تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

نظرسنجی بهترین فرش ماشینی

بهترین فرش ماشینی

برای خرید بهترین فرش های ماشینی کاشان با طرح ها و نگاره های سنتی ایرانی به فروشگاه فرش کاشان مراجعه کنید .
فرش های ماشینی
بهترین جایگزین فرش های دستبافت شده اند و همان طور که از نام و نشان آن ها بر می آید ، فرش هایی هستند که بر خلاف بافت فرش های دستبافت و استفاده از روش های سنتی و دستی برای بافت از ماشین آلات و دستگاه ها استفاده می شود . به میزانی که کارخانه و تولید کننده نوین و به روز باشد ، دستگاه های مورد استفاده نیز جدیدتر ، با کیفیت تر و بهتر خواهد بود مانند دستگاه هایی که در کارخانه های فرش کاشان مورد استفاده قرار می گیرد . ماشین آلات صنعتی جهت بافت فرش های ماشینی از کشور های اروپایی وارد شده و در کارخانه های داخلی مورد استفاده قرار می گیرد .
در سال های اخیر مطالبی زیادی در رابطه با فرش های ماشینی منتشر شده است . مطالبی از کیفیت و زیبای فرش ها گرفته تا نحوه ست کردن کف پوش ها با سایر وسایل دکوراسیون و حتی بهترین راه و روش خرید فرش های ماشینی . آنچه در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته است ، نظرسنجی بهترین فرش ماشینی می باشد . علت انتخاب چنین موضوعی برای نوشتار حاضر ، احساس نیاز به یک راهنمای تجربی جهت هدایت مشتریان به سمت خرید بهترین فرش ماشینی است . نظر سنجی از متخصصین ، افراد با تجربه و خریداران اسبق ، مطلعین بازار و ... می تواند برای ما راهنمای خوبی باشد . روش های مختلفی برای دسترسی به این نظر سنحی ها وجود دارد که در ادامه اشاره خواهد شد . در این مطلب کوتاه صلاح دانستیم تا قبل از ارائه مطالب اصلی اندکی در مورد تاریخچه فرش های ماشینی در ایران ، جنس الیاف و ... صحبت نماییم تا هنگام نظر سنجی بهتر بتوان روی موارد مهم در خرید متمرکز شد .
تاریخچه بهترین فرش های ماشینی تولید شده در ایران
در اوایل دهه پنجاه شمسی و در سال های 1350 ، تعدادی از تجار ایرانی که در خرید و فروش پارچه ، فرش های ماشینی بافت بلژیک و صنعت نساحی مهارت داشتند به فکر تأسیس کارخانه افتاده و در همان زمان مقدمات تأسیس کارخانه بافت فرش های ماشینی را فراهم کردند .
از آنجا که ایران مستعد تأسیس چنان کارخانه ای بود و ایرانیان در استفاده از فرش های ماشینی نشان داده بودند که پر تقاضا هستند ، تجار احتمال پا گرفتن و رونق این بافته ها در کشور ایران را بالا می دانستند . از طرفی قیمت فرش های ماشینی و محبوبیت فرش به عنوان کف پوش در بین مردم ، بیش از پیش فرش های ماشینی را جذاب می نمود . البته حضور و بافت فرش های ماشینی چیزی از ارزش والای فرش های دستبافت به عنوان هنر و صنعت دستی ایران کم نمی کند . بلکه فرش های ماشینی ، کف پوش هایی هستند برای مشتریانی که توان خرید فرش های دستبافت را نداشته و استفاده ها و کاربرد های روزانه بیشتری به همراه خواهد داشت . مورد پسند قرار گرفتن فرش های ماشینی و رونق نسبتا بالا مزیتی است که به لحاظ ویژگی های این محصول حاصل شده است . به هر حال کارخانه فرش ماشینی در ایران اولین بار در اوایل دهه 50 کلید خورد و به خوبی توانست در خانه ایرانیان به جایگاه ویژه برسد . فرش های ماشینی امروزه چنان رونق و رواجی یافته اند که گویی سالیان سال است که تولید و توسط مردم استفاده می شوند .
فرش های ایرانی در نظرسنجی بین کارشناسان ، جزء بهترین فرش های ماشینی به حساب می آیند .
جنس الیاف به کار رفته در فرش های ماشینی
خریداران جهت نظر سنجی هنگام خرید فرش های ماشینی این سوال را می پرسند که : آیا جنس فرش مد نظر خوب است ؟ منظور از جنس فرش در واقع همان الیاف نخ خاب است . فناوری های مختلفی در طول این سال ها ، فرش های مختلفی را تولید کرده است . در حال حاضر بهترین الیاف همان نخ خاب اکرولیک هیت ست شده می باشد .
تولیدات کارخانه فرش کاشان همگی از بهترین الیاف خاب هستند ، در حالی که برخی از کارخانه ها به همراه نخ خاب اکرولیک درصد ناخالصی از جنس پلی استر و پلی پروپلین اضافه خواهند نمود . نخ تار و پود مورد استفاده در محصولات مشابه و از جنس ، جوت ، پنبه و یا پلی استر می باشد . عمده اختلافات و مسائل مطرح شده در نظرسنجی بهترین فرش ماشینی به الیافت نخ خاب مربوط می شود .
آنچه در نظر سنجی ها بیش از همه به چشم می آید آن است که خریداران ، متخصصی و افراد خبره در این حرفه همگی معتقد هستند که فرش های تولید شده در کاشان از بهترین الیاف نخ خاب است . خصوصا آنکه تمامی برند های نوین و خلاق از شهرک های صنعتی کاشان برخواسته و به تولید بهترین فرش های ماشینی مشغول هستند .
در بازار و بر اساس نتایج حاصل از نظرسنجی بهترین فرش ماشینی ، پرفروش ترین و محبوب ترین فرش های ماشینی ، بافته هایی هستند از جنس آکریلیک اما این سوال پیش می آید که الیاف اکرولیک چیست و چرا محبوب است ؟ فرش های اکرولیک که از الیاف اکرولیک تهیه می شوند ، بسیار شبیه به فرش های پشم ، نرم و لطیف هستند با این تفاوت که کیفیت فرش های اکرولیک بیشتر است . دوام و ماندگاری بالا ، رتبه فرش های اکرولیک را تا این حد در بین نظرسنجی بهترین فرش ماشینی بالا برده است .
شانه و تراکم در نظر سنجی بهترین فرش ماشینی
همانند فرش های دستبافت در فرش های ماشینی هم شانه و تراکم یا همان تعداد گره عرضی و طولی موضوعیت دارد . فرش های ماشینی در شانه و تراکم های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند و مورد دیگری که در نظرسنجی بهترین فرش ماشینی مهم است ، سوال در رابطه با شانه و تراکم است . تعیین شانه و تراکم قبل از هر چیز به کاربرد فرش بستگی دارد . بسته به اینکه قصد خرید فرش ماشینی برای کدام مکان و فضای خانه را دارید ، باید شانه و تراکم انتخاب شود .
نتیجه نظرسنجی ، به ما می گوید که خرید فرش ماشینی در شانه و تراکم بالا برای فضاهای لوکس و مهمان نشین خانه و خرید فرش ماشینی در شانه و تراکم پایین برای هال ( به علت پاخوردگی و مقاومت فرش های 700 شانه در برابار فشار و سایش ) ، آشپزخانه ( به علت مقاومت این محصولات در برابر شست و شوی بالا و نیاز فرش های اشپزخانه به شست و شو ) ، اتاق خواب ( به علت ارتفاع بالای نخ خاب فرش های مذکور و نرمی مناسب و همچنین ارزان قمیت بودن ) و جلوی درب های ورودی و ... مناسب می باشد .
طرح و نگاره در نظرسنجی بهترین فرش ماشینی
نظرسنجی بهترین فرش ماشینی نشان می دهد که یکی از موارد موثر در انتخاب بهترین فرش ماشینی ، ظاهر محصول است . اگر حتی بهترین الیاف و بهترین شانه و تراکم را هم انتخاب نماییم اما طرح و ظاهری مناسب نداشته باشد ، در بین خریداران از ویژگی بهترین بودن بهره مند نخواهد شد .
بهترین فرش ماشینی باید با سلیقه اعضا خانواده هماهنگ باشد و همچنین در دکوراسیون خوش بدرخشد و با ایجاد هارمونی با سایر وسایل بتواند دکوراسیون را به زیباترین تبدیل کند .
بهترین برند فرش و بهترین روش خرید فرش
اگر تولید کننده بهترین باشد ، خرید فرش ماشینی کار راحتی خواهد بود . در مورد بهترین تولید کننده توصیه ما به شما فرش کاشان است . کارخانه فرش کاشان در رقابت با بهترین تولید کننده جهان سرآمد بوده و در بین چند تولید کننده برتر دنیا قرار دارد . فرش های ماشینی فرش کاشان در فروشگاه های سراسر دنیا قابل خرید هستند . همچنین تولید کننده فرش کاشان در اقدامی برای فروش بیشتر ، دسترسی آسان تر خریداران به محصولات فرش کاشان و همچنین رقابتی و کارآتر کردن بازار ها مانند تمامی برند های برتر دنیا ، دست به تأسیس فروشگاه اینترنتی زده است . باز هم آمار حاصل از نظر سنجی به ما نشان می دهد که بهترین روش خرید فرش ماشینی ، مراجعه به فروشگاه های اینترنتی است . فروشگاه های اینترنتی بهترین روش خرید هستند چرا که :
1- خرید از این فروشگاه ها آسان و بی دغدغه است .
2- در این فروشگاه ها نیازی به صرف زمان و هزینه جهت جابجایی و رسیدن به فروشگاه نیست ؛ چراکه به محض اتصال به اینترنت می توانید وارد فروشگاه شوید و از محصولات دیدن و خرید نمایید .
3- تمامی هزینه ها و مراحل ارسال فرش بر عهده تولید کننده است .
4- فرش به قیمت کارخانه عرضه شده و فروش ارزان قیمت فرش های ماشینی در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان دلیلی جز عرضه مستقیم و بی واسطه از سوی تولید کننده به خریداران ندارد .
5- فروشگاه اینترنتی ، فروشگاه مجازی است که تمامی محصولات کارخانه فرش کاشان از قدیمی ترین تا جدید ترین را در خود جای داده است و به صورت مبسوط در مورد ویژگی های هر محصول توضیح داده است .
6- ضمانت نامه های معتبر و گارانتی های ارائه شده همراه فرش های ماشینی فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، دیگر دلیلی است که این روش خرید از کارخانه فرش کاشان را در رده بهترین ها در نظرسنجی فرش ماشینی قرار داده است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی