تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی اعلا

فرش اعلا درجه یک

فرش ماشینی یکی از مهم ترین و منحصربرفردترین خرید هایی ست که هر صاحب خانه در طول زندگی خود انجام می دهد . یکی از ملزومات مهم و ضروری که در هر خانه ‌ای کاربرد های فراوان دارد و بدون ان خانه قابل سکونت نخواهد بود همین فرشهای ماشینی هستند که بع تعداد زیاد روزانه در حال مبادله می باشند . کاربرد زیاد فرش ماشینی آن را به وسیله ای لازم و محصولی غیر قابل جایگزین بدل داشته است . نکته مهم در مورد فرش های ماشینی آن که قیممت بالای این محصولات و تخصصی بودن تشخیص فرع یا اصل بودن آن موجب شده تا خریداران هنگام خرید با دغدغه د نگرانی هایی از جمله عدم خطا در خرید و انتخاب فرش ماشینی اعلاء روبرو شوند . فرش های ماشینی در خانه هر ایرانی یافت می شود و به عنوان وسیله‌ ای لازم مورد استفاده خواهد بود . این محصول خود جایگزین فرش های دستبافت شده است . قیمت ارزان ، کیفیت بالا و زیبایی اعلا موجب این جایگزین و پسند فرش های ماشینی توسط خریداران شده است .
با اتکار به امر و ارقام و گرفتن اطلاعات مربوطه از بازار دیده می شود که فروشگاه فرش کاشان یکی از مهم ترین فروشگاه ها در عرضه فرش های اعلا و ناب ماشینی است . تعداد زیادی از مشتریان همه روزه نیاز خود به فرش های ماشینی اعلا را از طریق مراجعه به فروشگاه فرش کاشان مرتفع می سازند . البته حتی با حضور انواع فرش های ماشینی ، فرشهای دستباف همچنان توجه خریداران را به خود جلب کرده و مشتریان خود را می طلبند اما استفاده از فرش های ماشینی و توجه و خرید از این محصولات رونق و جانی تازه به بازار فرش های ماشینی داده است .
مقاله در دست تحت عنوان فرش ماشینی اعلا با توجه به ویژگی های موجود در فروش های فروشگاه فرش کاشان نوشته شده است ، فرش هایی که به  جد زیبا ، با دوام و چشم گیر هستند . اگر برای خرید خود ارزش قائل هستید و در بازار به دنبال پیدا کردن فرش ماشین اعلاء می باشید ، توجه به مواردی که در ادامه نوشتار آمده است شما را در خرید بهتر کمک خواهد نمود . خریدی ارزن قیمت ، اعلا و با داوم که خانه شما را مزین خواهد نمود .

فرش ماشینی اعلا
در بین فرش های ایرانی ، فرش های دستبافت نسبت به سایر فرش ها که قالی نامیده می شوند از جذابیت و ارزش بیشتری برخوردار است و فرش های دستبافت اعلاترین فرش های ایرانی هستند که در سراسر جهان به شهرت رسیده و در واقع بی نظیر ترین هستند . اما هزینه و بهایی زیادی که بابت تولید یک تخته فرش دستبافت انجام می شود توان خرید ان را از عهده بسیاری از افراد خارج کرده است . شاید رفته رفته شرایط اقتصادی به سمت و سویی حرکت کند که توان خرید فرش های دستبافت به عنوان فرش اعلا برای هممگان امکان پذیر شود و حتی شاید علم به گونه ای پیشرفت کند که تولید یک تخته فرش دستبافت ارزان تر از حال حاضر تمام شود اما با شرایط کنونی خرید اعلاترین فرش های ایرانی برای بسیاری از افراد غیر ممکن است .
گفتیم فرش های ماشینی جایگزین خوبی برای فرشهای دستبافت شده اند . فرش های ماشینی بنا بر داشتن هزاران هزار رنگ و طرح و نگاره و تنوع گسترده ای که روز به روز در حال رشد است ، توجه خریداران را به خود جلب کرده و در بازار های جهانی به اسم و رسم رسیده اند . برای نمونه محصولات موجود در فروشگاه فرش کاشان به حدی متنوع هستند که به خوبی می توانند پاسخگوی تمام سلیقه ها و نیاز ها باشند .

برند و تولید کننده فرش اعلا
تعداد بسیار زیادی تولید کننده و کارگاه تولیدی در سراسر کشور وجود دارد که به امر تولید فرش و قالی مشغول هستند . اما گول ظاهر برند ها را نخورید . از بین هزاران برند موجود تعداد انگشت شماری تولید کننده و برند ان هم در بین برند های کاشانی وجود دارد که واقعا محصولات ناب و درجه یک و صادراتی تولید می کند . نگاه و مقایسه محصولات بردن های نامی مانند فرش کاشان با سایر برند ها خصوصا ان هایی که ارزش و اعتبار زیادی ندارند به خوبی ما را از وجود اختلاف بین محصولات برند های اعلا و برنده ای غیر اعلا مطلع می سازد . عمده خریداران از این امر مطلع هستند و در حال حاضر کمتر خریداری وجود دارد که بی گدار به آب زده و از برند های فیک و غیر مطرح خرید نماید . تمام خریداران حاضر در بازار های فیزیکی و اینترنتی قبل از خرید تحقیقات لازم را انجام داده و به خوبی از برند های مختلف و کیفیت های متفاوت هر محصول مطلع هستند . از طرفی مقالات متعددی در رابطه با روش های شناسایی فرش های خوب و روش های تشخیص فرش های اصل از تقلبی نوشته شده است و به عنوان منبع علمی معتبر در اختیار خریداران قرار گرفته است .
در کنار تمام موارد مطرح شده انچه در حال حاضر مهم می نماید آن است که رکود بازار و افزایش نرخ دلارو به طبع بالا رفتن قیمت مواد اولیه تولید فرش ماشینی که همگی وارداتی هستند ، موجب شده تا شرایط و قیمت فرش های ماشینی متشنج باشد و اما شرایط بسیار خوبی برای دلال‌ هایی فراهم شده است که در کار صادرات فرش های ماشینی دست دارند . این امر شرایط و انگیزه بیشتری برای سودجویانی فراهم اورده است که به دنبال کسب سود بیشتر ، دست به تولید و عرضه فرش های تقلبی می زنند . توجه دو چندان خریداران هنگام انتخاب و خرید محصول تنها راه ممکن برای کوتاه شدن دست سودجویان و خرید اصل است . در مورد خرید فرش های ماشینی هرگز عجله نکنید و اجازه ندهید عجول بودن شما به خرید فرش تقلبی و بی کیفیت منجر شود . البته می توانید با خیالی آسوده به سراغ برند ها و فروشگاه مطرح کاشانی بروید اما باز هم در بین برند ها و کارخانه ها و از جمله فروشگاه های کاشانی بهترین انتخاب لازم و ضروری ست . در ادامه اشاره خواهیم نمود که چطور میت وانید با اعتماد به فروشگاه فرش کاشان فرش اعلا مد نظر خود را خریداری نمایید . با رفتن به فروشگاه فرش کاشان خواهید دید که علاوه بر حضور افراد سودجو در بازار ، هستند تولید کنندگان و فروشندگانی که تنها در ارائه خدمات به مشتریان گام برداشته و کسب سود بیشتر ار منوط به بالا رفتن رضایت خاطر مشتری داشته اند .

روش های تشخصی فرش ماشینی اعلا
شانه و تراکم فرش : نمی توان گفت فرش های پر شانه اعلا و فرش های کم شانه بی کیفیت و نا مناسب هستند اما میتوان گفت در صورت انتخاب صحیح شانه و تراکم خواهید توانست فرش خوب و مناسبی برای خانه خود بخرید . فرش های ماشینی بنا بر تعداد گره عرضی و طولی یا همان شانه و تراکم دسته بندی شده و ویژگی های مختلفی خواهند داشت . برای نمونه فرش های 700 شانه فروشگاه فرش کاشان ، برای قسمت های پرتردد خانه مناسب هستند . این فرش ها برای هال اعلا بوده اما برای پذیرایی مناسب نیستند و حالت عکس این قضیه هم صادق است ، فرش های 1200 شانه به هیچ وجه برای آشپزخانه و اتاق خواب ها توصیه نمی شوند اما اعلا و مناسب برای قسمت هایی از خانه هستند که برای پذیرایی از مهمان در نظر گرفته شده است . در خرید به شانه و تراکم بسیار توجه نمایید . فرش های اعلا دقیقا در همان شانه و تراکمی که معرفی می شوند تولید می شوند و از طرفی می توانید برای اطمینان تعداد گره طولی و عرضی فرش در هر سانتی متر را شمرده و به یک متر تعمیم دهید .

شناسنامه فرش : اعلا بودن فرش از شناسنامه آن مشخص می شود . شناسنامه در واقع هویت فرش است . در شناسنامه اطلاعات مفیدی در رابطه با میزان شانه و تراکم ، جنس نخ خاب و تار و پود ، نام برند و کارخانه تولید کننده فرش ماشینی ، تعداد رنگ موجود در فرش ، رنگ زمینه و ... وجود دارد . شناسنامه فرش را به خوبی مطالعه نمایید و هر گونه خط و خدشی بر روی ان را نمادی از تقلبی بودن و بی کیفیت بودن محصول بدانید . فرشهای اعلا به هیچ وجه دارای شناسنامه آسیب دیده نیستند .
مراقب باشید که هنگام خرید فرش های بیکیفیت و بافته شدن از نخ خاب با جنس پلاستیک را به جای فرش های بافته شده با نخ خاب اکرولیک خریداری ننمایید . فرش های اعلاء تمامی دارای نخ خاب اکرولیکی هستندکه هیت ست شده و هیچ گونه بوی پلاستیک و مواد نفتی ندارند . فرش های پلاستیکی اعلا نیستند چراکه علاوه بر ماندگاری پایین ، حساسیت زا بوده و به راحتی فرش های اکرولیک تمیز نمی شوند . فرش را استشمام کنید ، اگر بوی نفت و پلاستیک داشت بدانید که اصل و اعلا نیست .
فروشگاه فرش کاشان با عرضه اعلاترین فرش های ماشینی در خدمت مشتریان و خریداران خود می باشد. خرید فرش ماشینی اعلا ، فرش با کیفیت ، فرش زیبا و فرش ارزان قمیت از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان امکان پذیر است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی