تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

طرح فرش شکیل

فرش شکیل

امروزه خریداران فرش به دنبال فرش هایی با طرح هایی شکیل هستند تا بتوانند علاوه بر زیبایی بخشیدن به منازل ، فضایی زیبا را برای خود به ارمغان آورند تا در آن احساس آرامش پیدا نمایند . فرش های ماشینی که در شهر فرش کاشان با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا بافته می شوند برای ارضای نیاز خریدارن در انواع مختلفی چون فرش های سنتی و فرش های مدرن بافته و به بازار فروش می رسند . با توجه به سلیقه های متفاوت که از سوی خریداران فرش بیان می شود هر خریدار با توجه به علایق خود فرش انتخابی مورد نظرخود را به عنوان طرح فرش شکیل انتخاب می نماید . اما به طور کلی می توان در کنار سلیقه خریداران فرش ماشینی ، فرش هایی را به عنوان فرش زیبا یا همان فرش شکیل در نظر گرفت که از ریز بافتی و ظرافت بالا و طرح های جدید و متنوع برخوردار باشند .

فرش شکیل
شهر کاشان به عنوان یکی از تولید کنندگان اصلی فرش های ماشینی در بازار فرش توانسته برای رفع نیاز خریداران و پاسخ گویی به آن ها به تولید انواع مختلف فرش های ماشینی بپردازد . یکی از تولید کنندگان فرش در کاشان که توانسته به عنوان شناخته ترین تولید کنندگان در عرصه تولید و عرضه فرش ماشینی و حتی صادرات به تولید فرش های شکیل بپردازد گروه تجاری فرش کاشان می باشد . این گروه تجاری با توجه به سلایق مختلف خریداران سعی نموده تا برای تولید طرح فرش جدید از متنوع ترین و جدید ترین طرح ها که توسط طراحان درجه یک و ناب در کاشان ابداع می شوند استفاده کرده تا بتواند خریداران زیادی را از سراسر کشور به سمت خود جلب نماید . با توجه به این گفته ها حال می خواهیم به معرفی فرش های شکیل و طرح های فرش جدید تولید شده توسط گروه تجاری فرش کاشان بپردازیم .
فرش هایی را می توان به عنوان زیباترین فرش در نظر گرفت که بتواند خریدار را به سمت خود جلب نماید و با طرح هایی جدید و زیبا خریداران را محو تماشای خود نماید . فرش هایی که با ویژگی های خاص بافته شوند و همان ویژگی ها سبب شود تا این دسته از فرش ها را به عنوان فرش شکیل نام برد . با توجه به این مطالب می توان گفت فرش های که امروزه با نام فرش های مدرن وارد بازار می شوند و دارای انواع مختلفی چون فرش ترک یا فرش فانتزی هستند از دسته فرش های شکیل هستند که خریداران خاص برای هماهنگ ساختن دکوراسیون مدرن منازل با کف پوش آن از این دسته فرش ها استفاده می نمایند . دسته دیگر فرش های شکیل را می توان فرش های سنتی یا همان فرش کلاسیک دانست که با توجه به پیشرفت علم و فناوری در شاخه های مختلفی تولید و روانه بازار می شوند . این دسته از فرش ها که به عنوان زیباترین فرش شناخته می شوند دارای انواع مختلفی چون فرش ماشینی 1500 شانه ، فرش 1200 شانه و فرش 1000 شانه هستند . هر یک از این دسته از فرش ها که دارای خصایصی منحصر به خود هستند سبب شده تا خریداران را به سمت این دسته از فرش های ماشینی روانه کند . می توان یکی از دلایل جذب افراد به سمت طرح فرش جدید در شاخه ی 1500 ، 1200 و 1000 شانه دانست شباهت بی مثل این دسته از فرش های ماشینی به فرش های دستبافت است که آن را به عنوان یک فرش مجلل نمایان می کند . فرش های شکیل که به عنوان فرش های لوکس یا فرش لاکچری شناخته می شوند نسبت به سایر فرش های ماشینی از زیبایی بالاتری برخوردارند که همین موضوع سبب نام گذاری آن ها به فرش جدید یا فرش زیبا شده است .
از دلایل زیبایی بیشتر این دسته از فرش های ماشینی می توان به تعداد شانه و تراکم بالای فرش ها اشاره نمود . منظور از تعداد شانه و تراکم فرش تعداد گره های تشکیل دهنده فرش در یک متر مربع از طول یا عرض فرش می باشد که سبب به وجود آمدن فرش های ماشینی با ظرافت و ریز بافتی بالایی می شود . هر چه تعداد شانه و تراکم فرش بیشتر باشد در نتیجه زیبایی فرش بیشتر خواهد بود پس با توجه به این مطلب می توان گفت که فرش های 1500 شانه نسبت به فرش های 1200 شانه و این فرش ها نسبت به فرش های 1000 شانه از زیبایی بیشتری برخوردار خواهند بود . از مواردی که به عنوان ویژگی مخصوص به فرش می توان از آن نام برد تا فرش را به فرش زیبا مبدل سازد تعداد رنگ هایی است که در بافت فرش استفاده می شود . استفاده از طیف رنگی 8 تا 14 رنگ برای بافت فرش های ماشینی با توجه به نقش و نگاره آن در گروه تجاری فرش کاشان سبب شده تا فرش های تولید شده در این شرکت به عنوان طرح فرش شکیل یا طرح فرش جدید شناخته شود . هر چه طیف رنگی به کار رفته در بافت فرش های ماشینی بیشتر باشد سبب شده زیبایی فرش بیشتر در نتیجه فرش شکیل تر شود .

طرح فرش شکیل
 از طرح های فرش جدید یا همان طرح فرش شکیل در کارخانه فرش کاشان می توان به طرح فرش های زیر اشاره نمود :
فرش 1500 شانه طرح تریاندا
فرش 1200 شانه طرح افشان
فرش 1000 شانه طرح یاشار
فرش ماشینی ترک طرح آستیاک و ...

خرید فرش طرح شکیل
برای خرید فرش های ماشینی با طرح هایی جدید از گروه تجاری فرش کاشان می توانید به وب سایت اینترنتی فرش کاشان مراجعه کرده و از طرح فرش جدید دیدن نمایید و بعد از انتخاب می توانید یا به صورت حضوری از کارخانه یا به صورت آنلاین به خرید فرش شکیل بپردازید . پیشنهاد ما به شما برای خرید فرش ، خرید اینترنتی فرش می باشد زیرا علاوه بر صرفه جویی در وقت و هز ینه شما سبب می شود تا به راحتی در کسری از زمان امکان دسترسی سریع و راحت به محصولات را داشته باشید و بتوانید با ویژگی های آن ها آشنا شوید و بر اساس نیاز خود به انتخاب فرش زیبا بپردازید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی