تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش هایی که در اکثر خانه های ایرانی حضور دارد

فرش ماشینی اصیل ایرانی

یکی از اسباب و و سایل زندگی بسیار ضروری در زندگی ایرانیان از قدیم الایام ، فرش است . حضور فرش در منازل ایرانیان امری واجب و حتمی بوده است و نقش آن هنوز هم کمرنگ نشده است . نقش قالی از نظر ایرانیان علاوه بر کف پوش ، به زیبا سازی دکوراسیون هم کمک می کند و به همین دلیل طرح های زیبای فرش های ایرانی از تقاضای بیشتری برخوردارند . اهمیت زیبایی بسان کیفیت مهم است به همین دلیل است که تولید کنندگان باید در کنار کیفیت به خلق محصولات زیبا بپردازند تا بتوانند مشتریان را به سمت خود بکشانند .
فرش هایی که در اکثر خانه های ایرانی وجود دارد
فرش های سنتی ایرانی از قدیم الایام در بین ایرانیان و حتی جهانیان معروف هستند . فرش های ماشینی اصیل ایرانی با طرح و نگاره های سنتی ، مورد محبوب همه هستند . این طرح های اصیل در قالی های دستباف خود نمایی می کرده است تا اینکه تولید کنندگان به دلیل علاقه بسیار ایرانیان به این طرح های زیبا و اصیل سنتی به این فکر افتادند تا بتوانند این طرح های زیبا را به صورت فرش های ماشینی اصیل ایرانی تولید کنند .
فرش های سنتی ماشینی که طرفداران بسیاری دارند به صورت زیر است :
فرش لچک ترنج :
از محبوب ترین فرش های ایرانی است و طرح آن بدین صورت است که ترنج در مرکز فرش وجود دارد و حاشیه و لچک در اطراف آن خود نمایی می کنند . اندازه این ترنج و نوع طرح آن در هر محصولی متفاوت است . کارخانه فرش کاشان به دلیل علاقه ایرانیان به فرش های ترنج دار ، این طرح را به صورت فرش 1500 شانه ، 1200 شانه ، فرش 1000 شانه ، 700 شانه ، 500 شانه و طرح 700 شانه تولید کرده است .
فرش طرح افشان :
در این طرح ، هیچ نشانه ای از ترنج و لچک نیست و کل فرش ، پیوستگی است و تمامی گل ها و برگ ها در کل آن پراکنده هستند . این طرح بسیار زیبا ، امروزه در خانه های کوچک ایرانی می تواند جلوه گری کند و به دلیل طرح خاص بسیار زیبایی که دارد دکوراسیون های کوچک را بزرگتر جلوه می دهد . کارخانه فرش کاشان ، فرش طرح افشان را که یکی از پرفروش ترین فرش های ایرانی است در رنگ بندی مختلف و در شانه و تراکم های مختلف تولید کرده است . فرش های 700 شانه طرح افشان به دلیل زیبایی ، کیفیت بالا ، ضخامت بالا از تقاضای بیشتری برخوردار است .
طرح های شکارگاه ، شاه عباسی ، اسلیمی و .. نیز از طرح های معروف ایرانی است که طرفدران خاص خود را دارد .
ایرانیان به دنبال ظریف ترین فرش ها با طرح های بسیار ریز و نگاره های ظریف هستند . فرش های 1200 شانه ، 1500 شانه ، 1000 شانه بیشتر از محصولات با شانه و تراکم پایین تقاضا دارند . شانه و تراکم علاوه بر اینکه زیبایی و ظرافت طرح ها و نگاره ها را بالاتر می برند ، کیفیت محصولات را بیشتر می کنند . منظور از شانه و تراکم همان تعداد گره های موجود در عرض و طول قالی است و هر اندازه این تعداد گره ها بیشتر باشد ، قالی منسجم تر ، ظریف تر و زیباتر جلوه می کند . فرش های 350 شانه که جزء اولین تولیدات ماشینی در ایران بود ، زیبایی خاصی نداشت و تنها نقش کف پوش را داشت ولی امروزه با تولید فرش های زیبای ایرانی با شانه و تراکم های بالا ، ایرانیان کمتر به سراغ قالی های دستباف گرانقیمت می روند و سعی می کنند زیبایی را با خرید فرش های ماشینی با طرح های اصیل ایرانی به دکوراسیون خود بیاورند .
ویژگی های فرش ماشینی اصیل ایرانی 
زیبایی فرش های ایرانی اهمیت بالایی دارد و نقش بسزایی در زیبا سازی دکوراسیون منازل دارد ولی باید به کیفیت فرش های ماشینی اصیل ایرانی نیز توجه کرد و محصولات باکیفیت را خریداری کرد  . فرش های ایرانی که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند بسیار با دوام تر ، مقاوم تر ، درخشان تر و نرم و لطیف تر از دیگر محصولات است . این فرش های ایرانی قدرت پاخور شدن بالایی دارند و بدون پرزدهی و ضد حساسیت می باشند .
ایرانیان با خرید فرش های آکریلیک با طرح های اصیل ایرانی می توانند تا سالیان سال از تعویض فرش در امان باشند .
کارخانه فرش کاشان ، تولید کننده فرش های باکیفیت اصیل ایرانی است . این کارخانه به دلیل علاقه ایرانیان به طرح های سنتی و ایرانی ، این طرح های بسیار زیبا را با کیفیت بسیار بالا تولید کرده است .
خرید فرش اصیل ایرانی با قیمتی ارزانتر
کارخانه فرش کاشان به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه ، فرش های ایرانی با طرح های بسیار زیبا را با قیمت درب کارخانه ارائه می دهد . پس ایرانیان می توانند فرش های با شانه و تراکم بالاتر را با طرح های زیبا و نگاره های اصیل ایرانی را به قیمت تولیدی خریداری کنند
خرید از فروشگاه فرش کاشان ، خرید فرش زیبا با کیفیت و قیمت پایین است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی