلفی از کشور مر بوط می شود . و این رنگبندی بر اساس فرهنگ و آداب و رسوم آن منطقه است . قیمت فرش ها ماشینی با تعداد رنگ بکار رفته در آن دارای رابطه ی مستقیمی می باشد به این صورت که هر چه تعداد رنگ بکار رفته در فرش ماشینی بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود و برعکس .
نقشه فرش های ماشینی ارزان قیمت :
یکی دیگر از ویژگی ها مهم که سبب تمایز قیمت بین محصولات می شود  نقشه و طرح بکار رفته در آنهاست . فرش های ماشینی که دارای نقشه ها و طرح های از مد افتاده هستند نسبت به فرش های ماشینی با طرح های به روز دارای قیمت پایین تری می باشد یعنی شما می توانید با این روش ، فرش های با کیفیت را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید .
الیاف فرش های ماشینی ارزان قیمت :
امروزه برای خرید فرش ماشینی بهتر است که درباره فرش های پلی استر و اکریلیک نکانی را بدانید به همین منظور به نکات زیر توجه کنید .
الیاف اکریلیک دارای سر نخ های دانه اناری و واضح می باشند و شما می توانید با دقت کردن در آن ها به این نکته پی ببرید .
الیاف های اکریلیک در برابر حرارت بسیار مقاوم می باشند . به صورتی که گرمای یک اتو و یا یک قابلمه داغ را به مدت 5 دقیقه تحمل می کند بدون این که تغییر رنگ و یا سوختگی در آن ها ایجاد شود.
الیاف اکریلیک از برگشت پذیری بالایی برخوردار می باشد .
فرش های ماشینی پلی استر نسبت به فرش های  ماشینی اکریلیک دارای قیمت پایین تری می باشند .
برای تشخیص الیاف اکریلیک می توانید بر روی فرش دست بکشید اگر نخ ها به صورت دانه دانه از زیر دست شما عبور کردند بدانید که این فرش ، اکریلیک می باشد .
از خرید فرش های ارزان قیمت پلی استر و پلی پروپلین خودداری کنید چون پرزدهی بالایی دارند و بعد از چندسال پاخور شدن ، کیفیت و ماهیت خود را از دست می دهند .
تعداد شانه فرش ماشینی ارزان قیمت : برای بافت فرش های ماشینی از دستگاه های بافنده متفاوتی استفاده می شود . هر کدام از این دستگاه ها  نسبت به روز بودشان قادر به بافت فرش هایی با تعداد شانه بیشتر می باشند . هر چه تعداد شانه در یک فرش افزایش یابد مانند تراکم تعداد گره و وزن فرش نیز افزایش می یابد . شانه به تعداد گره هایی که در یک متر از عرض فرش زده می شود گفته می شود . برای پی بردن به تعداد شانه های فرش می توانید یک سانتی متر از آن را در نظر بگیرید و تعداد گره ای موجود در آن سانتی متر را بشمارید برای مثال اگر فرش شما 1000 شانه باشد باید در این یک سانتی متر 10 گره وجود داشته باشد . تعداد شانه با قیمت فرش دارای رابطه مستقیم می باشد هر چه تعداد شانه در یک فرش ماشینی کم تر باشد آن فرش ارزان تر خواهد بود .
مشخصات فرش های ارزان قیمت باکیفیت
همانطور که گفته شد خرید هر فرش ارزان قیمتی منطقی نیست . اعتبار کارخانه و شرکت تولید کننده یک اصل مهم است . کارخانه های فرش ماشینی که رزومه و اعتبار بالایی دارند به عرضه محصولات بی کیفیت نمی پردازند . محصولات آن ها با عنوان برند فرش به فروش می رسد . پس این تولید کنندگان برای نگه داشتن جایگاه والای خود در نزد مردم محصولات بی کیفیت را عرضه نمی کنند .
از واسطه گران و مغازه داران خرید نکنید . این فروشندگان از آنجایی که تولید کننده نیستند محصولات را از کارخانه مورد نظر خریداری می کنند و آن را با واسطه به مشتری می دهند . خرید از کارخانه فرش و خرید اینترنتی از تولید کننده ، بهترین نوع خرید فرش ارزان قیمت است . افراد با خرید بدون واسطه می توانند فرش های با شانه و تراکم بالا را به صورت ارزان قیمت خریداری کنند .
محصولات با شانه و تراکم بالا از جمله 1500 شانه ، 1200 شانه و 1000 شانه جز گرانقیمت ترین ها هستند . ولی خریدار اگر مکان و مرکز خرید را درست انتخاب کند می تواند این محصولات را با قیمتی ارزانتر از بازار فرش خریداری کند . فروشگاه فرش کاشان ، فرش های لوکس و زیبا را ارزانتر از دیگر کارخانه ها عرضه می کند . توجه به مشخصات فرش در وب سایت فروشگاه فرش کاشان ، خریدار را از این موضوع مطلع می سازد که پایین بود قیمت فرش های ماشینی به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه است نه بی کیفیت بودن و استفاده از الیاف نامرغوب .
فروشگاه فرش کاشان عرضه فرش های بدون پرز و ضد حساسیت ، با شانه و تراکم بالا و با طرح و نگاره های زیبا را به دلیل ارتباط مستقیم با خریدار ارزان عرضه می کند .
ارزانترین فرش های ماشینی
بسیاری از خریداران هستند که به دنبال فرش های خیلی ارزان هستند . آن ها فرش های ارزان را برای مکان های عمومی ، جاهای پررفت و آمد می خواهند . به این افراد فرش های 500 شانه ارزان قیمت کاشان و فرش های طرح های 700 شانه ارزان پیشنهاد می شود . زیبایی و ظرافت این محصولات کمتر می باشد ولی به دلیل ضخامت بالا و بافته شده با الیاف ضخیم برای مکان های پررفت و آمد مناسب است .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  استخدام در فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  از بین بردن لکه چایی روی فرش ماشینی
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان