تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش های ماشینی 1200 شانه

تابلو فرش های 1200 شانه

خرید تابلو فرش های ماشینی امروزه به دلیل قیمت پایین آن بیشتر از تابلو فرش های دستباف شده است . از آنجایی که تولید تابلو فرش های ماشینی کمتر از تابلو فرش های دستباف ، زمان می برد و طرح های تابلو فرش های ماشینی بسیار متنوع و زیاد است ، افراد خرید تابلو فرش های ماشینی را ترجیح می دهند و به سراغ تابلوهای ریز بافت و ظریف می روند . ظرافت و زیبایی تابلو های دستباف ، عامل محبوبیت آن هاست به همین سبب ، تولید کنندگان تصمیم گرفتند تا تابلو فرش های دستبافتگونه را به وجود آورند .
تابلو فرش های ماشینی  1200 شانه
تابلو فرش های 1200 شانه ، بسیار ریز بافت و ظریف هستند و در ابعاد مختلف و در طرح ها ی متنوع تولید می شوند . منظور از 1200 شانه این است که در یک متر از عرض تابلو 1200 و در یک متر از طول تابلو 3600 گره موجود است .به دلیل تعداد گره های بالا ، تابلو بسیار ریز بافت و ظریف می شود . طرحهای بسیار ظریف از جمله چهره ها و عکس مناظر بسیار شلوغ و یا طرح های مینیاتوری و تابلو فرش های فرانسوی را به دلیل شلوغ بودن طرح ها و نگاره ها ، به صورت 1200 شانه می بافند .
کارخانه فرش کاشان ، تابلو فرش های 1200 شانه را در طرح ها و نقشه های متنوع و حتی طرح های سفارشی از جانب مشتری تولید می کند . این محصولات تزیینی که با استفاده از 8 رنگ بافته می شوند در ابعاد 50*70 تولید می شوند . تابلو های 1200 شانه این فروشگاه از نوع بافت است . تابلو فرش های بافت ، بسان فرش های ماشینی بافته می شوند و بسیار باکیفیت و زیبا هستند . جنس این تابلو ها ، آکریلیک هیت ست شده است و در برابر گرد و خاک و غبار و آلودگی و شست  وشوها مقاوم است . عده ای از خریداران در هنگام خرید تابلو فرش ، به ظاهر آن و طرح ها و نگاره های آن توجه دارند در صورتی که توجه به جنس تابلو ها اهمیت دارد و باید محصولاتی تهیه شود که بتواند سالیان سال زینت بخش دکوراسیون باشد .
تمامی تابلو فرش های آیه فروشگاه فرش کاشان به صورت 1200 شانه تراکم 3600 تولید می شود .
تابلو فرش های 1200 شانه آکریلیک کارخانه فرش کاشان ، بدون قاب و یا با قاب بنابر درخواست مشتری ، ارائه می شود . قیمت تابلو فرش های 1200 شانه بیشتر از دیگر تابلو هاست ولی قیمت بالای آن ، چیزی از تقاضای آن کم نکرده است . ظرافت ، زیبایی و نزدیک بودن نقشه ها به واقعیت و کیفیت بالا از جمله ویژگی های محصولات 1200 شانه است . به دلیل تقاضای بالای این محصولات ، کارخانه فرش کاشان ، فروش مستقیم و بدون واسطه این محصولات را انجام می دهد . در فروش مستقیم به دلیل اینکه هیچ واسطه ای وجود ندارد ، قیمت تابلو به قیمت تولیدی و به قیمت درب کارخانه ارائه می شود . خرید اینترنتی تابلو فرش های 1200 شانه فراهم است . خریداران می توانند از طریق فروشگاه فرش کاشان ، انواع طرح ها و نقشه ها را با ذکر خصوصیات آن ها ببینند و سفارش خود را از طریق پیامک و یا تماس تلفنی و یا دادن پیام به تلگرام می توانند انجام دهند . تمامی تابلو فرش های ارسالی ، دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی می باشند و در صورتی که طرح اشتباهی فرستاده شد و یا اینکه محصول در حین ارسال ، دچار صدمه و آسیب شد ، محصول با هزینه خود کارخانه ارجاع داده می شود .
خرید تابلو فرش های 1200 شانه از کارخانه فرش کاشان به منزله قیمت پایین ، کیفیت و زیبایی بالاست .
برای سفارش انواع تابلو فرش های ماشینی با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :
واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی