تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی سرمه ای

فرش سرمه ای یا فرش سورمه ای

انتخاب رنگ و طرح از مسایلی ست که همواره خریداران فرش های ماشینی با آن دست و پنجه نرم می کنند . اگر فرش ماشینی با رنگ و طرح مناسب انتخاب شود ، بهترین و مناسب ترین گزینه در دکوراسیون و کاربرد خانه شما خواهد بود اما اگر در انتخاب به هر دلیل خطایی رخ دهد ، امکان تعویض سریع فرش وجود نداشته و ناهماهنگی و ناهارمونی ایجاد شده تبعات مختلفی به همراه خواهد داشت . فرش های ماشینی در انوع  و اقسام مختلفی تولید می شوند . خصوصا در برند ها و کارخانه های مطرح دنیای از جمله کارخانه تولید فرش ماشینی فرش کاشان دیدن انواع مختلف فرش های ماشینی نه تنها جذاب خواهد بود بلکه بسیار هیجان انگیز می باشد .

اینکه در طی 5 دهه حضور تولیدکنندگان فرش های ماشینی توانسته است تا این حد تنوع ایجاد کند ، نشان از قدرت تولیدی بالای تولید کنندگان و تیم عرضه فرش های ماشینی است . کم نیستند تعداد کارخانه ها و کارگاه هایی که به تولید فرش ماشینی اشتغال دارند ، اما تعداد اندکی از این تولید کنندگان و کارخانه های خلاقیت داشته و به ارائه محصولات نوین و جدیدی اقدام می کنند که بر تنوع و تعدد محصولات می افزاید .
در کنار رنگ و طرح موارد دیگری هم وجود دارد که تنوع بازار را بر عهده گرفته است مانند شانه و تراکم ، ابعاد و جنس فرش تولیدی شده . در مورد شانه و تراکم که از معروف ترین دسته های فرش های ماشینی هستند باید بگوییم که با وجود انکه اولین فرش ها در شانه 350 تولید شده اند اما در حال حاضر فرش های موجود در بازار در شانه 500 ، 700 شانه واقعی ، 700 شانه تبدیلی ، طرح 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 شانه و حتی 1500 شانه می باشد . رشد شانه و تراکم از دل کارخانه هایی ایجاد شده است که به نواوری شهرت دارند و یکی از ابعاد رقابتی خود را در خلاقیت و تولید فرش های نوین بنیان نهاده اند .
در مورد تنوع ابعاد سری به فروشگاه فرش کاشان میزنیم و خواهیم دید که انواع فرش های استاندارد و غیر استاندار تا جه اندازه توانسته اند نیاز ما به بهترین کف پوش در ابعاد مختلف را رفع کنند . فرش های موجود در فروشگاه فرش کاشان همگی از نخ خاب اکلرولیک هیت ست شده تولید شده اند ، الیافی که به لحاظ بهترین بودن در کیفیت ، دوام و ماندگاری حرف اول را می زنند . اما بافته های تولید شده در کارخانه های دیگر طیف وسیعی از الیاف خاب اکرولیک ، پلی استر و پلی پروپلین و ترکیب آن ها را شامل می شوند .
مقاله در دست به یکی از ده ها مورد تنوع فرش های ماشینی پرداخته است ، که رنگ فرش می باشد . این نوشتار به فرش های ماشینی با رنگ زمینه سرمه ای به عنوان محبوب ترین رنگ زمینه تیره متمرکز شده است . خرید و انتخاب فرش سرمه ای ، چرایی انتخاب و نحوه خرید از مواردی ست که در ادامه مورد مطالعه قرار گرفته است .

فرش های ماشینی رنگ تیره
انتخاب رنگ فرش بدان علت اهمیت دارد که فرش های ماشینی مهم ترین عامل در دکوراسین هستند . طراحان فرش همگی معتقدند که برای تغییرات عمده و بزرک در دکوراسیون باید تغییراتی کوچک در فرش های ماشینی ایجاد کرد . این تغییرات به حدی محسوس هستند که حتی جابجایی فرش و  نوع گستراندن آن می تواند به میزان زیادی در فضای خانه موثر واقع شود .
علت این موضوع آن است که فرش های ماشینی مساحت زیادی از کف خانه را به خود اختصاص داده و به لحاظ داشتن طرح و نگاره توجه مخاطبین را به خود جلب می کنند .
فرش های رنگ سرمه ای یا فرش سورمه ای مدتی ست که در خانه ها خود نمایی کرده و اگر مشتریان خواهان خرید فرش با رنگ زمینه تیره باشند ، بی شک به خرید فرش سرمه ای فکر خواهند کرد . چرا که از ویژگی مهم و بارز فرش سرمه ای این است که می تواند با رنگ پرده و مبلمان رون و تیره ست شود .

چرا فرش سرمه ای بخریم ؟
اگر برای خرید فرش سرمه ای به دنبال دلیل و برهان هستید ، بهتر است در موارد ارائه شده در این قسمت تأمل نموده و در صورت داشتن هرکدام از موارد به خرید فرش سرمه ای پاسخ مثبت بدهید .
1- فرش های رنگ سرمه ای خانه را گرم و صمیمی نشان می دهند . اگر فضای اتاق شما بزرگ است و احساس خالی بودن به شما دست می دهد بجای خرید وسایل دکوری متفاوت و پر کردن فضا با انواع  واقسام وسیله هایی که قابلیت استفاده ندارند ، یک تخت فرش سرمه ای بخرید و در وسط اتاق بیاندازید . خواهید دید که پهن شدن فرش سرمه ای تا جه حد می تواند خانه را متحول نماید .
2- استفاده از فرش سرمه ای برای اتاق خواب ها مناسب است . رنگ های نشاط آور بی خوابی به همراه داشته و رنگ های تیره برای القا حس آرامش مناسب تر خواهند بود .
3- استفاده از فرش سرمه ای در مکان هایی مانند قسمت ورودی خانه ، راهرو ها ، هال و ... توصیه می شوند ، دلیل این توصیه چیزی جز مناسب بودن فرش سرمه ای برای مقابله با لکه ها و الودگی ها نیست . فرش های ماشینی حتی در بهترین کیفیت هم نباید به کررات شسته شوند ، از این رو در مکان هایی از خانه که احتمال الودگی بالا ست ، از فرش های رنگ تیره مانند فرش سرمه ای کمک بگیرید تا با پنهان شدن لکه ها و الودگی ها در رنگ تیره نخ خاب ، نیاز کم تری به شست و شو داشته باشیم .

فرش سرمه ای با چه مبلمانی ست می شود
فرش سرمه ای با رنگ های تیره و روشن هم خوانی دارد . می توانید از مبلمان و پرده های روشن در کنار فرش سرمه ای برای فضاهای اپارتمانی و کوچک تر استفاده نمایید ، همچنین استفاده از فرش سرمه ای در کنار رنگ پرده و مبلمان تیره نیز باری فضاهایی که به اندازه کافی بزرگ هستند جذاب خواهد بود . فرش سرمه ای در کنار رنگ های کرم ، سفید ، لیمویی ، آبی روشن ، خاکستری و سایر رنگ های خنثی ترکیبی بسیار زیبا به جای خواهد گذاشت .
اگر کف خانه شما سرامیک یا پارکت نیست و به هر دلیل نمی خواهید کف پوش زیر فرش ماشینی مشخص باشد ، از موکت هایی استفاده کنید که با رنگ فرش سرمه ای در تضاد باشند . بدین ترتیب فضا بزرگ و جذاب می باشد . ست کردن فرش سرمه ای با موکت هم رنگ ، به علت کم چهره کردن طرح و نگاره فرش مناسبت کم تری نسبت به موکت های متضاد دارد .
نکته جذاب در مورد فرش های سرمه ای آن است که در کنار تنوع طرح و نگاره در رنگ زمینه سرمه ای ، فرش سرمه ای تک رنگ در شانه و تراکم پایین تولید و روانه بازار می شود . فرش هایی بسیار ارزان قیمت به علت شانه و تراکم پایین و نداشتن طرح و نگاره اما در عین حال با کیفیت و با دوام که با راحتی با وسایل مختلف دکوراسیون ست می شوند .

فرش سرمه ای را از کجا بخریم ؟
در فروشگاه فرش ماشینی فرش کاشان ، تقریبا تمامی طرح ها و مدل ها در رنگ زمینه سرمه ای تولید می شوند . وارد فروشگاه شوید و در دسته محصولات به دنبال طرح ، شانه و تراکم مورد نظر خود باشید . پس از انتخاب طرح در کش کنار تصویر ، رنگ زمینه های مختلف را ببینید . اگر خانه و فضای مد نظر شما ، یکی از ویژگی های بالا را داشته باشد مستعد استفاده از فرش سرمه ای خواهد بود یا با استفاده از گزینه " جستجوی فرش بر اساس رنگ " می توانید فرش رنگ سورمه ای یا فرش سرمه ای را کلیک نمایید تا فروشگاه کلیه فرش های سرمه ای رنگ کاشان را برای شما فیلتر نماید.
از جمله طرح هایی که با رنگ زمینه سرمه ای فرش در فروشگاه فرش کاشان قابل خرید است :
1-    فرش ماشيني 1000 شانه سرمه ای طرح تبریز
2-    فرش ماشيني 1000 شانه سرمه ای طرح الماس
3-    فرش ماشيني 1000 شانه سرمه ای طرح افشان گل مرغ
4-    فرش ماشيني 1000 شانه سرمه ای طرح دلسا
5-    فرش ماشيني 1000 شانه سرمه ای طرح ستاره
6-    فرش ماشيني 1000 شانه سرمه ای طرح سوگلی
7-    فرش ماشيني 1000 شانه سرمه ای طرح شاه عباسی
8-    فرش ماشینی 1200 شانه سرمه ای طرح سناتور
9-    فرش ماشینی 1200 شانه سرمه ای طرح سفیر
10-     فرش ماشینی 1200 شانه سرمه ای طرح زیگورات
11-     فرش ماشینی 1200 شانه سرمه ای طرح افشان درباری
12-     فرش ماشینی 1200 شانه سرمه ای طرح آذرخش
13-     فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته سرمه ای طرح گلستان
14-     فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته سرمه ای طرح کاسپین
15-     فرش ماشینی 1500 شانه سرمه ای طرح ایریانا
16-     فرش ماشینی 1500 شانه سرمه ای طرح قاجاری
17-     فرش ماشینی 1500 شانه سرمه ای طرح نیوشا

همانطور که مشاهده می شود فرش های سرمه ای در فروشگاه فرش کاشان در انواع شانه  و تراکم به فروش می رسد . استفاه از نخ خاب اکرولیک هیت ست شده و همچنین ارائه ضمانت نامه و گارانتی ما را نسبت به کیفیت و دوام محصول مطمئن نمود و قیمت مناسب محصولات آخرین آیتمی ست که ما را در خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان مصمم می دارد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی