تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید حضوری فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان

خرید حضوری فرش ماشینی

برای آنکه بتوانیم به یک تخته فرش ماشینی خوب ، ماندگار ، زیبا و مناسب از هر جهت دسترسی داشته باشیم راه های مختلفی وجود دارد . خرید به روش های سنتی ، خرید به روش های نوین ، مراحعه یه انواع فروشگاه های فیزیکی و آنلاین از جمله راه های خرید فرش های ماشینی هستند . از آنجایی که خرید فرش ماشینی برای هر خانه و کاشانه ای ضروری است و در واقع خانه بدون فرش قابل سکونت نخواهد بود ، روش های خرید موردی است که برای تمام صاحب خانه ها دارای اهمیت بوده و حداقل در طول زندگی خود چند بار با اآن مواجهه خواهند شد .
اگر قصد خرید فرش ماشینی را کرده باشید قطعا دیده اید که موارد و سوالات متعددی در ذهن شما برای خرید فرش ماشینی بوجود می آید که پاسخ به هر کدام در خرید بهتر محصول کمک کننده و حائز اهمیت است . سوالاتی از جمله آنکه :
1- فرش خوب چه فرشی ست ؟
2- ویژگی های بهترین فرش ماشینی کدام است ؟
3- کدام فروشگاه را برای خرید فرش ماشینی انتخاب کنیم ؟
4- فرش با چه رنگ و سایزی برای خانه ما مناسب تر است ؟
5- خرید حضوری فرش ماشینی بهتر است یا خرید غیر حضوری یا خرید آنلاین ؟
در مقالات مختلفی که روی وب سایت فرش کاشان قرار داده ایم ، به سوالات بالا به صورت مفصل پاسخ داده شده است ، خرید فرش ماشینی بهتر و خوب به ویژگی هایی در فرش بستگی دارد مانند کیفیت و الیاف مصرفی ، انتخاب رنگ به سلیقه و دکوراسیون خانه مربوط بوده و در نهایت برای انتخاب سایز باید به ابعاد اتاق و همچنین کاربرد فضا دقت نمود .
در ادامه نوشتار در دست قصد داریم تا به توضیح این نکته بپردازیم که انواع روش های خرید کدام است ، خرید اینترنتی یا آنلاین با خرید حضوری چه تفاوتی داشته و چرا به آن ها خرید مستقیم می گویند و در نهایت پس از بیان تفاوت خرید حضوری و غیر حضوری بهترین روش را برای خرید فرش ماشینی معرفی خواهیم نمود .
اگر از دسته افرادی هستید که برای زمان ، هزینه و رضایت خاطر پس از خرید ارزش قائل بوده و ترجیح می دهید خرید با آگاهی انجام دهید ، خواندن ادامه مقاله حاضر به شما توصیه می شود .
خرید فرش های ماشینی
قبل از ورود به بحث باید بدانیم که در طول 5 دهه فعالیت ، کارخانه های فرش های ماشینی ، تجربه های بسیاری هم توسط تولید کننده و هم توسط خریداران کسب شده است ، تجاربی که به علت عرضه و تقاضای بالای فرش های ماشینی بسیار بیشتر از 5 دهه دستاورد داشته و برای ما حائز اهمیت خواهد بود . در مورد خرید فرش های ماشینی نگاهی به سیر تاریخی نشان می دهد که از سال 1350 همزمان با تولید اولین فرش های ماشینی تا سال ها مبادله محصولات به شکل سنتی و واسطه ای انجام می شد . بدین صورت که کارخانه پس از تولید فرش ، آن را توسط واسطه ها و دلالان به دست فروشندگان رسانده و فروشندگان با عرضه محصولات در فروشگاه ها و بازار های فیزیکی مکانی برای رو در رو شدن با مشتریان فراهم آورده و محصول را به فروش می رساندند . با وجود آنکه عرضه فرش در بازار های فیزیکی و خرید به روشی که در حال حاضر تحت عنوان روش سنتی از ان یاد می شود در آن زمان شروعی برای مبادله فرش های ماشینی بود ، اما به سرعت تولید کننده و خریداران را از ایرادات آگاه کرده و دو طرف مبادله را برای پیدا کردن روش بهتر جایگزین رهنمون ساخت .
مهم ترین ایرادی که در آن هنگام در نظر تولید کننده و خریداران حائز اهمیت بود ، خرید فرش به قیمت گزاف در بازارهای فیزیکی بود . تولید کننده فرش را به قیمت کارخانه به واسطه تحویل می داد اما در نهایت فرش به قیمت بسیار بالاتر در فروشگاه ها عرضه می شد در حالی که رقابت بر سر قیمت برای تولید کننده در جذب مشتری آیتم مهمی به حساب می آمد . با این وجود و از آنجایی که دلیل اصلی افزایش قیمت عرضه غیر مستقیم و با واسطه فرش های ماشینی شناخته شده بود ، تولید کننده به دنبال روش مستقیم عرضه امکان خرید حضوری از کارخانه را فراهم آورد .
مزیت هایی که در خرید حضوری فرش ماشینی از کارخانه پیش روی مشتری قرار دارد شامل :
1- خرید به قیمت عمده یا به قیمت تولید کننده : در تمامی روش های خرید مستقیم که یک سر مبادله تولید کننده و سر دیگر خریدار است ، قیمت حداقل خواهد بود .
2- اطمینان از اصالت محصول : هنگامی که مستقیما از کارخانه خرید می کنیم ، شکی در اصل یا تقلبی بودن فرش نیست . فرش های ماشینی عرضه شده توسط تولید کننده فرش کاشان همگی در بهترین کیفیت ، بالاترین تنوع و زیباترین متد ها عرضه می شوند . تولید کننده فرش کاشان به هنگام فروش محصول ، ضمانت نامه معتبری به همراه آن ارائه می دهد که حاکی از اطمینان فروشنده از کیفیت محصول بوده و به این طریق سعی در انتقال این اطمینان به خریداران می باشد .
3- باز بودن دست خریداران در انتخاب : شاید نتوان فروشگاه فیزیکی را پیدا کرد که در آن تمامی طرح ها و متد های تولید شده توسط کارخانه فرش کاشان را یکجا داشته باشد ، اما هنگام حضور در کارخانه خواهید توانست تمامی طرح های قدیمی و جدید ارائه شده توسط کارخانه فرش کاشان را ببینید و از موجود بودن یا عدم موجود بودن مطلع شوید . اگر فرش مد نظر و انتخابی شده در حال حاضر در انبار کارخانه موجود نباشید ، شما ثبت سفارش نموده و در کم ترین زمان ممکن کارخانه فرش را در ویژگی های تقاضا شده عرضه خواهد نمود .
4- امکان استفاده و گرفتن مشاوره از متخصصین و کارشناسان خبره کارخانه .
5-و ....
خرید حضوری فرش ماشینی
خرید حضوری فرش ماشینی زمانی امکان پذیر است که خریداران برای خرید به کارخانه رفته و مستقیما از بین محصولات موجود فرش مناسب خود را خریداری کنند . برای مثال کارخانه فرش کاشان به عنوان یکی از بهترین کارخانه های معرفی شده در سراسر جهان ، به خوبی توانسته است با قدرت دادن به قسمت عرضه فرش های ماشینی در کارخانه خود سالانه پذیرای تعداد زیادی از مشتریان باشد که به قصد خرید حضوری و بهره مندی از مزایای ان به کارخانه فرش کاشان ورود پیدا می کنند .
ناگفته نماند که خرید حضوری هم خالی از عیب نبوده و روش های امده پس از آن به نحوی در پاسخ به ایرادات وارد شده بر روش خرید حضوری فرش ماشینی از کارخانه بوده اند . این روش برای خریدارانی که دسترسی آسان به کارخانه دارند ، مناسب می باشد اما در نظر گرفتن بعد مسافت آن دسته از خریدارانی را که با مشکل تردد مواجهه می باشند ، از خرید حضوری فرش ماشینی منصرف خواهد نمود .
از این رو در سال های اخیر روشی باب شد که بدون در نظر گرفتن فاصله خریداران تا کارخانه بتواند نیاز مشتریان را پاسخ دهد . فرش های ماشینی در فروشگاه های اینترنتی عرضه شده است که مستقیما زیر نظر تولید کننده بوده و از نوین ترین روش مبادله در سراسر کشور بهره گرفته است . شاید بتوان خرید اینترنتی فرش را هم در دسته خرید های حضوری قرار داد با این تفاوت که در خرید اینترنتی فرد در فروشگاهی حاضر می شود که زیر نظر تولید کننده اداره می شود .
در خرید اینترنتی فرش از فروشگاه آنلاین فرش کاشان ، تمامی مزیت ها و ویژگی های گفته شده در خرید حضوری فرش ماشینی از کارخانه وجود دارد ، علاوه بر آن با مزیت هایی در این روش همراه هستیم که تنها از فروشگاه اینترنتی بر می آیند . ویژگی هایی که فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را بهترین مکان برای خرید نموده است شامل :
1- خرید بدون نیاز به توجه به زمان و مکان : در فروشگاه اینترنتی اهمتی ندارد خریداران در کجای دنیا هستند و در چه ساعتی از شبانه روز به فروشگاه مراجعه می کنند . هر کجا که باشید و در هر زمانی می توانید با اتصال به اینترنت وارد فروشگاه شده و از خدمات مختلف ان بهره مند شوید .
2- ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور ویژگی مطرح در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است . پس از آنکه خریداران ، فرش را از بین محصولات موجود در فروشگاه خریداری نموده و تمامی مراحل خرید را طی نمودند ، کد چند رقمی تحت عنوان کد پیگیری برای شان ارسال می شود . ارسال این کد به منزله تکمیل مراحل خرید است . از این به بعد فرش وارد مرحله ارسال خواهد شد و خریداران می توانند توسط کد پیگیری از روند ارسال مطلع شوند . ارسال کاملا رایگان و تمامی مراحل و هزینه های آن بر عهده تولید کننده است .
 
با خرید حضوری فرش ماشینی از فروشگاه فرش کاشان خرید ارزان قیمت با کیفیت همراه با انواع مختلفی از خدمات را تجربه نمایید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی