تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش هدیه ای خاص

تابلو فرش هدیه خاص

در سال های اخیر زندگی ها بیش از قبل به سمت لوکسوری شدن پیش رفته است . تغییر و تحولاتی که در سبک زندگی انسان ها بوجد آمده است ، همگرا شدن سلیقه ها و استفاده از لوازم زینتی در خانه برای داشتن فضایی جذاب تر و مطلوب تر از مواردی هستند که سبد مصرفی خانوار را تحت تأثیر قرار داده است . هرچه لوازم مورد استفاده در دکوراسیون خانه ها بتواند فضا را زیبا تر جلوه دهد ، برای صاحب خانه ها جذاب تر بوده و بیش از پیش مورد تقاضا قرار خواهد گرفت . در بین تمام محصولات لوکسی که جهت زینت بکار گرفته می شوند ، فرش های ماشینی و در کنار آن ها تابلو فرش های ماشینی جلوه بیشتری دارند . اینکه چرا فرش های ماشینی و تابلوفرشها نسبت به سایر وسایل توجه مخاطب را به خود جلب کرده و در دکوراسیون نمای بیشتری دارد ، به ویژگی های فنی و ظاهری محصول مرتبط است . فرش های ماشینی و تابلوفرش ها تنها عناصری هستند که از طرح و نقشه منسجم برخوردار بوده و مخاطب هنگام نگاه کردن به نقش و نگاره فرش و تابلو فرش می تواند به داستان ذهنی طراح نفوذ کند .
فرش های ماشینی در زیر پا قرار گرفته و با داشتن طرح و نگاره های پیچیده و بر گرفته از دل طبعیت ، گویی قسمتی از زیبایی ها و جذابیت های الهی را به خانه ما می آورند . هنگامی که سطح زیادی از اتاق با فرش ماشینی پوشیده شود ، تعجبی نخواهد داشت که بی بدیل بر دکوراسیون فضا تأثیر گذارد و توجه بیننده را به خود جلب کند . اما تابلو فرش ها که از جنس فرشهای ماشینی هستند و در دو نوع دستبافت و ماشینی عرضه می شوند در کاربردی متفاوت از فرش ها به همان اندازه زیبا و جذاب هستند .
تابلو فرش های ماشینی و دستبافت بر روی دیوا قرار گرفته و زیبا آفرین خواهند شد ، بر خلاف فرش ها ، تابلو فرش ها کاربرد مصرفی نداشته و به عنوان کالایی لوکس تقاضا می شوند . با وجود آنکه تابلو فرش های دستبافت در قالب فرش های کوچک بافته شده با دست ، سال ها ست در بین صنایع دستی جایگاه دارن ، تابلو فرش های ماشینی در سال های اخیر وارد بازار شده اند و به علت مزیت ها و برتری هایی که در متن مقاله مورد اشاره قرار می گیرد ؛ از تابلو فرش های دستبافت پیشی گرفته و حجم بالایی از مبادلات را به خود اختصاص داده اند . همچنین تابلو فرش های ماشینی در بین افراد خوش سلیقه به هدیه ای زیبا و ارزشمند تبدیل شده است . کم نیستند تعداد مشتریانی که برای خرید تابلو فرش ماشینی هدیه وارد بازار شده و با وسواس خاصی به انتخاب تابلو فرش های موجود در فروشگاه فرش کاشان می پردازند .
مقاله ای که با ان روبرو هستیم به تابلو فرش های ماشینی پرداخته است و توضیح می دهد چرا کالای لوکس مذبور هدیه ای ناب و درجه یک می باشد .

تابلو فرش
دسته ها و انواع فرش های ماشینی کم نیستند. یکی از روش هایی که می توان فرش های ماشینی را شناسایی و از یک دیگر متمایز نمود ، دسته بندی بر اساس ابعاد و سایز فرش است . فرش های تولید شده در ابعاد استاندارد به فرش های 6 متر ، فرش های 9 متر ، فرش های 12 متر و فرش های 24 متر محدود می شوند اما دسته ابعاد به همین چهار سایز محدود نشده و با در بر گرفتن فرش هایی با سایز غیر استاندارد از بزرگ ترین تا کوچک ترین فرش های ماشینی و دستبافت را در خود جای می دهد . فرش های ماشینی با سایز غیر استاندارد کوچک ، تابلو فرش ها هستند . با وجود عدم تعریف سایز استاندارد برای تابلو فرش ها ، تولید کنندگان از روند مشخصی برای تولید استفاده می کنند و با گذشت چند سال به خوبی میدانند که مشتریان کدام سایز را بیشتر از سایرین پسندیده و حیطه ابعاد و سایز مناسب برای بافت طرح های مختلف کدام است .
فروشگاه فرش کاشان در بین محصولات خود ، دسته ای با نام تابلو فرش ها را پوشش می دهد . دسته ای که چه به لحاظ رنگ و طرح و چه به لحاظ سایز و اندازه بسیار متنوع بوده و پاسخگوی نیاز تمام سلیقه ها و مشتریان خواهد بود . به جد می توان ادعا نمود که بجز خریدارانی که برای خرید تابلو فرش چهره وارد بازار می شوند ، سایر خریداران به راحتی خواهند توانست نیاز خود به تابلو فرش ها را در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان تأمین کنند .

خرید تابلو فرش برای هدیه
اینکه شما هنگام انتخاب هدیه وسواس به خرج دهید بدان علت است که می خواهید هدیه ای ارزشمند و ماندگار برای فرد هدیه گیرنده خریداری نمایید . داشتن اصالت ، زیبایی ، کیفیت ، ماندگاری و دوام ، ارزش هنری والا و .... از مهم ترین ویژگی هایی هستند که تابلو فرش های ماشینی را به هدیه ارزشمند تبدیل کرده است . تابلو فرش هایی که به لحاظ داشتن طرح های مختلف دست خریداران را در انتخاب باز می کند .
در کنار طرح های موجود در فروشگاه فرش کاشان ، دسته ای از خریداران به فروشگاه مراجعه می کنند و بدنبال داشتن تابلو فرشی هستند با طرح خاص مانند تصاویر خانوادگی ، چهره و ... . تولید کننده فرش کاشان این امکان را فراهم می کند که مشتریان با ارائه طرح و نقشه مد نظر در قالب نرم افزار بتوانند در زمانی اندک تابلوفرشی خاص داشته باشند .
جالب است بدانید در مناطق مختلف کشور طرح هایی خاص فروش بیشتری داشته و محبوبیت و تقاضای تابلو فرش های ماشینی به عواملی مانند مذهب ، عقاید فرهنگی ، شرایط جغرافیایی و ... بستگی دارد . برای مثال تقاضا برای طرح های تابلو فرش آیه الکرسی ، تابلو فرش ان یکاد و تابلو فرش ایات قرآن مجید جزء تابلو فرش های کاشان و دیگر شهر ها مثل یزد و مشهد بیشتر از سایر شهر ها می باشد . از طرفی در شهرهای شلوغ و بزرگ مانند تهران ، شیراز ، اصفهان و ... تابلو فرش هایی تقاضا می شوند که برگرفته از طبیعت بوده و صاحب خانه پس از گذراندن روزی شلوغ و پرمشغله هنگام ورود به خانه با دیدن تابلو فرشی از طبیعت روحی تازه یابد .
خرید تابلو فرش هدیه
خرید تابلو فرش خصوصا اگر از باب هدیه باشد ، نباید از هر فروشگاه و از هر برندی انجام گیرد . برای خرید تابلو فرش های خاص در کیفیت بالا و زیبایی بی نظیر به تابلو فرش های تولید شده در کارخانه فرش کاشان اعتماد کنید . کارخانه جات فرش ماشینی تأسیس شده و شهرک های صنعتی کاشان علاوه بر تولید بهترین فرش های ماشینی در ارائه بهترین تابلو فرش ها هم حرف اول را زده و به لحاظ کیفیت و کارآیی در رده بالایی قرار دارند.
برای دسترسی به تابلو فرش های تولید شد در کارخانه فرش کاشان راه های مختلفی وجود دارد . برای مثال می توانید به هر یک از روش های سنتی غیر مستقیم و مستقیم متوصل شوید . بررسی ها و مطالعات مختلف خرید تابلو فرش به روش های مستقیم را توصیه می کنند . روش خرید مستقیم چه در مورد تابلو فرش های هدیه و چه در مورد سایر محصولات ( محصولاتی که فاسد شدنی نباشند ) نسبت به روش های غیر مستقیم و سنتی کارآ تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود . برای خرید تابلو فرش به روش مستقیم از فروشگاه فرش کاشان نیاز به پیدا کردن لینک فروشگاه انلاین است . دقت نمایید که فروشگاه مزبور همان فروشگاهی باشد که زیر نظر تیم کارشناسان کارخانه فرش کاشان اداره می شود .
پس از راه یافتن به فروشگاه در هر زمان و از هر مکانی به لحاظ عدم وجود محدودیت در بعد زمان و مکان ، خواهید توانست از خدمات مختلف فروشگاه فرش کاشان بهره مند شوید . اگر از نام طرح تابلو فرش مد نظر مطلع هستید یا دقیقا می دانید محصول انتخابی شما چه ویژگی هایی باید داشته باشد ، نام طرح یا ویژگی را در قسمت سرچ بالای فروشگاه تایپ کرده و در عرض چند ثانیه تمامی تابلو فرش های موجود با ویژگی سرچ شده را ببینید . اما اگر خواهان دیدن تمامی تابلو فرش های فروشگاه هستید در دسته محصولات و در رده تابلو فرش ها خواهید توانست به خواسته خود برسید . با کلیک روی هر تابلو فرش اطلاعات مورد نیاز فنی و ظاهری محصول به نمایش در آمده و شناخت شما از فرش کامل خواهد شد .
انتخاب فرش در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان کار راحتی نیست چراکه هم تنوع محصولات بسیار بالا ست و هم انتخاب یک طرح به عنوان هدیه از بین نگاره هایی که همگی زیبا و چشم نواز هستند کار را دشوار تر خواهد نمود . همچنین در فروشگاه امکان سفارش تابلو فرش بر اساس ویژگی های مد نظر فراهم ماده است .
خرید تابلو فرش ارزان قیمت به علت عرضه مستقیم و در کیفیت تضمین شده را از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان بخواهید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی