سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» نظرسنجی بهترین فرش ماشینی

بهترین فرش ماشینی

برای خرید بهترین فرش های ماشینی کاشان با طرح ها و نگاره های سنتی ایرانی به فروشگاه فرش کاشان مراجعه کنید .
فرش های ماشینی
بهترین جایگزین فرش های دستبافت شده اند و همان طور که از نام و نشان آن ها بر می آید ، فرش هایی هستند که بر خلاف بافت فرش های دستبافت و استفاده از روش های سنتی و دستی برای بافت از ماشین آلات و دستگاه ها استفاده می شود . به میزانی که کارخانه و تولید کننده نوین و به روز باشد ، دستگاه های مورد استفاده نیز جدیدتر ، با کیفیت تر و بهتر خواهد بود مانند دستگاه هایی که در کارخانه های فرش کاشان مورد استفاده قرار می گیرد . ماشین آلات صنعتی جهت بافت فرش های ماشینی از کشور های اروپایی وارد شده و در کارخانه های داخلی مورد استفاده قرار می گیرد .
در سال های اخیر مطالبی زیادی در رابطه با فرش های ماشینی منتشر شده است . مطالبی از کیفیت و زیبای فرش ها گرفته تا نحوه ست کردن کف پوش ها با سایر وسایل دکوراسیون و حتی بهترین راه و روش خرید فرش های ماشینی . آنچه در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته است ، نظرسنجی بهترین فرش ماشینی می باشد . علت انتخاب چنین موضوعی برای نوشتار حاضر ، احساس نیاز به یک راهنمای تجربی جهت هدایت مشتریان به سمت خرید بهترین فرش ماشینی است . نظر سنجی از متخصصین ، افراد با تجربه و خریداران اسبق ، مطلعین بازار و ... می تواند برای ما راهنمای خوبی باشد . روش های مختلفی برای دسترسی به این نظر سنحی ها وجود دارد که در ادامه اشاره خواهد شد . در این مطلب کوتاه صلاح دانستیم تا قبل از ارائه مطالب اصلی اندکی در مورد تاریخچه فرش های ماشینی در ایران ، جنس الیاف و ... صحبت نماییم تا هنگام نظر سنجی بهتر بتوان روی موارد مهم در خرید متمرکز شد .
تاریخچه بهترین فرش های ماشینی تولید شده در ایران
در اوایل دهه پنجاه شمسی و در سال های 1350 ، تعدادی از تجار ایرانی که در خرید و فروش پارچه ، فرش های ماشینی بافت بلژیک و صنعت نساحی مهارت داشتند به فکر تأسیس کارخانه افتاده و در همان زمان مقدمات تأسیس کارخانه بافت فرش های ماشینی را فراهم کردند .
از آنجا که ایران مستعد تأسیس چنان کارخانه ای بود و ایرانیان در استفاده از فرش های ماشینی نشان داده بودند که پر تقاضا هستند ، تجار احتمال پا گرفتن و رونق این بافته ها در کشور ایران را بالا می دانستند . از طرفی قیمت فرش های ماشینی و محبوبیت فرش به عنوان کف پوش در بین مردم ، بیش از پیش فرش های ماشینی را جذاب می نمود . البته حضور و بافت فرش های ماشینی چیزی از ارزش والای فرش های دستبافت به عنوان هنر و صنعت دستی ایران کم نمی کند . بلکه فرش های ماشینی ، کف پوش هایی هستند برای مشتریانی که توان خرید فرش های دستبافت را نداشته و استفاده ها و کاربرد های روزانه بیشتری به همراه خواهد داشت . مورد پسند قرار گرفتن فرش های ماشینی و رونق نسبتا بالا مزیتی است که به لحاظ ویژگی های این محصول حاصل شده است . به هر حال کارخانه فرش ماشینی در ایران اولین بار در اوایل دهه 50 کلید خورد و به خوبی توانست در خانه ایرانیان به جایگاه ویژه برسد . فرش های ماشینی امروزه چنان رونق و رواجی یافته اند که گویی سالیان سال است که تولید و توسط مردم استفاده می شوند .
فرش های ایرانی در نظرسنجی بین کارشناسان ، جزء بهترین فرش های ماشینی به حساب می آیند .
جنس الیاف به کار رفته در فرش های ماشینی
خریداران جهت نظر سنجی هنگام خرید فرش های ماشینی این سوال را می پرسند که : آیا جنس فرش مد نظر خوب است ؟ منظور از جنس فرش در واقع همان الیاف نخ خاب است . فناوری های مختلفی در طول این سال ها ، فرش های مختلفی را تولید کرده است . در حال حاضر بهترین الیاف همان نخ خاب اکرولیک هیت ست شده می باشد .
تولیدات کارخانه فرش کاشان همگی از بهترین الیاف خاب هستند ، در حالی که برخی از کارخانه ها به همراه نخ خاب اکرولیک درصد ناخالصی از جنس پلی استر و پلی پروپلین اضافه خواهند نمود . نخ تار و پود مورد استفاده در محصولات مشابه و از جنس ، جوت ، پنبه و یا پلی استر می باشد . عمده اختلافات و مسائل مطرح شده در نظرسنجی بهترین فرش ماشینی به الیافت نخ خاب مربوط می شود .
آنچه در نظر سنجی ها بیش از همه به چشم می آید آن است که خریداران ، متخصصی و افراد خبره در این حرفه همگی معتقد هستند که فرش های تولید شده در کاشان از بهترین الیاف نخ خاب است . خصوصا آنکه تمامی برند های نوین و خلاق از شهرک های صنعتی کاشان برخواسته و به تولید بهترین فرش های ماشینی مشغول هستند .
در بازار و بر اساس نتایج حاصل از نظرسنجی بهترین فرش ماشینی ، پرفروش ترین و محبوب ترین فرش های ماشینی ، بافته هایی هستند از جنس آکریلیک اما این سوال پیش می آید که الیاف اکرولیک چیست و چرا محبوب است ؟ فرش های اکرولیک که از الیاف اکرولیک تهیه می شوند ، بسیار شبیه به فرش های پشم ، نرم و لطیف هستند با این تفاوت که کیفیت فرش های اکرولیک بیشتر است . دوام و ماندگاری بالا ، رتبه فرش های اکرولیک را تا این حد در بین نظرسنجی بهترین فرش ماشینی بالا برده است .
شانه و تراکم در نظر سنجی بهترین فرش ماشینی
همانند فرش های دستبافت در فرش های ماشینی هم شانه و تراکم یا همان تعداد گره عرضی و طولی موضوعیت دارد . فرش های ماشینی در شانه و تراکم های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند و مورد دیگری که در نظرسنجی بهترین فرش ماشینی مهم است ، سوال در رابطه با شانه و تراکم است . تعیین شانه و تراکم قبل از هر چیز به کاربرد فرش بستگی دارد . بسته به اینکه قصد خرید فرش ماشینی برای کدام مکان و فضای خانه را دارید ، باید شانه و تراکم انتخاب شود .
نتیجه نظرسنجی ، به ما می گوید که خرید فرش ماشینی در شانه و تراکم بالا برای فضاهای لوکس و مهمان نشین خانه و خرید فرش ماشینی در شانه و تراکم پایین برای هال ( به علت پاخوردگی و مقاومت فرش های 700 شانه در برابار فشار و سایش ) ، آشپزخانه ( به علت مقاومت این محصولات در برابر شست و شوی بالا و نیاز فرش های اشپزخانه به شست و شو ) ، اتاق خواب ( به علت ارتفاع بالای نخ خاب فرش های مذکور و نرمی مناسب و همچنین ارزان قمیت بودن ) و جلوی درب های ورودی و ... مناسب می باشد .
طرح و نگاره در نظرسنجی بهترین فرش ماشینی
نظرسنجی بهترین فرش ماشینی نشان می دهد که یکی از موارد موثر در انتخاب بهترین فرش ماشینی ، ظاهر محصول است . اگر حتی بهترین الیاف و بهترین شانه و تراکم را هم انتخاب نماییم اما طرح و ظاهری مناسب نداشته باشد ، در بین خریداران از ویژگی بهترین بودن بهره مند نخواهد شد .
بهترین فرش ماشینی باید با سلیقه اعضا خانواده هماهنگ باشد و همچنین در دکوراسیون خوش بدرخشد و با ایجاد هارمونی با سایر وسایل بتواند دکوراسیون را به زیباترین تبدیل کند .
بهترین برند فرش و بهترین روش خرید فرش
اگر تولید کننده بهترین باشد ، خرید فرش ماشینی کار راحتی خواهد بود . در مورد بهترین تولید کننده توصیه ما به شما فرش کاشان است . کارخانه فرش کاشان در رقابت با بهترین تولید کننده جهان سرآمد بوده و در بین چند تولید کننده برتر دنیا قرار دارد . فرش های ماشینی فرش کاشان در فروشگاه های سراسر دنیا قابل خرید هستند . همچنین تولید کننده فرش کاشان در اقدامی برای فروش بیشتر ، دسترسی آسان تر خریداران به محصولات فرش کاشان و همچنین رقابتی و کارآتر کردن بازار ها مانند تمامی برند های برتر دنیا ، دست به تأسیس فروشگاه اینترنتی زده است . باز هم آمار حاصل از نظر سنجی به ما نشان می دهد که بهترین روش خرید فرش ماشینی ، مراجعه به فروشگاه های اینترنتی است . فروشگاه های اینترنتی بهترین روش خرید هستند چرا که :
1- خرید از این فروشگاه ها آسان و بی دغدغه است .
2- در این فروشگاه ها نیازی به صرف زمان و هزینه جهت جابجایی و رسیدن به فروشگاه نیست ؛ چراکه به محض اتصال به اینترنت می توانید وارد فروشگاه شوید و از محصولات دیدن و خرید نمایید .
3- تمامی هزینه ها و مراحل ارسال فرش بر عهده تولید کننده است .
4- فرش به قیمت کارخانه عرضه شده و فروش ارزان قیمت فرش های ماشینی در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان دلیلی جز عرضه مستقیم و بی واسطه از سوی تولید کننده به خریداران ندارد .
5- فروشگاه اینترنتی ، فروشگاه مجازی است که تمامی محصولات کارخانه فرش کاشان از قدیمی ترین تا جدید ترین را در خود جای داده است و به صورت مبسوط در مورد ویژگی های هر محصول توضیح داده است .
6- ضمانت نامه های معتبر و گارانتی های ارائه شده همراه فرش های ماشینی فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، دیگر دلیلی است که این روش خرید از کارخانه فرش کاشان را در رده بهترین ها در نظرسنجی فرش ماشینی قرار داده است .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  آنچه باید در مورد خرید فرش ماشینی ارزان بدانید
•  همه چیز در مورد وزن فرش های ماشینی
•  شیرینگ فرش
•  چگونه فرش ماشینی خراب می شود؟
•  تاثیر بسته بندی فرش ماشینی در جابجایی و سلامت فرش خریداری شده

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان