تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چاپ روی فرش ماشینی و چاپ روی تابلو فرش ماشینی

چاپ عکس روی فرش و چاپ تصویر روی تابلو فرش

چاپ تصویر روی فرش و چاپ عکس روی تابلو فرش
افرادی که در زمینه فرش ماشینی فعالیت دارند هفته ای نیست که خبر جدیدی در خصوص تولید و طراحی و فروش و صادرات یا هر مطلبی در این زمینه دریافت نکنند . شاید جدیدترین خبری که در زمینه فرش ماشینی شنیده شده ، چاپ تصویر روی فرش و چاپ تصویر روی تابلو فرش باشد . خوبست بدانید که عملیات چاپ تصویر شخصی یا هر عکسی که دلخواه مشتری است به دو صورت تهیه می شود . در اولین روش ، تصویر مورد نظر مشتری مانند سایر نقشه ها توسط طراحان فرش بصورت کامپیوتری و قابل استفاده در ماشین بافندگی تبدیل می شود و در نهایت این نقشه مانند سایر نقشه های سایز اصلی فرش ( فرش 6 متری ، فرش 9 متری یا فرش 12 متری ) توسط ماشین بافته می شود و همه موارد بافت و تکمیل و ریشه و آهار روی آن انجام می شود .
در روش بعدی ، رول خام که معمولا سفید یا کرم بافته می شود در سایزهای مختلف به شرکت تولید کننده تحویل داده شده و عملیات بعدی چاپ تصویر دلخواه روی فرش است ، در شرکت انجام می گیرد به عبارت دیگر ادامه عملیات ، فقط چاپ می باشد که سریعتر و باکیفیت تر از روش قبلی انجام میگیرد .
دوستانی که در زمینه چاپ روی فرش فعالیت دارند در بهترین حالت رول خام 1000 شانه با ترکم 3600 و با زمینه سفید برفی بدون پرز و با کیفیت سطحی و رنگ پذیری عمقی با عرضهای دلخواه جهت چاپ از شرکت بافنده تحویل می گیرند .
تراکم بالاتر نسبت به نمونه های مشابه مانع از بهم ریختگی رنگ و تصویر می شود . جنس مورد استفاده معمولا پلی استر می باشد که بدون پرز بوده ، لذا سطح کار براق می شود و رنگها بهتر خودنمایی می کنند و به مرور زمان مات نمی شوند .
سفید بودن رنگ مصرفی به زنده بودن و واقعی شدن رنگها کمک کرده و به اصطلاح تصویر شادابی خودش را حفظ می کند . رنگ کرم نمونه های دیگر معمولا باعث ترکیب رنگی شده و رنگها بصورت واقعیشان چاپ نمی شوند .
بهترین ویژگی این مدل رولها ، تولید آنها در عرضهای دلخواه می باشد و لطافت و نرمی سطح کار ویژگی دیگر این کار می باشد .
با توجه به استقبال مصرف کننده از چاپ چهره بر روی فرش و تابلو فرش نسبت به بافت آن ، مطمئنا نظر به مزایای این ممحصول ، رضایت و توجه مشتری به تداوم کار و معرفی دوستانشان به این امر ، بیش از پیش خواهد بود .
در کنار این صنعت ، دوستانی که در زمینه انوع قاب عکس فعالیت دارند ، می توانند محصولات خود را به فروش برسانند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی