تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فروش فرش ضد آلرژی

فرش ضد آلرژی

امروزه با پیشرفت علم و تکنو لوژی تولید کنندگان فرش ماشینی در راستای بهبود فرش های تولید شده قدم برداشته تا بتوانند فرش با کیفیت بالا را برای رفع ارضای خریداران تولید نمایند . خریداران فرش های ماشینی نیز به دنبال آن دسته از فرش هایی هستند که در کنار بحث کیفی و قیمت مناسب خاصیت ضد آلرژی بودن را داشته باشد . شاید این سوال مطرح شود که مگر می شود فرش های ماشینی دارای حساسیت باشند که خریداران به دنبال فرش ضد آلرژی هستند ؟ پاسخ به این سوال را می توان با خواندن ادامه این مقاله به دست آورد .

فرش ضد آلرژی
فرش های ماشینی که امروزه با جدید ترین دستگاه های بافت فرش محصول شرکت وندویل بلژیک بافته می شوند نسبت به فرش های بافته شده در گذشته از کیفیت بالاتر ، طرح های جدید و زیباتر و دوام و ماندگاری بالاتری برخور دارند . حتی این دسته از فرش های ماشینی نسبت به فرش هایی که از قبل بافته می شوند دارای خاصیت ضد حساسیت یا همان ضد آلرژی هستند که این ویژگی خود سبب شده این دسته از فرش ها به عنوان بهترین فرش یا فرش درجه یک شناخته شود . فرش ضد آلرژی ، فرشی است که الیاف به کار رفته در بافت آن دارای خاصیت عدم پرز دهی باشد چون پرز های موجود در فرش عاملی است که با توجه به تماس با بدن یا وارد شدن به دستگاه تنفسی می تواند برای افراد دارای حساسیت یا کودکان و سالمندان ایجاد حساسیت کند .
پس با توجه به مطالبی که بیان کردیم می توانیم این موضوع را بیان کنیم که فرش های ماشینی نیز می توانند حساسیت زا باشند و فرش ضد حساسیت یا همان فرش ضد آلرژی بسته به نوع الیاف به کار رفته در بافت این خاصیت را پیدا می کند .
الیافی که امروزه در بافت فرش های ماشینی استفاده می شود تا پرز دهی فرش به حداقل برسد و به فرشی مبدل گردد که دارای خاصیت  ضد آلرژی بودن هست را الیاف آکریلیک می نامند . استفاده از الیاف آکریلیک در بافت فرش های ماشینی منجر به تولید فرش آکریلیک می شود که در کنار بالا بودن کیفیت و دوام دارای خاصیت عدم پرز دهی است که سبب می شود تا فرش ماشینی به فرش بدون پرز یا فرش ضد آلرژی تبدیل گردد . الیاف آکریلیک دارای ویژگی هایی است که علاوه بر بحث کیفی در بحث تولید فرش بدون پرز استفاده می شود . از ویژگی های این الیاف می توان به موارد زیر اشاره نمود :
1. مقاومت ان نوع الیاف که با به کار رفتن در بافت فرش سبب می شود فرش در برابر حرارت و گرما مقاوم باشد .
2. خاصیت برگشت پذیری این نوع الیاف که سبب می شود فرش تولید شده با این الیاف در صورت پاخور شدن به حالت اولیه باز گردد از ویژگی هایی است که سبب شده تا دوام و ماندگاری فرش بالاتر رود .
3. عدم جذب رطوبت و آلودگی که سبب شده تا این الیاف آلودگی کمتری را جذب کرده و این خود در بحث جلوگیری از حساسیت نقش مهمی را ایفا می کند و سبب شده تا فرش ضد حساسیت را با این الیاف داشته باشیم .
4. ویژگی مهم دیگری که سبب شده تا استفاده از این الیاف منجر به تولید فرش بدون پرز شود خاصیت عدم پرز دهی این نوع الیاف می باشد .
ویژگی های بیان شده برای این نوع الیاف و به کار بردن آن در تولید فرش های ماشینی سبب می شود تا شما به یک فرش درجه یک بدون حساسیت دست یابید . البته نکته ای را که در این جا باید ذکر کنیم این مطلب است که برخی تولید کنندگان برای تولید فرش های ماشینی از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده می نمایند . الیاف آکریلیک هیت ست شده همان الیاف آکریلیک بوده که در اثر حرارت ویژگی های آن نسبت به فرش بافته شده با الیاف آکریلیک بیشتر می شود . به طوری که می توان اذعان داشت فرش های ماشینی بافته شده با الیاف آکریلک هیت ست شده نسبت به فرش بافته شده با الیاف آکرلیک بهتر می باشد و دلیل این امر را می توان ویژگی های الیاف آکریلیک دانست که در اثر حرارت برای هیت ست شدن بیشتر می شود .

فروش فرش ضد آلرژی
با توجه به گفته های بالا می توان گفت خریداران برای خرید فرش ضد حساسیت می توانند به فروشگاهی معتبر مراجعه نمایند که به تولید محصولات خود با کیفیت بالا و تولید با الیاف آکریلیک می پردازند . یکی از فروشگاه های فرش در کاشان با نام گروه تجاری فرش کاشان با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ستاد سامان دهی و نماد پرداخت ایمن که صحت و اعتبار فروشگاه را مشخص می کند با تولید انواع فرش های ماشینی اعم از فرش های کلاسیک و سنتی گرفته تا فرش های مدرن و فانتزی با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده با جدید ترین دستگاه های بافت توانسته به تولید فرش با کیفیت و فرش ضد آلرژی بپردازد . پس خریدارانی که به دنبال خرید فرش ضد حساسیت یا فرش بدون پرز هستند می توانند یا به صورت حضوری البته با هماهنگی با واحد پشتیبانی جهت حضور در کارخانه یا به صورت آنلاین با مراجعه به وب سایت فروشگاه اینترنتی فرش کاشان از محصولات این فروشگاه دیدن کرده و بر اساس نیاز و سلیقه به خرید بپردازند . نکته حائز اهمیت که در این فروشگاه به عنوان یکی از شرایط  برای خریدارن در نظر گرفته می شود ضمانت ده ساله فرش به همراه تضمین بهترین کیفیت فرش می باشد که خود نشان از کیفیت بالای فرش های ماشینی تولید شده توسط گروه تجاری فرش کاشان را دارد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی