تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش مناسب آشپزخانه

فرش آشپزخانه

فروشگاه فرش کاشان در این قسمت در مورد انتخاب فرش مناسب آشپزخانه  و اینکه به چه نکاتی در انتخاب ن دقت کنید مطالبی را بیان می کند .
قبل از خرید فرش برای آشپزخانه ، بهتر است موارد زیر را رعایت کنید تا بتوانید بهترین کف پوش را به منازل خود ببرید :
- آشپزخانه بیشتر از دیگر فضاهای خانه در معرض آلودگی و کثیفی است لذا باید کف پوش انتخابی ، سبک باشد تا در امر شست  و شو راحت باشد . به همین دلیل است که امروزه بیشتر از فرش های فانتزی برای آشپزخانه استفاده می کنند .
- اگر در آشپزخانه میز غذا خوری گذاشته اید بهتر است فرشی تهیه کنید که کمی بزرگتر از میز باشد و بدین صورت باشد که میز و صندلی ها روی فرش قرار بگیرند تا افرادی که روی صندلی می نشینند ، راحت باشند . فرش های ترک گرد برای آشپزخانه هایی که میز غذاخوری در آن قرار دارند مناسب است .
- بهتر است فرش بدون پرز برای اشپزخانه تهیه کنید تا آلودگی بین پرزها جمع نشوند . گلیم فرش های ماشینی ، بدون پرز هستند و دارای کوتاه ترین نخ خاب هستند . این محصولات ، بهترین فرش برای آشپزخانه تلقی می شوند .
- بهتر است از رنگ های تیره یا طرح های  شلوغ برای آشپزخانه ، انتخاب کنید . رنگ های لایت و روشن با طرح های خلوت ، کثیفی را بیشتر به خود نشان می دهند . ولی در برخی از موارد به دلیل کوچک بودن آشپزخانه و یا نداشتن نور کافی ، باید فرش های روشن را برای آشپزخانه برگزید . در این موارد ، فرش های ترک انتخاب ایده آلی است . این محصولات رنگبندی لایت و روشنی دارند و به دلیل نخ های آکریلیک هیت ست شده در بافت نخ خاب آن ها ، در برابر شست و شو مقاوم هستند .
- استفاده از فرش های با شانه و تراکم بالا برای آشپزخانه توصیه نمی شود .
- در برخی از واقع افراد ترجیح می دهند تا فرش های سنتی را بنا بر دلایلی برای آشپزخانه استفاده کنند . به این افراد توصیه می شود که فرش های آکریلیک هیت ست شده را خریداری نمایند . این محصولات ، لطیف ، بادوام و مقاوم در برابر شست  و شو و بدون پرز و ضد حساسیت و آلرژی هستند .
- اگر دکوراسیون آشپرخانه شما سنتی است شما باید از گلیم و جاجیم برای زیباتر شدن آشپرخانه استفاده کنید و اگر سبک آشپرخانه تان مدرنیته است ، از فرش های مدرن مثل فرش های ترک برای آشپزخانه استفاده کنید .
- اگر آشپزخانه منزلتان خیلی بزرگ است ، می توانید از فرش ها برای جدا کردن فضا استفاده کنید و با استفاده از چندین فرش ، آشپرخانه را به چند قسمت تقسیم کنید .
- بهتر است رنگ فرش آشپزخانه ، متضاد با رنگ دیوار و یا کابینت ها و وسایل آشپرخانه باشد .
- استفاده از فرش های گرد ، مربع و یا بیضی ، فضای آشپزخانه را زیباتر و غیر معمول تر می کند و تاثیر بسزایی بر کل دکوراسیون دارد .
خرید فرش ارزان برای آشپزخانه
برای آشپرخانه بهتر است فرش ارزان تهیه کنید تا بتوانید به راحتی آن را تعویض کنید . فروشگاه فرش کاشان ، فرش های فانتزی و فرش های مدرن را با قیمتی استثنایی به فروش می رساند . این کارخانه ، به دلیل اینکه از طریق وب سایت ، به صورت مستقیم با مشتری در ارتباط است ، تمامی محصولات کارخانه را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می کند . مدل های فرش آشپرخانه در این وب سایت بسیار زیاد است . افراد می توانند با مراجعه به وب سایت فروشگاه فرش کاشان ، تمامی مدل ها و طرح ها با رنگبندی ختلف را ببینند و آن ها را سفارش دهند . تمامی محصولات دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی می باشند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی