تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ارزان از کجا بخرم؟

نام نویسنده: زینب انتخابی
فرش ارزان از کجا بخرم؟

منظور از فرش ارزان چیست؟
ویژگی های فرش ارزان
انواع مدل های فرش ارزان قیمت
مراحل تشخیص کیفیت فرش های قیمت مناسب
راهنمای خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب

قطعا وجود نوسانات قیمتی در جامعه در تمامی انتخاب ها و خرید شما در مراحل زندگی تاثیر گذاشته است به طوری که حتی برای خرید فرش ماشینی به عنوان یک وسیله کاربردی و ضروری در منازل این موضوع سبب شده تا متقاضیان را به دنبال یافتن این پاسخ که فرش ارزان از کجا بخرم؟ بکشاند؛ البته که در این زمینه این سؤال و تردید وجود دارد که فرش های ارزان، کیفیت عالی را ندارند و هرچه فرش گران‌تر باشد کیفیت بهتری دارد که این باور و عقیده کاملا نادرست است. در ادامه به بررسی خصوصیات فرش های ارزان می پردازیم تا هنگام خرید فرش ارزان قیمت اطلاعات کاملی داشته و با دید باز، تصمیم گیری کنید.

 

منظور از فرش ارزان چیست؟

همان طور که در بالا اشاره شد برخی بر این باورند که فرش های بی کیفیت یا حتی دست دوم به عنوان فرش ارزان به فروش می‌رسند در حالی که اصلا این گونه نیست و در باب این که پس منظور از فرش ارزان چیست، می‌توان محصولاتی را بیان نمود که بنا به عوامل تولیدی و یا دلیلی خاص با قیمتی ارزان به فروش می‌رسند و هیچ گونه عیب و نقص یا عدم کیفیت در این محصولات وجود ندارد؛ حتی به جهت اعتماد مشتریان برخی از فروشگاه های فروش فرش با قیمت مناسب در کنار محصولات خود گارانتی کیفیت را ارائه می‌نمایند تا شما مشتریان با خیالی آسوده دست به خرید بزنید که فروشگاه فرش کاشان از مجموعه هایی است که یک چنین کاری را در راستای جلب رضایت مشتریان فراهم نموده است.

 

ویژگی های فرش ارزان

قطعا وقتی صحبت از انتخاب فرش قیمت مناسب برای منزل است، قطعا اولویت خریداران در باب این که بیان گشته که این محصولات دارای کیفیت مطلوبی هستند سبب شده تا شما را به سمت بررسی ویژگی های فرش ارزان سوق دهد تا در زمینه خرید بتوانید با در نظر گرفتن تمامی این کلیات اقدام به خرید نمایید که در ادامه به بررسی هر یک از این مشخصات پرداخته شده است:

شانه و تراکم فرش

همان طور که به این موضوع آگاهی دارید فرش های ماشینی با تراکم های مختلفی بافت می‌شوند و در بازار شاهد تنوعی از تراکم های این بافته ها هستید که در این مدل محصولات نیز بسته به نوع محصول می‌توانید تراکم های مختلفی از آن را مشاهده نمایید ولی به طور معمول شانه و تراکم این محصولات نسبت به سایر بافته های ماشینی کمتر است و معمولا در دسته بندی های فرش 700، 500 و حتی 350 و 440 شانه باید به دنبال خرید این سری از محصولات باشید.

نوع جنس الیاف مصرفی

قطعا با گشت و گذار در بازار فرش به این موضوع دست یافته اید که از الیاف های مختلفی در تولید فرش های ماشینی استفاده می‌نمایند که مرغوب ترین آن که جزو الیاف های وارداتی از نوع آکریلیک است. قطعا به کارگیری این نوع الیاف وارداتی به عنوان نوع جنس الیاف مصرفی فرش قیمت بالایی را نسبت به نوع الیاف های تولید داخل کشور به همراه دارد. غالبا در نمونه فرش های ارزان ماشینی نوع جنس نخ مصرفی برای بافت فرش از نوع الیاف های وارداتی چون بی سی اف و یا ورژن است و همین دلیلی بر قیمت پایین این بافته هاست در حالی که همین نمونه از الیاف ها در کنار قیمت مناسب، کیفیت مطلوبی را برای این بافته ها به همراه دارند.

تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش

از دیگر ویژگی های فرش ارزان، می‌توان تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش که در پالت رنگ بندی فرش های ماشینی برای بافت قرار می‌گیرد، را بیان نمود که بسته به طرح و نقش فرش و حتی تراکم این تعداد رنگ متفاوت خواهد بود و منجر به ارتقای زیبایی این بافته ها خواهد شد که معمولا به دلیل تراکم پایین بافت فرش های قیمت مناسب این تعداد رنگ برابر با 8 رنگ واقعی است.

دستگاه بافت فرش

معمولا برای تولید فرش های تراکم بالا از نوع الیاف و نخ های مصرفی نازک استفاده می‌نمایند که خود نیازمند تکنولوژی به روز برای تولید فرش است در حالی که در فرش های تراکم کم ضخامت نخ بافت بیشتر است تا پاخور مناسبی برای فرش لحاظ گردد که این خود امکان بافت با دستگاه های ورژن قدیمی چون تکسیما، HCP و حتی شونهر را دارد. حتی در این زمینه می‌توان بحث تراکم بافت را نیز در انتخاب نوع دستگاه بافت فرش دخیل دانست زیرا تعداد گره های زده شده در فرش تراکم بالا بیشتر و قطعا دستگاه های جدیدتری را بر خلاف فرش های تراکم پایین نیازمند است.
قطعا با اطلاع از ویژگی های بیان شده به این مسئله دست یافته اید که دلیل ارزانی این سری از بافته ها که به عنوان فرش خیلی ارزان به فروش می‌رسند همین عوامل تولیدی است که در این بافته ها به کار رفته است البته که نحوه فروش و این که انتخاب شما برای خرید کدامین نوع از این محصولات نیز در این رابطه تاثیر دارد.

 

انواع مدل های فرش ارزان قیمت

قطعا در توضیحات بالا به این موضوع برخورد داشته اید که این محصولات در دسته بندی های مختلفی قرار دارند و به بازار فرش ارائه می‌شوند و در خرید باید به این که انتخاب شما برای خرید کدامین نوع از این محصولات است، توجه داشته باشید که در همین راستا به معرفی انواع مدل های فرش ارزان قیمت تولید شده در شهر کاشان به شرح زیر اشاره نموده ایم:

فرش استوک یا فرش ته انباری

یکی از انواع دسته بندی های که به عنوان فرش تخفیفی به فروش می‌رسند در اصل همین فرش های استوک یا فرش ته انباری هستند که برخلاف تصور عموم که این محصولات را بی کیفیت یا دست دوم می‌دانند این بافته ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و تنها به علت تک رنگ یا سایز شدن و همچنین طرح قدیمی آن که دیگر در خط تولید قرار ندارد و در انبار فروش باقی مانده است بدین نام و به عنوان فرش قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

فرش های تخفیفی

از دیگر محصولاتی که به عنوان فرش خوب با رنج قیمتی مناسب می‌توان آن را معرفی نمود، فرش های تخفیفی است که در برخی از فروشگاه های فرش در کاشان این محصولات را در مناسبت های مختلف هم چون اعیاد با قیمتی مناسب تر و تخفیف خورده به فروش می‌رسانند که در این زمنیه امکان وجود طرح های جدید با تراکم بالا نیز در بعضی مواقع وجود دارد.

فرش بی سی اف 350 و 440 شانه

اگر به دنبال فرش خیلی ارزان برای خرید هستید پیشنهاد ما به شما انتخاب سری محصولاتی است که با تراکم کم و نوع الیافی هم چون بی سی اف بافته شده اند، باشید که به سبب عوامل تولیدی آن قیمت بسیار مناسبی را دارد که فرش بی سی اف 350 شانه و یا فرش بی سی اف 440 شانه نمونه ای از این محصولات است که می‌توانید در فروشگاه فرش کاشان با تنوعی از طرح و رنگ آن را مشاهده نمایید.

فرش ورژن 700 شانه

نوع دیگر بافته های ارزان قیمت را می‌توان محصولی معرفی نمود که با نوع الیاف ورژن بافته شده اند که فرش ورژن 700 شانه یکی از این محصولاتی است که در فروشگاه فرش کاشان شاهد آن هستید و می‌توانید به عنوان یک فرش ارزان و با کیفیت برای منازل تان آن را انتخاب نمایید که این دسته باز نسبت به سری محصولات معرفی شده فرش های ارزان، قیمتی بالاتر را دارد و به طبع زیبایی و ظرافت بافت آن به سبب تراکم و نقشه طراحی آن بیشتر است.

فرش طرح 700 شانه ورژن

اگر علاقه‌مند به طرح های فرش 700 شانه هستید اما باز هم قیمتی پایین تر از فرش 700 شانه را برای خرید می‌خواهید، می‌توانید در بین انواع مدل های فرش ماشینی ارزان قیمت کاشان به انتخاب فرش طرح 700 شانه ورژن دست بزنید. فرشی که طرح و نقش آن همان طرح های بافت فرش 700 شانه است در حالی که تراکم آن به صورت فرش 500 شانه تراکم 1200 است.
بسته به این که رنج قیمتی که شما برای خرید در نظر دارید در چه محدوده ای قرار دارد و این که بحث زیبایی در انتخاب شما تا چه حد حائز اهمیت است، می‌توانید به انتخاب انواع مختلف معرفی شده این محصول دست بزنید که در فروشگاه فرش کاشان با تنوعی از طرح و رنگ بندی همراه است.

 

مراحل تشخیص کیفیت فرش های قیمت مناسب

پیرو خرید و انتخاب شما در باب این که فرش ارزان از کجا بخرم لازم است تا شما را با کیفیت فرش ارزان در خرید آشنا سازیم که در این راستا می‌توان به موارد زیر اشاره داشت که به عنوان مراحل تشخیص کیفیت فرش های مناسب قیمت بیان شده است و توجه به آن سبب می‌شود تا بتوان به یک خرید مطمئن دست یافت:

 • دستگاه بافنده فرش ماشینی: از سری عوامل مؤثر بر کیفیت فرش است که هرچه این فناوری یعنی دستگاه بافنده فرش ماشینی جدیدتر و به روزتر باشد قطعا فرش تولیدی علاوه بر ظرافت و زیبایی از کیفیت بهتری برخوردار است؛ اما نه این که دستگاه های قدیمی بی کیفیت باشند نه بلکه در رقابت با کیفیت نمی توان با سری جدید این محصولات آن را مقایسه کرد.
 • مواد اولیه فرش: همان طور که بر این موضوع واقف هستید مواد اولیه برای هر کالایی تعیین کننده کیفیت آن است که هر چه این مواد اولیه فرش مرغوب تر باشد در نتیجه فرش با کیفیت تری خواهید داشت. نوع نخ خاب فرش که در حدود 70 تا 80 درصد فرش را تشکیل می‌دهد نسبت به نوع نخ تار و پود بیشترین تاثیر را در زمینه کیفیت دارد که در ترتیب الیاف های بافت فرش که کیفیت بیشتری را برای فرش به همراه دارند را می‌توان فرش آکریلیک، ورژن و نوع پلی استر و بی سی اف را بیان نمود.
 • مرحله آهار و تکمیل فرش: از مراحل آخر تولید فرش که تکمیل کننده برای این محصول است را می‌توان مرحله آهار و تکمیل فرش بیان نمود که عدم رعایت و انجام آن در بافت سبب شده تا قسمت های ریشه فرش دچار اسیب شوند؛ پس توجه به ریشه های فرش و دوردوزی و عدم وجود مشکل خود نشان دهنده مرحله اهار و تکمیل متناسب این بافته هاست که قطعا کیفیت مطلوبی را برای فرش به همراه دارد.
  در نظر گرفتن این سه مورد در زمان خرید به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید به انتخابی درست در عین داشتن کیفیت و قیمت مناسب دست یابید.

 

راهنمای خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب

قطعا با کسب اطلاع از مواردی که به عنوان همه چیز در مورد فرش های ارزان قیمت در دیگر مقالات بدان اشاره شده است و لازمه ای قبل از خرید این محصولات است، حال مشتریان می توانند فرش ماشینی ارزان را در فروشگاه فرش کاشان با کیفیت عالی خریداری کنند. خرید از این مجموعه به صورت مستقیم و بدون واسطه مهیا است که همین موضوع خود سبب شده تا علاوه بر دسترسی به فرش های ارزان ماشینی به شکل ساده حتی بتوان دیگر فرش های ارائه شده در این مجموعه را نیز نسبت به دیگر محصولات بازار با قیمتی مناسب تر تهیه نمود. از روش های خرید مستقیم فرش در این مجموعه را می‌توان به شرح زیر بیان کرد:

خرید فرش از کارخانه

این شیوه خرید که به صورت مستقیم و به شکل حضوری انجام می‌شود را می‌توانید با انجام هماهنگی های لازم با واحد امور فروش کارخانه و تعیین زمان معین برای مراجعه حضوری تعیین نمایید و در زمان مقرر برای خرید به این فروشگاه به جهت خرید حضوری فرش از کارخانه مراجعه نمایید. با این روش و کوتاه شدن دست دلالان و واسطه ها شما می‌توانید محصول دلخواه خود در هر دسته بندی را با قیمتی مطلوب و ارزان تهیه نمایید.

خرید اینترنتی فرش

در این روش خرید که در چند سال اخیر با به روی کارآمدن اینترنت به وجود آمده است و امرزوه به سبب مزیت هایی که این روش دارد جزو رایج ترین ها قرار گرفت است را می‌توان خرید اینترنتی فرش ارزان بیان نمود که در باب مزایای آن می‎توان به این که مشتریان می توانند با کمترین هزینه و حداقل وقت، فرش را از فروشگاه خریداری کنند درعین این که می‌توانند به مقایسه ومشاهده تنوعی از طرح و رنگ بپردازند، اشاره داشت.

نکته ای که در این زمینه مطرح است را می‌توان این چنین بیان نمود که دلیل ارزان قیمت بودن محصولات این کارخانه، دال بر بی کیفیت بودن نیست بلکه این کارخانه تمامی محصولات را به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی ارائه می دهد که خود این موضوع دلیلی بر ارزانی قیمت های این مجموعه است.

البته باید بدین موضوع نیز توجه داشته باشید که برخی از فروشگاه ها، فرش های ته انباری و از مد افتاده را با کیفیت عالی و با قیمت ارزان به فروش می‌رسانند در صورتی که کارخانه فرش کاشان، فرش های بروز با قیمت ارزان و با کیفیت عالی را به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه به فروش می‌رساند؛ پس می‌توان به افرادی که قبل از خرید سوال می‌کنند که از کجا فرش ماشینی با کیفیت بخریم باید گفت که می‌توانند به کارخانه و یا فروشگاه آنلاین فرش کاشان مراجعه کنند و پس از دیدن انواع جدید ترین مدل های فرش ماشینی و بررسی کیفیت، اقدام به خرید نمایند. مزایای خرید از کارخانه فرش کاشان به شرح زیر است:

 • برخورداری از قیمت پایین به دلیل ارتباط مستقیم با تولید کننده و حذف دلالان و واسطه گران
 • امکان خرید حضوری و یا خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان با قیمت مناسب
 • دستیابی به جدیدترین مدل های فرش جدید کاشان
 • تحویل فرش ارزان ارسال رایگان در درب منزل
 • دسترسی به فرش های سفارشی با ابعاد دلخواه در کمترین زمان
 • خرید فرش های با کیفیت با قیمت ارزان
 • برخورداری از ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی فرش
 • خرید فرش های بدون پرز و ضد حساسیت به دلیل وجود الیاف هایی چون آکریلیک، ورژن و حتی بی سی اف

شما مشتریان محترم می‌توانید از راه تماس تلفنی با مشاورین و کارشناسان فروشگاه در ارتباط باشید و بعد از دریافت مشاوره کاملاً رایگان، محصول مورد نظرتان را سفارش دهید. خرید از کارخانه فرش کاشان به منزله کیفیت عالی، قیمت پایین و دسترسی آسان است. ضمانت نامه چندین ساله نشان دهنده کیفیت بالای محصولات است.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی