تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش کاشان

قیمت فرش کاشان

امروزه با توجه به بالا رفتن قیمت فرش های ماشینی ، قیمت محصولات یکی از آیتم های انتخابی خریداران شده است . افراد به دنبال مکان هایی می گردند تا بتوانند فرش های ماشینی را با پایین ترین قیمت بخرند . امروزه خریداران ، کارخانه ها و یا فروشگاه های آنلاین را برای خرید انتخاب می کنند تا بتوانند بدون واسطه ، محصول مورد نظر خود را خریداری کنند . نوع خرید بسیار مهم است و در تعیین قیمت فرش های ماشینی تاثیر دارد .
در کاشان کارخانه های بسیاری وجود دارند که به تولید و عرضه فرش های کاشان می پردازند . کارخانه هایی که علاوه بر توجه به کیفیت و زیبایی ، باید به قیمت فرش های کاشان نیز توجه کنند چون به دلیل کثرت کارخانه ها و تولید کنندگان ، خریداران به سراغ کارخانه هایی می روند که فرش های کاشان را با قیمت پایین عرضه کنند . فروش مستقیم و بدون واسطه و ارتباط مشتری با تولید کننده به صورت مستقیم سبب خرید فرش به قیمت کارخانه و به قیمت تولیدی می شود . پس می توان به خریداران قبل از خرید توصیه کرد که از تولید کننده به صورت مستقیم خریداری کنند . ارتباط با تولید کننده می تواند از طریق خرید حضوری فرش از کارخانه فرش کاشان و با خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان باشد .
عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش ماشینی کاشان
همانطور که در بالا گفته شد نوع خرید بر قیمت فرش تاثیر بسزایی دارد . بهترین نوع خرید ، خرید مستقیم از کارخانه و یا فروشگاه اینترننتی می باشد که به دلیل اینکه هیچ واسطه ای در میان نیست ، فرش کاشان با قیمت تولیدی به دست مشتری می رسد .
اما به غیر از نوع خرید ، عوامل دیگری نیز هستند که بر قیمت فرش های ماشینی کاشان تاثیر گذار می باشند :
- جنس الیاف بسیار در تعیین قیمت تاثیر دارد . فرش های آکریلیک به دلیل مرغوب بودن و باکیفیت بودن از فرش های پلی استر و یا نایلونی گرانتر هستند . همچنین ، محصولاتی که در بافت نخ تار و پود آن ها پنبه به کار می رود نیز گرانتر می باشند .
- شانه و تراکم نیز در تعیین قیمت فرش های کاشان تاثیر دارند . فرش های 1200 شانه گرانتر از فرش های 500 شانه است . تعداد گره های بالا و به کار رفتن الیاف بیشتر و همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته ، عواملی هستند که سبب می شود تا محصولات با شانه و تراکم بالاتر گرانتر باشند . فرش های 1200 شانه و 1000 شانه باید با دستگاه های پیشرفته و مجهز شونهر و یا وندویل بافته شوند .
- ابعاد و سایز فرش های ماشینی نیز در تعیین قیمت آن ها تاثیر دارند . فرش 12 متری گرانتر از فرش 6 متری است به همین دلیل است که امروزه خرید فرش هایی با ابعاد کوچکتر بیشتر شده است . افراد سعی می کنند با خرید فرش های کوچک تر و پهن کردن آن در وسط اتاق و خالی بودن فضای اطراف آن ، هم به اقتصاد خانواده کمک کنند و هم اینکه زیبایی منازل خود را بیشتر کنند .
- تعداد رنگ های به کار رفته در فرش های کاشان ، در تعیین قیمت آن ها نقش دارد . فرش های 8 رنگ کاشان ارزانتر از فرش های 12 رنگ کاشان می باشد . دلیل اینکه محصولات ماشینی در گذشته ارزانتر بوده است به آن سبب است که با تعداد 5 رنگ بافته می شد . بافت فرش های با تعداد رنگ بالا ، مستلزم استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن و مجهز است .
خرید فرش کاشان با قیمت ارزانتر از بازار فرش
کارخانه فرش کاشان ، فرش های با شانه و تراکم بالا را با الیاف آکریلیک با قیمت درب کارخانه به دست مشتری می رساند . قیمت ارزان در این فروشگاه ، نشان دهنده کیفیت پایین محصولات نیست بلکه نشان دهنده فروش مستقیم و بدون واسطه فرش است . تمامی محصولات دارای ضمانت نامه کتبی ، گارانتی و بیمه نامه هستند . بری خرید فرش های کاشان با قیمت ارزانتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید :
واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885

مشتریان عزیز می توانند به وب سایت فرش کاشان مراجعه کرده و سفارش خود را از طریق وب سایت ثبت کنند .
در خرید اینترنتی فرش کاشان ، ارسال به سراسر کشور رایگان خواهد بود .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی