سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش هایی که در اکثر خانه های ایرانی حضور دارد

فرش ماشینی اصیل ایرانی

یکی از اسباب و و سایل زندگی بسیار ضروری در زندگی ایرانیان از قدیم الایام ، فرش است . حضور فرش در منازل ایرانیان امری واجب و حتمی بوده است و نقش آن هنوز هم کمرنگ نشده است . نقش قالی از نظر ایرانیان علاوه بر کف پوش ، به زیبا سازی دکوراسیون هم کمک می کند و به همین دلیل طرح های زیبای فرش های ایرانی از تقاضای بیشتری برخوردارند . اهمیت زیبایی بسان کیفیت مهم است به همین دلیل است که تولید کنندگان باید در کنار کیفیت به خلق محصولات زیبا بپردازند تا بتوانند مشتریان را به سمت خود بکشانند .
فرش هایی که در اکثر خانه های ایرانی وجود دارد
فرش های سنتی ایرانی از قدیم الایام در بین ایرانیان و حتی جهانیان معروف هستند . فرش های ماشینی اصیل ایرانی با طرح و نگاره های سنتی ، مورد محبوب همه هستند . این طرح های اصیل در قالی های دستباف خود نمایی می کرده است تا اینکه تولید کنندگان به دلیل علاقه بسیار ایرانیان به این طرح های زیبا و اصیل سنتی به این فکر افتادند تا بتوانند این طرح های زیبا را به صورت فرش های ماشینی اصیل ایرانی تولید کنند .
فرش های سنتی ماشینی که طرفداران بسیاری دارند به صورت زیر است :
فرش لچک ترنج :
از محبوب ترین فرش های ایرانی است و طرح آن بدین صورت است که ترنج در مرکز فرش وجود دارد و حاشیه و لچک در اطراف آن خود نمایی می کنند . اندازه این ترنج و نوع طرح آن در هر محصولی متفاوت است . کارخانه فرش کاشان به دلیل علاقه ایرانیان به فرش های ترنج دار ، این طرح را به صورت فرش 1500 شانه ، 1200 شانه ، فرش 1000 شانه ، 700 شانه ، 500 شانه و طرح 700 شانه تولید کرده است .
فرش طرح افشان :
در این طرح ، هیچ نشانه ای از ترنج و لچک نیست و کل فرش ، پیوستگی است و تمامی گل ها و برگ ها در کل آن پراکنده هستند . این طرح بسیار زیبا ، امروزه در خانه های کوچک ایرانی می تواند جلوه گری کند و به دلیل طرح خاص بسیار زیبایی که دارد دکوراسیون های کوچک را بزرگتر جلوه می دهد . کارخانه فرش کاشان ، فرش طرح افشان را که یکی از پرفروش ترین فرش های ایرانی است در رنگ بندی مختلف و در شانه و تراکم های مختلف تولید کرده است . فرش های 700 شانه طرح افشان به دلیل زیبایی ، کیفیت بالا ، ضخامت بالا از تقاضای بیشتری برخوردار است .
طرح های شکارگاه ، شاه عباسی ، اسلیمی و .. نیز از طرح های معروف ایرانی است که طرفدران خاص خود را دارد .
ایرانیان به دنبال ظریف ترین فرش ها با طرح های بسیار ریز و نگاره های ظریف هستند . فرش های 1200 شانه ، 1500 شانه ، 1000 شانه بیشتر از محصولات با شانه و تراکم پایین تقاضا دارند . شانه و تراکم علاوه بر اینکه زیبایی و ظرافت طرح ها و نگاره ها را بالاتر می برند ، کیفیت محصولات را بیشتر می کنند . منظور از شانه و تراکم همان تعداد گره های موجود در عرض و طول قالی است و هر اندازه این تعداد گره ها بیشتر باشد ، قالی منسجم تر ، ظریف تر و زیباتر جلوه می کند . فرش های 350 شانه که جزء اولین تولیدات ماشینی در ایران بود ، زیبایی خاصی نداشت و تنها نقش کف پوش را داشت ولی امروزه با تولید فرش های زیبای ایرانی با شانه و تراکم های بالا ، ایرانیان کمتر به سراغ قالی های دستباف گرانقیمت می روند و سعی می کنند زیبایی را با خرید فرش های ماشینی با طرح های اصیل ایرانی به دکوراسیون خود بیاورند .
ویژگی های فرش ماشینی اصیل ایرانی 
زیبایی فرش های ایرانی اهمیت بالایی دارد و نقش بسزایی در زیبا سازی دکوراسیون منازل دارد ولی باید به کیفیت فرش های ماشینی اصیل ایرانی نیز توجه کرد و محصولات باکیفیت را خریداری کرد  . فرش های ایرانی که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند بسیار با دوام تر ، مقاوم تر ، درخشان تر و نرم و لطیف تر از دیگر محصولات است . این فرش های ایرانی قدرت پاخور شدن بالایی دارند و بدون پرزدهی و ضد حساسیت می باشند .
ایرانیان با خرید فرش های آکریلیک با طرح های اصیل ایرانی می توانند تا سالیان سال از تعویض فرش در امان باشند .
کارخانه فرش کاشان ، تولید کننده فرش های باکیفیت اصیل ایرانی است . این کارخانه به دلیل علاقه ایرانیان به طرح های سنتی و ایرانی ، این طرح های بسیار زیبا را با کیفیت بسیار بالا تولید کرده است .
خرید فرش اصیل ایرانی با قیمتی ارزانتر
کارخانه فرش کاشان به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه ، فرش های ایرانی با طرح های بسیار زیبا را با قیمت درب کارخانه ارائه می دهد . پس ایرانیان می توانند فرش های با شانه و تراکم بالاتر را با طرح های زیبا و نگاره های اصیل ایرانی را به قیمت تولیدی خریداری کنند
خرید از فروشگاه فرش کاشان ، خرید فرش زیبا با کیفیت و قیمت پایین است .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش ایده آل جهیزیه عروس
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  بهترین فرش از نظر کیفیت ، تراکم و نخ چیست ؟
•  راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان