سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» چاپ روی فرش ماشینی و چاپ روی تابلو فرش ماشینی

چاپ عکس روی فرش و چاپ تصویر روی تابلو فرش

چاپ تصویر روی فرش و چاپ عکس روی تابلو فرش
افرادی که در زمینه فرش ماشینی فعالیت دارند هفته ای نیست که خبر جدیدی در خصوص تولید و طراحی و فروش و صادرات یا هر مطلبی در این زمینه دریافت نکنند . شاید جدیدترین خبری که در زمینه فرش ماشینی شنیده شده ، چاپ تصویر روی فرش و چاپ تصویر روی تابلو فرش باشد . خوبست بدانید که عملیات چاپ تصویر شخصی یا هر عکسی که دلخواه مشتری است به دو صورت تهیه می شود . در اولین روش ، تصویر مورد نظر مشتری مانند سایر نقشه ها توسط طراحان فرش بصورت کامپیوتری و قابل استفاده در ماشین بافندگی تبدیل می شود و در نهایت این نقشه مانند سایر نقشه های سایز اصلی فرش ( فرش 6 متری ، فرش 9 متری یا فرش 12 متری ) توسط ماشین بافته می شود و همه موارد بافت و تکمیل و ریشه و آهار روی آن انجام می شود .
در روش بعدی ، رول خام که معمولا سفید یا کرم بافته می شود در سایزهای مختلف به شرکت تولید کننده تحویل داده شده و عملیات بعدی چاپ تصویر دلخواه روی فرش است ، در شرکت انجام می گیرد به عبارت دیگر ادامه عملیات ، فقط چاپ می باشد که سریعتر و باکیفیت تر از روش قبلی انجام میگیرد .
دوستانی که در زمینه چاپ روی فرش فعالیت دارند در بهترین حالت رول خام 1000 شانه با ترکم 3600 و با زمینه سفید برفی بدون پرز و با کیفیت سطحی و رنگ پذیری عمقی با عرضهای دلخواه جهت چاپ از شرکت بافنده تحویل می گیرند .
تراکم بالاتر نسبت به نمونه های مشابه مانع از بهم ریختگی رنگ و تصویر می شود . جنس مورد استفاده معمولا پلی استر می باشد که بدون پرز بوده ، لذا سطح کار براق می شود و رنگها بهتر خودنمایی می کنند و به مرور زمان مات نمی شوند .
سفید بودن رنگ مصرفی به زنده بودن و واقعی شدن رنگها کمک کرده و به اصطلاح تصویر شادابی خودش را حفظ می کند . رنگ کرم نمونه های دیگر معمولا باعث ترکیب رنگی شده و رنگها بصورت واقعیشان چاپ نمی شوند .
بهترین ویژگی این مدل رولها ، تولید آنها در عرضهای دلخواه می باشد و لطافت و نرمی سطح کار ویژگی دیگر این کار می باشد .
با توجه به استقبال مصرف کننده از چاپ چهره بر روی فرش و تابلو فرش نسبت به بافت آن ، مطمئنا نظر به مزایای این ممحصول ، رضایت و توجه مشتری به تداوم کار و معرفی دوستانشان به این امر ، بیش از پیش خواهد بود .
در کنار این صنعت ، دوستانی که در زمینه انوع قاب عکس فعالیت دارند ، می توانند محصولات خود را به فروش برسانند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش دستبافت کرک
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  راه های شناخت بهترین فرش آکریلیک
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان