سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» خرید فرش ممتاز کاشان

فرش ممتاز کاشان

اگر به عنوان مشتری و خریدار فرش ماشینی وارد بازار شوید خواهید دید که دنیای بزرگ فرش های ماشینی دست شما را در انتخاب از جهات مختلفی باز گذاشته است . خرید و انتخاب از بین انواع مختلف طرح و نگاره ، رنگ و لعاب ، شانه و تراکم از یک طرف و تنوع موجود در روش های خرید از سوی دیگر ؛ خرید فرش ماشینی را جذاب نموده است . از آنجایی که لازمه هر خانه ای برای مناسب شدن و قابل سکنی شدن ، فرش است و خرید آن از الزمات است ، پس چه بهتر که از این اجبار در جهت رضایت بیشتر استفاده شود . هر اندازه درجه کیفی محصول بالاتر باشد ، تعویض فرش برای خریدار به تعویق می افتد و خریدار از خرید خود رضایت کافی را دارد .
تا قبل از سال 1350 تمامی فرش های موجود در بازار از نوع دستبافت بوده اند . فرش های دستبافت نیز مانند فرش های ماشینی انواع مختلفی را شامل می شود که بنا بر بافت و نقشه و نگاره دارای تنوع زیادی هستند . در کل عمده فرش های دستبافت که به عنوان صنایع دستی خاص و منحصر بفرد ایران زمین در سراسر دنیا شناخته می شوند ، دارای ارزش هنری و مادی بالایی خواهند بود به گونه ای که تا قبل از تولید فرش های ماشینی بسیاری از فضاهای خانه که در دید مهمان نبوده اند ، توسط کف پوش هایی نظیر گلیم ، جاجیم و ... پوشانده می شده اند و استفاده از کف پوش فرش دستبافت مختص اعیان و اشراف بوده است .
در سال 1350 فرش های ماشینی به شکل و شمایل ابتدایی تولید و روانه بازار ها شدند . هرچند فرش های ماشینی تولید شده در سال 1350 نسبت به فرش های ماشینی حال حاضر تفاوت های ماهوی داشته اند اما حضور و تولید چنین محصولاتی در آن زمان به حدی برای مردم خوشایند و مطلوب بوده است که در زمانی اندک فروشی بالا به خود گرفته و جایگاه مناسبی در بین مشتریان کف پوش پیدا کردند .
فرش های ماشینی برخلاف فرش های دستبافت که هنر دست بافندگان هستند ، توسط دستگاه ها بزرگ و پرقدرت تولید می شوند . دستگاه هایی که تکنولوژی تولیدشان در دست کارخانه های اروپایی بوده و تولید کنندگان ایرانی با خرید و وارد کردن این دستگاه ها توان تولید بهترین فرش های ماشینی را کسب نموده اند .
استفاده از الیاف مخصوص ، تولید توسط دستگاه ، عدم خطای انسانی و مواردی مانند غلط بافی ، نزدیکی صددرصدی فرش های ماشینی با ابعاد و شانه و تراکم و طرح و نقشه از پیش تعیین شده و ... از مواردی هستند که فرش های ماشینی را نسبت به فرش های دستبافت سرآمد و پر تقاضا تر نموده است . در کنار تمامی موارد گفته شده ، انچه بیش از همه در بالا بودن تقاضای فرش های ماشینی نسبت به فرش های دستبافت خودنمایی می کند قیمت پایین و مناسب فرش های ماشینی است .
محصولات ماشینی توسط دستگاه و در کم ترین زمان ممکن تولید می شوند در حالی که برای تولید یک تخته فرش دستبافت مشابه زمان و انرژی بسیار بیشتری لازم است .
از سال 1350 تا کنون تعداد کارخانه های فرش ماشینی کاشان به شدت روبه افزایش بوده است . در طول این سال های تولید کنندگان کاشانی توانسته اند با تولیدات فرش های  ممتاز ، نام پایتخت تولید فرش های ماشینی را برای شهر تاریخی کاشان به ارمغان آورند . هرجا نام فرش ماشینی مطرح باشد بی شک از فرش های ممتاز کاشان تعریف و تمجید خواهد شد و جالب آنکه حتی خریداران خارجی هم به دنبال داشتن فرش های ماشینی کاشان می باشند . در بین تولید کنندگان کاشانی ، گروه تولیدی فرش کاشان به خوبی توانسته است در این عرضه خود بدرخشد و مشتریان را به سمت خود جذب نماید . فرش های ماشینی موجود در فروشگاه فرش کاشان به علت ویژگی های برتر رضایت خاطر مشتریان را جلب کرده و در دسته بهترین فروشگاه های فرش ماشینی کاشان جای گرفته است .
چه عواملی سبب شده است تا محصولات این کارخانه در زمره فرش های ممتاز کاشان قرار بگیرند ؟
ویژگی فرش های ممتاز کاشان
عوامل بسیاری باید در کنار هم قرار بگیرند تا بتوان عنوان ممتاز را برروی محصولی نهاد .
1 . الیاف مرغوب و ممتاز در بافت :
مهمترین عامل در تعیین فرش های ممتاز ، استفاده از الیاف مرغوب و باکیفیت است . الیاف آکریلیک در بافت نخ خاب و پنبه در بافت نخ تار و پود ، محصولات را ممتاز وی بی نظیر می کنند . مقاومت ، زیبایی ، نرمی و لطافت ، استحکام بالا در برابر انواع آسیب ها و حرارت ها ، به دلیل استفاده از الیاف مرغوب و باکیفیت است . فرش های ممتاز ، در بافت نخ خاب آن ها از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده و در بافت تار و پود آن ها پنبه است . محصولات پلی استر و پلی پروپلین را نمی توان عنوان ممتاز و درجه یک را بر آن ها نهاد .
2 . شانه و تراکم :
علاوه بر کیفیت ، زیبایی طرح و نگاره هم مهم است . شانه و تراکم علاوه بر اینکه کیفیت فرش را بالا می برد باعث ظرافت و ریز نقشی طرح و نگاره نیز می شود . شانه و تراکم را می توان چنین تعریف کرد که به تعداد گره های زده شده در عرض و طول فرش گفته می شود . بالا بودن شانه و تراکم رابطه بسیاری با ظرافت و بالا بردن کیفیت فرش دارد . شانه زیاد در محصول ظرافت آن را و تراکم زیاد منسجم بودن و توپر یودن آن را بالا می برد . محصولات با شانه و تراکم بالا را می توان فرش های ممتاز دانست از آن جهت که به دلیل تعداد گره های بالا با بهترین الیاف نازک و متسحکم بافته شده اند و چنین محصولاتی حتما باید با دستگاه hcix2 بافته شوند که بهترین دستگاه و پیشرفته ترین است . پس می توان فرش های 1500 شانه ، فرش های 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه و فرش های 700 شانه را جزء فرش های ممتاز کاشان دانست و به نسبتی که شانه و تراکم این محصلوات بالا می رود ، درجه مرغوب بودنشان بیشتر می شود .
خرید فرش ممتاز کاشان
فروشگاه فرش کاشان توانسته است فرش های ممتاز کاشان را ارائه دهد . داشتن طرح ها و نگاره های زیبا ، استفاده از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده در بافت نخ خاب ، استفاده از پنبه در بافت نخ تار و پود ، تولید محصولات با دستگاه hcix2 ، سبب شده است تا کارشناسان عنوان ممتاز را بر روی محصولات فروشگاه فرش کاشان قرار دهند .
خرید فرش ممتاز کاشان از فروشگاه فرش کاشان به دو شیوه حضوری و اینترنتی فراهم است . تمامی محصولات همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی به قیمت درب کارخانه ارائه می شوند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک
•  فرش ماشینی اصیل تبریز چه نوع فرشی است ؟
•  آنچه باید در مورد خرید فرش ماشینی ارزان بدانید
•  6 گام انتخاب بهترین فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان