تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ترک مرینوس کاشان

فرش ترک مرینوس

امروزه بازار فرش های ماشینی به دلیل تغییر سبک زندگی و تنوع طلبی افراد دست به تولید فرش های ماشینی مختلف از جمله فرش ترک زده اند . فرش ترک که اولین بار در شهر ترکیه توسط شرکت مرینوس ترکیه بافته و روانه بازار شد توانست جایگاه ویژه ای را علی الخصوص در میان اروپاییان به دست آورد . خریداران فرش ماشینی به ویژه ایرانیان به دلیل تنوع طلبی از این دسته فرش ها استقبال کرده و همین موضوع سبب شد تا تولید کنندگان داخل از جمله تولیدکنندگان شهر فرش کاشان به تولید فرش ترک بپردازند .

فرش ترک مرینوس
فرش ترک تولید شده در شرکت مرینوس ترکیه با رنگ های لایت و طرح هایی ساده و یا اشکال هندسی بافته می شوند . این دسته از فرش ها که انتخابی مناسب برای منازل با دکوراسیون جدید و مدرن می باشد برای استفاده در دکوراسیون های سنتی و کلاسیک نیز با توجه به رعایت هماهنگی رنگ ها استفاده می شود . شرکت مرینوس در کنار تولید فرش ترک مرینوس که شناخته ترین محصول در این شرکت است در زمینه تولید فرش های فانتزی ، فرش شگی و فرش اسپرت و فرش چرم نیز فعالیت دارد . این دسته از فرش ها که با برند فرش مرینوس در بازار ایران به فروش می رسند توانسته سهم زیادی از بازار را در ایران به عنوان فرش خارجی به خود اختصاص دهند . این دسته از فرش ها چون جزء فرش های وارداتی بوده از قیمت بالایی برخوردار می باشند . در این میان با توجه به مطالب بیان شده برای فرش ترک مرینوس برخی از افراد به دنبال فرش ها تولید شده در ایران با قیمتی مناسب تر هستند و از لحاظ کیفی می توانند به تولیدات داخل که در شهر های مختلف دست به تولید فرش ماشینی می زنند اتکا کرده و به خرید فرش های ایرانی بپردازند . یکی از شهر های ایران که به عنوان پایتخت فرش جهان و شهر فرش شناخته شده است کاشان می باشد . بیش از 700 کارخانه تولید کننده فرش ماشینی در این شهر فرش مشغول به تولید فرش هستند که برخی از آن ها با برندی مطرح به تولید انواع فرش های ماشینی از جمله فرش ترک برای ارضای نیاز خریدارن می پردازند .

فرش ترک مرینوس کاشان
از آن جا که طی مطالب بالا بیان شد برخی از افراد ترجیح می دهند تا فرش های ایرانی را خریداری نمایند تا هم از لحاظ قیمت و از لحاظ کیفیت خاطر جمع باشند و هم فرش با طرح های اصیل ایرانی را خریداری نمایند . فرش ترک تولید شده در شهر کاشان از آن دسته فرش هایی است که توانسته بسیار مورد استقبال خریدارن قرار بگیرد و دلیل این امر را می توان استفاده از طرح های اصیل ایرانی در کنار طرح های ساده همراه با اشکال هندسی در تولید این دسته از فرش ها دانست . فرش های ترک ایرانی به دلیل پوشش دادن سلایق تمامی خریدارن توانسته پا به پای فرش ترک مرینوس به رقابت بپردازد . از لحاظ کیفیت نیز می توان فرش ترک ایرانی را هم پای فرش ترک مرینوس دانست و دلیل این امر را نوع الیاف یکسان به کار رفته در بافت یعنی الیاف آکریلیک هیت ست شده به همراه نوع دستگاه بافنده که از جدید ترین دستگاه های بافت می باشد مطرح کرد . پس می توان بیان نمود از لحاظ کیفی فرش ترک ایران و فرش ترک مرینوس یکسان بوده و تنها تفاوت آن ها در قیمت این فرش ها می باشد دلیل این امر را می توان نبود هزینه های سنگین واردات این فرش ها دانست که سبب شده تا فرش ترک ایرانی از فرش ترک مرینوس قیمت کمتری را دارا باشد  .
از تفاوت دیگری را که می توان برای فرش ترک مرینوس و فرش ترک ایرانی در نظر گرفت طرح های به کار رفته در بافت می باشد . فرش ترک مرینوس همان طور که بیان شده در طرح های ساده یا اشکال هندسی تولید می شوند در صورتی که برای بافت فرش ترک ایرانی سعی شده تا از طرح های اصیل ایرانی در بافت استفاده شود تا بتوانند سلیقه های ایرانیان را پوشش دهد .
از خصیصه های فرش ترک می توان به رنگ به کار رفته در بافت آن اشاره نمود . استفاده از رنگ های روشن و لایت یا همان رنگ های شاد چون رنگ آبی ، صورتی و کرم این دسته از فرش ها را به فرش مدرن یا دل نشین برای منازل تبدیل کرده است که حس سر زندگی را به خریدارن این فرش القا می کند .

خرید فرش ترک ایرانی
برای خرید فرش ترک باید به فروشگاهی مراجعه نمایید که علاوه بر تولید این دسته از فرش ها بتوانند نیاز سلیقه ای شما را پاسخ گو باشد . یکی از فروشگاه های مطرح در کاشان به نام فروشگاه فرش کاشان که دارای فروشگاه های زنجیره ای متعدد بوده و با دارا بودن نماد الکترونیکی اعتماد و نماد ستاد ساماندهی و نماد پرداخت ایمن توانسته مجوز تولید و عرضه انواع فرش ماشینی اعم از فرش های سنتی و فرش مدرن شامل فرش ترک را بگیرد . این فروشگاه با تولید فرش های ترک در انواع مختلف شامل :
1. فرش 700 شانه سوپربرایت
2. فرش ترک 1200 شانه گل برجسته
3. فرش ترک دایره 1200 شانه گل برجسته
4. فرش ترک 700 شانه
توانسته به نیاز تمامی خریدارن پاسخ دهد . این فروشگاه برای خرید فرش ترک علاوه بر خرید به صورت حضوری ، خرید آنلاین فرش ترک را نیز در نظر گرفته تا خریدارن در سراسر کشور به راحتی بتوانند به این دسته از فرش ها دسترسی یابند . علاوه بر این موضوع شرایطی چون ارسال رایگان فرش به سراسر کشور ، ضمانت ده ساله فرش و تضمین بهترین کیفیت فرش از مواردی است که این فروشگاه برای خریداران فرش ترک و سایر فرش های ماشینی در نظر گرفته است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی