سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» فرش مناسب آشپزخانه

فرش آشپزخانه

فروشگاه فرش کاشان در این قسمت در مورد انتخاب فرش مناسب آشپزخانه  و اینکه به چه نکاتی در انتخاب ن دقت کنید مطالبی را بیان می کند .
قبل از خرید فرش برای آشپزخانه ، بهتر است موارد زیر را رعایت کنید تا بتوانید بهترین کف پوش را به منازل خود ببرید :
- آشپزخانه بیشتر از دیگر فضاهای خانه در معرض آلودگی و کثیفی است لذا باید کف پوش انتخابی ، سبک باشد تا در امر شست  و شو راحت باشد . به همین دلیل است که امروزه بیشتر از فرش های فانتزی برای آشپزخانه استفاده می کنند .
- اگر در آشپزخانه میز غذا خوری گذاشته اید بهتر است فرشی تهیه کنید که کمی بزرگتر از میز باشد و بدین صورت باشد که میز و صندلی ها روی فرش قرار بگیرند تا افرادی که روی صندلی می نشینند ، راحت باشند . فرش های ترک گرد برای آشپزخانه هایی که میز غذاخوری در آن قرار دارند مناسب است .
- بهتر است فرش بدون پرز برای اشپزخانه تهیه کنید تا آلودگی بین پرزها جمع نشوند . گلیم فرش های ماشینی ، بدون پرز هستند و دارای کوتاه ترین نخ خاب هستند . این محصولات ، بهترین فرش برای آشپزخانه تلقی می شوند .
- بهتر است از رنگ های تیره یا طرح های  شلوغ برای آشپزخانه ، انتخاب کنید . رنگ های لایت و روشن با طرح های خلوت ، کثیفی را بیشتر به خود نشان می دهند . ولی در برخی از موارد به دلیل کوچک بودن آشپزخانه و یا نداشتن نور کافی ، باید فرش های روشن را برای آشپزخانه برگزید . در این موارد ، فرش های ترک انتخاب ایده آلی است . این محصولات رنگبندی لایت و روشنی دارند و به دلیل نخ های آکریلیک هیت ست شده در بافت نخ خاب آن ها ، در برابر شست و شو مقاوم هستند .
- استفاده از فرش های با شانه و تراکم بالا برای آشپزخانه توصیه نمی شود .
- در برخی از واقع افراد ترجیح می دهند تا فرش های سنتی را بنا بر دلایلی برای آشپزخانه استفاده کنند . به این افراد توصیه می شود که فرش های آکریلیک هیت ست شده را خریداری نمایند . این محصولات ، لطیف ، بادوام و مقاوم در برابر شست  و شو و بدون پرز و ضد حساسیت و آلرژی هستند .
- اگر دکوراسیون آشپرخانه شما سنتی است شما باید از گلیم و جاجیم برای زیباتر شدن آشپرخانه استفاده کنید و اگر سبک آشپرخانه تان مدرنیته است ، از فرش های مدرن مثل فرش های ترک برای آشپزخانه استفاده کنید .
- اگر آشپزخانه منزلتان خیلی بزرگ است ، می توانید از فرش ها برای جدا کردن فضا استفاده کنید و با استفاده از چندین فرش ، آشپرخانه را به چند قسمت تقسیم کنید .
- بهتر است رنگ فرش آشپزخانه ، متضاد با رنگ دیوار و یا کابینت ها و وسایل آشپرخانه باشد .
- استفاده از فرش های گرد ، مربع و یا بیضی ، فضای آشپزخانه را زیباتر و غیر معمول تر می کند و تاثیر بسزایی بر کل دکوراسیون دارد .
خرید فرش ارزان برای آشپزخانه
برای آشپرخانه بهتر است فرش ارزان تهیه کنید تا بتوانید به راحتی آن را تعویض کنید . فروشگاه فرش کاشان ، فرش های فانتزی و فرش های مدرن را با قیمتی استثنایی به فروش می رساند . این کارخانه ، به دلیل اینکه از طریق وب سایت ، به صورت مستقیم با مشتری در ارتباط است ، تمامی محصولات کارخانه را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می کند . مدل های فرش آشپرخانه در این وب سایت بسیار زیاد است . افراد می توانند با مراجعه به وب سایت فروشگاه فرش کاشان ، تمامی مدل ها و طرح ها با رنگبندی ختلف را ببینند و آن ها را سفارش دهند . تمامی محصولات دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی می باشند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  بهترین فرش ماشینی از کدام شهر است ؟
•  فرش خوب چه مارکی بخرم ؟
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان