سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش کاشان

قیمت فرش کاشان

امروزه با توجه به بالا رفتن قیمت فرش های ماشینی ، قیمت محصولات یکی از آیتم های انتخابی خریداران شده است . افراد به دنبال مکان هایی می گردند تا بتوانند فرش های ماشینی را با پایین ترین قیمت بخرند . امروزه خریداران ، کارخانه ها و یا فروشگاه های آنلاین را برای خرید انتخاب می کنند تا بتوانند بدون واسطه ، محصول مورد نظر خود را خریداری کنند . نوع خرید بسیار مهم است و در تعیین قیمت فرش های ماشینی تاثیر دارد .
در کاشان کارخانه های بسیاری وجود دارند که به تولید و عرضه فرش های کاشان می پردازند . کارخانه هایی که علاوه بر توجه به کیفیت و زیبایی ، باید به قیمت فرش های کاشان نیز توجه کنند چون به دلیل کثرت کارخانه ها و تولید کنندگان ، خریداران به سراغ کارخانه هایی می روند که فرش های کاشان را با قیمت پایین عرضه کنند . فروش مستقیم و بدون واسطه و ارتباط مشتری با تولید کننده به صورت مستقیم سبب خرید فرش به قیمت کارخانه و به قیمت تولیدی می شود . پس می توان به خریداران قبل از خرید توصیه کرد که از تولید کننده به صورت مستقیم خریداری کنند . ارتباط با تولید کننده می تواند از طریق خرید حضوری فرش از کارخانه فرش کاشان و با خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان باشد .
عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش ماشینی کاشان
همانطور که در بالا گفته شد نوع خرید بر قیمت فرش تاثیر بسزایی دارد . بهترین نوع خرید ، خرید مستقیم از کارخانه و یا فروشگاه اینترننتی می باشد که به دلیل اینکه هیچ واسطه ای در میان نیست ، فرش کاشان با قیمت تولیدی به دست مشتری می رسد .
اما به غیر از نوع خرید ، عوامل دیگری نیز هستند که بر قیمت فرش های ماشینی کاشان تاثیر گذار می باشند :
- جنس الیاف بسیار در تعیین قیمت تاثیر دارد . فرش های آکریلیک به دلیل مرغوب بودن و باکیفیت بودن از فرش های پلی استر و یا نایلونی گرانتر هستند . همچنین ، محصولاتی که در بافت نخ تار و پود آن ها پنبه به کار می رود نیز گرانتر می باشند .
- شانه و تراکم نیز در تعیین قیمت فرش های کاشان تاثیر دارند . فرش های 1200 شانه گرانتر از فرش های 500 شانه است . تعداد گره های بالا و به کار رفتن الیاف بیشتر و همچنین استفاده از دستگاه های پیشرفته ، عواملی هستند که سبب می شود تا محصولات با شانه و تراکم بالاتر گرانتر باشند . فرش های 1200 شانه و 1000 شانه باید با دستگاه های پیشرفته و مجهز شونهر و یا وندویل بافته شوند .
- ابعاد و سایز فرش های ماشینی نیز در تعیین قیمت آن ها تاثیر دارند . فرش 12 متری گرانتر از فرش 6 متری است به همین دلیل است که امروزه خرید فرش هایی با ابعاد کوچکتر بیشتر شده است . افراد سعی می کنند با خرید فرش های کوچک تر و پهن کردن آن در وسط اتاق و خالی بودن فضای اطراف آن ، هم به اقتصاد خانواده کمک کنند و هم اینکه زیبایی منازل خود را بیشتر کنند .
- تعداد رنگ های به کار رفته در فرش های کاشان ، در تعیین قیمت آن ها نقش دارد . فرش های 8 رنگ کاشان ارزانتر از فرش های 12 رنگ کاشان می باشد . دلیل اینکه محصولات ماشینی در گذشته ارزانتر بوده است به آن سبب است که با تعداد 5 رنگ بافته می شد . بافت فرش های با تعداد رنگ بالا ، مستلزم استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن و مجهز است .
خرید فرش کاشان با قیمت ارزانتر از بازار فرش
کارخانه فرش کاشان ، فرش های با شانه و تراکم بالا را با الیاف آکریلیک با قیمت درب کارخانه به دست مشتری می رساند . قیمت ارزان در این فروشگاه ، نشان دهنده کیفیت پایین محصولات نیست بلکه نشان دهنده فروش مستقیم و بدون واسطه فرش است . تمامی محصولات دارای ضمانت نامه کتبی ، گارانتی و بیمه نامه هستند . بری خرید فرش های کاشان با قیمت ارزانتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید :
واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885

مشتریان عزیز می توانند به وب سایت فرش کاشان مراجعه کرده و سفارش خود را از طریق وب سایت ثبت کنند .
در خرید اینترنتی فرش کاشان ، ارسال به سراسر کشور رایگان خواهد بود .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین نوع نخ برای فرش ماشینی چه نخی می باشد ؟
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  فرش ایده آل جهیزیه عروس
•  فرش ماشینی تقلبی نخرید

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان